Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#1026 2013-03-23 16:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

qwerty rašė:

rolka78 rašė:

Evili rašė:


Pakeičiau į:

[1, 2] savaitės:
      * 100 mg Testosterone Propionate kas antrą dieną
      * 100 mg Nandrolone Phenyl Propionate kas antrą dieną

[3, 4] savaitės:
      * 100 mg Testosterone propionate kas antrą dieną
      * 100 mg Nandrolone Phenyl Propionate kas antrą dieną
      * 20 mg Anavar kasdien

[5, 6] savaitės:
      * 100 mg Testosterone propionate kas antrą dieną
      * 100 mg Nandrolone Phenyl Propionate kas antrą dieną
      * 20 mg Anavar kasdien

Anavara sakyčiau visa kursą laikyk.Ir man atrodo kad 20mg mažoka.Nors jai 100% ten varas tai gal ir užteks.

as ta sakau kad anavara arba varai normaliai (pradedant nuo minimum 60mg ed) arba isvis nelieti.

nykstys

Neprisijungęs

 
MBQuart
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-14
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 2

#1027 2013-03-23 16:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jonn rašė:

Na tai kam imti clomida jai vietoj jo puikiai tiks provironas smile Na čia tik mano nuomonė ir aš taip daryčiau, nes turiu regėjimo problemų, tai nedrysčiau ryzikuoti.. smile

Kam rasyt belenka, jei gali nerasyt.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#1028 2013-03-23 16:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jonn rašė:

Na tai kam imti clomida jai vietoj jo puikiai tiks provironas smile Na čia tik mano nuomonė ir aš taip daryčiau, nes turiu regėjimo problemų, tai nedrysčiau ryzikuoti.. smile

Provironas puikiai visiskai netinka i PCT smile, clomidas + tamoxifenas yra atsistatymo pagrindas, provironas nebent kaip ir buvo diskutuota 25mg del libido ir nuotaikos, nes jis visiskai nieko nedaro, kad atstatytu naturalia gamyba.

Neprisijungęs

 
romkeee
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#1029 2013-03-25 23:07

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki noreciau ismegint kursiuka su vinim. imciau inj nes kaip supratau jis geriausias. Kiek skaiciau tai pirmam kursui tiktu propas, trenas ir vinis. Bet cia nelabai eina suprast nes cia forume vieni kitiem priestarauja. Esu netoli 30 metu ugis 178 sveriu apie 95 sportuoju pora metu, neskaitant kad pries tai pazaizdavau su stangom..prie kokius 4 metus buvau metano 100 suvalges tai jauciu cia nesiskaito kaip pirmas kursas? beje turi pilva del to ir noriu vinio tai kokios nuomones butu ir kokia kurso kaina plius minus? ir ar yra forumieciu kas tikrai parduotu kokybiska preke? dekui smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1030 2013-03-25 23:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

romkeee rašė:

Sveiki noreciau ismegint kursiuka su vinim. imciau inj nes kaip supratau jis geriausias. Kiek skaiciau tai pirmam kursui tiktu propas, trenas ir vinis. Bet cia nelabai eina suprast nes cia forume vieni kitiem priestarauja. Esu netoli 30 metu ugis 178 sveriu apie 95 sportuoju pora metu, neskaitant kad pries tai pazaizdavau su stangom..prie kokius 4 metus buvau metano 100 suvalges tai jauciu cia nesiskaito kaip pirmas kursas? beje turi pilva del to ir noriu vinio tai kokios nuomones butu ir kokia kurso kaina plius minus? ir ar yra forumieciu kas tikrai parduotu kokybiska preke? dekui smile

pirma pilva numesk, o tada gal mastyk apie kursavimus, nes vinis tikrai pilvo nesumazins

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1031 2013-03-26 09:26

Re: Pirmas kursas: patarimai

romkeee rašė:

