Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#51 2013-08-02 19:04

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:

kalbant iš mano sferos- jėgos treniruočių, kibo du dalykai man. Tempimai turi būt galbūt ir priekyje treniruotės, bet BŪTINAI po jos. atsistatymas žymiai padidėja. Prieš- taipat, tik ne tiek daug.

kitas dalykas dėl baltymų, tai manau priklausytų žinoma nuo treniruočių pobūdžio, visus metus negali varyt pilnu tempu, bet tarkim kai varai tuo pilnu tempu 3 mėnėsius, tai baltymų tikrai daugiau reikėtų laikyt 2gr/1kg ir jų netgi neskaičiuot, kad perdaug bus. 3gr galima laikyti optimaliu variantu.

kalbėjau tik apie jėgos treniruotes.

Ir del ko pagal tave reiketu baltymo po 3gr kilogramui laikyt?

paprastas maksimalizmas. Kai sezonas prasideda, pasiruošimas varžyboms tai tie 1.5gr juokas. Norint maksimaliai treniruotis reikia maksimalų atsistatymą turėt, o maksimalaus atsistatymo su 1.5gr tik pasvajot. O 3gr pats tas. 2.5 mažiau nereikėtų. SEZONE. smile

Matau, kad grybauji, tai kitaip paklausiu: kas svarbiau, ar baltymas ar angliavandenis? Nes nei zodzio apie anglis nera pas tave tam poste, tik apie 3gr baltymo.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#52 2013-08-02 19:11

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

jo olegai parasyk ka valgai. kiek pamenu neblogai mesos turi ant saves.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#53 2013-08-02 19:16

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:

159159 rašė:


čia jų daugumos nuomone  ,,protingas treniravimasis" išvis nesportavimas yra smile

Atvesk Herakli. wink

aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#54 2013-08-02 19:17

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Nu jus duodat! big_smile Tuos pacius produktus kaip ir dauguma. Salotu daugiau vietoj proteino. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#55 2013-08-02 19:18

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

olegaskimanas rašė:

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:


Atvesk Herakli. wink

aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

Po kokio desimtmecio savo postus pasiskaityk. wink

per 10 metų tipo spėsi dasikočiot, kad būtum panašus į sportuojantį?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#56 2013-08-02 19:19

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Ir del ko pagal tave reiketu baltymo po 3gr kilogramui laikyt?

paprastas maksimalizmas. Kai sezonas prasideda, pasiruošimas varžyboms tai tie 1.5gr juokas. Norint maksimaliai treniruotis reikia maksimalų atsistatymą turėt, o maksimalaus atsistatymo su 1.5gr tik pasvajot. O 3gr pats tas. 2.5 mažiau nereikėtų. SEZONE. smile

Matau, kad grybauji, tai kitaip paklausiu: kas svarbiau, ar baltymas ar angliavandenis? Nes nei zodzio apie anglis nera pas tave tam poste, tik apie 3gr baltymo.

angliavandeniai savaime eina iš košių, neskaičiuoju jų. Tas man netrukdo progresuot.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#57 2013-08-02 19:20

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

olegaskimanas rašė:

Nu jus duodat! big_smile Tuos pacius produktus kaip ir dauguma. Salotu daugiau vietoj proteino. big_smile big_smile

man idomiau KIEK valgai, o ne ka wink

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#58 2013-08-02 19:20

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

whatever rašė:

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:


Atvesk Herakli. wink

aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Vaidai, jei dar Marijampolėj esi, atlėk kitą penktadienį, padarysim bendrą treniruotę. Enrr matė kaip treniruotis tenka, tik matė kaip treniruojuos per dvi valandas o ne per 1val 10minučių  be pertraukų pritūpimuose. Matė kiek trunka triko dėjimaisi ir bintavimaisi kas trunka ir jėgų atima daugiau negu pati treniruotė smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#59 2013-08-02 19:20

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:

159159 rašė:


aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

Po kokio desimtmecio savo postus pasiskaityk. wink

per 10 metų tipo spėsi dasikočiot, kad būtum panašus į sportuojantį?

