Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#6251 2013-11-15 22:35

Re: mano foto

Vysne rašė:

NATURAL1978 rašė:

pampersas rašė:


rankinis

rankininkai stiprus nesigincinu,na bet trajekorija rankos judesio kita,bet pliuha yra ,sakyciau diskininkas arba rutulio stumikas galetu stuktelt neblogai,
o su regbininku buvau susikibes ,,siaip idomi tokia durna istorija ,kur buvau biski neteisus ir vos nesibaige man liudnai,karoce dirbau AMERIKA PIRTYJE,aciu dievui uzdare ta myzalyna, pries kokius 4 metus ,ten is sales kitas zmogus issivede toki mazo ugio bet zdarava kokie 170 ir 90 kg.nieko tas bicas nebuvo padares tipo uzsiruke salej,nu hu..inia karoce.isvede ji zodziu ,o as ant duru stovejau iejimo ,tipo jis pro mane jau negali eiti,karoce pi...so jis man prota ,kol truko nervas plojautoki lengva isdelniuko is desines,galvojau pacukas pasikacialines ah..ujel,buciau zinojes kad regbistas buciau neprasidejes, ,tas pora zingsniu padare atgal biski prasijunge,tik akys kaip pas buliu apsiverte ,rankos prie galvos i stoike ir it ant manes ,uzsimojo desine ir su suoliu ant manes kai plojo ,spejau atsitraukt per pora cm smugis praejo buciau mires ,kokia banke ,jau kai trauke i medine siena gavojau grius na...hui.ta pacia sekunde pro duris isgriuvo dar su vienas kudas ilga ,na neregbistas ryskiai,kitas mano ugio ,koki 185 ir 110 kg plugas kuda na...huitai kudas puole laikyti ana kur norejo man ipi,,st,o didelis plojo man nieko nelaukes delnu,irgi isvengiau tik pirstu perbreze ,utiutiu:Dbig_smilebig_smile as atsoku kalu jam is kojos maja geri i pilva tas iskrenda atbulas is koridoriaus i kluba, as soku ant jo ispaskos ir jis mane pagauna ir trenkia aukstielninka ant dj laipteliu,kaip neissijungiau nezinau,sukabinau garde ji rankom kojom,jis laiko mane prispaude nezino ka daryti,jau galvoju kalu is nykscio i aki,bet subego mano draugai ir isskyre ta kalusima ,sakau ko toks agresyvus ,sako kad uz drauga regbi kartu zaidziam,big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

koki 6 metai atgal, ten mane maza muse biski apsuaga, db negarantuoju,  bet lyg ir plikas buvo big_smile

Ahhhujenos naturalo istorijos smile)))))

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6252 2013-11-15 22:36

Re: mano foto

whatever rašė:

Ptycka rašė:

regbininkas turi smugi? ka tu kalbi cia nesuprasdamas apie ka... jei nesimokes technikos toks ir smugis ten bus

Galima butu kada prie progos pratestavima padaryt, jeigu noras yra ir pilnametis esi big_smile

galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Paskutinį kartą taisė Ptycka (2013-11-15 22:45)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6253 2013-11-15 22:39

Re: mano foto

Ir natural kur rase apie rankininkus ar kazka ten sunku iskaityt tai tikrai sportave bus ir technika moka, as tai paprastas muay thay 3 metai eina , niekad pirmas nepradedu , kaip sakoma visada atsiras geresniu smile nu nebent ufc chempas esi big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6254 2013-11-15 22:49

Re: mano foto

Vysne rašė:

whatever rašė:

Gerai.
Paaaaapyzdili is temos sitos su tom kalbom.

Siandien. Trauka. Naujas rekordas smile

kas man iskart uzstrigo, tai kad be raisciu trauki, utiutiu kas per pirstai... reples utiutiu.. ropsunges big_smile

Dejau ant dirzo ir raisciu. RAW! Galiu is viso naxer maikes traukt :-D

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6255 2013-11-15 22:51

Re: mano foto

Ptycka rašė:

whatever rašė:

Ptycka rašė:

regbininkas turi smugi? ka tu kalbi cia nesuprasdamas apie ka... jei nesimokes technikos toks ir smugis ten bus

Galima butu kada prie progos pratestavima padaryt, jeigu noras yra ir pilnametis esi big_smile

galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6256 2013-11-15 22:53

Re: mano foto

DeaGlezZz rašė:

whatever rašė:

Gerai.
Paaaaapyzdili is temos sitos su tom kalbom.

Siandien. Trauka. Naujas rekordas smile

ne nu utiutiu žvėris..

