Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#76 2014-01-06 12:51

Re: Kovos menai

Man asmeniskai Muay Thai, bet esu mates Wing Chun (lietuvoj rodos Wing Tsun vadinasi) atstovu tai jebitute. . Keista saka, bet muay thai kraunasi nuo jos.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#77 2014-01-06 12:53

Re: Kovos menai



Pasieskosit video rimtesniu manau intike yra.

Paskutinį kartą taisė Human (2014-01-06 12:55)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#78 2014-01-06 13:22

Re: Kovos menai

big_smilebig_smile ka tu tuo antru video parody norejai ? kaip kazkos huj maj chun wan masteris, ar tai "mokytojas" kovoja pries ka? nes tas su melynom pirstinem, tai is gatves paimtas ciuj
ir ten lygint kad tas ar anas pasikrauna nuo to ir ano tai tas pats kas lygint bodybuilderius ir weightlifterius

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#79 2014-01-06 13:24

Re: Kovos menai

remyga kaip duotų tam masteriui, maža nepasirodytų big_smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#80 2014-01-06 13:59

Re: Kovos menai

As panasia mates, MMA amateur pries kazkokio Chuj meistru meistra. MMA i stoike stoja, Chujus i gerves kazkokia poza. MMA pribeges smeigia kabliuka ir guli Chujus be plionkes smile Nepadejo nei gerves, nei tigro poza smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#81 2014-01-06 14:01

Re: Kovos menai

big_smile na cia tie gervininkai pirmus kuriuos radau imeciau, bet esme tokia, kad 2m. pasimokine gervininkai geriau nei muay thai dvieju metu varo big_smile Siaip keista ta saka

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#82 2014-01-06 14:03

Re: Kovos menai

Krav Maga ivaldzius gatveje lygiu nebutu smile Nepraktikuojama kaip sportine kovine saka, skirta neutralizuoti kuo greiciau oponenta

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#83 2014-01-06 14:06

Re: Kovos menai

eikit jus chujai su savo gerves pozom big_smile paziurekit kaip Sambo atstovai kapojasi wink

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#84 2014-01-06 14:06

Re: Kovos menai

Human rašė:

Man asmeniskai Muay Thai, bet esu mates Wing Chun (lietuvoj rodos Wing Tsun vadinasi) atstovu tai jebitute. . Keista saka, bet muay thai kraunasi nuo jos.

nebejuokink tu gal big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#85 2014-01-06 14:07

Re: Kovos menai

Human rašė:

big_smile na cia tie gervininkai pirmus kuriuos radau imeciau, bet esme tokia, kad 2m. pasimokine gervininkai geriau nei muay thai dvieju metu varo big_smile Siaip keista ta saka

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#86 2014-01-06 14:15

Re: Kovos menai

Kano eik pasisparinguok nesidengias veido, nors karta sutiksi ta gervininka suprasi kas do chui gnu ten big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#87 2014-01-06 14:16

Re: Kovos menai

Human rašė:

Kano eik pasisparinguok nesidengias veido, nors karta sutiksi ta gervininka suprasi kas do chui gnu ten big_smile

skaitant tavo komentarus jauciu kaip IQ mazeja big_smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#88 2014-01-06 14:18

Re: Kovos menai

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#89 2014-01-06 14:24

Re: Kovos menai

Wing Tsun kaip ir dauguma kitu rytu kulturos kovos menu nera funkcionalus, gatveje arba pries misrius kovotojus jie nieko nepadaro. Cia daugiau jau filosofiniai dalykai, o ne bigger, stronger, faster

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#90 2014-01-06 14:26

Re: Kovos menai

Human rašė:

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

Kur tu tai realiai pamatei? Prilupo tave gal koks gervininkas?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#91 2014-01-06 14:39

Re: Kovos menai

Va tie jusu wing chun'ai hujunai pasikrauna nuo visu stiliu big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#92 2014-01-06 14:48

Re: Kovos menai

Human rašė:

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

ismok pirma mintis deliot sklandziai, nes reikia kelis kart skaityt tavo sakinius kol supranti kas ir kaip. Ar tu suvoki koki tu brieda rasai ? apie tai, kad 2 metus atlankes wing tsun pakrautu tam, kuris 2 metus muay thai atlankes... nu kaip tokia nesamone apie BETKOKI dalyka galima parasyt ? gal tu koki tyrima esi atlikes ir treniravai 2 kovotojus skirtingais budais ir poto juos testavai ringe ? big_smile parodyk man nors viena sita klouna kuris bent jau buvo isejes i narva pakovot ar i koki k-1, jau net nekalbu apie pergale.. Kas cia per svaigimai is tavo puses tai niekaip nesuprantu, kad tu kazka kazkur pamatei, tai dar nereiskia, kad taip yra. Kalbekim realiais pavyzdziais ir realiais zmonem, o ne ka kazkas kazkur pamate ar girdejo.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#93 2014-01-06 15:10

Re: Kovos menai

Neprivalges rašė:

Human rašė:

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

Kur tu tai realiai pamatei? Prilupo tave gal koks gervininkas?

