Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#51 2012-12-24 18:28

Re: Patarkit 4 dienų programai

man tai senoji programa dar normaliai atrodo tik grupem kruvis nera didelis bet jei paciam tiek uztenka tai gerai. geriau toliau daryk pagal sena tik padidink biski priejimu skaiciu iki 4ar5 bent jau kojom ir nugarai. o ta kur nauja susidarei tai tikrai nesamone biski

Neprisijungęs

 
Mencerisgryzo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-12-23
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#52 2012-12-25 11:34

Re: Patarkit 4 dienų programai

olegaskimanas rašė:

Mencerisgryzo rašė:

olegaskimanas rašė:


O kas sake kad gali pasirinkt? O kaip ligos privercia nesveikai maitintis? big_smile
Dar pasakyk kad issilavinimas nulemia sveika mityba. big_smile

Olegai  uzaugti  jau reiketu is to pampersu amziaus  juk  ne  mazvaikis esi gal jau? 
Sako  moteris  pasako trigubai  daugiau zodziu per diena  nei vyrai ,bet  tu  cia  toje statistikoje  laimetum pirma vieta ir tau lygiu nebutu ,nes  mali  daugiau nei  statistine moteris big_smile

Tai daug bereikalingu klausimu tenka uzdavinet ne del mano noro daug rasyt, o del kitu nesugebejimo konkreciai atsakyt.  Pvz dabar uzuot atsakes kas ir kaip pradejai apie pampersus, apie mazvaikius ir pan. rasyt,  bet prie ko cia jie? big_smile

As pvz viena is didziausiu ydu zmonyse laikau ta prisidengima savo metu gausa, tipo brandumu, ar dar kaip pavadinsi ir del ko jis tipo suprask savaime yra protingas ir turi teise i kai kuriuos klausimus kaip ir neatsakyt prisidengdamas tuo tipo "protingu tylejimu"-umniako idrozimu big_smile, bet prie viso to netapt kvailesniu. Jei jau isiveli i diskusija tai turi varyt iki galo, jei esi ant tiek protingas kad tokios temos taves nedomina, pasirengi "protinga tylejima" ir nelendi nuo pat pradziu. Cia nebutinai apie tave(nors... big_smile )apie visus aplamai.
Gal daaugsi kada nors iki to ir tapsi laisvesnis. big_smile big_smile

Siaip viska  gan aiskiai issakiau ,bet matau  kad suprasti  tu aiskiu  zodziu negali, nezinau ar tai issilavinimo stoka ar siaip breinas  nedirba  pas tave  kaip pas normalu zmogu , sunku pasakyti cia,  turbut  reiktu kreiptis i gydymo istaiga   jie  pasakytu tiksliau. Temos autoriui parasiau kame  beda,tu pradejai mano citatas delioti kaip vaikas ir kaip visada kalbeti  vejus  ,bet  cia j au nieko naujo  tavo toks  bedravimo stilius. Tu siame  forume tik statiseine  moteris  ir  reiktu jau galu gale tai pripazinti big_smile Uzteks  maskuotis po protingo vyro pavidalu big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#53 2012-12-25 12:59

Re: Patarkit 4 dienų programai

sladeinflame7 rašė:

ATjr rašė:

sladeinflame7 rašė:


O kas čia ką išvis diskutavo? smile

Pravarėm 2 psl, o nei vieno normalaus patarimo apie programą. Sakau pasakykit kas blogai programoj, sako "valgyk daugiau" big_smile Žiaurūs jūs smile

Tas blogai, kad lempinė programa, jau tau net rašyt niekas nenori, ką blogai darai.. Grupės belenkaip išmėtytos ir t.t.

Čia Upper/Lower Split vadinas, daugmaž visi tokie splitai panašiai atrodo, sportuoji 4 kart į savaitę, du kart lower body ir du kart upper body.  Gal kažkas čia ir negerai nes pats susidariau, bet kad būtų visiška lempa, tai nemanau, nes visos Upper/Lower Split programos daugmaž panašios į šitą.

Staffordshire rašė:

ten kur pas tave parasyta 1 pratimas pvz ar du krutinei tai aisku nuo tokio kruvio gal is speja atsistatineti greit raumuo nes jam tas kruvis nera didelis palyginus bet jei duosi gera kruvi tai patikek manim karta i savaite uzteks viena grupe patreniruoti. beto nemaciau tavo duomenu ugio amziaus ir t.t..

