Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#51 2013-06-01 14:28

Re: derinukas.

ernestukas18 rašė:

RAMZIS III rašė:

Ernestai, Uzsivedes tave vis bando is griovio istraukt, tik biski pastato ant koju, tu ir vel i griovi stacia galva big_smile
Bet ir Uzsivedusiuj ziuriu nelabai eina ismust tavo iliuziju is galvos big_smile

ta prasme jus man norit pasakyti,kad papildu visai nereikia? as sutikciau,bet vistiek realiai pagalvojus bcaa-atsistatymui butinos. (na cia mano nuomone). vitaminai- mineralai (butini kiekvienam,kad ir nesportuojanciam. ) proteinas. - siuo atveju su manimi jis butinas, nes po trenkes eina tik varske, o varske kaip girdejau ilgai savinasi, o po trenkes reiktu greitai pasisavinamo baltymo.  tai siuo atveju man reikia papildu wink

Nera tokio dalyko kaip "butinos". Jei turi litu tai imi tuos papildus kad progresas siek tiek greiciau judetu.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#52 2013-06-01 14:29

Re: derinukas.

zaliasss rašė:

Artyi rašė:

ernestukas18 rašė:


ta prasme jus man norit pasakyti,kad papildu visai nereikia? as sutikciau,bet vistiek realiai pagalvojus bcaa-atsistatymui butinos. (na cia mano nuomone). vitaminai- mineralai (butini kiekvienam,kad ir nesportuojanciam. ) proteinas. - siuo atveju su manimi jis butinas, nes po trenkes eina tik varske, o varske kaip girdejau ilgai savinasi, o po trenkes reiktu greitai pasisavinamo baltymo.  tai siuo atveju man reikia papildu wink

O kas tau trukdo po trenkes valgyt kiausinius?

po trenkes nepamirsk ir angliu, jei augini mase ypac

na auginu liesa raumenu mase,o trenke velai vakare 20 h. tai anglys butu; po trenkes iskart vaisius su proteinu. ir namie naturalus jogurtas su varske. tai anglys is vaisiaus ir jogurto. wink

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#53 2013-06-01 14:30

Re: derinukas.

sladeinflame7 rašė:

ernestukas18 rašė:

RAMZIS III rašė:

Ernestai, Uzsivedes tave vis bando is griovio istraukt, tik biski pastato ant koju, tu ir vel i griovi stacia galva big_smile
Bet ir Uzsivedusiuj ziuriu nelabai eina ismust tavo iliuziju is galvos big_smile

ta prasme jus man norit pasakyti,kad papildu visai nereikia? as sutikciau,bet vistiek realiai pagalvojus bcaa-atsistatymui butinos. (na cia mano nuomone). vitaminai- mineralai (butini kiekvienam,kad ir nesportuojanciam. ) proteinas. - siuo atveju su manimi jis butinas, nes po trenkes eina tik varske, o varske kaip girdejau ilgai savinasi, o po trenkes reiktu greitai pasisavinamo baltymo.  tai siuo atveju man reikia papildu wink

Nera tokio dalyko kaip "butinos". Jei turi litu tai imi tuos papildus kad progresas siek tiek greiciau judetu.

ir gerai savijautau, o ne jaustis ryte kaip apsparditas big_smile tai siuo klausimu mano nuomone jos butinos,tam,kad jaustumeis gerai o ne invalidu ryte smile

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#54 2013-06-01 16:29

Re: derinukas.

zookyto rašė:

o man tai glutaminas labai padeda organizmui.smile) man tai papildas number1,pradejus gert glutamina nei geriu vaistu nuo rugstingumo , nei sergu, tikrai liux

lolardas rašė:

Tai skrandininkam ji gi israso ir nuo nudegimu

Galima būtų gal kokį straipsnį apie glutamino naudą "skrandininkams"? Nes ir pačiam tenka gert karts nuo karto vaistų nuo rugštingumo ir pnš. smile

Paskutinį kartą taisė Cost (2013-06-01 16:30)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#55 2013-06-01 18:25

Re: derinukas.