Nu as del to nesuku galvos kaip as atrodau, tau matau kol kas tas rupi. big_smile

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#60 2013-08-02 19:23

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Vaidai, jei dar Marijampolėj esi, atlėk kitą penktadienį, padarysim bendrą treniruotę. Enrr matė kaip treniruotis tenka, tik matė kaip treniruojuos per dvi valandas o ne per 1val 10minučių  be pertraukų pritūpimuose. Matė kiek trunka triko dėjimaisi ir bintavimaisi kas trunka ir jėgų atima daugiau negu pati treniruotė smile

keista frazė

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#61 2013-08-02 19:26

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Loading rašė:

olegaskimanas rašė:

Nu jus duodat! big_smile Tuos pacius produktus kaip ir dauguma. Salotu daugiau vietoj proteino. big_smile big_smile

man idomiau KIEK valgai, o ne ka wink

Nu nesveriu kiekviena diena kiek ko suvalgau, skirtingas maistas eina, negi dabar cia viska rasysi.+ nemanai kad mano organizmas, tempas gyvenimo  toks kaip tavo? big_smile
Siandien pvz po sporto ryte gaineris ant piet didele lekste graikisku salotu, neseniai proteinas su dziuveseliais ir anakardziu riesutu sviestu. big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#62 2013-08-02 19:26

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Uzsispyres16 rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Vaidai, jei dar Marijampolėj esi, atlėk kitą penktadienį, padarysim bendrą treniruotę. Enrr matė kaip treniruotis tenka, tik matė kaip treniruojuos per dvi valandas o ne per 1val 10minučių  be pertraukų pritūpimuose. Matė kiek trunka triko dėjimaisi ir bintavimaisi kas trunka ir jėgų atima daugiau negu pati treniruotė smile

keista frazė

nežinau kuo tau ji keista, bet neabejoju, kad tu net nežinai apie ką kalbu.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#63 2013-08-02 19:26

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


aš todėl ir būčiau už padaryt bendrą treniruotę visiems, kad matyt kaip kas treniruojasi.

big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Vaidai, jei dar Marijampolėj esi, atlėk kitą penktadienį, padarysim bendrą treniruotę. Enrr matė kaip treniruotis tenka, tik matė kaip treniruojuos per dvi valandas o ne per 1val 10minučių  be pertraukų pritūpimuose. Matė kiek trunka triko dėjimaisi ir bintavimaisi kas trunka ir jėgų atima daugiau negu pati treniruotė smile

Nesupratau kas ten apie 2val ir 1val 10min ir pritupimus...

Ka as toj Marijampolej veiksiu? Seniai manes ten nera. Labai trumpam as ten buvau. Padariau ka reikejo ir atgal.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#64 2013-08-02 19:30

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:

big_smilebig_smilebig_smile Va ir pasimatytu, kas daugiau prasedi laiko, o ne kelia svorius smile

Vaidai, jei dar Marijampolėj esi, atlėk kitą penktadienį, padarysim bendrą treniruotę. Enrr matė kaip treniruotis tenka, tik matė kaip treniruojuos per dvi valandas o ne per 1val 10minučių  be pertraukų pritūpimuose. Matė kiek trunka triko dėjimaisi ir bintavimaisi kas trunka ir jėgų atima daugiau negu pati treniruotė smile

Nesupratau kas ten apie 2val ir 1val 10min ir pritupimus...

Ka as toj Marijampolej veiksiu? Seniai manes ten nera. Labai trumpam as ten buvau. Padariau ka reikejo ir atgal.

nu matai, ant popieriaus viena mano treniruotės čia būdavo forume, o realybėj kita, nerašau juk kad 10 kart vyniojuosi bintus ant kelių ir t.t. Bet kai buvo momentas kada dariau treniruotes absoliučiai be aprangos tik diržas, tai nei lašelis prakaito neiškapsėjo nors ėjau ir ten 150kg tūpt ir traukt iki 200 ir t.t. Esmė, kad dūsti ir prakaitas į akis kapsi nuo antakių vien dėl tų pačių kaip jūs sakot skafandrų ir bintavimųsi. nėra taip paprasta užsitraukt tą triko, trunka laiko ir jėgų. Bintuotis išvis mirtis, o kai viską turi padaryt spaudimą, pritūpimus, pagalbinius pratimus pvz pritūpimuos nuo suolo irgi belekiek jėgų atima per 1val 10min. tai pertraukų, ilsėjimųsi nebūna absoliučiai ar sėdėjimų ant suoliuko. smile



Gaunasi kardio čia netgi.

