Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#3201 2013-09-02 12:34

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

Galvos kaukole big_smile va cia tai geras, kur dar kaukole yra pas zmogu?

Nuo anoreksijos taip buna.

Neprisijungęs

 
Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#3202 2013-09-02 13:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

Valgyt pradėk smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3203 2013-09-02 14:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

DeaGlezZz rašė:

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

Valgyt pradėk smile

Suvartoju 2300-2400 kcal per diena, kame problemos?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3204 2013-09-02 22:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

SiRex rašė:

Sveikas, sproto medike. Turiu tokia problemą su presu, man jis gan iššokes būna net labiau už krutinę. Ryte kai nieko nevalgęs tai gal ir normaliai o vakare ar po pietų, kai pavalgau tai išsiputes, ir iššokes labiau už krūtinę. Ankščiau ėjau i sporto salę apie 4 mėn, tai darydavau su svoriais atsilenkimus, dabar jau su savo svoriu dirbu nuo gegužės mėn tai darau pratimą plank ir kojų pakelnojimus ant turniko apačiai. Tai ką patartumėte, kad sutvarkyti presą?

pilvas gali buti issiputes ir nuo baltyminiu papildu, kai sutrinka azoto balansas zarnyne...ar vartoji papildus?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3205 2013-09-02 22:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sadivod rašė:

Sveikas, sportomedikas. Pastaruoju metu pajaučiau skausmą nugaroje, ne apačioje, ne viršuje, maždaug ties viduriu, ir tas skausmas lyg raumuo skaudėtu, o ne patį stuburą. Ir jį pajuntu kai išriečiu nugara. Kas galėjo būti, gal, nuo pritupimų vienoj treniruotei lygtais per daug į prieki palinkau, ar šiaip gal patempiau kitaip kaip nors? Beja, dažnai sutraška nugara. Lauksiu atsakymo.

reiktu ziuret....gali buti nuo raumeninio disbalanso iki kitu rimtesniu priezasciu...bet reik ziuret. man truksta informacijos... tad sunku kazka ir patart...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3206 2013-09-02 22:44

Re: Sporto medikas, klauskite!

DeaGlezZz rašė:

Sveiki, medike. Man beveik kaskart po treniruociu, ypac po nugaros skauda kairyji menti sukinejantis.
Kame problema?smile

smile 'skauda menti sukinejantis' man nieko nesako... reik ziuret...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3207 2013-09-02 22:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Paulius_K rašė:

Sveikas sporto medike.

Noriu paklausti del sirdies. Klause man sirdi ir isgirdo uzesi biski. Dare kardiogramas, sirdies echoskopija 2 kartus, sake vienas voztuvas biski neuzsiveria iki galo ir tas uzesiukas yra. Bet aplamai viska ten tikrino ir sake nieko blogo nera. Poto po dar kiek laiko pas kita daktare siunte, jinai ten ziurejo ir sako nu nieko nera blogo, sako sportuot gali tik protingai aisku, svorius po biski didinti. Tai jei as sporto kluba lankau, tai kaip eitu apibudinti ta protinga sportavima? Pvz paskutines 2 serijas rekomenduoja daryt taip, kad vos jas padarytum, tai jei man sako protingai sportuot, tai man reiktu visas serijas daryti taip, kad nebutu is paskutiniuju jos atliktos?

protingai tai reiskia: geras apsilimas, kardio 3k/sav., svoriai ir treniruociu metodika su taisyklinga atlikimo technika be labai didelio kvepavimo sulaikymo ir geras atvesimas... smile

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3208 2013-09-02 22:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

gali buti ir pervargimo simptomai, ir kazkas kito...galbut spaudimas pakyla... siaip man itarimas, kad pervargimas...

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#3209 2013-09-03 15:32

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki gerbiamasai,

Zaidziant futbola, slydau slapioje zoleje ir kritau ant nugaros. Speju patyriau trauma raumenyje Quadratatus Lumborum.
Vienu zodziu, reabilitacija eina i pabaiga ir jauciu funkcionalumas sugryzta, bet vis dar jauciu sustingima ir skausma bandant atlikti torso rotacija.

Ar tikslinga butu treniruoti preso soninius raumenis? pvz russians twists arba side planks. Nezinau tinkamu pratimu stiprint butent tam raumeniui (quadratus lumborum). Prasau parekomenduokit kokiu pratimu smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3210 2013-09-03 15:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

gali buti ir pervargimo simptomai, ir kazkas kito...galbut spaudimas pakyla... siaip man itarimas, kad pervargimas...

