Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#26 2012-11-13 18:32

Re: Siaip sau :)

Gal tesiog taip nugara prapozuota kad nesimato smile seip tai , daug yra hantelio tiesimas ant sono atsigulus , trosas pasilenkus , krutines plesimo treneruoklis is kitos puses paemus.

Paskutinį kartą taisė mmwiss (2012-11-13 18:32)

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#27 2012-11-13 18:32

Re: Siaip sau :)

pile rašė:

zaliasss rašė:

pile rašė:

spaudima darau ir ant lygaus ir kampu dažniausiai (nevisada) o plėšimą darau,darau smile labai pamėgtas pratimas big_smile

nu tai va mano ikimis kad truksta krutines virsaus ir vidines dalies ypac. o plesimo isvis nebedaryk, storink krutine

kaip supratau daryt dazniau spaudima kampu? puloveris storina kiek zinau? bet nelabai as jy galiu daryt nebent su mazu svoriu nes kazkokia kremzle ten traksi pas mane (issinarine buvo)

spaudimą su hanteliais daryk

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#28 2012-11-13 18:32

Re: Siaip sau :)

pile rašė:

mmwiss rašė:

pile rašė:

zaliasss,imeciau dar pora fotkiu jau spalvotu,pazek patark kanors zinosiu ka akcentuot labiau wink

Peciu gala turbut nedarai smile

Peciu galui ieina mostai atsigulus ant pilvo? kas dar? zinosiu ka daryt wink

sklaidymas atgal treniruoklyje neblogai, bent man. bet su mazu svoriu, kad is nugaros ir ranku nedaryt
sklaidymas atsigulus sonu, net nzn kaip cia paaiskinti

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#29 2012-11-13 18:33

Re: Siaip sau :)

zaliasss rašė:

pile rašė:

mmwiss rašė:

Peciu gala turbut nedarai smile

Peciu galui ieina mostai atsigulus ant pilvo? kas dar? zinosiu ka daryt wink

sklaidymas atgal treniruoklyje neblogai, bent man. bet su mazu svoriu, kad is nugaros ir ranku nedaryt
sklaidymas atsigulus sonu, net nzn kaip cia paaiskinti

Taip zalias turbut *sklaidimas vadinasi o ne tiesimas , matai man dar sunkiau paaiskint kai nelietuvis big_smile

Paskutinį kartą taisė mmwiss (2012-11-13 18:33)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#30 2012-11-13 18:34

Re: Siaip sau :)

ATjr rašė:

pile rašė:

zaliasss rašė:


nu tai va mano ikimis kad truksta krutines virsaus ir vidines dalies ypac. o plesimo isvis nebedaryk, storink krutine

kaip supratau daryt dazniau spaudima kampu? puloveris storina kiek zinau? bet nelabai as jy galiu daryt nebent su mazu svoriu nes kazkokia kremzle ten traksi pas mane (issinarine buvo)

spaudimą su hanteliais daryk

jo daryk su hanteliais kampu 5-6x12.12.10.10.8.8
spaudima 4x8
ir lygegretes arba puloveri 4x10

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#31 2012-11-13 18:34

Re: Siaip sau :)

mmwiss rašė:

Gal tesiog taip nugara prapozuota kad nesimato smile seip tai , daug yra hantelio tiesimas ant sono atsigulus , trosas pasilenkus , krutines plesimo treneruoklis is kitos puses paemus.

nezinau palaida cia ta nugara fotkino:D gal ir blogai prapozuota,bet as ir galvoju,kad truksta galo,seniau pastebejas buvau,dekui tada stengsiuosi labiau gala akcentuot smile

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#32 2012-11-13 18:35

Re: Siaip sau :)

zaliasss rašė:

ATjr rašė:

pile rašė:


kaip supratau daryt dazniau spaudima kampu? puloveris storina kiek zinau? bet nelabai as jy galiu daryt nebent su mazu svoriu nes kazkokia kremzle ten traksi pas mane (issinarine buvo)

spaudimą su hanteliais daryk

jo daryk su hanteliais kampu 5-6x12.12.10.10.8.8
spaudima 4x8
ir lygegretes arba puloveri 4x10

Su hant spaudima,ne plesima taip?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#33 2012-11-13 18:39

Re: Siaip sau :)

mmwiss rašė:

zaliasss rašė:

pile rašė:


Peciu galui ieina mostai atsigulus ant pilvo? kas dar? zinosiu ka daryt wink

sklaidymas atgal treniruoklyje neblogai, bent man. bet su mazu svoriu, kad is nugaros ir ranku nedaryt
sklaidymas atsigulus sonu, net nzn kaip cia paaiskinti

Taip zalias turbut *sklaidimas vadinasi o ne tiesimas , matai man dar sunkiau paaiskint kai nelietuvis big_smile


4:44

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#34 2012-11-13 18:40

Re: Siaip sau :)

zaliasss rašė:

mmwiss rašė:

zaliasss rašė:


sklaidymas atgal treniruoklyje neblogai, bent man. bet su mazu svoriu, kad is nugaros ir ranku nedaryt
sklaidymas atsigulus sonu, net nzn kaip cia paaiskinti

Taip zalias turbut *sklaidimas vadinasi o ne tiesimas , matai man dar sunkiau paaiskint kai nelietuvis big_smile


4:44

Sita galima daryt ir atsistojus,tik reik rast uz ko laikytis,pasilenki y ta puse kuria ranka darai ir viskas,nu nezinau neina nuaiskint istikro big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#35 2012-11-13 18:40

Re: Siaip sau :)

pile rašė:

zaliasss rašė:

ATjr rašė:


spaudimą su hanteliais daryk

jo daryk su hanteliais kampu 5-6x12.12.10.10.8.8
spaudima 4x8
ir lygegretes arba puloveri 4x10

Su hant spaudima,ne plesima taip?

taip su hanteliais spaudima kampu
gali ir spaudima su hateliais daryti

ir stenkis suspausti krutine, kai iskeli i virsu. o kai leidi labai zemai leisti kad plestu

Neprisijungęs

 
dvp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-16
Žinutės: 391
Atsiliepimai: 1

#36 2012-11-13 18:42

Re: Siaip sau :)

Del nugaros tai man atrodo pas tave sparnai gan aukstai "ieina" ir del to toks vaizdas. Cia nelabai ka pakeisi, bet matyt nedarai nugaros treniruoteje atvirksciu paemimu trauku, prisitraukimu?

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#37 2012-11-13 18:43

Re: Siaip sau :)

Tai darysiu krutinei : Su hant spaudima kampu,ir ant lygaus ir pulovery(jei eis) arba lygiagrete  stanga  ir plesimus porai men paliksiu ramybej

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#38 2012-11-13 18:44

Re: Siaip sau :)

dvp rašė:

Del nugaros tai man atrodo pas tave sparnai gan aukstai "ieina" ir del to toks vaizdas. Cia nelabai ka pakeisi, bet matyt nedarai nugaros treniruoteje atvirksciu paemimu trauku, prisitraukimu?

Prisitraukimai ir m-trauka nugaros treniruotes pagrindas pas mane smile o del atvirkstiniu trauku tai darydavau anksciau,dabar nelabai,bet reik bandyt vel pradet

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net