Cost rašė:

zookyto rašė:

o man tai glutaminas labai padeda organizmui.smile) man tai papildas number1,pradejus gert glutamina nei geriu vaistu nuo rugstingumo , nei sergu, tikrai liux

lolardas rašė:

Tai skrandininkam ji gi israso ir nuo nudegimu

Galima būtų gal kokį straipsnį apie glutamino naudą "skrandininkams"? Nes ir pačiam tenka gert karts nuo karto vaistų nuo rugštingumo ir pnš. smile

>>> Glutamine acid reflux. Pilna informacijos. Aš pats dabar bandysiu pasiimt, nes užp...o tas rūgštingu,as.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#56 2013-06-01 18:30

Re: derinukas.

As irgi turiu bedu su tuo rugstingumu, be rennie neiseinu is namu. Reikes ir man pabandyt

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#57 2013-06-01 18:44

Re: derinukas.

Jei yra rugstingumas uzkiles tai reikia maitintis tokiais produktais kurie nekelia rugstingumo. Atsisakyt visokiu keciupu, pomidoru, svogunu, cesnaku, rugsciu, riebiu, karciu produktu ir pan. Nes tas glutaminas jei ir pades, tai tik tol kol ji vartosi, paskui viskas vel per nauja.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#58 2013-06-01 19:11

Re: derinukas.

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-19 12:30)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#59 2013-06-01 20:41

Re: derinukas.

sladeinflame7 rašė:

Jei yra rugstingumas uzkiles tai reikia maitintis tokiais produktais kurie nekelia rugstingumo. Atsisakyt visokiu keciupu, pomidoru, svogunu, cesnaku, rugsciu, riebiu, karciu produktu ir pan. Nes tas glutaminas jei ir pades, tai tik tol kol ji vartosi, paskui viskas vel per nauja.

Matai, jei šie patarimai visiems padėtų, tai būtų labai gerai. 4 metai ši problema. Nei dietos, nei xuijietos padeda. Visko būna. Negeriu mėn vastų, paskui vėl ciklas.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#60 2013-06-01 20:59

Re: derinukas.

kenis rašė:

sladeinflame7 rašė:

Jei yra rugstingumas uzkiles tai reikia maitintis tokiais produktais kurie nekelia rugstingumo. Atsisakyt visokiu keciupu, pomidoru, svogunu, cesnaku, rugsciu, riebiu, karciu produktu ir pan. Nes tas glutaminas jei ir pades, tai tik tol kol ji vartosi, paskui viskas vel per nauja.

Matai, jei šie patarimai visiems padėtų, tai būtų labai gerai. 4 metai ši problema. Nei dietos, nei xuijietos padeda. Visko būna. Negeriu mėn vastų, paskui vėl ciklas.

Kam nors gal pades. Man pilnai irgi nieks rugstingumo nesumazina, nei vaistai nei mityba, na bet atsisakius rugstis sukelianciu produktu skirtumas tikrai pasijaute.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#61 2013-06-01 21:03

Re: derinukas.

prie ko čia mityba, ten gi vožtuvas kažkoks neveikia, užtat praleidžia viršun tą rūgštį

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#62 2013-06-01 21:10

Re: derinukas.

lolardas rašė:

prie ko čia mityba, ten gi vožtuvas kažkoks neveikia, užtat praleidžia viršun tą rūgštį

tu kalbi apie remeni arba GERD, bet cia skirtingi dalykai. Pas mane niekada remens nebuna ir skrandzio sultys nepareina i stemple, bet rugstingumas daznai padidejes ir degina skrandi, vystosi erozijos ir pan.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#63 2013-06-01 21:13

Re: derinukas.

supratau, tada teisingai maitintis reiktų pradėt smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#64 2013-06-01 21:38

Re: derinukas.

Deja, kolegos, refliuksas - tradicinė šitą sportą lydinti liga. Džiaukitės, kas neturit.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#65 2013-06-01 23:27

Re: derinukas.