Na iš dalies man visa gyvenimą taip... niekada nesijaučiu kupina energijos, bet pastaruoju metu tai ypač tas jaučiasi. Galbūt problema tame kad pas mane žemas kraujospūdis, o pervargt tai nepasakyčiau kad labai jau pervargstu, nors sportuodama tikrai daug pastangų įdedu, bet daug ilsiuosi po to. smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3211 2013-09-03 15:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

zemas spaudimas gali turet itakos, tik kodel kaip sakai svaigsta kai kavos atsigeri, lyg ir kilstelet spaudima kava turetu hmm

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3212 2013-09-03 16:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Robšė rašė:

zemas spaudimas gali turet itakos, tik kodel kaip sakai svaigsta kai kavos atsigeri, lyg ir kilstelet spaudima kava turetu hmm

Ką aš žinau... šiaip va sukdavosi galva kai išgerdavau šitos:
http://www.coffeaonline.com/productImages/197/197-01.jpg
o šiaip va pabandžiau kitokia gert tai nesisuko galva. Keista kažkaip...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3213 2013-09-03 22:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

elijus rašė:

Sveiki gerbiamasai,

Zaidziant futbola, slydau slapioje zoleje ir kritau ant nugaros. Speju patyriau trauma raumenyje Quadratatus Lumborum.
Vienu zodziu, reabilitacija eina i pabaiga ir jauciu funkcionalumas sugryzta, bet vis dar jauciu sustingima ir skausma bandant atlikti torso rotacija.

Ar tikslinga butu treniruoti preso soninius raumenis? pvz russians twists arba side planks. Nezinau tinkamu pratimu stiprint butent tam raumeniui (quadratus lumborum). Prasau parekomenduokit kokiu pratimu smile

sito raumens paprastai treniruoti nereikia, nes jis yra stuburo stabilizatorius. treniruok korseta kompleksiskai, kad sitam raumeniui butu lengviau. ji reikia tampyt.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3214 2013-09-03 22:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vokiete rašė:

sportomedikas rašė:

Vokiete rašė:

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

gali buti ir pervargimo simptomai, ir kazkas kito...galbut spaudimas pakyla... siaip man itarimas, kad pervargimas...

Na iš dalies man visa gyvenimą taip... niekada nesijaučiu kupina energijos, bet pastaruoju metu tai ypač tas jaučiasi. Galbūt problema tame kad pas mane žemas kraujospūdis, o pervargt tai nepasakyčiau kad labai jau pervargstu, nors sportuodama tikrai daug pastangų įdedu, bet daug ilsiuosi po to. smile

tada reikia vertinti kitus veiksnius: miegas, mityba...sunku pasakyt neivertinus visko kompleksiskai.

Neprisijungęs

 
b0ta5
Dažnas dalyvis
Vietovė: Joniskis
Registravosi: 2011-08-23
Žinutės: 769
Atsiliepimai: 1

#3215 2013-09-03 22:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kaip butu pabegt nuo hipoglikemijos? smile Uzvartojus kokio  pre workout buna supykina, galva svaigsta, osbalu visas, tirpsta kartais galune, retai kada pasitaiko, I menesi gal karta, kartais buna 2-3 men nieko, bet kaip uzeina tai reikia nutraukt treniruote smile)

Neprisijungęs

 
Tuktukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-05
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3216 2013-09-05 21:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,
  Turiu problema, tai va man skaudejo riesa, nes turbut silpnas man jis ir as 2 sav nedariau jo viskas normaliai lyg ir nebeskauda nusipirkau bintus riesams ir atejes po pertraukos padariau su didesniu svoriu bicepsa negu pries tai nors zinau, kad blogai tada po savaites, vel atejau treciadieni bicepsa daryti ir uzsidejes ta svori nepakeliau, tada as ji susimazinau ir nesupratau kur cia prikolas darydamas man desinia ranka kazkaip lyg ir i sona ejo, nes nepekeliau su ja tokio svoria po treniruotes namuose itempiau bicepsa ir bandziau paspausti, o jis man kaip ir susileides ta prasme minkstas toks nebuvo jis pries sav kaires rankos bicepsas viskas gerai, bet desines nezinau, kas buvo subliusko pabandziau namuose pasimti hanteli pakelti su desinia net nepajudinau jo, o su kaire be problemu, nors man desinia stipresne buvo pries tai, tai va gal zinote ka daryti ir kodel taip buvo? Gal yra pratimu kokiu nors? Man 16 metu.
Is anksto aciu uz atsakyma.

Neprisijungęs

 
ramunsia
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-05
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#3217 2013-09-06 00:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

sweiki turiu klausima kaip  geriausia daryt pritupimus,tupti iki galo,ar  kol slaunys bus 90% su grindimis, man labiau tinka iki galo nes kita varijanta daran ima skaudeti keliai,o kaip istiesu reikia?

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#3218 2013-09-07 09:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,
Turiu tokią problemą darant spaudimą kojom. Prieš kelias savaites darant po vieną koją, paskutinius pakartojimus skaudėjo kirkšnį vienos kojos, kita savaitę dariau su dviem kartu, viskas buvo gerai. Vėliau vėl apkeičiau ir jaučiau skausmą, tada vėl su dviem dariau ir prieš kelias dienas vėl darant po vieną koją jau vos ne nuo pirmų pakartojimų buvo toks skausmas, kad galvojau dar vieną pakartojimą padarau ir kažkas nuplyš. smile Bet po to padariau 3x12 su abiem kojom ir viskas gerai buvo, bet einant namo/gryžus/miegant vėliau skaudėjo kurį laiką. Tai klausimas būtų kame čia bėda jei skausmas atsiranda tik darant po viena koja ir kaip tą bėdą sutvarkyt? Ir ar vertėtų kurį laiką tą pratimą praleisti?

