Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sprogdintojas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-11
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#251 2013-12-03 17:04

Re: Sportas Klaipėdoje

Mėnesiuką buvau pasiėmęs "kapitolijaus" naujame sporto klube. Išties tikrai erdvus gana klubas, o ir įrangos netrūksta, kas kalbant kituose klubuose gerai jei visos bazės yra, tai čia navarotų dar visokiausių, treniruokliai visi nauji, nereikia praktiškai niekada laukti eilutėj prie treniruoklių. Modernesnis dizainas, ne kaip kitur ( skylės kompozicija) tikrai šviesu, gal todėl ir motyvacija būdavo didesnė ten ateinant, būtent dėl tos šviesos. Štangos ir kiti laisvi treniruokliai su svoriais yra visai atskiroje zonoje nuo visų lyninių treniruoklių, t.y. rodos visai kita atmosfera darbui laisvais svoriais, o ir grindys čia guminės, nereikia sukti galvos kas nutiks hanteliams ar štangoms juos numetus, taip pat ir grindims, drąsiai juos mėtykit smile . Apšilimui galima pasirinkti kriaušę, kuri yra dar kitoj patalpoj, taip pat sauna dušai viskas kaip priklauso. Minusų kaip ir kiekvienas klubas, šis taipogi turi, kainos santykis palyginus kokia dabar šiuo metu klubų paklausa ir konkurencija tikrai nemažas kitų klubų atžvilgiu, dabar už 1 mėnesio abonimentą ji šoko nuo 109lt iki 139lt ir tai turbūt dar ne galutinė kaina stolt žinoma, tai dar ne viršūnė, norint pajausti tikrą sporto malonumą. Rūbinė, lyginant su pačio sporto klubo gabaritais, nykštukinio dydžio, ir kaip ir kituose klubuose per daug jums čia niekas nesišypsos, bet privalumas tame - čia jei ko paklausi gali tau ir atsakyti, nors man dar neprireikė tokios pagalbos big_smile  . Tiesa daiktelius savo ir rūbus reikėtų kuo atsargiau taip pat patikėt toms spintelėms, nes su tuo pačiu raktu galima bene pusę jų atrakint, o ir į rūbinę ten prašalaičiui kokiam  labai lengva patekti, nereikia praeiti net pro administraciją - tas įėjimas viešas toks smile . Kaip matot pliusų daugiau , nei minusų tad sportuot galima, bandykit kas norit patys, manęs šitas klubas taip nesužavėjo, nes už atitinkamą kainą aplinkui įmanoma rast geresnį variantą, tiesa sakant vien dėl paskutinio neigiamo aspekto nesirinkčiau šio klubo,  ir kaina žinoma daro didžiausią įtaką viskam.

Paskutinį kartą taisė sprogdintojas (2013-12-03 17:07)

Neprisijungęs

 
Katinas7
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipėda-Sweden
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#252 2013-12-03 17:09

Re: Sportas Klaipėdoje

Kur jis cia randasi ?

Neprisijungęs

 
sprogdintojas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-11
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#253 2013-12-03 17:40

Re: Sportas Klaipėdoje

nu pagooglink jomajo big_smile  http://lmgtfy.com/?q=kapitolijus spaudi kontaktus

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#254 2013-12-21 20:06

Re: Sportas Klaipėdoje

Kas kokiu klubu zinot Klaipedoj, kad pirmas kartas butu nemokamas apsilankymas? Pats radau jau apelsinas ir eola.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#255 2013-12-21 21:28

Re: Sportas Klaipėdoje

Katukas rašė:

Kas kokiu klubu zinot Klaipedoj, kad pirmas kartas butu nemokamas apsilankymas? Pats radau jau apelsinas ir eola.

kad man atrodo visur taip yra, nu gal sklepuose nera nzn..