Prieš tai dariau normalią programa, jei jau taip norit imesiu. Jei čia mažai krūvio, tai nežinau, man ką po 3h gyme sedet? big_smile

I diena
Karinis spaudimas 4x8
Stangos spaudimas kampu 3x8
Stangos spaudimas 3x8
Lygiagretes 4x8
Mostai i salis 3x8
II diena
Prisitraukimai 3x8
Stangos trauka pasilenkus 3x8
Mirties trauka 3x8
Bicepsas su stanga 3x8
Gusciojimai 3x8
III diena
Pritupimai 4x8
Mirties trauka tiesiom kojom 3x8
Leg press 3x8
Itupstai 3x8
Blauzdos 3x8

23m, 182cm, 85kg

Sita padori programa buvo. Ta pirmam poste ga.i.dziu gai.dys ;-)
Kazkuris meistras matau neskiria mirties traukos nuo m.traukos tiesiom kojom :-)
Tu gryba pjauni su 3val salej. Tu is viso ten bent suprakaituoji?

Mityba imesk nesimaives ;-)


P.S.menceri, tau paciam kiek metu?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#54 2012-12-26 22:06

Re: Patarkit 4 dienų programai

whatever rašė:

Sita padori programa buvo. Ta pirmam poste ga.i.dziu gai.dys ;-)
Kazkuris meistras matau neskiria mirties traukos nuo m.traukos tiesiom kojom :-)
Tu gryba pjauni su 3val salej. Tu is viso ten bent suprakaituoji?

Mityba imesk nesimaives ;-)


P.S.menceri, tau paciam kiek metu?

Prie ko čia išvis 3h salej ir prie ko čia mityba? Laiko gaišimas su jumis, vis vien nieko niekas normalaus nepatare smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#55 2012-12-26 22:34

Re: Patarkit 4 dienų programai

patare bet tu nematai arba nenori matyti smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#56 2012-12-26 23:42

Re: Patarkit 4 dienų programai

sladeinflame7 rašė:

whatever rašė:

Sita padori programa buvo. Ta pirmam poste ga.i.dziu gai.dys ;-)
Kazkuris meistras matau neskiria mirties traukos nuo m.traukos tiesiom kojom :-)
Tu gryba pjauni su 3val salej. Tu is viso ten bent suprakaituoji?

Mityba imesk nesimaives ;-)


P.S.menceri, tau paciam kiek metu?

Prie ko čia išvis 3h salej ir prie ko čia mityba? Laiko gaišimas su jumis, vis vien nieko niekas normalaus nepatare smile

Ar nebusi toks islepes mamos vaikelis kartais? :-)
Uzsigaves kazkoks. Atsakyta ir patarta tau buvo.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#57 2012-12-27 10:30

Re: Patarkit 4 dienų programai

whatever rašė:

sladeinflame7 rašė:

whatever rašė:

Sita padori programa buvo. Ta pirmam poste ga.i.dziu gai.dys ;-)
Kazkuris meistras matau neskiria mirties traukos nuo m.traukos tiesiom kojom :-)
Tu gryba pjauni su 3val salej. Tu is viso ten bent suprakaituoji?

Mityba imesk nesimaives ;-)


P.S.menceri, tau paciam kiek metu?

Prie ko čia išvis 3h salej ir prie ko čia mityba? Laiko gaišimas su jumis, vis vien nieko niekas normalaus nepatare smile

Ar nebusi toks islepes mamos vaikelis kartais? :-)
Uzsigaves kazkoks. Atsakyta ir patarta tau buvo.

Patarta, kad programa "gaidy.s"? Kietas patarimas, daug naudos is jo big_smile

Paskutinį kartą taisė sladeinflame7 (2012-12-27 10:30)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#58 2012-12-27 10:37

Re: Patarkit 4 dienų programai

Staffordshire rašė:

man tai senoji programa dar normaliai atrodo tik grupem kruvis nera didelis bet jei paciam tiek uztenka tai gerai. geriau toliau daryk pagal sena tik padidink biski priejimu skaiciu iki 4ar5 bent jau kojom ir nugarai. o ta kur nauja susidarei tai tikrai nesamone biski

kas cia?!

