Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#3126 2014-01-06 23:14

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Markiz rašė:

Pabandziau amix cell zoom, viena porcija, pries metus vartojau paskutini energetika/no     superpumpa, o dar pries tai esu bandes no explode 1usa versija jacked. Mano nuomone amix stipriausia poveiki turejo energijos prasme. Malonus , o veliau kiek per didelis stiprumas apeme galvoje. Pumpo nepastebejau, karstis muse( salej +5laipsniu) , isgeriau apie pirma h dienos, puse pirmos nakties geriau melatonina kad uzmigciau( gali buti ir ktu faktoriu kurie trukde uzmigt greit) bet jegu buvo visa diena. Kitas laukia cellex pradesiu nuo puses rekomenduojamos dozes. P.s. Nesu kavos megejas, bet zalios arbatos retkarciais atsigeriu.

cellex puse dozes, po cellzoom tikrai nesijaus wink kalk visa
kas del cellzoom tai cia vienas zmogus dalinosi ispudziais, jis visada gerdavo 2-3 jacked arba neurocore senuju versiju su dmaa, + dar kofeino papildomai. kadangi isidejo skoopa cellzoom, tai zmogus sms nebesugebejo rasyti risliai smile

pats bandes as abu cellzoom tikrai stipresnis smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#3127 2014-01-06 23:22

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Buvau gaves cellzoom meginuka tai nieko ispudingo nejauciau, buvau zvalesnis su daugiau motyvacijos tik tiek.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3128 2014-01-06 23:26

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Keinas rašė:

Buvau gaves cellzoom meginuka tai nieko ispudingo nejauciau, buvau zvalesnis su daugiau motyvacijos tik tiek.

toks ir turi but poveikis, o ne galvos padauzymas be jokios is to isplaukiancios naudos smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#3129 2014-01-06 23:27

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Keinas rašė:

Buvau gaves cellzoom meginuka tai nieko ispudingo nejauciau, buvau zvalesnis su daugiau motyvacijos tik tiek.

o ko tikiesi ?
kas dar patiko man mp asault, isgeri atrodo kaip ir nieko, bet pradedi darbuotis tai labai liux buna smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#3130 2014-01-06 23:28

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zaliasss rašė:

Keinas rašė:

Buvau gaves cellzoom meginuka tai nieko ispudingo nejauciau, buvau zvalesnis su daugiau motyvacijos tik tiek.

o ko tikiesi ?
kas dar patiko man mp asault, isgeri atrodo kaip ir nieko, bet pradedi darbuotis tai labai liux buna smile

Tikiuos, kad uzeis kaip ir pykcio banga, kai viska savo kelyje griauni. sad

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#3131 2014-01-06 23:30

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Keinas rašė:

zaliasss rašė:

Keinas rašė:

Buvau gaves cellzoom meginuka tai nieko ispudingo nejauciau, buvau zvalesnis su daugiau motyvacijos tik tiek.

o ko tikiesi ?
kas dar patiko man mp asault, isgeri atrodo kaip ir nieko, bet pradedi darbuotis tai labai liux buna smile

Tikiuos, kad uzeis kaip ir pykcio banga, kai viska savo kelyje griauni. sad

reikia ausinuko ir piktos muzikos, atrodo kartais norysi viska dauzyt ir metyt big_smile bet geda tuos vaikiskus svorius metyti smile

Neprisijungęs

 
Keinas
12cm gun
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 1417
Atsiliepimai: 1

#3132 2014-01-06 23:31

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zaliasss rašė:

Keinas rašė:

zaliasss rašė:


o ko tikiesi ?
kas dar patiko man mp asault, isgeri atrodo kaip ir nieko, bet pradedi darbuotis tai labai liux buna smile

Tikiuos, kad uzeis kaip ir pykcio banga, kai viska savo kelyje griauni. sad

reikia ausinuko ir piktos muzikos, atrodo kartais norysi viska dauzyt ir metyt big_smile bet geda tuos vaikiskus svorius metyti smile

Tai kasko buvau uzvartojes tik neatsimenu ko (irgi meginukas) tai dar kavos 3 puodelis inkaliau tai jausmas buvo pasaka, bet bet crashas buvo neduok tu dieve paxmielas 2x lengviau

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3133 2014-01-06 23:34

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zaliasss rašė:

Keinas rašė:

zaliasss rašė:


o ko tikiesi ?
kas dar patiko man mp asault, isgeri atrodo kaip ir nieko, bet pradedi darbuotis tai labai liux buna smile

Tikiuos, kad uzeis kaip ir pykcio banga, kai viska savo kelyje griauni. sad

reikia ausinuko ir piktos muzikos, atrodo kartais norysi viska dauzyt ir metyt big_smile bet geda tuos vaikiskus svorius metyti smile

alahalahalahalahnykstys

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3134 2014-01-07 02:00

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zaliasss rašė:

Markiz rašė:

Pabandziau amix cell zoom, viena porcija, pries metus vartojau paskutini energetika/no     superpumpa, o dar pries tai esu bandes no explode 1usa versija jacked. Mano nuomone amix stipriausia poveiki turejo energijos prasme. Malonus , o veliau kiek per didelis stiprumas apeme galvoje. Pumpo nepastebejau, karstis muse( salej +5laipsniu) , isgeriau apie pirma h dienos, puse pirmos nakties geriau melatonina kad uzmigciau( gali buti ir ktu faktoriu kurie trukde uzmigt greit) bet jegu buvo visa diena. Kitas laukia cellex pradesiu nuo puses rekomenduojamos dozes. P.s. Nesu kavos megejas, bet zalios arbatos retkarciais atsigeriu.

