Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#1 2014-01-25 20:27

Del treniruociu ir mitybos

Laba, esu plonas taciau gal metus sportuoju.Ka manot darau sitaip 6 dienos per savaita 1 diena virsutine kuno dalis (be nugaros) 2 diena kojos ir nugara.Turiu syntha 6.gain fasto del kaloriju,creakongo kreatino,amino x,ir omega 3 kapsuliu.Kiek ko kada per diena man gerti uztektu ir panasiai ir kiek be ju valgymo per diena kartu uztektu.dar vienas keistas klausimas.mano kairios rankos tricepsas gana matomai didesnis negu desines rankos nors esu ir desiniarankis,kaip sutvarkyt galeciau?Aciu uz patarimus is anksto.

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#2 2014-01-25 20:36

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Laba, esu plonas taciau gal metus sportuoju.Ka manot darau sitaip 6 dienos per savaita 1 diena virsutine kuno dalis (be nugaros) 2 diena kojos ir nugara.Turiu syntha 6.gain fasto del kaloriju,creakongo kreatino,amino x,ir omega 3 kapsuliu.Kiek ko kada per diena man gerti uztektu ir panasiai ir kiek be ju valgymo per diena kartu uztektu.dar vienas keistas klausimas.mano kairios rankos tricepsas gana matomai didesnis negu desines rankos nors esu ir desiniarankis,kaip sutvarkyt galeciau?Aciu uz patarimus is anksto.

Visu pirma, tai ismok det kablelius, nes nesuprasi ka cia rasai. Antra, tai suprask, jog  ne papilduose esme, o mityboj, jau nebe tukstanti kartu kartota sitame forume...  Valgyk ~5 kartus per diena, skaiciuok kalorijas per kalorijos.lt. Pries perkant papildus nebuvo tokiu keistu minciu, pasidomet kam tie papildai ir kaip juos vartot?  Kol nesigilinsi i mityba ir liksi kudas, nors ir  visus papildus susipirk.  Kitas dalykas, tai kad esi kudas ir dar sportuoji 6 kartus per savaite, tau uztektu 3-4 kartu max,  sportuodamas 6 kartus per savaite tu tik dar labiau sudziusi, net ant kurso sedint neaugtum, o juolabiau be mitybos, zodziu total kosmar.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#3 2014-01-25 20:44

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Laba, esu plonas taciau gal metus sportuoju.Ka manot darau sitaip 6 dienos per savaita 1 diena virsutine kuno dalis (be nugaros) 2 diena kojos ir nugara.Turiu syntha 6.gain fasto del kaloriju,creakongo kreatino,amino x,ir omega 3 kapsuliu.Kiek ko kada per diena man gerti uztektu ir panasiai ir kiek be ju valgymo per diena kartu uztektu.dar vienas keistas klausimas.mano kairios rankos tricepsas gana matomai didesnis negu desines rankos nors esu ir desiniarankis,kaip sutvarkyt galeciau?Aciu uz patarimus is anksto.

http://s12.postimg.org/xys2unz3d/28655_600.jpg

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#4 2014-01-25 20:44

Re: Del treniruociu ir mitybos

Jei sugebi 6diena per savaite kociot, tai salej suda mali.

Neprisijungęs

 
Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#5 2014-01-25 21:04

Re: Del treniruociu ir mitybos

Atsiprasau,kad suklaidom parasiau,truputi skubejau.Samui noriu pasakyt, kad sudo nemalu ir nerasiau,kad taip ir sportuoju,tik pasidomejau apie tokia minti (kolkas darau kas antra diena viso kuno),sudo nemalu nes kekviena raumenu grupe stengiuos padaryti pratimu kuo labiau is visu kampu ta raumeni paveikt ,praleidziu gal 2 val saleje.Kam papildai zinau, uzpildyti mityba jei ko negauni ar neturi laiko arba tarp valgiu.Suvartoju kazkur 2000+ kaloriju.Tai gal kas patarsit,kad maximaliai kekviena raumenu grupe per savaite kiek daryt ir panasiai, o ne iskart kritikuosit kitakarta.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#6 2014-01-25 21:07

Re: Del treniruociu ir mitybos

1 grupe savaitei. Sekmes su 2000 kaloriju augant.

Neprisijungęs

 
Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#7 2014-01-25 21:11

Re: Del treniruociu ir mitybos

Suprasiu kaip trukuma kaloriju.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#8 2014-01-25 21:21

Re: Del treniruociu ir mitybos

Parasyk mityba ir programa, neaisku ka ten 2 val veiki salej

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#9 2014-01-25 21:31

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Suprasiu kaip trukuma kaloriju.

