Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3601 2014-02-04 16:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

PhenylAlanine rašė:

Sportomedikas, ačiū už atsakymą.
Kaip galima būtų su jumis apie tai pakalbėti plačiau ir  susitarti dėl individualios konsultacijos?

Ačiū jums.

per a.z. tarimasis individualiai.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3602 2014-02-04 16:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

Strazdas rašė:

Jaučių dažnai viena peties traškėjimą(o šeip dažnai skauda paprastai pečius) galbūt lyg kokia sausgysle gal dar kas tikriausiai tempimai ir masažai tiktu?

masazai tinka simptomiskai. Daryk peties stabilumo pratimus.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3603 2014-02-04 16:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

ernestukas18 rašė:

gal sporto medikas kazka pasakys ir patars. zodziu skauda pazymetoje vietoje ir butent taip islauzus ranka. ACIU.
http://s11.postimg.org/6ss5cy233/atsisi_sti.jpg

peties funkcinio nestabilumo pozymis. Mentes raumenu aktyvacija ir peties stabilumo pratimai turi padeti.

Neprisijungęs

 
eziukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-04
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3604 2014-02-04 21:08

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki.vartojau Arimidexa tai dabar pradejo skaudeti sanarius,papildai sanariam padeda bet tik truputi ir kol jos vartoju.padariau tyrimus hormonu tai estrogenas ir testosteronas krites.kaip man dabar juos pakelti kad issilygintu ir paskui nekristu?

Neprisijungęs

 
liusliukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-05
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3605 2014-02-05 11:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, susiduriau su problema. Sio metu esu ne Lietuvoje ir ne zinau ka daryti! Todel klausiu jusu gal jus galesite ka patarti Sporto Medike. Taigi man yra 17 metu. Pradejau sprtuoti su svoriais pries metus. Tada pavasari pastebejau maudima rytais nugaros ir ignorioravau tada sportavau visktiek, bet po kiek laiko dar labiau skaudejo tada pasidariau 2 men pertrauka po kiek laiko skausmas aprimo, veliau nuejau i ligonine lietuvoje ir man paciupinejo sako nieko link neuzciopiu ir isvarzos lyg nera man dave ibuprom pagerti po kiek laiko praejo. Tada as bel i sale... Na ir po kiek laiko pastebejau sanariu traskejima ir pries pora sav abu kelieniai pradejo skaudeti ir rytai mauziau kartais net skauda smarkiau bet trasketi traska ir alkunes ir keliai gan stipriai tai pradejau gerti vitaminus sanariams ir raiciams pagerinti... Prasau gal patarsite ka toliau galiu daryti, ar sportuoti ar kruvius mazinti... Aciu, labai uz atsakyma!

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#3606 2014-02-05 19:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

noriu paklaust jusu, kai skauda viena vieta darant tam tikra pratima. Pvz skauda apatinej nugaroj darant hantelio trauka, bet nieko nejauciu kai yra daromi kiti nugaros pratimai. Jeigu noriu pasalint skausma, ar tai reiskia, kad tureciau su mazu svoriu "pradirbti" ta vieta kol sustipres ir galesiu naudot didesni svori, ar cia jau bus sutrikus visa kinetine grandine ir kazkokia pasislepusi problema sukelia mano sita esama skausma?

Jeigu atsakysit imanomi abu atvejai, tai noreciau jusu uzuominos ar galima ta skausma bekokiu atveju "pradirbt"

dekoju

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#3607 2014-02-05 21:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Dažnai sporto metu skauda galvą, atrodo lyg visas kraujas ten suteka ir pvž darant mirties trauką ir atlikus pradedant eiti labai pradeda svaigti galva, nors kvėpavimas tikrai taisyklingas(trauki iškvėpi, leidi įkvėpi). Ar tai gali būti dėl pakilusio spaudimo ir jeigu taip, tai kaip jį reikėtų tvarkytis?

Neprisijungęs

 
MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#3608 2014-02-05 22:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

Laba,cia keletas israsu apie traumas.
D.Kelio sanario MR tyrimas
Tirta pd_tse_fs,pd_tse,T1_se rezimais
Atlikti sagitaliniai.aksialiniai ir koronariniai pjuviai
Medialinio menisko kune laisvas krastas uzbukesliezuvelio tipo plysimo pozymiai.
Slaunikaulio ir blauzdikaulio medialiniu krumpliu atraminiu pavirsiu subchondrine
kaulu ciulpu edema.Lateralinio menisko plysimu nematyti.
Kryzminiai,kolateraliniai raisciai-be pakitimu.Keturgalvio raumens sausgysle-sustorejus,girneles savasis raistis normalios strukturos.
Patelofemoralinis sanarys be zymesniu pakitimu.
Kelio sanaryje ir suprapateliarineje kiseneje saikingai padaugeje skyscio,smulki Beikerio.