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#256 2013-12-22 02:44

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

Katukas rašė:

Kas kokiu klubu zinot Klaipedoj, kad pirmas kartas butu nemokamas apsilankymas? Pats radau jau apelsinas ir eola.

kad man atrodo visur taip yra, nu gal sklepuose nera nzn..

Nu bent jau interneto svetainese, tai neraso kitu klubu, kad  pirma treniruote nemokamai. Fitnesas, vs fitnes, herkaus, klaipeda gym, sansas, kapitolijus, dar kelis patikrinau, tai nieko neraso.

Neprisijungęs

 
Katinas7
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipėda-Sweden
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#257 2013-12-22 09:57

Re: Sportas Klaipėdoje

Katukas rašė:

zaliasss rašė:

Katukas rašė:

Kas kokiu klubu zinot Klaipedoj, kad pirmas kartas butu nemokamas apsilankymas? Pats radau jau apelsinas ir eola.

kad man atrodo visur taip yra, nu gal sklepuose nera nzn..

Nu bent jau interneto svetainese, tai neraso kitu klubu, kad  pirma treniruote nemokamai. Fitnesas, vs fitnes, herkaus, klaipeda gym, sansas, kapitolijus, dar kelis patikrinau, tai nieko neraso.

Pas juos ir nera taip. Cia kur buvai nurodes tuos du klubus ,tai vieninteliai ir bus su tokia akcija smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#258 2013-12-22 11:00

Re: Sportas Klaipėdoje

Katinas7 rašė:

Katukas rašė:

zaliasss rašė:


kad man atrodo visur taip yra, nu gal sklepuose nera nzn..

Nu bent jau interneto svetainese, tai neraso kitu klubu, kad  pirma treniruote nemokamai. Fitnesas, vs fitnes, herkaus, klaipeda gym, sansas, kapitolijus, dar kelis patikrinau, tai nieko neraso.

Pas juos ir nera taip. Cia kur buvai nurodes tuos du klubus ,tai vieninteliai ir bus su tokia akcija smile

herkaus pries metus buvo tikrai, dabar nezinau
sanse tikiu kad gali nebuti bet visur kitur manau bus

Neprisijungęs

 
Martin
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2008-01-15
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#259 2014-01-05 22:50

Re: Sportas Klaipėdoje

Gal kas žinot 3-iojoj poliklinikoj nuo kelių salė darbo dienom dirbt pradeda?

Neprisijungęs

 
Katinas7
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipėda-Sweden
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 0

#260 2014-01-19 15:23

Re: Sportas Klaipėdoje

Ar yra Klaipedoje sale su ne didesniu nei 100lt abonementu ir treneriu, apart 3 polik.? Tokia undergraund'ine labiau. Saunu,pirciu ir visokiu kitu huine man nereikia, kad butu.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#261 2014-01-19 16:24

Re: Sportas Klaipėdoje

Sansas ?

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#262 2014-02-02 16:43

Re: Sportas Klaipėdoje

Gal kas lankėt Alex Gym ar Fitnesą Vingio gatvėje? Galvoju keisti sporto klubą bent žiemos sezonui, ieškau kur netoli namų (laukininkai, Mogiliovas, na, pietiniai rajonai).

Neprisijungęs

 
sprogdintojas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-11
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#263 2014-03-19 13:21

Re: Sportas Klaipėdoje

Yra, sporto klubuose kiek žinau visuose ta akcija, kad pirmą kartą atsibeldi nemokamai. Herkaus klube tai tikrai, nes draugė kaip tik nemokamai ėjo vieną kartą prieš imdama abonimentą. Nors ir nerašo. Kapitolijuj irgi yra atrodo, tik neaišku kaip su tuo laiku, man rodos galima nemokamai tik iki 5h ten ateiti. Klaipėdoje apskritai yra klubų abonimentų iki 100lt ypač, jei esi studentas, ir eini tik iki 17h.  ar pasiimi tik rytinį variantą. O jei norit visos dienos, yra prie klubo "fabrikas" , prie ikiuko netoli sporto salė pavadinimu "Audra" dabar neatsimenu, bet visai dienai abonimentas ten iki 22h tai 80lt, tad gyventi galima smile visada rasi optimalų sprendimą !

