Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#276 2012-12-16 18:39

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Tiomis rašė:

cia irgi tuoj uzbanins matys kai pamatys kad  maisai po tavo trenkiu krenta zemen smile. Iseitis lokiai prie molo galesi stanga pastumdyti atskiram kambarysje yra kriause jeigu noresi  rimciau uzlipi laiptais aukciau i gonga rasi rimtesnes chebros galesi ir  ringe  jegas isbandtyti

istikruju tai nebuves toi kacelkoi,gonga tai puikiai zinau nekart ten bokso varzybas stebejau,bent pernai tai bokso salej ziema baisiai salta buvo,dabar sako geriau,as  jei tureciau noroi i vakarines bokso tren eiti  tai galeciau eit su sunum i LKKA bokso sale pas Bruza sportuot,bet nera nei laiko nei sveikatos su jaunimu dauzytis kasdien,man aktualu isnaudoti darbe 2 valandu pietu pertrauka mankstai,
o as nekaltas kad nemoka normaliu varstu 16 kokia dydzio isukt:)smile:)ten tokie begiai prie lubu 4 vietose  pritvirtinti kad maisas kai naudoji atsitrauktu kokius 3 metrus nuo sienos ,tai va tam toliausiam taske ir issitrauke,ten varztai ant 10 juokingi,liustra tokiais sukti one maisa kokia 60 kg jei nedaugiau.
jei tas maisas jau visai nugrius ir niekas netaisys ,tai spjausiu i viska ir lysiu i sena gera grizlio rusy,kur zmones supranta ir kaip maisa kabint ir apskritai senas geras veteranu kolektyvas renkasi, ne vieni metai praleisti,visada malonu uzsukti:nykstys:nykstys

jau dbr kai testa saudai tai gali ateit,nes kai buvai vegetaras tai ne vieta ten tokiem:)yra maisas kitoj salej,o kas liecia stangas ateik ir nustebink mus:)))))

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#277 2012-12-17 07:36

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Povilas rašė:

NATURAL1978 rašė:


paprasciausiai kai ateini y gerai apsviesta sale arba i sale kur daug langu sauleta diena kazkaip darbingumas kyla automatiskai,siaip gerai visur kai apsipranti,aisku negerai kai suolai spaudimui sustatyti tiesiai po lempom bele kaip .
vsakar trevke FANKE dariau,tai kartu su gal 20 mergu ,kazkoks savaitgalinis aerobikos bumas:)smile:)jau mane taip buvo apsupe,kad turejau dairytis kad maisa musdamas netycia eidamas atgal kokios nenugriauciau,o basiausias dalykas kad bokso maiso tvirtinimai pradejo n.x eiti ,vienas is 4 jau iskrito,jauciu tuoj bus amen,nesiseka man paskutiniu metu rasti rimta vieta siam reikalui,va gera sale gera muzika tai maisas baigia nukrist,dainavoi  uzbanino,nu kosmaras kazkoks

daryk isvadas...gal aplinka nekalta?

tai kas kaltas ,as gal dainavoi remonta pradejau,o ten savininke gavo biski kritikos tai sumane i bokso sale neleist,tipo jau as mirsiu del to:Dbig_smilebig_smile:Dkeista boba gerai sumokesiu ta 1000 lt per metus kitiems man tai tas pats kam moket,ir akirati praplesiu kas liecia sporto klubus o,tai biski buvau uzsisedejes FITNES FACTORY IR GRIZLYJE bet i abu reiks grizt dar nekart

tik kitus nekritikuok..kolektyvas ne boba gali buti..lollollol

i snuki gali pasiuslyti..(cia as juokauju..)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#278 2012-12-20 11:50

Re: Sporto klubai Kaune

vinstrolis rašė:

NATURAL1978 rašė:

Tiomis rašė:

cia irgi tuoj uzbanins matys kai pamatys kad  maisai po tavo trenkiu krenta zemen smile. Iseitis lokiai prie molo galesi stanga pastumdyti atskiram kambarysje yra kriause jeigu noresi  rimciau uzlipi laiptais aukciau i gonga rasi rimtesnes chebros galesi ir  ringe  jegas isbandtyti

istikruju tai nebuves toi kacelkoi,gonga tai puikiai zinau nekart ten bokso varzybas stebejau,bent pernai tai bokso salej ziema baisiai salta buvo,dabar sako geriau,as  jei tureciau noroi i vakarines bokso tren eiti  tai galeciau eit su sunum i LKKA bokso sale pas Bruza sportuot,bet nera nei laiko nei sveikatos su jaunimu dauzytis kasdien,man aktualu isnaudoti darbe 2 valandu pietu pertrauka mankstai,
o as nekaltas kad nemoka normaliu varstu 16 kokia dydzio isukt:)smile:)ten tokie begiai prie lubu 4 vietose  pritvirtinti kad maisas kai naudoji atsitrauktu kokius 3 metrus nuo sienos ,tai va tam toliausiam taske ir issitrauke,ten varztai ant 10 juokingi,liustra tokiais sukti one maisa kokia 60 kg jei nedaugiau.
jei tas maisas jau visai nugrius ir niekas netaisys ,tai spjausiu i viska ir lysiu i sena gera grizlio rusy,kur zmones supranta ir kaip maisa kabint ir apskritai senas geras veteranu kolektyvas renkasi, ne vieni metai praleisti,visada malonu uzsukti:nykstys:nykstys

jau dbr kai testa saudai tai gali ateit,nes kai buvai vegetaras tai ne vieta ten tokiem:)yra maisas kitoj salej,o kas liecia stangas ateik ir nustebink mus:)))))

jo tu 100 % teisus prisipjoviau grybu,su tom vegetarijom,sadsadsad
nu kad ten pas jus lyst ttai reik dvigubai leist pora sezonu,o tai juoksites kai ateisiu,o jau jusu nustebint tai turbut kazin kas ar galetu:)smilesmile
jei rimtai tai dar vis varzybiniam rezime varai ar biski atleides,Vistroli?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#279 2012-12-24 15:44

Re: Sporto klubai Kaune

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#280 2012-12-24 16:04

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

tokiame sporte krauses aplamai neturi buti..jei kabo tik del klijentu pageidavimu.ir jei yra atskira patalpa..ir as suprantu jei nukabino..pats ta pati padaryciau..jei reika kriausiu pasirink tam specelizuota kluba..

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#281 2012-12-24 17:27

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

tai yra maisas pas mus apacioj kitoj salytej galesi isiliet:)nera lb gera jau maciau plysta kazkokie nindzes supjauste:(
o geleziu manau uzteks,siaip ko gero tu vakarais eini tai nepasimatysim,nebent kada uzsuksi nuo 11:)tai neteks stebint:)bet gandai greit sklinda pradesi judet daeis informacija iki manes:)o as kaip tik buvau ne rezime,po nauju y vezias atgal.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#282 2012-12-27 15:06

Re: Sporto klubai Kaune

Povilas rašė:

NATURAL1978 rašė:

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

tokiame sporte krauses aplamai neturi buti..jei kabo tik del klijentu pageidavimu.ir jei yra atskira patalpa..ir as suprantu jei nukabino..pats ta pati padaryciau..jei reika kriausiu pasirink tam specelizuota kluba..

kokiame cia dar sporte,?smilesmilesmile
as kalbu apie fitneso sveikatingumo  klubus,kurie visi sita savo paskirti deklaruoja,tai kodel negali buti bokso maisu,nesuprantu,va statuose  kai buvau tai visuose rimtesniuose yra ir niekam netrukdo,net Londone pacioj prabangiausioj REEBOK salej maisas kabo vudury kacialkos aptvertas tvorele,kaip ringas,ir begalo populiarus ,niekad be darbo nekabojo.
kas liecia specializuotus,matai juose zmones rimtai sportuoja,taigi nesinori trukdyti,rimtiem vyram,ir ten reikia derintis prie treniruociu valandu,va tas mane zudo,as noriu sportuot kada as galiu ir noriu,kai noriu pasidauzyt ir gaut malku,pasikvieciu i treniruote zmogu ,kuris ta sugeba padaryt.
is tavo zinutes kazkaip jau nuskambejo kad nelabai toleruoji kitas sakas ar cia tik man pasirode.?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#283 2012-12-27 15:11

