Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuke
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-01-18
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#1126 2013-04-29 18:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

http://www.kulturizmas.net/forumas/t151 … pavyzdziai

Čia pasižėk yra programos namų salygom:)

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#1127 2013-04-29 22:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

sveiki draugai sportininkai,paaiskinkit man durnam ir zalem pakolkas sporte bachureliui,koks yr skirtumas tarp pvz stangu kilnojimo kitaip tarent kulturizmo ir kur dyrbi tik su savo kuno svoriu nezinau kaip cia paaiskinti gal gimnastika kokia kur naudoji turnyka lygegreti darai atsispaudimus ir t.t? ir niekur nerandu jokios geros programos su kur galeciau sportuoti tik su savo kuno svoriu?nezinau nei kiek kart savaitei sportuot reiktu ant turnyko ir to lygegrecio ir t.t kokius pratimus toliau daryti?gal kas gali padeti man tokia  programa susirasti ar sudaryti man ja jei ka net galeciau ir sumoketi pinigu uz pagalba?smile nes labai noriu sportuoti sportuoju ant stangu apie metus su pertraukom neilgom bet kazkaip nepatinka man nenoriu buti didelis noriu buti ryskus ir stiprus o girdejau sportuojant turnyka toks ir butum,taigi pacaneliai prasau jusu pagalbos siuo klausimu:)

Neprisijungęs

 
uTorrent
Išmestas
Registravosi: 2013-04-28
Žinutės: 24
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1128 2013-05-03 17:05

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Viena diena daryk prisitraukimus placiai,kita siaurai,dar kita delnais i save ir taip kaitaliok,aisku atsispaudimus,lygiagretes dar prijunk keiciant ranku padetis.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#1129 2013-05-04 21:51

Re: Treniruotės namų sąlygomis

kiek girdejau kai sportuoji savo svoriu tai uzsiaugini raumenu tiek kiek reikia,o jei truksta tiek kiek reikia tada sportuok su stangom,as noriu pradet sportuot su savo svoriu bet kaip matau cia nera niekur jokiu normaliu programu viso kuno galima butu iteprti ir hanteliukus bet kur cia tokia programa rasti kiek kart savaitei sportuoti ir t.t kodel nerandu niekur normaliu aprasymu tokiom salygom ir jokiu normaliu programu?

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1130 2013-05-04 22:36

Re: Treniruotės namų sąlygomis

sveikaszmogus rašė:

kiek girdejau kai sportuoji savo svoriu tai uzsiaugini raumenu tiek kiek reikia,o jei truksta tiek kiek reikia tada sportuok su stangom,as noriu pradet sportuot su savo svoriu bet kaip matau cia nera niekur jokiu normaliu programu viso kuno galima butu iteprti ir hanteliukus bet kur cia tokia programa rasti kiek kart savaitei sportuoti ir t.t kodel nerandu niekur normaliu aprasymu tokiom salygom ir jokiu normaliu programu?

Pagal mane tai nesamones girdėjai, o prisitraukimų programų yra pilna, tam netgi sukurta tema + yra portale viena gera prisitraukimų programa.

Neprisijungęs

 
Skroblas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-19
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1131 2013-06-19 20:15

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, gal kas galit sudaryti treniruočių programą su šiais pratimais: (man neišeina susidaryti taip, kad raumenys pailsėtų, nenorių jų pervarginti, nes esu ektomorfas)

Prisitraukimai
Atsispaudimai
Pasistiebimai
Hantelis bicepsui/tricepsui/pečiams
Atsilenkimai bei kitokie pratimai pilvo presui.

Ačiū.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#1132 2013-06-19 20:22

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Skroblas rašė:

Sveiki, gal kas galit sudaryti treniruočių programą su šiais pratimais: (man neišeina susidaryti taip, kad raumenys pailsėtų, nenorių jų pervarginti, nes esu ektomorfas)

Prisitraukimai
Atsispaudimai
Pasistiebimai
Hantelis bicepsui/tricepsui/pečiams
Atsilenkimai bei kitokie pratimai pilvo presui.