cellex puse dozes, po cellzoom tikrai nesijaus wink kalk visa
kas del cellzoom tai cia vienas zmogus dalinosi ispudziais, jis visada gerdavo 2-3 jacked arba neurocore senuju versiju su dmaa, + dar kofeino papildomai. kadangi isidejo skoopa cellzoom, tai zmogus sms nebesugebejo rasyti risliai smile

pats bandes as abu cellzoom tikrai stipresnis smile

Papildo po kurio negaliu sms parasyt as net prieshui nelinkeciau.
Preworkoutas skirtas motyvacijai turetu buti o ne kiek arti iki uzhsilenkmo arba kiek melatonino doziu po jo reikes.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2014-01-07 02:01)

Neprisijungęs

 
Markiz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-04-08
Žinutės: 263
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3135 2014-01-07 11:06

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

lexusrx rašė:

zaliasss rašė:

Markiz rašė:

Pabandziau amix cell zoom, viena porcija, pries metus vartojau paskutini energetika/no     superpumpa, o dar pries tai esu bandes no explode 1usa versija jacked. Mano nuomone amix stipriausia poveiki turejo energijos prasme. Malonus , o veliau kiek per didelis stiprumas apeme galvoje. Pumpo nepastebejau, karstis muse( salej +5laipsniu) , isgeriau apie pirma h dienos, puse pirmos nakties geriau melatonina kad uzmigciau( gali buti ir ktu faktoriu kurie trukde uzmigt greit) bet jegu buvo visa diena. Kitas laukia cellex pradesiu nuo puses rekomenduojamos dozes. P.s. Nesu kavos megejas, bet zalios arbatos retkarciais atsigeriu.

cellex puse dozes, po cellzoom tikrai nesijaus wink kalk visa
kas del cellzoom tai cia vienas zmogus dalinosi ispudziais, jis visada gerdavo 2-3 jacked arba neurocore senuju versiju su dmaa, + dar kofeino papildomai. kadangi isidejo skoopa cellzoom, tai zmogus sms nebesugebejo rasyti risliai smile

pats bandes as abu cellzoom tikrai stipresnis smile

Papildo po kurio negaliu sms parasyt as net prieshui nelinkeciau.
Preworkoutas skirtas motyvacijai turetu buti o ne kiek arti iki uzhsilenkmo arba kiek melatonino doziu po jo reikes.

Teisybė, kadangi esu gaves mėginukus tai bandau, bet toks jausmas kai po treniruotes negali parasyt normaliai sms uzknisa, sirdis kalatojasi per treniruote, pertraukos tarp seriju sumazeja, prarandi laiko nuovoka, asmeniskai nepirkciau energetiku vien tam,kad sporuoti, toki dalyka geriau sauti pries vakareli rimta arba pries per labai sunkia diena kai nesinori sportuoti big_smile nesuprantu kaip galima isvien sportuoti su tais energetikais, jeigu tyngi eit sale, tai gal ne ta hobi pasirinkai. Jie manau skirti labiau  zmonem, kurie pradeda sportuot nuo "sausio 1d".

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#3136 2014-01-07 11:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pamirsai tuos, kurie vakare sportuoja po darbo dienos. Pravercia tada labai preworkoutas smile

Neprisijungęs

 
Markiz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-04-08
Žinutės: 263
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3137 2014-01-07 13:15

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

o kaip su miegu tada ? smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#3138 2014-01-07 13:53

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Po minimum 2 valandu saleje sunkiai dirbant, nebuna jokiu problemu su miegu smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#3139 2014-01-07 14:05

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Paporinkit termogeninius isgerus pries trefke su hemo rage kofeino ne per daug butu? big_smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#3140 2014-01-07 14:07

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pabandyk ir pamatysi smile pas visus skirtingai kofeina toleruoja organizmas. As hemo rage seno iki 2 scoop kaldavau

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#3141 2014-01-07 14:40

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Man puse uztekdavo, dmaa tas taskalas nesveikas. smile

Prisijungęs

 
_Nieka_
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-03-31
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 0

#3142 2014-01-07 17:03

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

P0werman rašė:

Pamirsai tuos, kurie vakare sportuoja po darbo dienos. Pravercia tada labai preworkoutas smile

butent. o ne mokiniam nieko neveikejam dumbom

Neprisijungęs

 
Pylle
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-03
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#3143 2014-01-07 19:42

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Viska yvertinant ka pasirinktumet, hemo range ar jack3D micro?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3144 2014-01-07 20:04

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Nu jau tik ne micro big_smile

Neprisijungęs

 
Pylle
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-03
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#3145 2014-01-07 20:17

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pats susimaisiau, sita turejau uomenyje
http://shop.kulturizmas.net/usplabs-jack3d-250-g

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3146 2014-01-07 20:46

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Jei su dmaa hemo bus stipresnis , jack3d siek tiek lengviau veiks. Jei be dmaa tai hemo is vis 0 emociju, tik jack3d.

Neprisijungęs

 
Pylle
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-01-03
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#3147 2014-01-07 20:59

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

O dar yra kazkur galimybe gaut pacio jack3d su dmaa?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#3148 2014-01-07 21:03

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

eslife rašė:

Jei su dmaa hemo bus stipresnis , jack3d siek tiek lengviau veiks. Jei be dmaa tai hemo is vis 0 emociju, tik jack3d.

O seno jacked dar buna prekyboj pas musu dealerius?smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#3149 2014-01-07 22:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

uzsivedes rašė:

eslife rašė:

Jei su dmaa hemo bus stipresnis , jack3d siek tiek lengviau veiks. Jei be dmaa tai hemo is vis 0 emociju, tik jack3d.

O seno jacked dar buna prekyboj pas musu dealerius?smile

nemanau, nebent kazkas labai dauk atsargu turejo
nes tik uzdraudus ji sluoti pradejo smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3150 2014-01-07 22:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Buna :}

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net