Re: Sporto klubai Kaune

vinstrolis rašė:

NATURAL1978 rašė:

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

tai yra maisas pas mus apacioj kitoj salytej galesi isiliet:)nera lb gera jau maciau plysta kazkokie nindzes supjauste:(
o geleziu manau uzteks,siaip ko gero tu vakarais eini tai nepasimatysim,nebent kada uzsuksi nuo 11:)tai neteks stebint:)bet gandai greit sklinda pradesi judet daeis informacija iki manes:)o as kaip tik buvau ne rezime,po nauju y vezias atgal.

ne,ne as ne vakarinis,kaip tik tavo laiku sportuoju 11-13.visada matai man pitu metas tada,tai panaudoju naudingai darbe laika.siandien jau buvau Pasimatyme pakilnot,bet zadu i vakara apsilankyt  tavo sale pasiziureti kas ir kaip.
nu jei maisas i pabaiga tai irgi nekas:(sadsad

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#284 2012-12-28 17:49

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

vinstrolis rašė:

NATURAL1978 rašė:

Primeskit atvarau vakar i FANKA pamust maisa ,o maiso jau nera nukabintas,ir neaisku kada bus vel pakabintas,susiparinau ziauriai,sakau give me my money back:Dbig_smilebig_smilebig_smile
paskui biski pajudejau kova su seseliu kad depresija neapimtu.smilesmilesmile
ka galima pasakyti,tik kad viskas pries mus,eisiu ketvirtadeini,kur VINSTROLIS kviete i kazkokia sale po GONGU.gal ten kokios nors salygos  bus.

tai yra maisas pas mus apacioj kitoj salytej galesi isiliet:)nera lb gera jau maciau plysta kazkokie nindzes supjauste:(
o geleziu manau uzteks,siaip ko gero tu vakarais eini tai nepasimatysim,nebent kada uzsuksi nuo 11:)tai neteks stebint:)bet gandai greit sklinda pradesi judet daeis informacija iki manes:)o as kaip tik buvau ne rezime,po nauju y vezias atgal.

ne,ne as ne vakarinis,kaip tik tavo laiku sportuoju 11-13.visada matai man pitu metas tada,tai panaudoju naudingai darbe laika.siandien jau buvau Pasimatyme pakilnot,bet zadu i vakara apsilankyt  tavo sale pasiziureti kas ir kaip.
nu jei maisas i pabaiga tai irgi nekas:(sadsad

uzsuksi pasiziuresi ivertinsi maiso kokybe ir galesi nuspresti smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#285 2012-12-28 18:20

Re: Sporto klubai Kaune

buvau vakar uzbeges i ta kluba po GONGU.
ispudziai nekokie:(sad:(iejus virsui, kazkoks remontas vyksta, spaklius visur big_smilebig_smile:Dnusileidi i toki labai apleista rusi ,jauciasi toks slogus kvapas tarsi deguonies truktu,o atidarius sales duris kur maisas kabo tai susidaro ispudis kad ten ventiliacijos visai nera,nu priprasti reikia aisku,cia kaip kiekvienam padvale reikia priprast prie kvapo .i kacialka nejau nes man neaktualu,pasimatyme man kazkaip prie sirdies.bet kitavertus ten kur maisas yra  nemazai vietos ,galima ir pasiboksuot ,nu karoce neblogiausias variantas.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#286 2012-12-28 18:22

Re: Sporto klubai Kaune

nesuprantu. eini per visa kauna ir nerandi sales su maisu big_smile pasikabink namie ir jobink

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#287 2012-12-28 18:26

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

buvau vakar uzbeges i ta kluba po GONGU.
ispudziai nekokie:(sad:(iejus virsui, kazkoks remontas vyksta, spaklius visur big_smilebig_smile:Dnusileidi i toki labai apleista rusi ,jauciasi toks slogus kvapas tarsi deguonies truktu,o atidarius sales duris kur maisas kabo tai susidaro ispudis kad ten ventiliacijos visai nera,nu priprasti reikia aisku,cia kaip kiekvienam padvale reikia priprast prie kvapo .i kacialka nejau nes man neaktualu,pasimatyme man kazkaip prie sirdies.bet kitavertus ten kur maisas yra  nemazai vietos ,galima ir pasiboksuot ,nu karoce neblogiausias variantas.

