Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13601 2013-05-30 21:52

Re: Kursai

simplydomas rašė:

Apie tavo paskutinius postus idiote big_smile O tam draugas.lt tai foto senos smile tik ta ir sugebi atkasti senas foto ir imesti atsiliepima ? big_smileD nu siauresnis tu uz mane , tai del sito gali nebesiparint : ))

big_smilebig_smilebig_smile utiutiu klaunas big_smile tu man nulio vietoj, del to as tik dabar ir pamaciau kas tu per lavonas smile

Tai pyderas ar neprisipazinsi cia prie visu? smile


p.s. taip, tu uz mane 2 kartus platesnis big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13602 2013-05-30 21:52

Re: Kursai

Robšė rašė:

whatever rašė:

Robšė rašė:


kazkaip zodziu pritruko... big_smile  utiutiu... utiutiu... utiutiu...

smile

Buvai ka parases ir istrynei ? smile ar kazka jis parase ir istrynei?

susikeikes buvau nesusiturejes big_smile

big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13603 2013-05-30 21:56

Re: Kursai

drugsmylife rašė:

whatever rašė:

Kazokas rašė:


big_smile
tiek vieno tik kito, tiek esu dares atskiruose kursuose, vienam neteko, bet ateis laikas big_smile
man asmeniskai testo ar mazai ar vidutiniskai ar daug ar labai daug - yra didelis skirtumas mazai testo - mazi ir rezultatai, kuo daugiau testo - tuo daugiau gero raumens ir maziau vandens, nuo 1g prasideda pats smagumas, iki gramo tik daug vandens ir mazokai raumens, po gramo atvirsksciai - kuo auksciau testas tuo daugiau kokybes maziau vandens. aisku arimideksas arba letro turi but.
su trenu to nera ar legva doze 200-300 ar 700/sav jokio skirtimo nepajutau. nu bet testas buvo tik 100/sav. manau prie gramo testo 700 treno visai kita rezultata duotu, prie pora gr - vel kita smile))

Nu tai is karto atsiranda klausymas - o kaip atrodai pats, nepasirodysi? Svoris ir keliami svoriai nejuokingi Turetu but. Bet ar yra - va cia va klausymas smile

man  keistai atrodo tas poziuris, kuo daugiau varysi tuo didesnis busi... as tuo netikiu,(nors pas mane didybes noro nera). bet kad varysi 2g i sav ir busi didesnis nei su 1g tai netikiu. kas liecia jega tai kita kalba.  o savo malonumui tokias dozes kalt kazkaip nekyla ranka.

Yra tas , bet reikia ivest detales cia. Didejant dozem keiciasi prieauglio proporcija su pasaliniais smile

Tai, ka jis rase, tai biski vejas yra ir labiau kvepia uzsieniniu forumu kalbu atpasakojimu. Bet gal jis foto ar video imes ir prasklaidys musu visas abejones smile

Neprisijungęs

 
simplydomas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-19
Žinutės: 185
Atsiliepimai: 1

#13604 2013-05-30 21:59

Re: Kursai

whatever rašė:

simplydomas rašė:

Apie tavo paskutinius postus idiote big_smile O tam draugas.lt tai foto senos smile tik ta ir sugebi atkasti senas foto ir imesti atsiliepima ? big_smileD nu siauresnis tu uz mane , tai del sito gali nebesiparint : ))

big_smilebig_smilebig_smile utiutiu klaunas big_smile tu man nulio vietoj, del to as tik dabar ir pamaciau kas tu per lavonas smile

Tai pyderas ar neprisipazinsi cia prie visu? smile


p.s. taip, tu uz mane 2 kartus platesnis big_smile

o tu man sudo vietoj big_smileD tavo idioto protas jau seniai pastebetas : )

ne , man patinka sexy mazules , o tu jau  seneli turi moteri? ar niekas su tokiu nebeina? big_smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#13605 2013-05-30 22:04

Re: Kursai

whatever rašė:

drugsmylife rašė:

whatever rašė:


Nu tai is karto atsiranda klausymas - o kaip atrodai pats, nepasirodysi? Svoris ir keliami svoriai nejuokingi Turetu but. Bet ar yra - va cia va klausymas smile

man  keistai atrodo tas poziuris, kuo daugiau varysi tuo didesnis busi... as tuo netikiu,(nors pas mane didybes noro nera). bet kad varysi 2g i sav ir busi didesnis nei su 1g tai netikiu. kas liecia jega tai kita kalba.  o savo malonumui tokias dozes kalt kazkaip nekyla ranka.