Teisingai supratai, tik dar neaisku kaip tuos 2k kaloriju surenki wink

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#10 2014-01-25 21:33

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Atsiprasau,kad suklaidom parasiau,truputi skubejau.Samui noriu pasakyt, kad sudo nemalu ir nerasiau,kad taip ir sportuoju,tik pasidomejau apie tokia minti (kolkas darau kas antra diena viso kuno),sudo nemalu nes kekviena raumenu grupe stengiuos padaryti pratimu kuo labiau is visu kampu ta raumeni paveikt ,praleidziu gal 2 val saleje.Kam papildai zinau, uzpildyti mityba jei ko negauni ar neturi laiko arba tarp valgiu.Suvartoju kazkur 2000+ kaloriju.Tai gal kas patarsit,kad maximaliai kekviena raumenu grupe per savaite kiek daryt ir panasiai, o ne iskart kritikuosit kitakarta.

Treniruote turetu trukt apie 45 min, be apsilimo laiko, su 2k kcal neaugsi, sportuok 3-4k i savaite.

Neprisijungęs

 
Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#11 2014-01-25 21:36

Re: Del treniruociu ir mitybos

Ryte pora sumustiniu ir i mokykla big_smile. Mokykloi kokiu sudu nusiperki uzkast.Grizus stipriai pavalgau zuvies kokios arba vistiena arba jautiena.Lauke irgi visoki greita maista valgau t.y kababai ir panasiai. Gryzus vakare pavalgau kokius 2 Kiausinius ir viskas kaip ir.Salei tai kas antra diena visa kuna visu pratimu pavadinimu nezinau tai pasistengsiu paaiskint.Dvirati minu 6 min nes paskui labai daug isdeginu energijos manau.Tada atsilenkimai su tokia masina atsisedi ir lenkiesi  big_smile. Tada ant bicepsu atsistojus su kabeliais.tada ant suoliuko atsisedus su hanteliais.Krutines spaudimas .Tada su hanteliais ant ligaus suoliuko plesimas.Tricepsai su kabeliu zemyn per alkunes lankstant spaudziant ir ant suoliuko su stanga lenga uz galvos ir lenkiant per alkunes. Ant lygiagretes  tricepsam dar.Tada nugarai prisitraukimai kiek galiu (nedauk mazdauk 7) kekviena karta stengiuos kuo daugiau.Tada su kabeliais atsisedus nuo virsaus traukiant prie krutines.Kkojom atsigulus lenkiant kojas i nugaros puse.Atsisedus kojas tiesiant nuo saves.Tam apatinaim raumeniui kojos (nezinau kaip vadinasi Dsmile uzsidedi ant keliu treniruokli ir teisiog kaip ir stiebiesi ir spaudimas atsigulus ant nugaros.Tai ka as zinau man tai ir iseina apie 2 valandas su minutes nesiekianciom pertraukom.Visus tuso darau po 3 kartus po 10-12 kartu.Labai nesisaipysit gal big_smile

Neprisijungęs

 
Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#12 2014-01-25 21:39

Re: Del treniruociu ir mitybos

Aj ir dar pries treniruote pusvalandi pavalgau siek tiek ir po megstu juros lydeka kepta big_smile

Paskutinį kartą taisė Korišas (2014-01-25 21:39)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#13 2014-01-25 21:39

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Ryte pora sumustiniu ir i mokykla big_smile. Mokykloi kokiu sudu nusiperki uzkast.Grizus stipriai pavalgau zuvies kokios arba vistiena arba jautiena.Lauke irgi visoki greita maista valgau t.y kababai ir panasiai. Gryzus vakare pavalgau kokius 2 Kiausinius ir viskas kaip ir.Salei tai kas antra diena visa kuna visu pratimu pavadinimu nezinau tai pasistengsiu paaiskint.Dvirati minu 6 min nes paskui labai daug isdeginu energijos manau.Tada atsilenkimai su tokia masina atsisedi ir lenkiesi  big_smile. Tada ant bicepsu atsistojus su kabeliais.tada ant suoliuko atsisedus su hanteliais.Krutines spaudimas .Tada su hanteliais ant ligaus suoliuko plesimas.Tricepsai su kabeliu zemyn per alkunes lankstant spaudziant ir ant suoliuko su stanga lenga uz galvos ir lenkiant per alkunes. Ant lygiagretes  tricepsam dar.Tada nugarai prisitraukimai kiek galiu (nedauk mazdauk 7) kekviena karta stengiuos kuo daugiau.Tada su kabeliais atsisedus nuo virsaus traukiant prie krutines.Kkojom atsigulus lenkiant kojas i nugaros puse.Atsisedus kojas tiesiant nuo saves.Tam apatinaim raumeniui kojos (nezinau kaip vadinasi Dsmile uzsidedi ant keliu treniruokli ir teisiog kaip ir stiebiesi ir spaudimas atsigulus ant nugaros.Tai ka as zinau man tai ir iseina apie 2 valandas su minutes nesiekianciom pertraukom.Visus tuso darau po 3 kartus po 10-12 kartu.Labai nesisaipysit gal big_smile