nu matai pasymatymas visai kitas lygis ten jau toks sveikatingumo klubas teko sportuoti apie metus geri ispudziai kas apie lokius tai undregraundinio stiliaus klubiukas kur daug gelezu bet ir kaina atitinkama kai ejau tai pilnas paketas 50lt. Kiekvienas renkasi pagal situacija poreikius  bei kisenes stori

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#288 2012-12-28 18:35

Re: Sporto klubai Kaune

Loading rašė:

nesuprantu. eini per visa kauna ir nerandi sales su maisu big_smile pasikabink namie ir jobink

tai manai neturiu namie:Dbig_smilebig_smilebig_smile
vasara vezuos i stadijona kabinu ant kases stovo ir judam,dabar pagrinde beda tame kad dirbu kas antra para tai ziauriai miego truksta tai nenoriu nemiegojas huj.arint kad sirdies nepjaut.o i darba ateinu 8-9 valandas issimiegojas,tai energija net per krastus .smilesmilesmile
vat tame ir reikalas,o sale tai buvo ir yra i ja ir eisiu va per naujaka paprakaituot prie maiso,GRIZLIS padvalas irgi bet jau savas.biski rajonas ne mano ,problemu mazu iskyla darbe ,bet nekreipsim i jas demesio:)smilesmile

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#289 2012-12-28 20:18

Re: Sporto klubai Kaune

Kaune Antika+++, Minotauras taip pat.

Neprisijungęs

 
Jureivis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-08-05
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#290 2012-12-28 21:45

Re: Sporto klubai Kaune

Antikoje visai smagu sportuoti, bet kartais vakarais per dauk zmoniu. Treneriai ten geri, paaiskina, pataria, parodo ir kainos nesikandzioja. Yra ir sale su maisais.

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#291 2012-12-28 22:24

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

buvau vakar uzbeges i ta kluba po GONGU.
ispudziai nekokie:(sad:(iejus virsui, kazkoks remontas vyksta, spaklius visur big_smilebig_smile:Dnusileidi i toki labai apleista rusi ,jauciasi toks slogus kvapas tarsi deguonies truktu,o atidarius sales duris kur maisas kabo tai susidaro ispudis kad ten ventiliacijos visai nera,nu priprasti reikia aisku,cia kaip kiekvienam padvale reikia priprast prie kvapo .i kacialka nejau nes man neaktualu,pasimatyme man kazkaip prie sirdies.bet kitavertus ten kur maisas yra  nemazai vietos ,galima ir pasiboksuot ,nu karoce neblogiausias variantas.

ha ha va tai pazvengiau:)tai atsidare arenoi impulsas eik ten:)slogus kvapas:))langa atsidaryt reikejo juk nedaug ten nindziu sokineja apie ta maisa:)per sventes langai uzdaryti:)o y kacialka net neuzejai?tai jei aktuolu tik maisas kylk y gonga ir pasitikrinsi:)))uz 50lt komforto jis utiutiu nori visai zoliu valgymas prota susuko:DD

Paskutinį kartą taisė vinstrolis (2012-12-28 22:26)

Neprisijungęs

 
Pellz
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-31
Žinutės: 48
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#292 2012-12-29 11:59

Re: Sporto klubai Kaune

Pasiūlykite sporto klubą savanoriuose arba žaliakalnio rajone

Paskutinį kartą taisė Pellz (2012-12-29 12:10)

Neprisijungęs

 
Pellz
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-31
Žinutės: 48
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#293 2012-12-29 12:24

Re: Sporto klubai Kaune

Pellz rašė:

Pasiūlykite sporto klubą savanoriuose arba žaliakalnio rajone

ar dar dirba lkka sporto klubas? bei ką manote apie fanką?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#294 2012-12-30 11:03