Yra tas , bet reikia ivest detales cia. Didejant dozem keiciasi prieauglio proporcija su pasaliniais smile

Tai, ka jis rase, tai biski vejas yra ir labiau kvepia uzsieniniu forumu kalbu atpasakojimu. Bet gal jis foto ar video imes ir prasklaidys musu visas abejones smile

jo...  TNT gramais kale testa, trena , insulina ir tt, bet kad didelis nebuvo smile arba jis tik rase kad po tiek varo.  bet cia tik tarp kitko... o siaip nemanau kad reikia gramais kalt, sakykit ka norit. smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13606 2013-05-30 22:19

Re: Kursai

simplydomas rašė:

whatever rašė:

simplydomas rašė:

Apie tavo paskutinius postus idiote big_smile O tam draugas.lt tai foto senos smile tik ta ir sugebi atkasti senas foto ir imesti atsiliepima ? big_smileD nu siauresnis tu uz mane , tai del sito gali nebesiparint : ))

big_smilebig_smilebig_smile utiutiu klaunas big_smile tu man nulio vietoj, del to as tik dabar ir pamaciau kas tu per lavonas smile

Tai pyderas ar neprisipazinsi cia prie visu? smile


p.s. taip, tu uz mane 2 kartus platesnis big_smile

o tu man sudo vietoj big_smileD tavo idioto protas jau seniai pastebetas : )

ne , man patinka sexy mazules , o tu jau  seneli turi moteri? ar niekas su tokiu nebeina? big_smile

O pasakyt taip nepasislepes uz ekrano, lomzirgi? smile
Kas yra "idioto protas"? big_smile

taip savo drauga vadini - "sexy mazule"? smile

As tai ne. Gyvo papo iki siol nemates big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13607 2013-05-30 22:20

Re: Kursai

drugsmylife rašė:

whatever rašė:

drugsmylife rašė:


man  keistai atrodo tas poziuris, kuo daugiau varysi tuo didesnis busi... as tuo netikiu,(nors pas mane didybes noro nera). bet kad varysi 2g i sav ir busi didesnis nei su 1g tai netikiu. kas liecia jega tai kita kalba.  o savo malonumui tokias dozes kalt kazkaip nekyla ranka.

Yra tas , bet reikia ivest detales cia. Didejant dozem keiciasi prieauglio proporcija su pasaliniais smile

Tai, ka jis rase, tai biski vejas yra ir labiau kvepia uzsieniniu forumu kalbu atpasakojimu. Bet gal jis foto ar video imes ir prasklaidys musu visas abejones smile

jo...  TNT gramais kale testa, trena , insulina ir tt, bet kad didelis nebuvo smile arba jis tik rase kad po tiek varo.  bet cia tik tarp kitko... o siaip nemanau kad reikia gramais kalt, sakykit ka norit. smile

Nu jis vare tiek, kad kraujais apsiveme ir tai sitas jau buvo, kai atkalbintas buvo nuo 2gr. Nors ten ir taip aisku, kad tiek nebuvo to testo. Jis po tiek tik galvojo, kad saudo smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13608 2013-05-30 22:26

Re: Kursai

Isveze ji ten i ligonine kazkaip ir baiges olympia karjera?

Neprisijungęs

 
simplydomas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-19
Žinutės: 185
Atsiliepimai: 1

#13609 2013-05-30 22:28

Re: Kursai

whatever rašė:

simplydomas rašė:

whatever rašė:


big_smilebig_smilebig_smile utiutiu klaunas big_smile tu man nulio vietoj, del to as tik dabar ir pamaciau kas tu per lavonas smile

Tai pyderas ar neprisipazinsi cia prie visu? smile


p.s. taip, tu uz mane 2 kartus platesnis big_smile

o tu man sudo vietoj big_smileD tavo idioto protas jau seniai pastebetas : )

ne , man patinka sexy mazules , o tu jau  seneli turi moteri? ar niekas su tokiu nebeina? big_smile

O pasakyt taip nepasislepes uz ekrano, lomzirgi? smile
Kas yra "idioto protas"? big_smile

taip savo drauga vadini - "sexy mazule"? smile

As tai ne. Gyvo papo iki siol nemates big_smile

savo drauge smile tai vis dar be moters? big_smile kiek tau ten metu? 40? big_smile kazkas cia ne to su tavim. Taip iseina tada pats su vyru gyveni tik bandai cia ant manes permest? big_smileD

google tau pades kas yra idiotas ir koks jo protas big_smileD bet greiciausiai nesuprasi vistiek :DDDD

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#13610 2013-05-30 22:46

Re: Kursai

uzsivedes rašė:

Isveze ji ten i ligonine kazkaip ir baiges olympia karjera?