Ačiū.

Visose temuose reikejo parasyt, tada tikrai kas nors padetu...
Yra tu treniruociu sudarytu pilnu, eik tik susirask..
Ektomorfas... dumbom

Neprisijungęs

 
Dovydas777
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-07-08
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1133 2013-07-08 23:31

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, man 13 metu. Lapkriti bus 14. Turiu viena beda - mazas ugis. Ir labai noriu tureti grazia kuno forma. Pasiskaitinejes susidariau nuomone, kad raumenu uzsiauginsiu tik su svoriais (hanteliai, stangos ir pns...). Taciau svoriai letina augimo procesa kadangi spaudzia kaulus o buti nykstuku nenoriu. Tad gal galit pasiulyt programa raumenu masei auginti nesinaudojant svoriais.
Namie turiu skersini, tad noreciau keleta pratimu ir ant jo. Dq

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1134 2013-07-09 00:22

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Nu tai ir dirbk ant skersinio,svoriai tau dar per anksti.
Daryk pritupimus 2 ir viena koja,atsistaudimai,atsispaudim tricui(siaurai) atsspaudimai tricui nuo suolelio ir t.t
pratimu tai nemazai yra ant to pacio skersinio.
Google kiek zinau dar nemokamai galima naudotis.Galiausiai pilnas jutubas.
Sekmes

Paskutinį kartą taisė ramli (2013-07-09 00:24)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1135 2013-07-09 09:04

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Ir atsispaudimai trugdo augti ir kosiu valgymas trugdo augti,lygiai taip pat kaip ir hanteliai.

Neprisijungęs

 
Skroblas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-19
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1136 2013-07-09 22:11

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Kiek reikia per dieną nuvažiuot dviračiu minant taip, kad pastoviai skaudėtų šlaunų raumenis, kad priaugtum raumenų ant kojų? Užtektų 20km  kas antra diena?

Neprisijungęs

 
Skroblas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-19
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1137 2013-07-10 14:03

Re: Treniruotės namų sąlygomis

ziuriu mires forumas cia, gal zinot normalesniu?

Neprisijungęs

 
Stumbras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Gym
Registravosi: 2012-10-12
Žinutės: 103
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1138 2013-07-10 14:17

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Vien dvirati mindamas dideliu koju neuzsiauginsi,aisku kazkiek sustiprinsi jas,o mink tiek kiek pats jauti kad gana

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1139 2013-07-10 19:28

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Skroblas rašė:

ziuriu mires forumas cia, gal zinot normalesniu?

true story bro hanteliai

Paskutinį kartą taisė ramli (2013-07-10 19:28)

Neprisijungęs

 
Vanila
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija
Registravosi: 2013-06-03
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#1140 2013-07-25 01:00

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Treniruotes namu salygomis +- kritika... 3 kartus per savaite... pirmadieni, treciadieni, penktadieni...

30 atsispaudimu 30s. pertrauka
10 prisitraukimu 30s pertrauka
30 atsilenkimu
ir taip 10 sesiju,  tarp sesiju 2min pertrauka.
treniruote uztrunka apie 1val, prisitraukimu padetis delnais nuo saves, po 4 sesiju delnas I delna, dar po 3 sesiju delnais I save.
Plius kasdien darau 15-20min kardio. beja klausimas... kardio geriau daryti laisvomis dienomis ( antradieni, ketvirtadieni, sestadieni ) ar kiek nori? Kazkur cia forume skaiciau, kad per daug kardio negerai, nes organizmas pripranta ir nebe buna is jo jokios naudos... mitas ar tiesa?