Re: Sporto klubai Kaune

vinstrolis rašė:

NATURAL1978 rašė:

buvau vakar uzbeges i ta kluba po GONGU.
ispudziai nekokie:(sad:(iejus virsui, kazkoks remontas vyksta, spaklius visur big_smilebig_smile:Dnusileidi i toki labai apleista rusi ,jauciasi toks slogus kvapas tarsi deguonies truktu,o atidarius sales duris kur maisas kabo tai susidaro ispudis kad ten ventiliacijos visai nera,nu priprasti reikia aisku,cia kaip kiekvienam padvale reikia priprast prie kvapo .i kacialka nejau nes man neaktualu,pasimatyme man kazkaip prie sirdies.bet kitavertus ten kur maisas yra  nemazai vietos ,galima ir pasiboksuot ,nu karoce neblogiausias variantas.

ha ha va tai pazvengiau:)tai atsidare arenoi impulsas eik ten:)slogus kvapas:))langa atsidaryt reikejo juk nedaug ten nindziu sokineja apie ta maisa:)per sventes langai uzdaryti:)o y kacialka net neuzejai?tai jei aktuolu tik maisas kylk y gonga ir pasitikrinsi:)))uz 50lt komforto jis utiutiu nori visai zoliu valgymas prota susuko:DD

zinau kad esate oldskulo gerbejas as irgi buvau,kol i jav nenuvaziavau ten greit prie gero pripratau ir kazkaip nebesinorejo jau i rusius lysti..pvz kad ir toi dainavaoi ateidavau ,tai geras apsvietimas,geras maisas geras garsas,parketas,karoce sportuot ir sportuot ,bet va bana gavau:Dbig_smilebig_smile
o kas del gongo tai sakau per senas as:Dbig_smilebig_smileo neisivaizduoji kaip noretusi dar normaliai pavaryt,bet jei tik pradedu i savaite daryt 2-3 bokso tren,tai kaip tvoja per stubura tai nei stovet nei sedet normaliai negaliu.karoce nelemta
su arena perlenkei biski 250 moket uz ka,pvz baseinu nemegstu,tai uz ka frankai,uz kacialka 250 nu ina:Dbig_smilebig_smile ,uz 150 eiciau

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#295 2012-12-30 13:56

Re: Sporto klubai Kaune

Pellz rašė:

Pasiūlykite sporto klubą savanoriuose arba žaliakalnio rajone

Herakleja visai normalus

Neprisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#296 2013-01-02 19:40

Re: Sporto klubai Kaune

kuris geriau metallic gym ar Heraklėja??

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#297 2013-01-02 22:56

Re: Sporto klubai Kaune

Metallic gym tai cia tas prie savo? Jei taip, tai aplinka ten nebloga tik vietos mazoka

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#298 2013-01-08 19:29

Re: Sporto klubai Kaune

_Nieka_ rašė:

kuris geriau metallic gym ar Heraklėja??

aisku metalikas geresnis metai tik atsidares,nu o herakliai nekarta kanalizacijos jau uzpiti buvo,kaip bebutu gaila:)smilesmilesmile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#299 2013-01-08 19:34

Re: Sporto klubai Kaune

Pellz rašė:

Pellz rašė:

Pasiūlykite sporto klubą savanoriuose arba žaliakalnio rajone

ar dar dirba lkka sporto klubas? bei ką manote apie fanką?

nu ka fankas 115 laisva grafikas,130-10 kartu,minusai,kad saltoka ryte tiek salej tiek rubinej,salej viskas biski sugrusta,mazoka vietos tarp treniruokliu,muzika is aerobikos sales is pirmo auksto taip p.is,,a,kad trukdo klausyt sales muzika,mane tai erzindavo,jei su ausinem gal ir utiutiu,siaip gyvent galima,pliusas kad sekmadieni dirba,bet jei kacialka rinktis tai minotauras,pasimatymas,sauletekis ir dainava jei remonta baige:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#300 2013-01-08 22:32

Re: Sporto klubai Kaune

Senokai gal Fanke buvai smile as kai dirbu, neimanoma,kad girdetusi muzika is aerobikos sales smile smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net