Buvo ten truputi vidinio kraujavimo, jei gerai pamenu lygtai skrandyje.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13611 2013-05-30 23:36

Re: Kursai

simplydomas rašė:

whatever rašė:

simplydomas rašė:


o tu man sudo vietoj big_smileD tavo idioto protas jau seniai pastebetas : )

ne , man patinka sexy mazules , o tu jau  seneli turi moteri? ar niekas su tokiu nebeina? big_smile

O pasakyt taip nepasislepes uz ekrano, lomzirgi? smile
Kas yra "idioto protas"? big_smile

taip savo drauga vadini - "sexy mazule"? smile

As tai ne. Gyvo papo iki siol nemates big_smile

savo drauge smile tai vis dar be moters? big_smile kiek tau ten metu? 40? big_smile kazkas cia ne to su tavim. Taip iseina tada pats su vyru gyveni tik bandai cia ant manes permest? big_smileD

google tau pades kas yra idiotas ir koks jo protas big_smileD bet greiciausiai nesuprasi vistiek :DDDD

Neissiduosi, kad vaivorykstinis esi? smile Kodel fotkiniesi, kai pyderu pyderas butum tada? smile

Man 69 big_smile Kaip tu, NeIdiotas, to nezinai? smile Google'as nepadejo amziaus suzinot? smile

Tai neradai ir google kas yra idioto protas? smile
Tai stubure, gal vis del to isdrystum pasakyt nesislepiant uz kompo? smile

p.s.kaip dabar Lietuvoj per situacija, jeigu zuvi duot mazumu atstovui, koks nors jau atskiras straipsnis yra? big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13612 2013-05-30 23:37

Re: Kursai

bender rašė:

uzsivedes rašė:

Isveze ji ten i ligonine kazkaip ir baiges olympia karjera?

Buvo ten truputi vidinio kraujavimo, jei gerai pamenu lygtai skrandyje.

aha, buvo. laimingai ten jam aplamai baigesi tie zaidimai.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#13613 2013-05-30 23:43

Re: Kursai

davai vyrai ne kursų temoje draskykitės, ačiū

Neprisijungęs

 
simplydomas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-19
Žinutės: 185
Atsiliepimai: 1

#13614 2013-05-31 00:03

Re: Kursai

whatever rašė:

simplydomas rašė:

whatever rašė:

O pasakyt taip nepasislepes uz ekrano, lomzirgi? smile
Kas yra "idioto protas"? big_smile

taip savo drauga vadini - "sexy mazule"? smile

As tai ne. Gyvo papo iki siol nemates big_smile

savo drauge smile tai vis dar be moters? big_smile kiek tau ten metu? 40? big_smile kazkas cia ne to su tavim. Taip iseina tada pats su vyru gyveni tik bandai cia ant manes permest? big_smileD

google tau pades kas yra idiotas ir koks jo protas big_smileD bet greiciausiai nesuprasi vistiek :DDDD

Neissiduosi, kad vaivorykstinis esi? smile Kodel fotkiniesi, kai pyderu pyderas butum tada? smile

Man 69 big_smile Kaip tu, NeIdiotas, to nezinai? smile Google'as nepadejo amziaus suzinot? smile

Tai neradai ir google kas yra idioto protas? smile
Tai stubure, gal vis del to isdrystum pasakyt nesislepiant uz kompo? smile

p.s.kaip dabar Lietuvoj per situacija, jeigu zuvi duot mazumu atstovui, koks nors jau atskiras straipsnis yra? big_smile

vel prasidejo senelio stilius klausimai i klausimus? puse atsakai , puse ne? : D

nu idiotas neblogas tu big_smile tai kaip ten su moterim? kodel neturi , toks senis budamas? : ) tu netrauki moteru ar taves jos netraukia? : ))

gyvai tai as tau viska galiu pasakyt wink jei yra noras atlek ir pasnekesim.

del google tau reikia naudotis , ne man siuo atveju big_smile bet idiotas kaip sakiau nesupras big_smileD

cia pagal ka tu nustatai , kad fotkinuosi kaip pyderas? big_smileD jau isijautei i foto eksperto role? big_smile

kodel tavo foto visada mazos? cia , kad forma savo x u j o va pasleptum ar kazkokie kompleksai? big_smileD