Vikondos liutai sparingai tarp muay thai, box ir t.t. buvo po renginio.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#94 2014-01-06 15:13

Re: Kovos menai

Kano rašė:

Human rašė:

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

ismok pirma mintis deliot sklandziai, nes reikia kelis kart skaityt tavo sakinius kol supranti kas ir kaip. Ar tu suvoki koki tu brieda rasai ? apie tai, kad 2 metus atlankes wing tsun pakrautu tam, kuris 2 metus muay thai atlankes... nu kaip tokia nesamone apie BETKOKI dalyka galima parasyt ? gal tu koki tyrima esi atlikes ir treniravai 2 kovotojus skirtingais budais ir poto juos testavai ringe ? big_smile parodyk man nors viena sita klouna kuris bent jau buvo isejes i narva pakovot ar i koki k-1, jau net nekalbu apie pergale.. Kas cia per svaigimai is tavo puses tai niekaip nesuprantu, kad tu kazka kazkur pamatei, tai dar nereiskia, kad taip yra. Kalbekim realiais pavyzdziais ir realiais zmonem, o ne ka kazkas kazkur pamate ar girdejo.

Kano man vienodai ka tu galvoji as pasakiau nuomone, kad man patinka muay thai, bet teko matyti kai wing tsun atstovai krauna del to cia tik nuomones isreiskimas kaip alternatyva.
P.S.:Jei tu pilieti manai, kad mano IQ kazkuo prastesnis uz tavaji tai valio, turim ant forumo geniju. Sveikinu. Bet kazkaip man taip neatrodo wink Praplesk pasauleziura konservatoriau.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#95 2014-01-06 15:33

Re: Kovos menai

Human rašė:

Kano rašė:

Human rašė:

Kano pasiskaityk kas yra wing tsun suprasi kas do nesamone ten, nes kol kas tai IQ ziurint i tavo komentarus marozo primena. Mano poziuris i sita bletsva panasus buvo, kol realiai nepamaciau kas cia per. .

ismok pirma mintis deliot sklandziai, nes reikia kelis kart skaityt tavo sakinius kol supranti kas ir kaip. Ar tu suvoki koki tu brieda rasai ? apie tai, kad 2 metus atlankes wing tsun pakrautu tam, kuris 2 metus muay thai atlankes... nu kaip tokia nesamone apie BETKOKI dalyka galima parasyt ? gal tu koki tyrima esi atlikes ir treniravai 2 kovotojus skirtingais budais ir poto juos testavai ringe ? big_smile parodyk man nors viena sita klouna kuris bent jau buvo isejes i narva pakovot ar i koki k-1, jau net nekalbu apie pergale.. Kas cia per svaigimai is tavo puses tai niekaip nesuprantu, kad tu kazka kazkur pamatei, tai dar nereiskia, kad taip yra. Kalbekim realiais pavyzdziais ir realiais zmonem, o ne ka kazkas kazkur pamate ar girdejo.

Kano man vienodai ka tu galvoji as pasakiau nuomone, kad man patinka muay thai, bet teko matyti kai wing tsun atstovai krauna del to cia tik nuomones isreiskimas kaip alternatyva.
P.S.:Jei tu pilieti manai, kad mano IQ kazkuo prastesnis uz tavaji tai valio, turim ant forumo geniju. Sveikinu. Bet kazkaip man taip neatrodo wink Praplesk pasauleziura konservatoriau.

Nuomone gali tureti betkas, o ja pagristi gali toli grazu ne kiekvienas. "nuomones isreiskimas kaip alternatyva" sita tai turbut tik pats vienas supranti. IQ gali buti aukstesnis/zemesnis, bet ne geresnis/prastesnis. "ant forumo" sito komentuot isvis turbut nereikia. Tai pagal tavo logika, jeigu kas nors uz tave yra protingesnis tai jis iskart genijum patampa ? big_smile

p.s kurioj vietoj isskaitei, kad as tave su savim lyginu pagal protinius sugebejimus ?

Neprisijungęs

 
mifares
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-06-19
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 1

#96 2014-01-06 18:26

Re: Kovos menai

Įterpsiu ir savo trigrąšį į šią temą big_smile Nes paskaičius kai kuriuos komentarus tai juokas ima, svaidotės bobų teiginiais su šališkumo prieskoniu. Pradėkit (kai kurie) mąstyti su viršutine galva smile.

Tai gi nuo pradžių, atsakom į autoriaus temą, visos sporto šakos išvardintos yra geros, jai nėra praktikos tai tobulėsi, stiprėsi ir greitėsi visuose (aišku jai treneris geras).  Tačiau gatvėje jau ne(muštinės ir nuomonių skirtumas big_smile), yra daug niuansų. Net ir geriausi kovotajai gauna pyzdi jei dvasiškai ((morališkai, protiškai (vadinkit kaip norit)) nepasiruošęs, ar jai girtas, užsisvajojęs, tai reik turėti mintį. Antra ar prieš vieną priešinką ar kelis ( Lietuvoje dažniausiai prieš vieną juk nešoka, gali ir pralaimėti vienas prieš vieną). Todėl gatvėje geriau boksas ar mui thai. Graplingas geras jai vienas priėš vieną ir raitykis su juo ant žemės, bet jau buk pasiruošęs ir išnarinti ar prismaugti, kad ramiai galėtum eiti namo big_smile. Mui thai minusas, kad naudoja kojas ir alkūnes ( efektyvu, tačiau pavojinga), reikia laikytis artimų distancijų, o ką jūs žinot ar nieks ten peilio neturi ar dar kokio fokuso. Dėl kojų, mano nuomonė yra išvis pavojinga gatvėje naudoti, nes visada yra tikimybe, kad tą koją pagaus, paguldys ant žemes ir miegosi kai paspardys keli nedraugiški individai.

