Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

awirnok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#26 2013-01-01 23:10

Re: Nauji tikslai

Su tokiu svoriu kaip mano sėdi tik kokie bmx'ininkai ar pan.
Ką aš valgau? Ryte mėsa (miško žvėries arba natūrali dešra) plius duona, priešpiečiams avižų košė, pietums daržovių sriuba plius mėsiškas (vištiena, mėsinės dešrelės, guliašas) arba bulvinis patiekalas. Pavakariams avižų arba ryžių košė, vakarienei makaronai, blynai, koldūnai su varške, prieš miegą liesa varškė.
Žinau bus komentarai, kad sumuštiniai ir pan., tai geriau apsieikim be jų... smile Ką konkrečiai galima pakeist, visada laukiu tokių pasisakymų.
Mano pradėjimas eiti į salę neturi jokio ryšio su gautomis dovanomis ir t.t., jau metus laiko retkarčiais pasidomiu, atėjus studentiškoms atostogoms nusprendžiau susirasti man naudingos veiklos.

Paskutinį kartą taisė awirnok (2013-01-01 23:11)

Neprisijungęs

 
dovisn74
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-11-17
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#27 2013-01-02 00:08

Re: Nauji tikslai

Kruopas kimsk, kol apsivemsi, o tada vel kimsk, kol angliavandeniu gausi 300g big_smile

Neprisijungęs

 
Svaigalas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-06-13
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 2

#28 2013-01-02 00:26

Re: Nauji tikslai

awirnok rašė:

Su tokiu svoriu kaip mano sėdi tik kokie bmx'ininkai ar pan.
Ką aš valgau? Ryte mėsa (miško žvėries arba natūrali dešra) plius duona, priešpiečiams avižų košė, pietums daržovių sriuba plius mėsiškas (vištiena, mėsinės dešrelės, guliašas) arba bulvinis patiekalas. Pavakariams avižų arba ryžių košė, vakarienei makaronai, blynai, koldūnai su varške, prieš miegą liesa varškė.
Žinau bus komentarai, kad sumuštiniai ir pan., tai geriau apsieikim be jų... smile Ką konkrečiai galima pakeist, visada laukiu tokių pasisakymų.
Mano pradėjimas eiti į salę neturi jokio ryšio su gautomis dovanomis ir t.t., jau metus laiko retkarčiais pasidomiu, atėjus studentiškoms atostogoms nusprendžiau susirasti man naudingos veiklos.

Manau jeigu pasiskaiciuotum kalorijomis savo visa dienos maista nekazkas ir gautusi. Maistine verte vistienos ir desreliu skiriasi kaip diena ir naktis, todel viena diena gaunasi jog pavalgai normaliai, kita, kad nepavalgai isvis - todel svoris ir neauga. Siulyciau pamodeliuoti lygiavercius valgymo planus http://www.kalorijos.lt/ , kad kiekviena diena pastoviai gautum reikiama kieki kaloriju ir maistiniu medziagu, ir prades kilti tas svoris.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#29 2013-01-02 01:21

Re: Nauji tikslai

o studentas toks uzsiemes, kad tik atostogom atejus randa laiko pasportuot?

Neprisijungęs

 
awirnok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#30 2013-01-06 21:29

Re: Nauji tikslai

Pridėjau vieną valgį vištienos, stebėsiu dabar.
Kas dėl užsiėmimų, atostogos buvo spyris į šikną pakeisti savo dienotvarkę ir nekimarinti kaip seniau.

Neprisijungęs

 
awirnok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#31 2013-02-09 18:45

Re: Nauji tikslai

Sportuojam pusantro mėnesio, priaugau 4kg. Pradedu daryti cardio treniruotes, nes ramybės būsenoje pulsas truputį per didelis būna.

Neprisijungęs

 
awirnok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-25
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#32 2013-03-23 21:53

Re: Nauji tikslai

Kągi, svoris 64kg, valgoma 6k/d., 3k/sav. treniruokliai ir kitom dienom 3k/sav. pasižaidimai ant turniko namuose.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net