Paskutinį kartą taisė 159159 (2013-08-02 19:30)

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#65 2013-08-02 19:32

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

aišku, nesiginčiju, yra trikovininkų kur ateina į salę toks vaizdas pusei dienos ir pusę to laiko prasėdi. Tačiau aš neturiu tokių sąlygų nes gyvenu ne ten kur treniruojuosi o autobusų tvarkaraštis yra itin keblus.

Tačiau dėl baltymų kiekio manau tu pilnai sutinki, kad 1.5gr stebuklų nedaro.

Neprisijungęs

 
mifares
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-19
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 1

#66 2013-08-02 19:33

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Nu va, iš normalios temos, gavosi kieno birka didesnė..

Be to, aš nesakiau, kad nebus naudos, jai daugiau baltymų ėdat, sakiau tai nėra efektyvu, progresas bus. Tačiau daugiau kepenys yra apkraunamos, ir ekonomiškai nenaudinga. Proteinai ir baltymai  gana brangus dalykas Lietuvoje. Į kulturistų reikalus nelendu, sezonas ar nesezonas, su steroidais, galima padidinti galimybes, turėjau omenyje, paprastą vidutinį žmogų. Aš valgau 80-110g baltymų į dieną, ir su tiek baltymų sugebėjau sustiprinti nervines sąsajas, padidinti svorius ir tuo pačiu numesti 35 kg smile. O prieš tai ėdžiau baltymus ir proteinus ir tas pats lieknėjimas, tai n* papildomai jai ir taip progresas?

Moralas tame, kad aš geriau išleisiu papildomus sutaupytus litus nuo baltymų pertekliaus ant savišvietos + kepenis patausosiu.

Nebruku nuomonės, birka nemuojuosiu, čia mano nuomonė, galit toliau valgyti, kad ir 5g kilogramui smile Jūsų pinigėliai ir sveikata

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#67 2013-08-02 19:34

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

olegaskimanas rašė:

Loading rašė:

olegaskimanas rašė:

Nu jus duodat! big_smile Tuos pacius produktus kaip ir dauguma. Salotu daugiau vietoj proteino. big_smile big_smile

man idomiau KIEK valgai, o ne ka wink

Nu nesveriu kiekviena diena kiek ko suvalgau, skirtingas maistas eina, negi dabar cia viska rasysi.+ nemanai kad mano organizmas, tempas gyvenimo  toks kaip tavo? big_smile
Siandien pvz po sporto ryte gaineris ant piet didele lekste graikisku salotu, neseniai proteinas su dziuveseliais ir anakardziu riesutu sviestu. big_smile

neutral miltai ir darzoves, wtf big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#68 2013-08-02 19:37

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Loading rašė:

olegaskimanas rašė:

Loading rašė:


man idomiau KIEK valgai, o ne ka wink

Nu nesveriu kiekviena diena kiek ko suvalgau, skirtingas maistas eina, negi dabar cia viska rasysi.+ nemanai kad mano organizmas, tempas gyvenimo  toks kaip tavo? big_smile
Siandien pvz po sporto ryte gaineris ant piet didele lekste graikisku salotu, neseniai proteinas su dziuveseliais ir anakardziu riesutu sviestu. big_smile

neutral miltai ir darzoves, wtf big_smile

Nu mesa(paukstiena) siuo metu valgau kokius dukart savaitej.

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#69 2013-08-02 19:37

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

galima rakinti tema.....kas norit iššiaiškinti  į pm viens kitam,kiek tu temų galima gadinti?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#70 2013-08-02 19:38

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Uzsispyres16 rašė:

galima rakinti tema.....kas norit iššiaiškinti  į pm viens kitam,kiek tu temų galima gadinti?