Man asmeniškai patinka boksas dėl jo praktiškumo. Galima išmokti gerai boksuotis per 2-3 metus jei tam atsidavęs, taip pat Iimoksti laikytis distancijų, kurias visada išlaikai ir visada gali pasikliauti vienas-du kombinacija. Visi mma kovotojai mokinasi bokso, nes tai jau pripažinta, kad boksininkai turi vieną iš stipriausių smugių. O ko dar reikia gatvės muštinyse? Aš smurto nepropoguoju, bet manau išmokti kovos menų yra verta, nes pavojingais laikais gyvenimam ir gink Dieve, žinių niekada neprireiks, bet aš jau geriau jas turėsiu kritišku momentu, kai reikės ginti šeimą, draugus.

Poto dėl lyginimo, tai jie juokingi. Absurdas, kai daugelis mano, kad kovotojai nesimokindami kitokių sporto šakų nežinos, kad smugis pareis, ar kaip nuo jo gintis. Tarkim aš mušuosi gatvėje ale kaip boksininkas, aš nesitikėsiu smūgio iš kojos ar alkūnės, nu absurdas, matai lekiančią grėsmę ar jaučiu, kad griebti bando ir numesti ant žemės, tai aš nestovėsiu kaip dundukas nežinodamas ką daryti. Pasitrauki išsilenki, kontratakuoji, tai inkstinktas žmogiškas. Be abejo profesionalūs kovotojai, ar net labiau patyrę, įkabintų bet kokį smūgį vien dėl patirties ir geresnio fizinio pasiruošimo.

Ir paskutinis teiginys priveda prie tų durnų video. Nesamonių nesamonė, neparodyta, kokia ,,sportinkų" patirtis nei jų lygis. Aš dar pats mažai išmanau ir moku, bet jau matau, kad tie amateur video, tai ,,boksininkas" idiotas, rankos nuleistos, staigumo 0, o kai staigumą bando demonstruoti pasirodo netikslumas. Poto jį puola jis traukiasi, neiėško spragų gynyboje ir rodo baimę, o tai=pralaimėta kova, traukiasi, neiėško klaidų ir silpnai ginasi. Tai va tokių video galima tūkstačius rasti, tik atvirktišnių variantų, Pastatai katik pradėjusi mui thaxujistą prieš 2 metus lankanti boksą, kas gausis, tas pats. Čia kaip marketingas, tai nereikia kliautis tuo aklai.

Ir paskutinė pastraipėlė, dar papostringausiu savo subjektyvią nuomonę ir gale numesiu juokingą nuotykį, kad kai turi didelius raumenis nieks taves nepuls big_smile. Dabar gali kilti klausimas, o kurį šaką vis dėl to geriausia? Atsakysiu, kad tokios nėra. Svarbiausia čia, kas tau patinka ir noras tobulėti. Jei šitie veiksniai yra, pasieksi puikių rezultatų ir būsi ,,kietesnis" nei tas, kuris, treniruojasi tarkim 5 metus, bet eina kaip į prievolę.

Ir apie didelius raumenis big_smile visada juokinga atsiminti, vienas iš mano trenerių pasakojo, kad kai buvo jaunas sovietų sąjungos atletas (jaunas ir kvailas su degančiu krauju) vakarais eidavo pyzdinti kulturistų, arba tiesiog labai didelių vyrukų big_smile Čia, kaip marketingas rodo, kad geležį kilnoti gerai, bet išmanyti kaip smugiuoti yra dar geriau ^^.

P.s. Labai daug informacijos ir niunsų, kovos menuose, tai galėjau kažko nepaminėti, ar nerišliai išdelioti mintis, tačiau manau, yra naudinga paskaityti, tiems, kas išvis nieko neišmano ar nėra tame dalyvavę smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#97 2014-01-06 18:29

Re: Kovos menai

http://4.bp.blogspot.com/-J_Rq8yro-IU/UXXvdjwg8gI/AAAAAAAAGi8/iMtFmOUt_JU/s1600/0246.wall%20of%20text.png-610x0.png

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#98 2014-01-06 18:58

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#99 2014-01-06 20:39

Re: Kovos menai

idomu kas perskaite big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#100 2014-01-06 21:56

Re: Kovos menai

P0werman rašė:

Wing Tsun kaip ir dauguma kitu rytu kulturos kovos menu nera funkcionalus, gatveje arba pries misrius kovotojus jie nieko nepadaro. Cia daugiau jau filosofiniai dalykai, o ne bigger, stronger, faster

nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net