Paskutinį kartą taisė Vanila (2013-07-25 01:02)

Neprisijungęs

 
r500
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-10-20
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1141 2013-10-21 21:57

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki,  noriu pasportuoti, priaugti svorio. Apie pora menesiu dariau atsispaudimu, atsilenkimu, siek tiek pratimu su hanteliais, bet tai nebuvo kazkokio rezimo ir pan. Dbr nusprendziau, kad reikia pasportuoti rimciau, taciau dirbu dar mokinuosi ir nera salygu i kluba eiti, todel sportuoti noriu namie. Gal kas patarsit ar gera sita programa, cia, tokia pasidariau, bet noreciau suzinoti zinovu nuomones. Apie mityba galit nerasyt, nes turiu kas sudarys man mityba. Beje pamirsau paminet, ka turiu. Taigi turiu du hantelius suoliuka, kol kas tiek, ateiti gal kazka daugiau isigysiu, Taigi tokia mano naujoko programa:
PIRMADIENIS
Krūtinės pratimai:
4x20 Atsispaudimai
4x15 Ranku suvedimas (Ant suoliuko)
4x15 Hanteliu spaudimas

Bicepso pratimai:
4x15 Stovint su hanteliais
4x15 Atsisedus su hanteliais
Presas (darau pagal ABS Workout 8min treniruote)

ANTRADIENIS-LAISVAS

TRECIADIENIS
Nugaros pratimai:
4x20 Hantelio trauka
Nelabai daugiau zinau nugaros pratimu namu salygoms, tikiuosi kas nors, ka patars. Skersinio neturiu galimybiu niekur prisitvirtint, nes visur beveik gipsas pas mane. Aisku yra stadionas pas mane rajone, bet dbr oras pabjurs tai nezinau ar prisiversiu iki jo nulekt.
Ir dar galvoju daryt toki pratimai kaip atsigulus ant pilvo ir pakelt rankas kojas, toks gaunasi kaip lankas nugaros raumenu tempimas, bet tai man atrodo nelabai bus efektyvu nezinau..


Trico pratimai:
4x15 Atsispaudimai glaustai
4x15 tricepsas sedint viena ranka
4x15 atsispaudimai ant suoliuko

KETVIRTADIENIS LAISVAS

PENKTADIENIS
Pečių pratimai:
4x15 Hantelių kelimas i prieki
4x15 Hanteliu kelimas i sonus
4x15 Hanteliu kelimas i salis pasilenkus
Kojų pratimai:
4x30 Pritupimai
4x20 Blauzdos
Presas

Taigi laukiu jusu nuomoniu. P.S kas nenusimanot nieko, arba tik pastumt norit tai geriau nerasykit net wink As skaitinejau siame forume daug straipsniu, bet galiu pasakyti, kad siame reikale esu zalias tai nesmerkit

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1142 2013-10-21 23:50

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sorry bet as tas kur pastumt nori...rasei kad daug skaitei foruma, bet o taciau...matei yra net tema sportuojantiems namie ir pvz staff yra parases programu butent tokiems zmonem kaip tu-sportuojantiem namie su minimalia iranga? Dar karteli pasiziurek kas jau yra ir nebebandyn israst dviracio. Taip pat neieskok kazkokiu pasiteisinimu-prisitraukimus gali kad ir ant duru pasikabines daryt, jei uodega sala lauke.

Neprisijungęs

 
RTou
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-08-16
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1143 2013-11-13 20:57

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Kokio svorio hantelius patartumėt turėti namuose, turint galvoj, kad neturiu suoliuko? Galvoju apie 16kg, rankoms užtektų (bicepsams anksčiau darydavau su12kg), krūtinei atsispaudimai įvairūs būtų, kojoms pritūpimai ir pasistiebimai su svoriais, na su nugara jau būtų sunkiau neturint turniko. Tad įdomi būtų jūsų nuomonė, ar verta pirkti 16kg hantelius, ar geriau sunkesnius/lengvesnius kokius?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1144 2013-11-13 21:20

Re: Treniruotės namų sąlygomis

RTou rašė:

Kokio svorio hantelius patartumėt turėti namuose, turint galvoj, kad neturiu suoliuko? Galvoju apie 16kg, rankoms užtektų (bicepsams anksčiau darydavau su12kg), krūtinei atsispaudimai įvairūs būtų, kojoms pritūpimai ir pasistiebimai su svoriais, na su nugara jau būtų sunkiau neturint turniko. Tad įdomi būtų jūsų nuomonė, ar verta pirkti 16kg hantelius, ar geriau sunkesnius/lengvesnius kokius?

