Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5051 2013-09-02 15:09

Re: Bendro pobūdžio pagalba

cia tau per akis:
1 prisitraukimai 4 kartai iki max
2 stangos trauka iki pilvo pasilenkus 8 8 8 8
3 hantelio trauka  10 10 8
4 m trauka 4x10 ar net 4x8
po kiek laiko gali keisti.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5052 2013-09-02 15:12

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ramli rašė:

cia tau per akis:
1 prisitraukimai 4 kartai iki max
2 stangos trauka iki pilvo pasilenkus 8 8 8 8
3 hantelio trauka  10 10 8
4 m trauka 4x10 ar net 4x8
po kiek laiko gali keisti.

Tik problema kad nežinau kaip daryt nei ta mirties trauka, nei ka... hantelio trauka nugarai? jetus...

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5053 2013-09-02 15:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

mkrties trauka-http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/axle-deadlift/f#.UiSCtMwQrL8
hantelio trauka-http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/one-arm-dumbbell-row

Paskutinį kartą taisė ramli (2013-09-02 15:23)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5054 2013-09-02 15:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Vokiete rašė:

O nafig man verstis su google paieška kažkokia nesamoninga fraze kurios žinojimas nesuteikia man jokios naudingos info?  Man tai nusišikt kaip čia kas mane vadina. Taip nuoširdžiai nerūpi tad galit nebandyt suvartyt ir knist man prota taipogi galit nebesistengt smile))))

big_smile visciuk, cia nereikia VERSTI su google, cia tiesiog reik zinot(tai vadinama bendru supratimu) ka tai reiskia, o  as tau imeciau kaip atrodo bitch slap veiksmas. Pagalvok...neskubek.

Vokiete rašė:

ramli rašė:

cia tau per akis:
1 prisitraukimai 4 kartai iki max
2 stangos trauka iki pilvo pasilenkus 8 8 8 8
3 hantelio trauka  10 10 8
4 m trauka 4x10 ar net 4x8
po kiek laiko gali keisti.

Tik problema kad nežinau kaip daryt nei ta mirties trauka, nei ka... hantelio trauka nugarai? jetus...

Sukurk tema, gal kas paaiskins, kaip tai daroma. Ai atsiprasau, tu gi pati moki ieskot info....

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5055 2013-09-02 15:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Vokiete rašė:

O nafig man verstis su google paieška kažkokia nesamoninga fraze kurios žinojimas nesuteikia man jokios naudingos info?  Man tai nusišikt kaip čia kas mane vadina. Taip nuoširdžiai nerūpi tad galit nebandyt suvartyt ir knist man prota taipogi galit nebesistengt smile))))

big_smile visciuk, cia nereikia VERSTI su google, cia tiesiog reik zinot(tai vadinama bendru supratimu) ka tai reiskia, o  as tau imeciau kaip atrodo bitch slap veiksmas. Pagalvok...neskubek.

Vokiete rašė:

ramli rašė:

cia tau per akis:
1 prisitraukimai 4 kartai iki max
2 stangos trauka iki pilvo pasilenkus 8 8 8 8
3 hantelio trauka  10 10 8
4 m trauka 4x10 ar net 4x8
po kiek laiko gali keisti.

Tik problema kad nežinau kaip daryt nei ta mirties trauka, nei ka... hantelio trauka nugarai? jetus...

Sukurk tema, gal kas paaiskins, kaip tai daroma. Ai atsiprasau, tu gi pati moki ieskot info....

Tu supranti kad video yra viena, o kai tau realybei paaiškina yra visai kas kita? Tu gali video pažiūrėt ir į salė nuėjęs galvot kad teisingai darai nors nei velnio.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5056 2013-09-02 15:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tam reikia filmuotis save ir nagrinet kas yra negerai,arba tiesiog litus moket trenerakui

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5057 2013-09-02 15:53

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

O nafig man verstis su google paieška kažkokia nesamoninga fraze kurios žinojimas nesuteikia man jokios naudingos info?  Man tai nusišikt kaip čia kas mane vadina. Taip nuoširdžiai nerūpi tad galit nebandyt suvartyt ir knist man prota taipogi galit nebesistengt smile))))

big_smile visciuk, cia nereikia VERSTI su google, cia tiesiog reik zinot(tai vadinama bendru supratimu) ka tai reiskia, o  as tau imeciau kaip atrodo bitch slap veiksmas. Pagalvok...neskubek.

Vokiete rašė:


Tik problema kad nežinau kaip daryt nei ta mirties trauka, nei ka... hantelio trauka nugarai? jetus...