Neprisijungęs

 
mid12
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 295
Atsiliepimai: 0

#3219 2013-09-10 21:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. kokie simptomai rodo jog meniskas gali buti iplyses?

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#3220 2013-09-12 10:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, patempus kelio raiscius, kaip geriau gydyt? jei tepalus tept, tai geriau sildyt, ar saldyt? ar sildyt-saldyt ?

Paskutinį kartą taisė smekla (2013-09-12 10:20)

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#3221 2013-09-12 10:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Sveiki, patempus kelio raiscius, kaip geriau gydyt? jei tepalus tept, tai geriau sildyt, ar saldyt? ar sildyt-saldyt ?

As sasusgysle harmstringu kai nutempes buvau, arkliu tepalas labai gerai gyti padejo. Veterinarineje gali nusipirkti

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#3222 2013-09-12 22:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sporto medike, gal yra teke matyt tokiu simptomu : lankstant koja per keli jokio diskomforto, lipant laiptais arba tupiant (ties 45 laipsniu "itupimu" prasideda gelimas po kelio girnele) itupus giliau nebesijaucia nieko, stojantis irgi beveik nieko. su lyg kiekvienu tupimo pakartojimu skausmas mazeja, veliau galima tupinet. bet pirmas tupimas visada jauciasi.

Neprisijungęs

 
Armandas356
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2013-07-16
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#3223 2013-09-13 14:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,turiu problemu del nugaros apatines dalies  retkarciais ja skaudedavo bet dabar skauda  dazniau ir tas skaumas toks surakinantis  bet ne pas didziausias tas skaumas yra, manau cia gali buti del netaisingos laikysenos arba del kuprines su knygomis ir manau nusilpo nugaros raumenys  noreciau suzinoti ar as  savo nugarai nepakenksiu jei eisiu i sporto sale sportuoti del mases?ar vertetu apsilankyti pas gydytoja suzinoti kokie raumenys nusilpe yra ir gauti programa sustiprinti nugaros raumenis.

Neprisijungęs

 
SiRex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-26
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3224 2013-09-13 23:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

SiRex rašė:

Sveikas, sproto medike. Turiu tokia problemą su presu, man jis gan iššokes būna net labiau už krutinę. Ryte kai nieko nevalgęs tai gal ir normaliai o vakare ar po pietų, kai pavalgau tai išsiputes, ir iššokes labiau už krūtinę. Ankščiau ėjau i sporto salę apie 4 mėn, tai darydavau su svoriais atsilenkimus, dabar jau su savo svoriu dirbu nuo gegužės mėn tai darau pratimą plank ir kojų pakelnojimus ant turniko apačiai. Tai ką patartumėte, kad sutvarkyti presą?

pilvas gali buti issiputes ir nuo baltyminiu papildu, kai sutrinka azoto balansas zarnyne...ar vartoji papildus?

Papildu nevartojau, valgydavau varske ir baltymu kokteili susiplakdavau is varskes, 2 kiausiniu baltymu, pieno ir banano. Dabar siu produktu nevartoju jau daugiau kaip men.

Paskutinį kartą taisė SiRex (2013-09-13 23:31)

Neprisijungęs

 
Scott
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#3225 2013-09-14 13:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia problemele... Pries vasara rimtai sportavau, uzsiiminejau kulturizmu, pabegiodavau. Vasarai atejus, nustojau sportuoti, patinginiavau, suprastejo mityba.. Na ir vasaros viduri, o gal ir gale (nepamenu) pradejo skaudeti krutines viduri. Skausmas nepastovus, suskausta kazka darant.. Kartais buna, kad kylant is lovos ar kai keliuosi is kokio fotelio su ranku pagalba.. Vienu zodziu.. Atliekant kazkoki tai specifini judesi.. Skausmas trumpalaikis, is kart dingsta.. Is pradziu maniau, jog tai krutines raumenys po sporto atsigaut bando.. Bet si skausma jauciu jau menesi (gal net ilgiau). Beto, pries prasidedant krutines skausmams jokio ypatingo fizinio kruvio neturejau, o ir po fiziniu kruviu, man dazniausiai skaudedavo isorines krutines puses o ne krutines centra... Taigi, laukiu bet kokiu patarimu. Galbut kazkas turejo tokiu problemu? Prisikaiciau visokio slamsto apie krutines skausmus.. Nuo krutines anginos iki sirdies nepakankamumo.. Taigi, kas man galetu but? Galbut truksta vitaminu? Kaip ir sakiau, vasara mazai valgiau ir pats maistas nebuvo pilnavertis..

Paskutinį kartą taisė Scott (2013-09-14 13:58)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net