Neprisijungęs

 
BodyFitness
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-03-26
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#264 2014-03-26 03:15

Re: Sportas Klaipėdoje

Sveiki,

Per nemažą laiko tarpą apkeliavau labai, labai daug gym'ų ir normalaus kolkas neradau. Sporto klubas "Pas areta" visiškas š (kaip ir treneris), Fitnesas (apie jį geriau išvis nekalbėsiu), 3 poliklinikos gymas (neblogas, bet kai ateinu sale pilna žmonių, kad prie štangos lauki puse val.

Taigi norėčiau paklausti, paskutiniai variantai kurie liko, tai yra sporto klubas "Eola" akropolyje arba Herkaus sporto klubas, kuris geriau? (Argumentuokit, kuris ir kodėl) smile

Aplamai, kuris iš mano parašytu yra geresnis? smile

Paskutinį kartą taisė BodyFitness (2014-03-26 08:43)

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#265 2014-03-26 09:32

Re: Sportas Klaipėdoje

BodyFitness rašė:

Sveiki,

Per nemažą laiko tarpą apkeliavau labai, labai daug gym'ų ir normalaus kolkas neradau. Sporto klubas "Pas areta" visiškas š (kaip ir treneris), Fitnesas (apie jį geriau išvis nekalbėsiu), 3 poliklinikos gymas (neblogas, bet kai ateinu sale pilna žmonių, kad prie štangos lauki puse val.

Taigi norėčiau paklausti, paskutiniai variantai kurie liko, tai yra sporto klubas "Eola" akropolyje arba Herkaus sporto klubas, kuris geriau? (Argumentuokit, kuris ir kodėl) smile

Aplamai, kuris iš mano parašytu yra geresnis? smile

Na niekas cia nepuls argumentuoti, nes manau visiems dzin kur tu sportuosi. O siaip as esu isbandes irgi keleta klubu klaipedoje. Man visai patiko Klaipeda Gym, tik didziausias trukumas tsi persirengimo rubine, ji nenormaliai maza, vos keli zmones sueina ir jau sudetinga sutilpti. Sportavau West Gym, tai labai patiko. Ten paprasta kacialka, bet viskas tvarkingai ir dar labai pigiai. Na ir Eola. Cia irgi viskas gerai, tik kad jau labai daug zmoniu ir hanteliai nepatogus didesnio svorio, nes po puse metro ilgio smile
Bet siaip, kol kas man visuose sporto klubuose buvo viskas +- gerai.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#266 2014-03-26 09:47

Re: Sportas Klaipėdoje

finansai rašė:

BodyFitness rašė:

Sveiki,

Per nemažą laiko tarpą apkeliavau labai, labai daug gym'ų ir normalaus kolkas neradau. Sporto klubas "Pas areta" visiškas š (kaip ir treneris), Fitnesas (apie jį geriau išvis nekalbėsiu), 3 poliklinikos gymas (neblogas, bet kai ateinu sale pilna žmonių, kad prie štangos lauki puse val.

Taigi norėčiau paklausti, paskutiniai variantai kurie liko, tai yra sporto klubas "Eola" akropolyje arba Herkaus sporto klubas, kuris geriau? (Argumentuokit, kuris ir kodėl) smile