Sukurk tema, gal kas paaiskins, kaip tai daroma. Ai atsiprasau, tu gi pati moki ieskot info....

Tu supranti kad video yra viena, o kai tau realybei paaiškina yra visai kas kita? Tu gali video pažiūrėt ir į salė nuėjęs galvot kad teisingai darai nors nei velnio.

Aciu kad paaiskinai, nezinojau. As visada video paziuriu ir einu i sale daryti. Mirties trauka is video ismokau, galvojau kad gerai darau, bet greiciausiai klydau. Labai skauda nugara darant, tai busi teisi, pats issivaizdavau kad teisingai dariau, kaip tam video.

O jei rimtai:
1. Apie video nieko nerasiau.
2. Tu teisi vien video paziuret neuztenka.
3. Jei tu zinai, kad video neuztenka paziuret, tai nafik kitiem siulai? http://www.kulturizmas.net/forumas/p671426#p671426

Neprisijungęs

 
povilask
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-12
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#5058 2013-09-02 16:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

O nafig man verstis su google paieška kažkokia nesamoninga fraze kurios žinojimas nesuteikia man jokios naudingos info?  Man tai nusišikt kaip čia kas mane vadina. Taip nuoširdžiai nerūpi tad galit nebandyt suvartyt ir knist man prota taipogi galit nebesistengt smile))))

big_smile visciuk, cia nereikia VERSTI su google, cia tiesiog reik zinot(tai vadinama bendru supratimu) ka tai reiskia, o  as tau imeciau kaip atrodo bitch slap veiksmas. Pagalvok...neskubek.


Sukurk tema, gal kas paaiskins, kaip tai daroma. Ai atsiprasau, tu gi pati moki ieskot info....

Tu supranti kad video yra viena, o kai tau realybei paaiškina yra visai kas kita? Tu gali video pažiūrėt ir į salė nuėjęs galvot kad teisingai darai nors nei velnio.

Aciu kad paaiskinai, nezinojau. As visada video paziuriu ir einu i sale daryti. Mirties trauka is video ismokau, galvojau kad gerai darau, bet greiciausiai klydau. Labai skauda nugara darant, tai busi teisi, pats issivaizdavau kad teisingai dariau, kaip tam video.

O jei rimtai:
1. Apie video nieko nerasiau.
2. Tu teisi vien video paziuret neuztenka.
3. Jei tu zinai, kad video neuztenka paziuret, tai nafik kitiem siulai? http://www.kulturizmas.net/forumas/p671426#p671426


big_smile lol

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5059 2013-09-02 16:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

O nafig man verstis su google paieška kažkokia nesamoninga fraze kurios žinojimas nesuteikia man jokios naudingos info?  Man tai nusišikt kaip čia kas mane vadina. Taip nuoširdžiai nerūpi tad galit nebandyt suvartyt ir knist man prota taipogi galit nebesistengt smile))))

big_smile visciuk, cia nereikia VERSTI su google, cia tiesiog reik zinot(tai vadinama bendru supratimu) ka tai reiskia, o  as tau imeciau kaip atrodo bitch slap veiksmas. Pagalvok...neskubek.


Sukurk tema, gal kas paaiskins, kaip tai daroma. Ai atsiprasau, tu gi pati moki ieskot info....

Tu supranti kad video yra viena, o kai tau realybei paaiškina yra visai kas kita? Tu gali video pažiūrėt ir į salė nuėjęs galvot kad teisingai darai nors nei velnio.

Aciu kad paaiskinai, nezinojau. As visada video paziuriu ir einu i sale daryti. Mirties trauka is video ismokau, galvojau kad gerai darau, bet greiciausiai klydau. Labai skauda nugara darant, tai busi teisi, pats issivaizdavau kad teisingai dariau, kaip tam video.

O jei rimtai:
1. Apie video nieko nerasiau.
2. Tu teisi vien video paziuret neuztenka.
3. Jei tu zinai, kad video neuztenka paziuret, tai nafik kitiem siulai? http://www.kulturizmas.net/forumas/p671426#p671426

O jei tu žinai kad nelabai turiu patirties kas liečia papildus, pratimų atlikimo technika ir visa kita tai nafig rodai savo žemą lygį bandymas mane užvartyt? (turiu omeny senesnius atvėjus)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5060 2013-09-02 16:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Vokiete rašė:

O jei tu žinai kad nelabai turiu patirties kas liečia papildus, pratimų atlikimo technika ir visa kita tai nafig rodai savo žemą lygį bandymas mane užvartyt? (turiu omeny senesnius atvėjus)