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#59 2012-12-27 11:03

Re: Patarkit 4 dienų programai

Staffordshire rašė:

Staffordshire rašė:

man tai senoji programa dar normaliai atrodo tik grupem kruvis nera didelis bet jei paciam tiek uztenka tai gerai. geriau toliau daryk pagal sena tik padidink biski priejimu skaiciu iki 4ar5 bent jau kojom ir nugarai. o ta kur nauja susidarei tai tikrai nesamone biski

kas cia?!

Matai aš su senąja kai sportuoju ir taip 4 priejimus paprastai darau, kartais ir 5. Dabar noriu raumenį daryt 2 kart į savaitę, o šitam forume čia negirdėtas dalykas big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#60 2012-12-27 11:55

Re: Patarkit 4 dienų programai

sladeinflame7 rašė:

Staffordshire rašė:

Staffordshire rašė:

man tai senoji programa dar normaliai atrodo tik grupem kruvis nera didelis bet jei paciam tiek uztenka tai gerai. geriau toliau daryk pagal sena tik padidink biski priejimu skaiciu iki 4ar5 bent jau kojom ir nugarai. o ta kur nauja susidarei tai tikrai nesamone biski

kas cia?!

Matai aš su senąja kai sportuoju ir taip 4 priejimus paprastai darau, kartais ir 5. Dabar noriu raumenį daryt 2 kart į savaitę, o šitam forume čia negirdėtas dalykas big_smile

sakai negirdetas? paziurek kur mano programos parasytos smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#61 2012-12-27 17:57

Re: Patarkit 4 dienų programai

Staffordshire rašė:

sladeinflame7 rašė:

Staffordshire rašė:


kas cia?!

Matai aš su senąja kai sportuoju ir taip 4 priejimus paprastai darau, kartais ir 5. Dabar noriu raumenį daryt 2 kart į savaitę, o šitam forume čia negirdėtas dalykas big_smile

sakai negirdetas? paziurek kur mano programos parasytos smile

Pažiūrėjau, bet ten kelios kurios yra tai tik 2 kart per savaitę nugara arba kojos. Aš noriu visus raumenis 2 kart per savaitę daryt.

Gal norėtum paaiškint kas toj mano programoj negerai? tongue

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#62 2012-12-27 18:25

Re: Patarkit 4 dienų programai

tau ne su programa o su galva negerai

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#63 2012-12-27 19:22

Re: Patarkit 4 dienų programai

sladeinflame7 rašė:

Staffordshire rašė:

sladeinflame7 rašė:


Matai aš su senąja kai sportuoju ir taip 4 priejimus paprastai darau, kartais ir 5. Dabar noriu raumenį daryt 2 kart į savaitę, o šitam forume čia negirdėtas dalykas big_smile

sakai negirdetas? paziurek kur mano programos parasytos smile

Pažiūrėjau, bet ten kelios kurios yra tai tik 2 kart per savaitę nugara arba kojos. Aš noriu visus raumenis 2 kart per savaitę daryt.

Gal norėtum paaiškint kas toj mano programoj negerai? tongue

Tu kiauras konkreciai big_smile Tu suvoki ka cia prasai aplamai? Tu po pirmos savaites sportavimo nepasivilksi, jeigu visas grupes po 2 kartus pravarinesi. Ar tu chemijos uzsipirkes jau esi ir skaitai, kad taip reikia sportuot?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#64 2012-12-27 19:52

Re: Patarkit 4 dienų programai

whatever rašė:

sladeinflame7 rašė:

Staffordshire rašė:


sakai negirdetas? paziurek kur mano programos parasytos smile

Pažiūrėjau, bet ten kelios kurios yra tai tik 2 kart per savaitę nugara arba kojos. Aš noriu visus raumenis 2 kart per savaitę daryt.

Gal norėtum paaiškint kas toj mano programoj negerai? tongue

Tu kiauras konkreciai big_smile Tu suvoki ka cia prasai aplamai? Tu po pirmos savaites sportavimo nepasivilksi, jeigu visas grupes po 2 kartus pravarinesi. Ar tu chemijos uzsipirkes jau esi ir skaitai, kad taip reikia sportuot?