Aplamai, kuris iš mano parašytu yra geresnis? smile

Na niekas cia nepuls argumentuoti, nes manau visiems dzin kur tu sportuosi. O siaip as esu isbandes irgi keleta klubu klaipedoje. Man visai patiko Klaipeda Gym, tik didziausias trukumas tsi persirengimo rubine, ji nenormaliai maza, vos keli zmones sueina ir jau sudetinga sutilpti. Sportavau West Gym, tai labai patiko. Ten paprasta kacialka, bet viskas tvarkingai ir dar labai pigiai. Na ir Eola. Cia irgi viskas gerai, tik kad jau labai daug zmoniu ir hanteliai nepatogus didesnio svorio, nes po puse metro ilgio smile
Bet siaip, kol kas man visuose sporto klubuose buvo viskas +- gerai.

kai ateini sportuot tai ir buna +- viskas gerai,tik smulkmenos gal ir trukdo.bet kai ateini ir tikiesi,kad treneris vien apie tave sokines, saleje visko turi buti net daugiau nei tau reikia,tai ir atsiranda reikalavimai,kuriu klp joks klubas neatitiks smile pvz pas areta pats klubas gan patogus,treneris ziniu turi, nors koju nemoka nei pats isdirbt,nei kitiems duoda normaliai jas daryt.

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#267 2014-03-26 10:06

Re: Sportas Klaipėdoje

wopper rašė:

finansai rašė:

BodyFitness rašė:

Sveiki,

Per nemažą laiko tarpą apkeliavau labai, labai daug gym'ų ir normalaus kolkas neradau. Sporto klubas "Pas areta" visiškas š (kaip ir treneris), Fitnesas (apie jį geriau išvis nekalbėsiu), 3 poliklinikos gymas (neblogas, bet kai ateinu sale pilna žmonių, kad prie štangos lauki puse val.

Taigi norėčiau paklausti, paskutiniai variantai kurie liko, tai yra sporto klubas "Eola" akropolyje arba Herkaus sporto klubas, kuris geriau? (Argumentuokit, kuris ir kodėl) smile

Aplamai, kuris iš mano parašytu yra geresnis? smile

Na niekas cia nepuls argumentuoti, nes manau visiems dzin kur tu sportuosi. O siaip as esu isbandes irgi keleta klubu klaipedoje. Man visai patiko Klaipeda Gym, tik didziausias trukumas tsi persirengimo rubine, ji nenormaliai maza, vos keli zmones sueina ir jau sudetinga sutilpti. Sportavau West Gym, tai labai patiko. Ten paprasta kacialka, bet viskas tvarkingai ir dar labai pigiai. Na ir Eola. Cia irgi viskas gerai, tik kad jau labai daug zmoniu ir hanteliai nepatogus didesnio svorio, nes po puse metro ilgio smile
Bet siaip, kol kas man visuose sporto klubuose buvo viskas +- gerai.

kai ateini sportuot tai ir buna +- viskas gerai,tik smulkmenos gal ir trukdo.bet kai ateini ir tikiesi,kad treneris vien apie tave sokines, saleje visko turi buti net daugiau nei tau reikia,tai ir atsiranda reikalavimai,kuriu klp joks klubas neatitiks smile pvz pas areta pats klubas gan patogus,treneris ziniu turi, nors koju nemoka nei pats isdirbt,nei kitiems duoda normaliai jas daryt.

Kas mane nustebino, tai Eoloj kad treneriai taip atidziai stebi sportuojancius ir tik pastebeje, kad blogai daro, iskart prieina, paaiskina, parodo kaip daryti.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#268 2014-03-26 10:15

Re: Sportas Klaipėdoje

matyt dar jauni treneriai,nes as puikiai juos suprantu,kuomet aiskini visiems n sykiu,o zmones ta pati vis daro,su kiekviena diena tas noras patart neprasytam dingsta

Neprisijungęs

 
BodyFitness
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-03-26
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#269 2014-03-26 10:45

Re: Sportas Klaipėdoje

O kas tau sake, kad man reikia trenerio? Man reikia, kad salej butu sudaryta jauki atmosfera sportuoti ir, kad nereiketu prie hanteliu laukti valanda laiko. smile Kas tada is to, kad sportuoju, jei prie visko laukiu, raumuo susala ir vel reikia prajudint, poto nebe taip auga.

wopper rašė:

finansai rašė:

BodyFitness rašė:

Sveiki,

Per nemažą laiko tarpą apkeliavau labai, labai daug gym'ų ir normalaus kolkas neradau. Sporto klubas "Pas areta" visiškas š (kaip ir treneris), Fitnesas (apie jį geriau išvis nekalbėsiu), 3 poliklinikos gymas (neblogas, bet kai ateinu sale pilna žmonių, kad prie štangos lauki puse val.