Imk surenkamus su 30 mm skyle, bet kada dasipirksi daugiau svorio. Nugarai gali daryt hantelio trauka pasilenkus, trauka su dviem hanteliais.

Neprisijungęs

 
Lakricas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1145 2013-11-18 18:41

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, noriu pradėti sportuoti su hanteliais, sustiprinti raumenyną (ypač viršutinę kūno dalį), nes esu silpnas, liesas. Nežinau, kokius hantelius pirkti - ar tokius, kuriuos sunkiai pakeliu, ar tokius, kurie man yra vidutinio sunkumo? Klausiu todėl, nes nelabai išmanau, ar yra skirtumas padaryti daugiau kartų su mažesniu svoriu, ar mažiau su didesniu - kas man būtų naudingiau?

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1146 2013-11-18 18:44

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Lakricas rašė:

Sveiki, noriu pradėti sportuoti su hanteliais, sustiprinti raumenyną (ypač viršutinę kūno dalį), nes esu silpnas, liesas. Nežinau, kokius hantelius pirkti - ar tokius, kuriuos sunkiai pakeliu, ar tokius, kurie man yra vidutinio sunkumo? Klausiu todėl, nes nelabai išmanau, ar yra skirtumas padaryti daugiau kartų su mažesniu svoriu, ar mažiau su didesniu - kas man būtų naudingiau?

Nusipirk hantelius keiciamu svoriu ir viskas. Kai svorio bus maza dasipirksi. Nors geriausias variantas tai pradet eit i sale, niekam nerekomenduociau pradet paciam sportuot namuose, kai nera nei zalio supratimo apie si sporta.

Neprisijungęs

 
Eliot
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-09
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1147 2013-12-09 00:47

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Kokius pratimus patartumėt daryt namuose norint numesti svorį ? Užaugo neblogas ratukas aplink pilvą,pats laikas šalinti...

Neprisijungęs

 
Ovas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-18
Žinutės: 126
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1148 2013-12-19 01:44

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Nusipirk hantelius keiciamu svoriu ir viskas. Kai svorio bus maza dasipirksi. Nors geriausias variantas tai pradet eit i sale, niekam nerekomenduociau pradet paciam sportuot namuose, kai nera nei zalio supratimo apie si sporta.

Pritariu, ne tik dėl to jog neturit žalio supratimo tavo veiksmai bus netaisyklingi ir netgi žalingi, bet sporto klube gausi puikią atmosferą kuri tave motyvuos ir beje, niekada nepasieksit tokių rezultatų per tapatį laiką namų sąlygomis lyginant su sporto kluba, tiesiog visuomet atsiras treniruoklių stygius ir t.t

Neprisijungęs

 
Fistukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaimas...
Registravosi: 2013-02-20
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 1

#1149 2014-01-15 19:25

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Viską namų sąlygomis darau, pasidaręs, dirbu ir progresas normalus ir viską... Jei nėra galimybių į sporto sale tai nėra, reikia tenkinti ir tai ką namuos gali. Pradžiai turnikai, poto savadarbiai svoriai ir sportas tampa sportu, o ne šiaip figūros palaikymu.. štai net savo kailio video galiu parodyti smile  Nors daugelis jau ir taip šiame forume jį bus mate, bet tiems, kurie tikisi ir namuos sportuoti.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#1150 2014-01-15 19:44

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Bet tai kaiiiiii maladiec nykstys nykstys  big_smile smile smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net