Jojikas rašė:

Deja, kolegos, refliuksas - tradicinė šitą sportą lydinti liga. Džiaukitės, kas neturit.

Nu tai va,pas mane panasi labai beda. Uzkyla rugstis, nieko nedarau nes tarkim darbe bunu ir rennie pasibaigia, prakenciu tas kelias valandas, namo gryztu, jau ziuriu, kad praryt nebeina koses net..

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#66 2013-06-02 13:03

Re: derinukas.

Kritišku atveju užgesinu pienu, stengiuosi pavaikščiot, pabūt vertikalioj padėty, nesėdėt susirietęs prie pc. O šiaip reikėtų praryt žarną, išsitirt, kokia priežastis.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#67 2013-06-02 13:09

Re: derinukas.

Jojikas rašė:

Kritišku atveju užgesinu pienu, stengiuosi pavaikščiot, pabūt vertikalioj padėty, nesėdėt susirietęs prie pc. O šiaip reikėtų praryt žarną, išsitirt, kokia priežastis.

Dave man Lansoprazole, tai jeigu kas isgeriu ir po pusvl pavalgau ir susitvarko, bet jeigu tai tesis ilgai reikes ryt...

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#68 2013-06-02 14:52

Re: derinukas.

Gėriau omeprasolį iš tos pačios grupės (LT kompensuojamas) apie mėn., tačiau nuolat vartoti nepatariama.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#69 2013-06-02 14:57

Re: derinukas.

Jojikas rašė:

Gėriau omeprasolį iš tos pačios grupės (LT kompensuojamas) apie mėn., tačiau nuolat vartoti nepatariama.

Tai cia visi vaistai su receptuku kompensuojami kiek supratau. Reijes pabandyt, jei nepades, teks kamera kist...

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#70 2013-06-02 15:02

Re: derinukas.

Visi tie vaistai puiku kol juos vartoji, bet tik baigi tai jau sekancia diena sena istorija smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#71 2013-06-02 15:17

Re: derinukas.

waifajus rašė:

Tai cia visi vaistai su receptuku kompensuojami kiek supratau. Reijes pabandyt, jei nepades, teks kamera kist...

Ne visi. Su paprastu receptu moki pats, bet yra kompensuojamųjų  vaistų sąrašas, kur didžiąją dalį kainos sumoka ligonių kasa ir tau belieka sumokėti priemoką. Tam reikalui poliklinikoje gauni tokį kompensuojamųjų vaistų pasą, ir jame gydytojas išrašo tą vaistą.
Padeda tie vaistai kuriam laikui, bet vėliau viskas atsinaujina.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#72 2013-06-02 15:20

Re: derinukas.

sladeinflame7 rašė:

Visi tie vaistai puiku kol juos vartoji, bet tik baigi tai jau sekancia diena sena istorija smile

Tai jo.. Bet vistiek reikia pabandyt gliutamina gal kokiu stebuklu padarys big_smile o kaip ten kazkas minejo, kad nuo rugsciu produkru taip, tai avizos ir lesiai labiausiai kelia man, tai teko atsisakyt..

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#73 2013-06-02 16:04

Re: derinukas.

Avižinė košė man netrukdo, pusryčiam valgau kasdien su aliejum ir šaukštu uogienės. Blogai aštrūs, gazuoti gėrimai, alus, šampanas, bet aš jų negeriu. Blogiausia - vakarinė varškė, bet  radau tinkamą variantą; mažiau ir anksčiau, su pora šaukštų kefyro. Anksčiau skiesdavau su jogurtu, tai kildavo žiauriai.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#74 2013-06-02 21:36

Re: derinukas.

waifajus rašė:

As irgi turiu bedu su tuo rugstingumu, be rennie neiseinu is namu. Reikes ir man pabandyt

pamegink tikrai , as dar negaliu pasakyt kad butent glutaminas ciam an padejo  bet turiu minty kad jis

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net