Sveiki noreciau ismegint kursiuka su vinim. imciau inj nes kaip supratau jis geriausias. Kiek skaiciau tai pirmam kursui tiktu propas, trenas ir vinis. Bet cia nelabai eina suprast nes cia forume vieni kitiem priestarauja. Esu netoli 30 metu ugis 178 sveriu apie 95 sportuoju pora metu, neskaitant kad pries tai pazaizdavau su stangom..prie kokius 4 metus buvau metano 100 suvalges tai jauciu cia nesiskaito kaip pirmas kursas? beje turi pilva del to ir noriu vinio tai kokios nuomones butu ir kokia kurso kaina plius minus? ir ar yra forumieciu kas tikrai parduotu kokybiska preke? dekui smile

Sveikas.
Pirmam kursui tinka tiek vinis, tren test propas, tiek phenyl, bet tren tikrai nepirmam kursui.
Kaip drugsmystyle sake winis tikrai pilvo nepades numesti.
Jei imčiau wini, tai vienintelis prepas kurio neimciau injekcinio, nebent labai is patikimo zmogaus.

Neprisijungęs

 
Evili
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-22
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#1032 2013-03-26 10:36

Re: Pirmas kursas: patarimai

zyzz rašė:

romkeee rašė:

Sveiki noreciau ismegint kursiuka su vinim. imciau inj nes kaip supratau jis geriausias. Kiek skaiciau tai pirmam kursui tiktu propas, trenas ir vinis. Bet cia nelabai eina suprast nes cia forume vieni kitiem priestarauja. Esu netoli 30 metu ugis 178 sveriu apie 95 sportuoju pora metu, neskaitant kad pries tai pazaizdavau su stangom..prie kokius 4 metus buvau metano 100 suvalges tai jauciu cia nesiskaito kaip pirmas kursas? beje turi pilva del to ir noriu vinio tai kokios nuomones butu ir kokia kurso kaina plius minus? ir ar yra forumieciu kas tikrai parduotu kokybiska preke? dekui smile

Sveikas.
Pirmam kursui tinka tiek vinis, tren test propas, tiek phenyl, bet tren tikrai nepirmam kursui.
Kaip drugsmystyle sake winis tikrai pilvo nepades numesti.
Jei imčiau wini, tai vienintelis prepas kurio neimciau injekcinio, nebent labai is patikimo zmogaus.

Galima plačiau - kodėl?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1033 2013-03-26 16:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

Evili rašė:

zyzz rašė:

romkeee rašė:

Sveiki noreciau ismegint kursiuka su vinim. imciau inj nes kaip supratau jis geriausias. Kiek skaiciau tai pirmam kursui tiktu propas, trenas ir vinis. Bet cia nelabai eina suprast nes cia forume vieni kitiem priestarauja. Esu netoli 30 metu ugis 178 sveriu apie 95 sportuoju pora metu, neskaitant kad pries tai pazaizdavau su stangom..prie kokius 4 metus buvau metano 100 suvalges tai jauciu cia nesiskaito kaip pirmas kursas? beje turi pilva del to ir noriu vinio tai kokios nuomones butu ir kokia kurso kaina plius minus? ir ar yra forumieciu kas tikrai parduotu kokybiska preke? dekui smile

Sveikas.
Pirmam kursui tinka tiek vinis, tren test propas, tiek phenyl, bet tren tikrai nepirmam kursui.
Kaip drugsmystyle sake winis tikrai pilvo nepades numesti.
Jei imčiau wini, tai vienintelis prepas kurio neimciau injekcinio, nebent labai is patikimo zmogaus.

Galima plačiau - kodėl?

Nes winis vienas is dazniausiai pasitaikanciu preparatu kuris neisivaiksto o to pasekmes dazniausia ant stalo issipjaustyt smile

Neprisijungęs

 
raimisx
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-03-07
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#1034 2013-03-26 16:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

zyzz rašė:

Evili rašė:

zyzz rašė:

Sveikas.
Pirmam kursui tinka tiek vinis, tren test propas, tiek phenyl, bet tren tikrai nepirmam kursui.
Kaip drugsmystyle sake winis tikrai pilvo nepades numesti.
Jei imčiau wini, tai vienintelis prepas kurio neimciau injekcinio, nebent labai is patikimo zmogaus.