Krc chebra, kas cia trolinat? rmt, nu galit prisipazint jau big_smile  darau kazka ten, nezinau kaip vadinas bet ten su trosu. prie galvos, uz galvos ir po galva, tada ten kojas su tokiu aparatu, nezinau kaip vadinas bet  patinka man nes sms galiu rasyt big_smile

Neprisijungęs

 
Korišas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-25
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 1

#14 2014-01-25 21:41

Re: Del treniruociu ir mitybos

Aj krc aikit sikt nepadedat .utiutiu is kur man utiutiu zinot gal man utiutiu atversit koki pratimu ir raumenu zodyna utiutiu atsiusit utiutiu suprantat kad pradedantysis gal tik metus taip suda malu kaip sakot.Nepadedat nereikia susirasiu kas pades.Galit trint tema.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#15 2014-01-25 21:43

Re: Del treniruociu ir mitybos

Bigger rašė:

Korišas rašė:

Ryte pora sumustiniu ir i mokykla big_smile. Mokykloi kokiu sudu nusiperki uzkast.Grizus stipriai pavalgau zuvies kokios arba vistiena arba jautiena.Lauke irgi visoki greita maista valgau t.y kababai ir panasiai. Gryzus vakare pavalgau kokius 2 Kiausinius ir viskas kaip ir.Salei tai kas antra diena visa kuna visu pratimu pavadinimu nezinau tai pasistengsiu paaiskint.Dvirati minu 6 min nes paskui labai daug isdeginu energijos manau.Tada atsilenkimai su tokia masina atsisedi ir lenkiesi  big_smile. Tada ant bicepsu atsistojus su kabeliais.tada ant suoliuko atsisedus su hanteliais.Krutines spaudimas .Tada su hanteliais ant ligaus suoliuko plesimas.Tricepsai su kabeliu zemyn per alkunes lankstant spaudziant ir ant suoliuko su stanga lenga uz galvos ir lenkiant per alkunes. Ant lygiagretes  tricepsam dar.Tada nugarai prisitraukimai kiek galiu (nedauk mazdauk 7) kekviena karta stengiuos kuo daugiau.Tada su kabeliais atsisedus nuo virsaus traukiant prie krutines.Kkojom atsigulus lenkiant kojas i nugaros puse.Atsisedus kojas tiesiant nuo saves.Tam apatinaim raumeniui kojos (nezinau kaip vadinasi Dsmile uzsidedi ant keliu treniruokli ir teisiog kaip ir stiebiesi ir spaudimas atsigulus ant nugaros.Tai ka as zinau man tai ir iseina apie 2 valandas su minutes nesiekianciom pertraukom.Visus tuso darau po 3 kartus po 10-12 kartu.Labai nesisaipysit gal big_smile

Krc chebra, kas cia trolinat? rmt, nu galit prisipazint jau big_smile  darau kazka ten, nezinau kaip vadinas bet ten su trosu. prie galvos, uz galvos ir po galva, tada ten kojas su tokiu aparatu, nezinau kaip vadinas bet  patinka man nes sms galiu rasyt big_smile

ne su trosu, o su kabeliu utiutiu sitas pramuse :DDDDDD alah

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#16 2014-01-25 21:44

Re: Del treniruociu ir mitybos

Korišas rašė:

Aj krc aikit sikt nepadedat .utiutiu is kur man utiutiu zinot gal man utiutiu atversit koki pratimu ir raumenu zodyna utiutiu atsiusit utiutiu suprantat kad pradedantysis gal tik metus taip suda malu kaip sakot.Nepadedat nereikia susirasiu kas pades.Galit trint tema.

Nesinervink, o visu pirma suprask tai kad gryba pjauni, tai baisiau nei baisai ir visame kame. Cia net nebera ka tau aiskint,  issivirk kavos gera puoda ir sesk i treniruociu ir mitybos skiltis, daug blevyzgu, bet ir daug geros info, sekmes.

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#17 2014-01-25 21:45

Re: Del treniruociu ir mitybos

Įsikalėt jūs tas 45 min... seniau varydavo visi ilgiau ir nieko - augdavo. O dabar matai 45 min reik. big_smile Tokį pratimą kaip deadlift darau vien 20 minučių (su apšilimo priėjimais, po to 5x5), tai į tas 45 min tilpt labai problematiška su visa programa. Aišku, 2 val ką jis salėj veikia irgi klausimas, tiek laiko niekad neprireikė man asmeniškai. O dėl kcal, tai koks ūgis/svoris? 2000 kcal čia žvirbliui.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net