Kodėl as nepasivilksiu su šia programa? Argumentų prašom smile Kaip jau sakiau su senąja programa raumenys atsistatydavo per 2-3 dienas pilnai.

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#65 2012-12-27 19:54

Re: Patarkit 4 dienų programai

jmj nu kas per bukumas. pagal ka tu sprendei kad tau taip atsistatydavo ?? big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#66 2012-12-27 20:03

Re: Patarkit 4 dienų programai

dumblas rašė:

jmj nu kas per bukumas. pagal ka tu sprendei kad tau taip atsistatydavo ?? big_smile

Jausdavau puikiai.

O bukumą čia matos pats peveldėjai smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#67 2012-12-27 20:09

Re: Patarkit 4 dienų programai

sladeinflame7 rašė:

dumblas rašė:

jmj nu kas per bukumas. pagal ka tu sprendei kad tau taip atsistatydavo ?? big_smile

Jausdavau puikiai.

O bukumą čia matos pats peveldėjai smile

Kiek tau metų?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#68 2012-12-27 20:12

Re: Patarkit 4 dienų programai

daryk kaip nori, zmones su patirtim pasako kaip yra o tu vistiek pagal savo tai daryk kaip nori. as kur parasiau 2 kartus kojos arba nugara tai ten ir taip an kurso ar kas rimciau uzsiima. jei jautiesi nepavarges po treniruotes ar atrodo kad mazai nuo padoraus kruvio tai reiskia kazka darai blogai. nori treniruoti viska daryk fullbody kad ir kasdien. as nekartosiu ka visi sako ir nesakysiu kad tu bukas ar kvailas smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#69 2012-12-27 20:17

Re: Patarkit 4 dienų programai

Staffordshire rašė:

daryk kaip nori, zmones su patirtim pasako kaip yra o tu vistiek pagal savo tai daryk kaip nori. as kur parasiau 2 kartus kojos arba nugara tai ten ir taip an kurso ar kas rimciau uzsiima. jei jautiesi nepavarges po treniruotes ar atrodo kad mazai nuo padoraus kruvio tai reiskia kazka darai blogai. nori treniruoti viska daryk fullbody kad ir kasdien. as nekartosiu ka visi sako ir nesakysiu kad tu bukas ar kvailas smile

Po treniruotes būnu žiauriai nusikalęs, bet viskas gražiai atsistato po 3 dienų, bet gaunas, kad turiu laukt 7 dienas tarp tų pačių pratimų.

Nemažai skaičiau nete ir daug kas daro raumenis 2 kart savaitei be jokių steroidų ir pan.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#70 2012-12-27 20:19

Re: Patarkit 4 dienų programai

kaip ir sakiau daryk kaip nori. galesi pasigirti rezultatais po kurio laiko

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#71 2012-12-27 21:46

Re: Patarkit 4 dienų programai

Ką manot apie tokią? Jei ko nesuprantat galiu išverst.

Day 1 (heavy horizontal/lighter vertical):
Bench 5x5
Row 5x5
Military press 3x10
Pullup 3x10
Barbell curls 2x8

Day 2 (heavy squats/ham assistance and core):
Squats 5x5
Leg curls 3x8
Back hypers 3x10
Weighted decline sit-ups 3x10

Day 3 (heavy vertical/lighter horizontal):
Military press 5x5
Pullup 5x5
Incline dumbell bench 3x10
Row 3x10
Weighted Dips 2x8

Day 4 (heavy deadlift/lighter thigh and core):
Deadlift 5x5
Leg press 4x10
Leg extensions 3x10
Calf raises 3x8
Weighted decline sit-ups 3x10

Eičiau pirmad, antrad, ketv ir penktadienį.

Paskutinį kartą taisė sladeinflame7 (2012-12-27 22:19)

Neprisijungęs

 
ramasg60
Atkaklus dalyvis
Vietovė: essex Dagenham
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#72 2012-12-27 22:11

Re: Patarkit 4 dienų programai

kam tu klausi,juk tu labiau zinai,o cia visi durniai...

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#73 2012-12-27 22:14

Re: Patarkit 4 dienų programai

iskart reikejo imti full body

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#74 2012-12-27 22:16

Re: Patarkit 4 dienų programai

ramasg60 rašė:

kam tu klausi,juk tu labiau zinai,o cia visi durniai...

Nu ne visi big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net