Galima plačiau - kodėl?

Nes winis vienas is dazniausiai pasitaikanciu preparatu kuris neisivaiksto o to pasekmes dazniausia ant stalo issipjaustyt smile

labai jau retai tie pjaustymai pasitaiko,perdaug retai kad jo atsisakyti

Neprisijungęs

 
romkeee
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#1035 2013-03-26 22:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

Dekui uz pagalba:)  tai zinau kad pilvo nenumes niekas pilvo nenumeta ir raumenu neuzkrauna be darbo...bet tai butu geras spyris i sikna tuo rimtai uzsiimt big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1036 2013-03-26 23:08

Re: Pirmas kursas: patarimai

raimisx rašė:

zyzz rašė:

Evili rašė:


Galima plačiau - kodėl?

Nes winis vienas is dazniausiai pasitaikanciu preparatu kuris neisivaiksto o to pasekmes dazniausia ant stalo issipjaustyt smile

labai jau retai tie pjaustymai pasitaiko,perdaug retai kad jo atsisakyti

NEtaip ir retai smile

Neprisijungęs

 
raimisx
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-03-07
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#1037 2013-03-26 23:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

zyzz rašė:

raimisx rašė:

zyzz rašė:


Nes winis vienas is dazniausiai pasitaikanciu preparatu kuris neisivaiksto o to pasekmes dazniausia ant stalo issipjaustyt smile

labai jau retai tie pjaustymai pasitaiko,perdaug retai kad jo atsisakyti

NEtaip ir retai smile

Nžn neteko real girdeti ir pats esu nemažai jo bandes.kad ištinsta tai taip bet normalizuojasi po keliu dienu.

Neprisijungęs

 
GasBandit
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1038 2013-03-31 14:32

Re: Pirmas kursas: patarimai

Man klausimas pasistojo jau gan senai. Kad ir 1 kurso rezultatai islieka jei toliau sportuoji ar dar reikia kokiu nors papildu gert? Klausiu nes pats noreciau truputi jega pasikelt nes darbas pas mane fiziskai sunkus (dirbu ne uzsieny big_smile). Gal koki posta praleidau greit leisdamas per puslapius. duokit zinot. Dekui

Neprisijungęs

 
Viktorijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-12-21
Žinutės: 138
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1039 2013-03-31 15:27

Re: Pirmas kursas: patarimai

GasBandit rašė:

Man klausimas pasistojo jau gan senai. Kad ir 1 kurso rezultatai islieka jei toliau sportuoji ar dar reikia kokiu nors papildu gert? Klausiu nes pats noreciau truputi jega pasikelt nes darbas pas mane fiziskai sunkus (dirbu ne uzsieny big_smile). Gal koki posta praleidau greit leisdamas per puslapius. duokit zinot. Dekui

MAISTAS, treniruotes, poilsis. pats po pirmo kurso islaikiau praktiskai viska be jokiu papildu. wink

Paskutinį kartą taisė Viktorijus (2013-03-31 15:27)

Neprisijungęs

 
GasBandit
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-07-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1040 2013-03-31 16:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

Dar gal butu galima suzinot kokie preparatai pirmam kursui butu? nes nelabai noreciau leidziamu, ir ar nereikia po kurso kazko papildomai vartot kokiu skatintoju? ir kiek mazdaug tas kursas kainuotu?

Neprisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#1041 2013-03-31 16:37

Re: Pirmas kursas: patarimai

GasBandit rašė:

Dar gal butu galima suzinot kokie preparatai pirmam kursui butu? nes nelabai noreciau leidziamu, ir ar nereikia po kurso kazko papildomai vartot kokiu skatintoju? ir kiek mazdaug tas kursas kainuotu?

durnu apsimeti? jai rasyt moki tai vadinasi ir skaityt nepatingek smile

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#1042 2013-03-31 17:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

GasBandit rašė:

Dar gal butu galima suzinot kokie preparatai pirmam kursui butu? nes nelabai noreciau leidziamu, ir ar nereikia po kurso kazko papildomai vartot kokiu skatintoju? ir kiek mazdaug tas kursas kainuotu?

kokių tu preparatų nori? ir išvis nori kursuot, bet bijai adatų. Neįmanomas visavertis kursas be leidžiamų prepų.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#1043 2013-03-31 17:46

Re: Pirmas kursas: patarimai

Pas mane dabar pirmas kursas, tai pirmadieni bus tris sav. jau ir +5.5kg. Jai ir taip toliau per likusias augs busiu labai patenkintas.  Turiu pasiruošes nemažai papildu kurso pabaigai, tai tikiuosi prarasti nemažiau 20% to kas užaugo. smile)

Neprisijungęs

 
pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#1044 2013-03-31 18:56

Re: Pirmas kursas: patarimai

GasBandit rašė:

Dar gal butu galima suzinot kokie preparatai pirmam kursui butu? nes nelabai noreciau leidziamu, ir ar nereikia po kurso kazko papildomai vartot kokiu skatintoju? ir kiek mazdaug tas kursas kainuotu?

jei leidziamu nenori tai reiskia dar ir kurso nereikia.. smile

Neprisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#1045 2013-03-31 23:08

Re: Pirmas kursas: patarimai

cia visi nieko nesupranta! juk pirmas kursas buna metano tabletes big_smile cia pirmas zingsnis big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1046 2013-04-01 01:17

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jonn rašė:

Pas mane dabar pirmas kursas, tai pirmadieni bus tris sav. jau ir +5.5kg. Jai ir taip toliau per likusias augs busiu labai patenkintas.  Turiu pasiruošes nemažai papildu kurso pabaigai, tai tikiuosi prarasti nemažiau 20% to kas užaugo. smile)

Svajones rimtos smile Bet nerimtai mase kyla smile 5.5kg turetu but per pirmas 7-10 dienu.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1047 2013-04-01 09:56

Re: Pirmas kursas: patarimai

whatever rašė:

Jonn rašė:

Pas mane dabar pirmas kursas, tai pirmadieni bus tris sav. jau ir +5.5kg. Jai ir taip toliau per likusias augs busiu labai patenkintas.  Turiu pasiruošes nemažai papildu kurso pabaigai, tai tikiuosi prarasti nemažiau 20% to kas užaugo. smile)

Svajones rimtos smile Bet nerimtai mase kyla smile 5.5kg turetu but per pirmas 7-10 dienu.

Tai kiekvienam skirtingai tas svoris kyla, nes pas vienus daugiau kitus maziau kaupia vandens

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#1048 2013-04-01 12:38

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jonn rašė:

Pas mane dabar pirmas kursas, tai pirmadieni bus tris sav. jau ir +5.5kg. Jai ir taip toliau per likusias augs busiu labai patenkintas.  Turiu pasiruošes nemažai papildu kurso pabaigai, tai tikiuosi prarasti nemažiau 20% to kas užaugo. smile)

tikrai, ne mažiau 20 proc prarasi big_smile duok dieve 60proc liktų, su tokiais prieaugiais kai vandenukas išbėgs

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#1049 2013-04-01 12:50

Re: Pirmas kursas: patarimai

Šiaip vandens labai nedaug, ant pilvo venos matosi.. auga gražiai, kaip burbulas nesipučiu big_smile

Neprisijungęs

 
dumblas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-01-29
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#1050 2013-04-01 13:34

Re: Pirmas kursas: patarimai

negriaukit iliuziju zmogaus utiutiu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net