Bandau nusiristi iki tavojo, kad butu lengviau tave suprasti ir tau padet.
Seip as linkes patart, kazka paaiskinti(aisku tie patarimai nera profesionalus, nes man iki tokiu daug zemeles apdergt). Bet va yra tokiu zmoniu, kurie, kaip ir pati sakai, nelabai turi patirties, nelabai dar gaudosi ir po patarimu pradeda kazkokias issigalvotas savo fantazijas skleist ir neigt tai ka pataria zmones, nors patys prase padet!  Po to patarinetojai pradeda nesamones sneket, nes mato kad reikalelis bergzdzias. Tada zmogelis lyg ir issizedzia ir lyg tycia pradeda visur rasineti bet ka, nepamirstant fakto, kad kad turi patirties ir informacijos stoka. Tada kiti pradeda det i suns dienas ir prasideda blevyzgos ir izeidinejimai.
Tu ne tokia pirmoji yra buves toks ne vienas zmogus, taip kad nesureik, o draugiskai patariu(daug kas taip patare, tad pasikartosiu) geriau maziau rasyk ir daugiau domekis. smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5061 2013-09-02 16:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Vokiete rašė:

O jei tu žinai kad nelabai turiu patirties kas liečia papildus, pratimų atlikimo technika ir visa kita tai nafig rodai savo žemą lygį bandymas mane užvartyt? (turiu omeny senesnius atvėjus)

Bandau nusiristi iki tavojo, kad butu lengviau tave suprasti ir tau padet.
Seip as linkes patart, kazka paaiskinti(aisku tie patarimai nera profesionalus, nes man iki tokiu daug zemeles apdergt). Bet va yra tokiu zmoniu, kurie, kaip ir pati sakai, nelabai turi patirties, nelabai dar gaudosi ir po patarimu pradeda kazkokias issigalvotas savo fantazijas skleist ir neigt tai ka pataria zmones, nors patys prase padet!  Po to patarinetojai pradeda nesamones sneket, nes mato kad reikalelis bergzdzias. Tada zmogelis lyg ir issizedzia ir lyg tycia pradeda visur rasineti bet ka, nepamirstant fakto, kad kad turi patirties ir informacijos stoka. Tada kiti pradeda det i suns dienas ir prasideda blevyzgos ir izeidinejimai.
Tu ne tokia pirmoji yra buves toks ne vienas zmogus, taip kad nesureik, o draugiskai patariu(daug kas taip patare, tad pasikartosiu) geriau maziau rasyk ir daugiau domekis. smile

O nuo kada galima į viršų ristis? man rodos kad negalima, todėl ir neišeina. smile)))
Čia užsiregistravus ir pradėjau klausinėt to, ką norėjau sužinot tikėjausi argumentuotų patarimų, tačiau buvau vos ne išvadinta anoreksikė ir apkaltinta tuo kad nieko nevalgau ir nesportuoju. Patarimų nelabai sulaukiau, o kai sulaukdavau ir paprašydavau paaiškint tai būdavo bandoma mane suvartyt. Prašymas paaiškinti argumentuotai yra tavo manymu išgalvotas fantazijų skleidimas ir neigimas ką žmonės man "patarė"? Kitas dalykas, aš bet ko nerašiau, o tik stengiausi suprast ir giniau savo nuomonė ir savigarbą. Man labai įdomu iš kur aš galiu domėtis... aš domiuosi čia, visame internete, knygose, bet kai pakomentuoju kažką tai iškart vėl bandoma mane suvartyt ir aiškinama kad yra visai kitaip negu aš teigiu ir taip yra todėl kad visur (čia, internete, knygose) rašoma skirtingai ir negana to kai kurie savo teorijas išvedinėja ir kas skleidžia, o kiti renkasi tuo tikėt ir kuo ne

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5062 2013-09-02 17:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Vokiete rašė:

samas rašė:

Vokiete rašė:

O jei tu žinai kad nelabai turiu patirties kas liečia papildus, pratimų atlikimo technika ir visa kita tai nafig rodai savo žemą lygį bandymas mane užvartyt? (turiu omeny senesnius atvėjus)