Neprisijungęs

 
simplydomas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-19
Žinutės: 185
Atsiliepimai: 1

#13615 2013-05-31 00:19

Re: Kursai

eNrr rašė:

davai vyrai ne kursų temoje draskykitės, ačiū

Ok , as nebetersiu big_smile zinau , senelis isivaziavo tai nebesustos , bet tegul su savim paloja : )

O siaip yra toks dalykas PM , nores susiras : )

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13616 2013-05-31 23:48

Re: Kursai

simplydomas rašė:

eNrr rašė:

davai vyrai ne kursų temoje draskykitės, ačiū

Ok , as nebetersiu big_smile zinau , senelis isivaziavo tai nebesustos , bet tegul su savim paloja : )

O siaip yra toks dalykas PM , nores susiras : )

Stubure, viskas seniai Blevyzgose smile Google'as matyt nepadejo ir si karta tau big_smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#13617 2013-05-31 23:54

Re: Kursai

Domas - tau utiutiu zoles apsikt iki Vaido lygio (sunku lygint 20mecio patirti su gym rat'o). Mergos neziuri, nesitaskykit kaip mokykloj smile

Neprisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#13618 2013-06-01 11:54

Re: Kursai

cia tik siaip tarp kitko pamastymam.

pirmam kursui lietuvos vienas is geriausiu treneriu (nenoriu minet kas) duoda zmonem

10ml sustos
10ml decos
200 tablt metano

ir visai ta 5 sav

big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#13619 2013-06-01 11:55

Re: Kursai

Zolinionkai, gal gana cia blevyzgot..

Neprisijungęs

 
ermusj
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norge-Alytus-Кaliningrad
Registravosi: 2008-04-24
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 0

#13620 2013-06-01 12:27

Re: Kursai

_Nieka_ rašė:

cia tik siaip tarp kitko pamastymam.

pirmam kursui lietuvos vienas is geriausiu treneriu (nenoriu minet kas) duoda zmonem

10ml sustos
10ml decos
200 tablt metano

ir visai ta 5 sav

big_smile

Pamastysim smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#13621 2013-06-01 12:59

Re: Kursai

_Nieka_ rašė:

cia tik siaip tarp kitko pamastymam.

pirmam kursui lietuvos vienas is geriausiu treneriu (nenoriu minet kas) duoda zmonem

10ml sustos
10ml decos
200 tablt metano

ir visai ta 5 sav

big_smile

nepirma karta matau tokius duotus treneriu kursus ir zmones lieka patenkinti

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13622 2013-06-01 13:01

Re: Kursai

_Nieka_ rašė:

cia tik siaip tarp kitko pamastymam.

pirmam kursui lietuvos vienas is geriausiu treneriu (nenoriu minet kas) duoda zmonem

10ml sustos
10ml decos
200 tablt metano

ir visai ta 5 sav

big_smile

Kazkoks neblizgantis tas vienas geriausiu treneriu, jeigu 5savaitems tokia kombinacija duoda smile

Neprisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#13623 2013-06-01 13:21

Re: Kursai

whatever rašė:

_Nieka_ rašė:

cia tik siaip tarp kitko pamastymam.

pirmam kursui lietuvos vienas is geriausiu treneriu (nenoriu minet kas) duoda zmonem

10ml sustos
10ml decos
200 tablt metano

ir visai ta 5 sav

big_smile

Kazkoks neblizgantis tas vienas geriausiu treneriu, jeigu 5savaitems tokia kombinacija duoda smile

nu tokia realybe yra big_smile kad ir kokia ji butu. bet jis lietuvoj gal net geriausias big_smile ir kaip cia yra arba jis kazka zn arba daro nesamones. cia jau sprest tiem kas lb supranta:D

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#13624 2013-06-01 13:26

Re: Kursai

Siaip daug kur klubuose duoda treneriai 5-6 sav kursą su deca ir susta

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#13625 2013-06-01 14:08

Re: Kursai

sustą tai suprantu, spėsi kažkiek pajaust per tas 5savaites dėl propo esterio, bet deką laikyt tik 5 savaites tai čia pieva... gal patenkinti būna metano užkauptu vandeniu, o kaip pirmas kursas, tai greit mėsa auga ir pasilieka nemažai lašinio su keliais kg raumens

Paskutinį kartą taisė FactoryGYMas (2013-06-01 14:08)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net