Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tex
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 172
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2013-12-03 19:07

Kaulu traskejimas

Ilga laika labaiu baisia traska krutines kaulai. Traska mazdaug ta dalis, kur virsutine krutines dalis susijungia su raktikauliu. Kai per apsilima sukioju pecius, tai labai garsiai girdisi, o kai sakykim taip is letos suku peti ir prie tos vietos, kur traska, padedu pirsta, tai jaucias grinai kaip kaulai ten kazkaip susiliecia, nemoku net paaiskint. Toks jausmas lyg ten koks kaulas butu luzes ir nuolauzos spurda ten. Skaudet neskauda, tik kazkaip neramu nuo ko taip? Kalci ir magni geriu nuo pavasario. Sportuoju 3 kart per savaite. Gal zinot kas gali but? Ar tik daktarai pasakys?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#2 2013-12-03 21:58

Re: Kaulu traskejimas

vat man irgi idomu, tik man su apatine nugara taip. Kadangi turiu skolioze, tai speju kazkokie netinkami biomechaniniai apkrovimai yra ir kazkas lieciasi. Tavo atveju manau, pas tave irgi kazkas ne taip su stovesena.

Skausmas yra?

Neprisijungęs

 
Tex
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 172
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3 2013-12-04 18:08

Re: Kaulu traskejimas

Man yra truputi kreivas stuburas, bet ne skolioze, o is sono klaustuko forma. Nu tokia lyg kupra maza. Skausmo traskesio vietoje nejauciu. Seniau po sporto jusdavau apatineje nugaros dalyje skausma, bet kazkaip pradejau taisyklingiau pratimus daryt ir pns. tai nebejauciu skausmo.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#4 2013-12-04 19:18

Re: Kaulu traskejimas

Tai cia kifoze. Jeigu cia neigimta stuburo deformacija, tai viska gali pakeist idedamas gera dali darbo.

Tiesiog sportuok ir viskas turetu susitvarkyt. Aisku butu geriau jei pasidometum labiau ir iterptum pora korekciniu pratimu.

Neprisijungęs

 
Tex
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-03
Žinutės: 172
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5 2013-12-04 21:07

Re: Kaulu traskejimas

elijus rašė:

Tai cia kifoze. Jeigu cia neigimta stuburo deformacija, tai viska gali pakeist idedamas gera dali darbo.

Tiesiog sportuok ir viskas turetu susitvarkyt. Aisku butu geriau jei pasidometum labiau ir iterptum pora korekciniu pratimu.

Ziurejau daug klipu. Kiek supratau, man yra nusilpes presas ir sedmenu raumenys, kirksnys. Yra pratimas "tiltelis" taip man atrodo vadinamas, bet ji ten po koki 50 kartu kelnot reikia kelis setus, daug laiko uzima. Tai galvoju su itupstais ir pritupimais kazkiek uzpakali stiprinciau, o presa tai darau. Nezinau ka dar reiketu daryti

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#6 2013-12-04 21:09

Re: Kaulu traskejimas

Kai aš buvau pas gydytojus dėl kelio sąnarių, sakiau, kad kartais traška, tai sakė, kad traškėjimas tai ne liga. Nežinau, man tai krūtinė niekad netraškėjo...

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#7 2013-12-04 22:22

Re: Kaulu traskejimas

tai nieks ir nesako, kad liga. Tai yra zenklas, kad yra slypinti daug didesne problema.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#8 2013-12-05 00:04

Re: Kaulu traskejimas

Vartotojas258 rašė:

Kai aš buvau pas gydytojus dėl kelio sąnarių, sakiau, kad kartais traška, tai sakė, kad traškėjimas tai ne liga. Nežinau, man tai krūtinė niekad netraškėjo...

man daznai traska einant ar ypac lipant laiptais keliai. nzn nesuku galvos bet kai darau kojas tai risu raiscius nuo 100kg

Neprisijungęs

 
japanyyy
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-01
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#9 2013-12-05 18:47

Re: Kaulu traskejimas

aš kai buvau pas šeimos gytitoja, tai irgi šito paklausiau, nes man nuolad riešai ir pečiai traška, ir alkūnės kartais, tai sakė gali būt, kad nieko netrūksta, tiesiog ten tuose sanariuose daugiau vietos kažkaip yra ir to skysčio kai prisirenka ir traška smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net