Bandau nusiristi iki tavojo, kad butu lengviau tave suprasti ir tau padet.
Seip as linkes patart, kazka paaiskinti(aisku tie patarimai nera profesionalus, nes man iki tokiu daug zemeles apdergt). Bet va yra tokiu zmoniu, kurie, kaip ir pati sakai, nelabai turi patirties, nelabai dar gaudosi ir po patarimu pradeda kazkokias issigalvotas savo fantazijas skleist ir neigt tai ka pataria zmones, nors patys prase padet!  Po to patarinetojai pradeda nesamones sneket, nes mato kad reikalelis bergzdzias. Tada zmogelis lyg ir issizedzia ir lyg tycia pradeda visur rasineti bet ka, nepamirstant fakto, kad kad turi patirties ir informacijos stoka. Tada kiti pradeda det i suns dienas ir prasideda blevyzgos ir izeidinejimai.
Tu ne tokia pirmoji yra buves toks ne vienas zmogus, taip kad nesureik, o draugiskai patariu(daug kas taip patare, tad pasikartosiu) geriau maziau rasyk ir daugiau domekis. smile

(1)O nuo kada galima į viršų ristis? man rodos kad negalima, todėl ir neišeina. smile)))
Čia užsiregistravus ir pradėjau klausinėt to, ką norėjau sužinot (2)tikėjausi argumentuotų patarimų, tačiau (3)buvau vos ne išvadinta anoreksikė ir apkaltinta tuo kad nieko nevalgau ir nesportuoju. Patarimų nelabai sulaukiau, o kai sulaukdavau ir paprašydavau paaiškint tai būdavo bandoma mane suvartyt. (4)Prašymas paaiškinti argumentuotai yra tavo manymu išgalvotas fantazijų skleidimas ir neigimas ką žmonės man "patarė"? Kitas dalykas, (5)aš bet ko nerašiau, o tik stengiausi suprast ir giniau savo nuomonė ir savigarbą. Man labai įdomu iš kur aš galiu domėtis... (6)aš domiuosi čia, visame internete, knygose, bet kai pakomentuoju kažką tai iškart vėl bandoma mane suvartyt ir aiškinama kad yra visai kitaip negu aš teigiu ir taip yra todėl kad visur (čia, internete, knygose) rašoma skirtingai ir negana to kai kurie savo teorijas išvedinėja ir kas skleidžia, o kiti renkasi tuo tikėt ir kuo ne

1. Rasiau NUsiristi, tai nereiskia ritimasi i virsu, nemaisyt ir idemiau skaityk.
2. Tu tikejaisi atejus cia argumentuotu patarimu - negavai, dabar bent jau pati kai rasai, turek kazkokiu tvirtu argumentu, nes puikiai zinai ko kiti tikisi.
3. Butum daugiau pasidomejusi, kaip cia kas vyksta, butum pastebejusi jog paskubeje deti foto dazniausiai kibira kritikos gauna.
4. Fantaziju skleidimas turiu omeny kad susigalvoja(dar karta rasau, kad ne vien tik apie tave rasau, o apie tokius zmones kurie cia buvo ir elgesi kaip tu), jog pvz surelis ar jogurtas yra pats geriausiais ir sveikiausias maistas ir nieku gyvu neatsisakys, nors kalba eina apie svorio metima.
5. Rasai. Pvz kultinis postas apie 70% baltymu dingstanciu kepant mesa. Zinodama kad turi maza ziniu bagaza nepulk ginti savo nuomones, nes ji gali buti neteisinga!
6. Vel gi, gal tu klysti? Visi klysta niekas negime zinodamas. Be to dometis nereiskia postinti visur kazka. Pasiskaityk, forume yra senu geru temu, kurios jau archyve sedi, o ne dalyvauk blevyzgose.

Neprisijungęs

 
zippokid
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#5063 2013-09-02 18:09

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,cia per kelis menesius uzsimeciau apie 8-10kg bet nedariau cardio ir isvis nedariau niekad.Ar padetu 5min ryte su sokdyne bent kiek sustiprinti sirdi?

Paskutinį kartą taisė zippokid (2013-09-02 20:24)

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#5064 2013-09-03 16:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kuo skiresi stangos trauka pasilenkus delnais y save ir delnai y lauka ?

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5065 2013-09-03 17:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Gal kas gali patart kokį pratima dadet krutinej ,kad pradeciau ten kažkokį progresa matyt? Šiuo metu stumiu stanga krutinej ir pec dec darau. Sportuoju apie 7men.

Paskutinį kartą taisė Kudoist (2013-09-03 17:29)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5066 2013-09-03 17:52

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Gal kas gali patart kokį pratima dadet krutinej ,kad pradeciau ten kažkokį progresa matyt? Šiuo metu stumiu stanga krutinej ir pec dec darau. Sportuoju apie 7men.

