Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#1 2012-11-26 22:09

Krevetes.

Kaip manot ar krevetes geras baltymu saltinis? zadu krevetemis keisti varske nes cia kur esu tai jos nera pirkti.

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#2 2012-11-26 22:12

Re: Krevetes.

Visos juros gerybes yra neblogai . Bet kasdieniniam velgui jie netinkami . Paziurek kiek ten grynos miesos yra gramais , kiek tu kreveciu tu ten suvalgisi? Beto kaip ir daug colesterolio turi , bet cia velgi bus daug nomoniu.
Paivairinti gali , bet kasdien vietoi varshkes keist neverta.

Neprisijungęs

 
NeverStop
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-26
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#3 2012-11-26 22:15

Re: Krevetes.

Tadukas rašė:

Kaip manot ar krevetes geras baltymu saltinis? zadu krevetemis keisti varske nes cia kur esu tai jos nera pirkti.

ieskok cottage cheese

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#4 2012-11-26 22:19

Re: Krevetes.

mmwiss rašė:

Visos juros gerybes yra neblogai . Bet kasdieniniam velgui jie netinkami . Paziurek kiek ten grynos miesos yra gramais , kiek tu kreveciu tu ten suvalgisi? Beto kaip ir daug colesterolio turi , bet cia velgi bus daug nomoniu.
Paivairinti gali , bet kasdien vietoi varshkes keist neverta.

o kodel netinka kasdieninem vartojimui, del kokiu priezasciu?

100g
Energi 320kJ(kcal)
Protein 17.0g
Kulhydrat 0.1
Fat: 0.1
natrium 0.9
cia  daniskai parasyta ant pakuotes tokios kokias krevetes perku nelabai suprantu daniskai tik suprantu kad baltymu 17 g o daugiau kaip ir viskas normaliai ar nelabai? neisivaizduoju daugiau kaip paivairint maista, atsibodo valgyt kiausinius ir krutinele, iskur daugiau man tu baltymu paiimt gal galetum pasiulyt? nes cia maisto pasirinkimas tai ribotas kas lieca naudinguma

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#5 2012-11-26 22:20

Re: Krevetes.

NeverStop rašė:

Tadukas rašė:

Kaip manot ar krevetes geras baltymu saltinis? zadu krevetemis keisti varske nes cia kur esu tai jos nera pirkti.

ieskok cottage cheese

gal zinai kokioi parduotuvei galeciau rast? siaip anglijoi tai toks budavo cia nelabai yra nors jau ieskojau tirai ne vienoi parduotuvei

Neprisijungęs

 
Lydminas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-09-10
Žinutės: 300
Atsiliepimai: 0

#6 2012-11-26 22:29

Re: Krevetes.

Tadukas rašė:

NeverStop rašė:

Tadukas rašė:

Kaip manot ar krevetes geras baltymu saltinis? zadu krevetemis keisti varske nes cia kur esu tai jos nera pirkti.

ieskok cottage cheese

gal zinai kokioi parduotuvei galeciau rast? siaip anglijoi tai toks budavo cia nelabai yra nors jau ieskojau tirai ne vienoi parduotuvei

Na taip jau yra kad skandinavai neturi varskes.Bandyk ieskot lietuviu arba lenku parduotuviu.Siaip yra isrugu toks kaip pieno butelis(bent norgej).kokteiliuka gali sumaisyt.padidink pieno doze per diena(pats taip darau).Krevetes manau brangokas maistas butu, na nebent payvairint kelias dienas per sav.Ymaisyk kokioj dienoj lasisa(ne sporto dienoje).Manau variantu galima rast.

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#7 2012-11-28 21:46

Re: Krevetes.

geras klausimas apie krevetes radau isamu aprasyma apie jas ir noreciau paklaust kas blogai su jom ???
http://lt.netlog.com/go/out/url=http%3A … toforas%2F

pasirenki surasti yrasai "kreve" apacioj ismeta krevetė paspaudi ir stai tau issamus aprasymas su visasi mineralais vtaminais angliais ir baltymais

Paskutinį kartą taisė Borex (2012-11-28 21:47)

Neprisijungęs

 
Tadukas
Fuksas
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 206
Atsiliepimai: 0

#8 2012-11-29 09:52

Re: Krevetes.

jo butu ir man labai idomu suzinot daugiau nuomoniu apie krevetes nes man jos labai skanu ir valgau kiekviena diena, zodziu eina gerai y trasa jos smile

Neprisijungęs

 
justas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-05
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#9 2012-11-29 22:25

Re: Krevetes.

Yra tos varskes ieskok kaip jau buvo pamineta cottage cheese, Lidle yra, daugumoje parduotuviu yra, prie surio gaminiu, o ne pre jogurtuku ir pan..

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#10 2012-11-29 22:32

Re: Krevetes.

Nuo krevetkiu iki varskes nusileist nelygis. Cia kaip vietoj shampo sidras

Neprisijungęs

 
Lydminas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-09-10
Žinutės: 300
Atsiliepimai: 0

#11 2012-11-29 23:13

Re: Krevetes.

Tadukas rašė:

jo butu ir man labai idomu suzinot daugiau nuomoniu apie krevetes nes man jos labai skanu ir valgau kiekviena diena, zodziu eina gerai y trasa jos smile

Na jei tingi pats ieskot tai as padariau uz tave sita darba, belieka tik perskaityt- krevetes

Paskutinį kartą taisė Lydminas (2012-11-29 23:14)

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#12 2012-12-03 18:41

Re: Krevetes.

as ju kas kokia 2 savaites paradauju, siaip y kasdieniny maista neyrtaukiu bet payvairinimui manau jos puikiai tinka.

Neprisijungęs

 
jurahorse
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-11-10
Žinutės: 64
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#13 2012-12-05 21:09

Re: Krevetes.

nu pro langa matau danija,tai kaip ir kaimynai big_smile, siaip varskes irgi ieskojau megstu lidle yra ten kazkokia tikrai, bet turi but rusu/lenku parduotuves ten sako visada yra to ko lietuvoj pasigesti grikiai ir t.t , bet as irgi dar tik ieskau tu parduotuviu:) o lidle tikrai yra varskes, perku pats bet ji tokia kazkokia ne kaip lietuvoj neskaiciau sudietes bet liesa... wink nors tiek gerai tai va!

Neprisijungęs

 
Borex
Išmestas
Registravosi: 2012-11-24
Žinutės: 60
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#14 2012-12-07 20:14

Re: Krevetes.

jei varske pakeisi krevetem po kokiu 3 menesiu parasyk ka pastebesi...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net