Kad taip 250 traukt prie sito kuno svorio,tai butu zzzzjbs :-)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6257 2013-11-15 22:53

Re: mano foto

whatever rašė:

Ptycka rašė:

whatever rašė:


Galima butu kada prie progos pratestavima padaryt, jeigu noras yra ir pilnametis esi big_smile

galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

tai kaip cia taip juk ten treneriai ir t.t, kodel nepasiemei paprastu pirstiniu ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#6258 2013-11-15 22:58

Re: mano foto

whatever rašė:

DeaGlezZz rašė:

whatever rašė:

Gerai.
Paaaaapyzdili is temos sitos su tom kalbom.

Siandien. Trauka. Naujas rekordas smile

ne nu utiutiu žvėris..

Kad taip 250 traukt prie sito kuno svorio,tai butu zzzzjbs :-)

nu tai judi po biski link to, rezultatai gereje, mest sporto nezadi (big_smile) gal ir ateis ta diena smile ..tiksliai ir be dirzo.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6259 2013-11-15 23:03

Re: mano foto

Ptycka rašė:

whatever rašė:

Ptycka rašė:


galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

tai kaip cia taip juk ten treneriai ir t.t, kodel nepasiemei paprastu pirstiniu ir tiek smile

Tai pirma karta suvariau,tai 3men virsaus net spaust negalejau stangos. Visi kauliuliukai plastakoj is vietos buvo iseje...
Turbut nesupratai. Pirstinines sunkios ir storos. Kiaurai ejo tie smugiai.

O is esmes nelendu as i ta boksa. Nei as eisiu galva dauzytis , nei ka. Jeigu jeigu i kazka panasaus,tai gal i BJJ paplesyt brazilus :-D

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6260 2013-11-15 23:04

Re: mano foto

Vysne rašė:

whatever rašė:

DeaGlezZz rašė:


ne nu utiutiu žvėris..

Kad taip 250 traukt prie sito kuno svorio,tai butu zzzzjbs :-)

nu tai judi po biski link to, rezultatai gereje, mest sporto nezadi (big_smile) gal ir ateis ta diena smile ..tiksliai ir be dirzo.

big_smile

Varzybose turbut vienintelis be dirzo buvau :-)

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6261 2013-11-15 23:06

Re: mano foto

whatever rašė:

Ptycka rašė:

whatever rašė:


Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

tai kaip cia taip juk ten treneriai ir t.t, kodel nepasiemei paprastu pirstiniu ir tiek smile

Tai pirma karta suvariau,tai 3men virsaus net spaust negalejau stangos. Visi kauliuliukai plastakoj is vietos buvo iseje...
Turbut nesupratai. Pirstinines sunkios ir storos. Kiaurai ejo tie smugiai.

O is esmes nelendu as i ta boksa. Nei as eisiu galva dauzytis , nei ka. Jeigu jeigu i kazka panasaus,tai gal i BJJ paplesyt brazilus :-D

Bjj liuks, pats pradejau dometis nesenai.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6262 2013-11-15 23:08

Re: mano foto

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6263 2013-11-15 23:10

Re: mano foto

Ptycka rašė:

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

ne tave viena, sia savaite 3 dienos trauku ivairais budais buvo, utiutiu overtraining big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6264 2013-11-15 23:13

Re: mano foto

Makleris rašė:

Ptycka rašė:

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

ne tave viena, sia savaite 3 dienos trauku ivairais budais buvo, utiutiu overtraining big_smile

aisku utiutiu ten smaukytis su tais vaikiskais pratimais big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6265 2013-11-15 23:15

Re: mano foto

Makleris rašė:

Ptycka rašė:

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

ne tave viena, sia savaite 3 dienos trauku ivairais budais buvo, utiutiu overtraining big_smile

Zzzzzjbs !!!  Nauja tikejima pradejau :-D

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6266 2013-11-15 23:18

Re: mano foto

Ptycka rašė:

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

Ne taip viska deliojiesi. Pirma pasitrauki salej, o po to pratrauki ne salej ;-)
Do it like i do ;-) big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6267 2013-11-15 23:19

Re: mano foto

whatever rašė:

Ptycka rašė:

krc ikvepiai mane w siandien dalyvavimas lengvas buvo su moterim, nafik noriu i sale traukt greiciau

Ne taip viska deliojiesi. Pirma pasitrauki salej, o po to pratrauki ne salej ;-)
Do it like i do ;-) big_smile

va cia tai tiksliai smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#6268 2013-11-15 23:33

Re: mano foto

prisiminiau sita grupe konkreti man ji smile



Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#6269 2013-11-16 07:45

Re: mano foto

Vysne rašė:

NATURAL1978 rašė:

pampersas rašė:


rankinis

rankininkai stiprus nesigincinu,na bet trajekorija rankos judesio kita,bet pliuha yra ,sakyciau diskininkas arba rutulio stumikas galetu stuktelt neblogai,
o su regbininku buvau susikibes ,,siaip idomi tokia durna istorija ,kur buvau biski neteisus ir vos nesibaige man liudnai,karoce dirbau AMERIKA PIRTYJE,aciu dievui uzdare ta myzalyna, pries kokius 4 metus ,ten is sales kitas zmogus issivede toki mazo ugio bet zdarava kokie 170 ir 90 kg.nieko tas bicas nebuvo padares tipo uzsiruke salej,nu hu..inia karoce.isvede ji zodziu ,o as ant duru stovejau iejimo ,tipo jis pro mane jau negali eiti,karoce pi...so jis man prota ,kol truko nervas plojautoki lengva isdelniuko is desines,galvojau pacukas pasikacialines ah..ujel,buciau zinojes kad regbistas buciau neprasidejes, ,tas pora zingsniu padare atgal biski prasijunge,tik akys kaip pas buliu apsiverte ,rankos prie galvos i stoike ir it ant manes ,uzsimojo desine ir su suoliu ant manes kai plojo ,spejau atsitraukt per pora cm smugis praejo buciau mires ,kokia banke ,jau kai trauke i medine siena gavojau grius na...hui.ta pacia sekunde pro duris isgriuvo dar su vienas kudas ilga ,na neregbistas ryskiai,kitas mano ugio ,koki 185 ir 110 kg plugas kuda na...huitai kudas puole laikyti ana kur norejo man ipi,,st,o didelis plojo man nieko nelaukes delnu,irgi isvengiau tik pirstu perbreze ,utiutiu:Dbig_smilebig_smile as atsoku kalu jam is kojos maja geri i pilva tas iskrenda atbulas is koridoriaus i kluba, as soku ant jo ispaskos ir jis mane pagauna ir trenkia aukstielninka ant dj laipteliu,kaip neissijungiau nezinau,sukabinau garde ji rankom kojom,jis laiko mane prispaude nezino ka daryti,jau galvoju kalu is nykscio i aki,bet subego mano draugai ir isskyre ta kalusima ,sakau ko toks agresyvus ,sako kad uz drauga regbi kartu zaidziam,big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

koki 6 metai atgal, ten mane maza muse biski apsuaga, db negarantuoju,  bet lyg ir plikas buvo big_smile

na ten 2010 dirbau ir tik 2 menesius ,kaip tik po situ mustyniu ismete mane is darbo,uz ka esu dekingas labai,nes myzalynas tikras ,o dirbi arba vienas arba dviese,va ZEPELINUS kai dirbau 2008 va ten tai budavo visko.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#6270 2013-11-16 09:18

Re: mano foto

pasakok smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6271 2013-11-16 12:44

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

pasakok smile

Eik pas ji i tema ir paprasyk,kad pasakotu ;-)

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#6272 2013-11-16 23:20

Re: mano foto

whatever rašė:

Vysne rašė:

whatever rašė:


Kad taip 250 traukt prie sito kuno svorio,tai butu zzzzjbs :-)

nu tai judi po biski link to, rezultatai gereje, mest sporto nezadi (big_smile) gal ir ateis ta diena smile ..tiksliai ir be dirzo.

big_smile

Varzybose turbut vienintelis be dirzo buvau :-)

Nebandei su power lifting dirzu traukt ? nezinau kaip jums bet man jis max svori gerai padidina.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#6273 2013-11-17 12:27

Re: mano foto

whatever rašė:

Ptycka rašė:

whatever rašė:


Galima butu kada prie progos pratestavima padaryt, jeigu noras yra ir pilnametis esi big_smile

galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

big_smile big_smile.
Pakeliai nuotaika.Aciu.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6274 2013-11-17 14:33

Re: mano foto

rolka78 rašė:

whatever rašė:

Ptycka rašė:


galetume dede big_smile tik turi ant manes daug kg tai tektu aplakstyt tave, nors ne is tu storiuliu kur greit padusta tai sunkus variantas krc big_smile ir plius vaidai dirbai kiek pamenu ant technikos tai ne zalias esi zinai is kur smugis eina ir t.t

Kad nedirbau. Susivariau plastakas visus kartus :-) su 20 unciju pirstinem, su papildoma zele prieky, musdamas i lapces cia taip. Tai spresk ar yra to smugio kiek ar nera :-)

big_smile big_smile.
Pakeliai nuotaika.Aciu.

Konkreciau kas pakele ta nuotaika? smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#6275 2013-11-17 14:34

Re: mano foto

nesako rašė:

whatever rašė:

Vysne rašė:


nu tai judi po biski link to, rezultatai gereje, mest sporto nezadi (big_smile) gal ir ateis ta diena smile ..tiksliai ir be dirzo.

big_smile

Varzybose turbut vienintelis be dirzo buvau :-)

Nebandei su power lifting dirzu traukt ? nezinau kaip jums bet man jis max svori gerai padidina.

Kad as aplamai be jokio traukiu  , matai. Kelis kart dejausi neoprenini, kad siaip prilaikytu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net