Jokio. Normaliai reik daryt ir valgyti.

Neprisijungęs

 
red_devil
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-20
Žinutės: 1028
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#5067 2013-09-03 21:37

Re: Bendro pobūdžio pagalba

samas rašė:

Kudoist rašė:

Gal kas gali patart kokį pratima dadet krutinej ,kad pradeciau ten kažkokį progresa matyt? Šiuo metu stumiu stanga krutinej ir pec dec darau. Sportuoju apie 7men.

Jokio. Normaliai reik daryt ir valgyti.

utiutiu isvis komentuot jai tik tiek sugebi pakomentuot

Neprisijungęs

 
zippokid
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-22
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#5068 2013-09-03 21:40

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mazai pratimu,daryk spaudima kampu,puloveris neblogas gali isidet.Man geriausi spaudimas,paskui kampu spaudimas,plesimas ir puloveris smile bet gerai sako jei nevalgysi ir nesistengsi salej daryt is paskutiniuju savo paskutini pakartojima,nieko nebus smile

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5069 2013-09-03 22:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zippokid rašė:

Mazai pratimu,daryk spaudima kampu,puloveris neblogas gali isidet.Man geriausi spaudimas,paskui kampu spaudimas,plesimas ir puloveris smile bet gerai sako jei nevalgysi ir nesistengsi salej daryt is paskutiniuju savo paskutini pakartojima,nieko nebus smile

Dėkui. Bandysiu spaudimą kampu daryt,nes šiandien bandžiau puloveri tai kažkaip jaučiasi skausmas abiejose rankose netoli pečių. Apsilima padaręs buvau ir su nelabai dideliu svoriu bandžiau ,bet kažkaip neišėjo man padaryt jo.. O su tuo valgymu tai specialios mitybos neturiu ,valgau 3-4 kartus į diena tai kas padaryta ir viskas,bet salėj stengiuosi,paskutinius pakartojimus is paskutiniųjų darau. smile

Neprisijungęs

 
barmenas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-29
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#5070 2013-09-03 22:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

isgeriau kokteili proteinas + kreatinas + gliukoze + vanduo ir po 20min apsivemiau. I ka cia organizmas tokia reakcija galejo duoti?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5071 2013-09-04 06:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

red_devil rašė:

samas rašė:

Kudoist rašė:

Gal kas gali patart kokį pratima dadet krutinej ,kad pradeciau ten kažkokį progresa matyt? Šiuo metu stumiu stanga krutinej ir pec dec darau. Sportuoju apie 7men.

Jokio. Normaliai reik daryt ir valgyti.

utiutiu isvis komentuot jai tik tiek sugebi pakomentuot

nykstys alah

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5072 2013-09-04 12:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

red_devil rašė:

samas rašė:

Kudoist rašė:

Gal kas gali patart kokį pratima dadet krutinej ,kad pradeciau ten kažkokį progresa matyt? Šiuo metu stumiu stanga krutinej ir pec dec darau. Sportuoju apie 7men.

Jokio. Normaliai reik daryt ir valgyti.

utiutiu isvis komentuot jai tik tiek sugebi pakomentuot

utiutiu tau komentuot jei ir pats nesugebi nieko parasyt? Ka cia pakomentuosi jei zmogus 7 men sportuoja ir nesupranta kad ne nuo pratimu skaiciaus raumuo auga?

Neprisijungęs

 
quartz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 14
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5073 2013-09-05 12:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki, jau kuris laikas sportuoju namu salygomis ir pastebejau kad desinej pusej mano nugaros raumuo daug didesnis (jau turbut buvo pries pradedant sportuot o gal sonkauliai kreivi? big_smile ) ir is priekio atrodo labai neproporcingai, gal galit pasakyt kokius pratimus namu salygom galiu daryt kad islyginciau proporcijas butent vienai nugaros raumenu pusej? nieko nesugalvoju. pagooglinau pratimus nugarai tai visuose dirba abi nugaros raumenu puses. gal prisirist guma ir daryt tempimo pratimus is virsaus i apacia?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5074 2013-09-05 12:16

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kalbi apie sparnus speju? Jei taip tai greiciausiai desine puse yra stipresne, tad darydamas prisitraukimus labiau traukiesi desine ranka. Tiesiog stenkis vienodai svori paskirstyti abiem pusem.

Neprisijungęs

 
neprastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#5075 2013-09-07 19:58

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ar verta\reikia mases auginimo laikotarpiu treniruot presa, ta prasme ne riskinant, o labiau silpnai bulkinant (bet ne ziauriai)?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net