Taigi norėčiau paklausti, paskutiniai variantai kurie liko, tai yra sporto klubas "Eola" akropolyje arba Herkaus sporto klubas, kuris geriau? (Argumentuokit, kuris ir kodėl) smile

Aplamai, kuris iš mano parašytu yra geresnis? smile

Na niekas cia nepuls argumentuoti, nes manau visiems dzin kur tu sportuosi. O siaip as esu isbandes irgi keleta klubu klaipedoje. Man visai patiko Klaipeda Gym, tik didziausias trukumas tsi persirengimo rubine, ji nenormaliai maza, vos keli zmones sueina ir jau sudetinga sutilpti. Sportavau West Gym, tai labai patiko. Ten paprasta kacialka, bet viskas tvarkingai ir dar labai pigiai. Na ir Eola. Cia irgi viskas gerai, tik kad jau labai daug zmoniu ir hanteliai nepatogus didesnio svorio, nes po puse metro ilgio smile
Bet siaip, kol kas man visuose sporto klubuose buvo viskas +- gerai.

kai ateini sportuot tai ir buna +- viskas gerai,tik smulkmenos gal ir trukdo.bet kai ateini ir tikiesi,kad treneris vien apie tave sokines, saleje visko turi buti net daugiau nei tau reikia,tai ir atsiranda reikalavimai,kuriu klp joks klubas neatitiks smile pvz pas areta pats klubas gan patogus,treneris ziniu turi, nors koju nemoka nei pats isdirbt,nei kitiems duoda normaliai jas daryt.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#270 2014-03-26 10:48

Re: Sportas Klaipėdoje

tai siuo atveju tau ne kluba reik keist,o valandas sekt.smile pas mane saleje irgi zmoniu buna,kad tenka daug laukt,bet jau +- zinau,kada ju maziau ar visai nebuna,tada ir stengiuos saleje pasirodyt

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#271 2014-03-26 10:48

Re: Sportas Klaipėdoje

wopper rašė:

matyt dar jauni treneriai,nes as puikiai juos suprantu,kuomet aiskini visiems n sykiu,o zmones ta pati vis daro,su kiekviena diena tas noras patart neprasytam dingsta

Tai vat, kad vienas is treneriu, tikrai jau nera labai jaunas. As manau, kad cia tokia sporto klubo politika, kad privalo treneriai priziureti sportuojancius.

Neprisijungęs

 
BodyFitness
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-03-26
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#272 2014-03-26 10:49

Re: Sportas Klaipėdoje

Kiek draugas sake, eoloj nereikia laukti eiles prie treniruokliu.

Neprisijungęs

 
BodyFitness
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-03-26
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#273 2014-03-26 10:50

Re: Sportas Klaipėdoje

O gal ka esat apie Herkaus Gym'a girdeje?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#274 2014-03-26 10:51

Re: Sportas Klaipėdoje

BodyFitness rašė:

Kiek draugas sake, eoloj nereikia laukti eiles prie treniruokliu.

ateitu per pika,kogero lauktu

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#275 2014-03-26 10:57

Re: Sportas Klaipėdoje

BodyFitness rašė:

Kiek draugas sake, eoloj nereikia laukti eiles prie treniruokliu.

Na as dabar sportuoju eoloj, tai vakare po darbo, nors ir daug zmoniu, bet realiai dar nei karto ilgai nelaukiau.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net