Sakai reiktu i tavo pastebejima atsizvelgt? big_smile

Neprisijungęs

 
lucky23
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-07-30
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#71 2013-08-02 19:39

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Cia puse neistemptu 3 gr baltymo/kg, tik svaigsta vis su savo teorijom.. kiek dingo senu sportininku siame forume ? tiesiog pasportuoja 5 ir daugiau metu, ir kiti priotitetai atsiranda negu ryjimas maisto istisai, man idomu po 10 meteliu pasidarytumet kepenu, inkstu tyrimus nuo tokiu baltymo ryjimo. smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#72 2013-08-02 19:39

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

mifares rašė:

Nu va, iš normalios temos, gavosi kieno birka didesnė..

Be to, aš nesakiau, kad nebus naudos, jai daugiau baltymų ėdat, sakiau tai nėra efektyvu, progresas bus. Tačiau daugiau kepenys yra apkraunamos, ir ekonomiškai nenaudinga. Proteinai ir baltymai  gana brangus dalykas Lietuvoje. Į kulturistų reikalus nelendu, sezonas ar nesezonas, su steroidais, galima padidinti galimybes, turėjau omenyje, paprastą vidutinį žmogų. Aš valgau 80-110g baltymų į dieną, ir su tiek baltymų sugebėjau sustiprinti nervines sąsajas, padidinti svorius ir tuo pačiu numesti 35 kg smile. O prieš tai ėdžiau baltymus ir proteinus ir tas pats lieknėjimas, tai n* papildomai jai ir taip progresas?

Moralas tame, kad aš geriau išleisiu papildomus sutaupytus litus nuo baltymų pertekliaus ant savišvietos + kepenis patausosiu.

Nebruku nuomonės, birka nemuojuosiu, čia mano nuomonė, galit toliau valgyti, kad ir 5g kilogramui smile Jūsų pinigėliai ir sveikata

''Baltymus ir proteinus''

Per mazai savišvietai isleidai smile)

Neprisijungęs

 
mifares
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-19
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 1

#73 2013-08-02 19:41

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Makleris rašė:

mifares rašė:

Nu va, iš normalios temos, gavosi kieno birka didesnė..

Be to, aš nesakiau, kad nebus naudos, jai daugiau baltymų ėdat, sakiau tai nėra efektyvu, progresas bus. Tačiau daugiau kepenys yra apkraunamos, ir ekonomiškai nenaudinga. Proteinai ir baltymai  gana brangus dalykas Lietuvoje. Į kulturistų reikalus nelendu, sezonas ar nesezonas, su steroidais, galima padidinti galimybes, turėjau omenyje, paprastą vidutinį žmogų. Aš valgau 80-110g baltymų į dieną, ir su tiek baltymų sugebėjau sustiprinti nervines sąsajas, padidinti svorius ir tuo pačiu numesti 35 kg smile. O prieš tai ėdžiau baltymus ir proteinus ir tas pats lieknėjimas, tai n* papildomai jai ir taip progresas?

Moralas tame, kad aš geriau išleisiu papildomus sutaupytus litus nuo baltymų pertekliaus ant savišvietos + kepenis patausosiu.

Nebruku nuomonės, birka nemuojuosiu, čia mano nuomonė, galit toliau valgyti, kad ir 5g kilogramui smile Jūsų pinigėliai ir sveikata

''Baltymus ir proteinus''

Per mazai savišvietai isleidai smile)

Manau visi puikiai supranta, kad proteinus turėjau omeny miltelius, čia bandai papizdavoti ar kaip? smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#74 2013-08-02 19:43

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

Aha, ir jei nesunku kaip ten nuo per didelio baltymu kiekio riebalas kaupiasi gali papasakot?

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#75 2013-08-02 19:43

Re: Kulturizmo/jegos sporto mitai

olegaskimanas rašė:

Uzsispyres16 rašė:

galima rakinti tema.....kas norit iššiaiškinti  į pm viens kitam,kiek tu temų galima gadinti?

Sakai reiktu i tavo pastebejima atsizvelgt? big_smile

Teoriškai taip,praktiškai nieks čia neatsižvelks big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net