Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#51 2013-12-24 11:02

Re: Sporto klubai Norvegijoje

Vitamin_C rašė:

Kai gyvenau LT pirkdavau ir ne iš parduotuvių, tai nebuvo jau toks milžiniškas skirtumas lyginant su parduotuvių kainom. Be to man asmeniškai čia iš parduotuvių pirkti patikimiau, nes perki jau tai ką pats vartoji o ne kaip pvz kokius pigesnius tepalus mašinai kurią paskui parduosi. Be to ir taip bet kokiu atveju gaunasi čia nebrangiai pirkti jau vien dėl to kad vistiek neuždirbi tiek kiek Lietuvoj, su LT uždarbiais sau leisti žinomų gamintojų produktus tai sakyčiau dar reikėtų pasistengti. Be abejo čia jau mano nuomonė.
O tiesa, pats apsisprendei jau gyventi NO ar tik laikinai pabūt kad uždirbti?

jau as cia ir gyvenu, ir beveik visa mano seima smile nesiruosiu gincintis del nuomoniu , tiesiog pasakiau kad tikrai ymanoma pigiau gaut smile
o pats ka cia veiki? laikinai, ar visam?

Neprisijungęs

 
JANKY
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#52 2013-12-24 15:38

Re: Sporto klubai Norvegijoje

Ka zinot apie spoto klubus Bergene, ar kas nors esat is sio miesto ?

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#53 2013-12-24 15:40

Re: Sporto klubai Norvegijoje

gedemas rašė:

jau as cia ir gyvenu, ir beveik visa mano seima smile nesiruosiu gincintis del nuomoniu , tiesiog pasakiau kad tikrai ymanoma pigiau gaut smile
o pats ka cia veiki? laikinai, ar visam?

Laikinai norėjosi pradžioje. Iš pradžių neturėjau net minčių kad galima kur nors kitur nuo pradžios kažką bandyti daryti ir gyventi, turėjau ir LT planų. Bet gavosi taip kad žmona perkalbėjo, ji net negyvenus čia tą pačią dieną kai atvyko jau ne už ką nenorėjo būti LT. Pagyvenęs čia pats ilgiau, pasikeitė taip pat nuomonė nes kai pagyveni pamatai daug skirtumų kurie dar ne vien tik pinigais matuojami. Be abejo kiekvienoj šaly yra ir gėrio ir blogio, bet vistiek kiekvienas pats sau nusprendžia kas ir kur jam yra geriau.

Neprisijungęs

 
JANKY
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#54 2013-12-24 15:44

Re: Sporto klubai Norvegijoje

Kaip siaip salygos No sportuti, ta prasme brangus sporto klubai ?

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#55 2013-12-24 15:46

Re: Sporto klubai Norvegijoje

JANKY rašė:

Ka zinot apie spoto klubus Bergene, ar kas nors esat is sio miesto ?

nei, vet ikke

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#56 2013-12-24 15:52

Re: Sporto klubai Norvegijoje

Kainos būna priklauso nuo vietovės. Ar brangu ar ne tai nežinau pagal ką lyginti. Kainos įvairios, 300-500kr/ mėn., dažniausiai 500kr/mėn. Sako Oslo srity būna ir nebrangių vietų nes konkurencijos daugiau, o kur mažiau klubų pasirinkimo, ten pagrinde 500kr/mėn. Yra fresh fitness sporto klubų tinklas, tai 200kr/mėn, bet visur dažniausiai prašo metinės sutarties. O sąlygos tai kaip sąlygos, tik jeigu nori sportuoti geriausiai yra viską pačiam žinoti be trenerių pagalbos, bus ir geriau ir paprasčiau.

Neprisijungęs

 
JANKY
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 42
Atsiliepimai: 0

#57 2013-12-24 15:54

Re: Sporto klubai Norvegijoje

nu man treneriu tikrai nereikia, nes ir pats galecaiu buti treneriu smile

Neprisijungęs

 
Ibrahimas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-16
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#58 2014-02-27 21:12

Re: Sporto klubai Norvegijoje

Bergenas, lietuviu sostine big_smile as pats is Sandneso ( stavangerio) lankau EVO sporto kluba, esu patenkintas, kaina 295 kr, nedidelis, viskas nauja, bet ir zmoniu neperdaugiausia, tuo ir patenkintas, nereike eileje stoveti smile

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#59 2014-06-01 20:35

Re: Sporto klubai Norvegijoje

As gyvenu lofotene , Leknes miestely. Ten ir sportuoju, 300 nok menesiui, viskas yra ko reikia, normalus klubas. Tikrai nebrangu.  Nuo 7 iki 23 h, kiekciena diena veikia. O del papildu tai is lt pastu siunciu. Nes pasirinkimo cia nekazka ir sudetys papildu silpnesnes mano manymu tuo paciu ir kokybe. Kalbu apie Pf firma nes kitokiu cia ir nemaciau

Neprisijungęs

 
Ramzis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-06-25
Žinutės: 141
Atsiliepimai: 0

#60 2014-07-10 19:45

Re: Sporto klubai Norvegijoje

gymgrossisten.no

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net