Dubens srities MR tyrimas
Tirta pd_tse_fs,pd_tse,T1_se rezimais
Atlikti sagitaliniai.aksialiniai ir koronariniai pjuviai
Desinio klubo sanaryje saikingai padaugeje skyscio.Desinio slaunikaulio galvos
virsutineje dalyje kremzle suplonejusi,matomas lokalus subchondrinis pazeidimas.
Peritrochanterines sritys be pakitimu.Desineje padaugeje skyscio iliopsoas bursoje-bursitas,sustorejusi m.psoas sausgysle.
Sakroilijiniai sanariai be pakitimu.

D.Peties MR tyrimas
Naudoti rezimai:pd_tse_fs
Pjuviai:aksialiniai,koronariniai,sagitaliniai
M.supraspinatus ir m.subscapularis sausgysles padidinto signalo,sustorejusios iki 9mm.-tendinitu pozymiai.M.subscapularis sausgysles smulkus vidiniu skaidulu iplysimas apatineje dalyje netoli insercijos.Zymesniu rotatoriu plysimu nematyti.
M.biceps ilgosios galvos sausgysle iprastos lokalizacijos,apie ja skyscio nepadaugeje.
Labrum glenoidale plysimu nematyti.
Akromiolavikulinis sanarys be zymesniu pakitimu.
Humeroskapuliniame sanaryje nezymiai padaugeje skyscio.
Suzemejes iki 4mm subakromialinis tarpas.
Pries kaledas suleisti vaistai i sanari,vienas is ju buvo Kenalog,antras speju Zeel arba Dexametazonas
Nekas:)
Patarimu profseanaliu,pastebejimu.
Dekingas isanksto.

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3609 2014-02-06 08:55

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

futbolistas rašė:

Palakscius an kietos dangos manieze - sekancia diena skauda nugaros apacia..  Cia padetu kokie tempimo pratimai ar siaip ramybes reik? Mirties traukos turbut irgi laikinai atsisakyt?

po treniruotes issitempk sedmeninius raumenis, apatine nugara, slaunis, turetu maziau jaustis skausmas...

Dėkui. Tempimai + šildantis tepalas stipriai pagerino situacija smile

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#3610 2014-02-08 18:40

Re: Sporto medikas, klauskite!

Darant bicepsui ant atramos http://www.bodybuilding.lt/wp-content/u … iruote.jpg va taip, skauda dešinę ranką ties alkūnę. Ne tiek labiau kiek skauda, o kiek tempia. Kas čia gali būt? Sausgyslė? Ar padėtų alkūnės įtvaras?

Neprisijungęs

 
bluras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-09
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3611 2014-02-09 18:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

Ka daryt kad nebebutu meslungio??? Po ilgo fizinio kruvio traukia kojas, rankas, pedas ir net nugara kai bandau pasiraizyt, kaip ji panaiknt?   Jei nulenkiu peda i apacia pastoviai pradeda traukt meslungis blauzda.

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3612 2014-02-09 18:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

bluras rašė:

Ka daryt kad nebebutu meslungio??? Po ilgo fizinio kruvio traukia kojas, rankas, pedas ir net nugara kai bandau pasiraizyt, kaip ji panaiknt?   Jei nulenkiu peda i apacia pastoviai pradeda traukt meslungis blauzda.

bananai + magnis smile

Neprisijungęs

 
bluras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-09
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3613 2014-02-09 19:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

futbolistas rašė:

bluras rašė:

Ka daryt kad nebebutu meslungio??? Po ilgo fizinio kruvio traukia kojas, rankas, pedas ir net nugara kai bandau pasiraizyt, kaip ji panaiknt?   Jei nulenkiu peda i apacia pastoviai pradeda traukt meslungis blauzda.

bananai + magnis smile

Kokie kiekiai magnio?  geriau po ~280mg pusantro menesio, bet nepadejo, bet tai vos 75% rpn.

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#3614 2014-02-09 20:37

Re: Sporto medikas, klauskite!

Magnis + B6, ten buna ~1000 mg magnio laktato dienos dozėje. Jeigu nepades tada bandai magnio citrata arba laktata.

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3615 2014-02-09 22:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

bluras rašė:

futbolistas rašė:

bluras rašė:

Ka daryt kad nebebutu meslungio??? Po ilgo fizinio kruvio traukia kojas, rankas, pedas ir net nugara kai bandau pasiraizyt, kaip ji panaiknt?   Jei nulenkiu peda i apacia pastoviai pradeda traukt meslungis blauzda.

bananai + magnis smile

Kokie kiekiai magnio?  geriau po ~280mg pusantro menesio, bet nepadejo, bet tai vos 75% rpn.

na tuomet truksta tik kalio, kurio daug yra bananuose.

Neprisijungęs

 
BigMike
Naujas dalyvis
Vietovė: skuodas
Registravosi: 2014-02-10
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#3616 2014-02-10 17:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki medike šiandien buvau pas širdies gydytojo dėl širdies problemu viskas prasidėjo,gal prieš kokias 3 savaitės po trenkės pradėjo labai durti širdi tai nuėjau pasidariau kardiograma tai sako viskas man gerai,bet visvien sako pasitikrink klaipėdoj tai išdavė siuntima nuvažiavau šiandien sako sveikas esi jokiu problemu gali sportuoti. Bet aš nesuprantu man visvien suduria į diena 3-4kartus per diena kartais toks jausmas kad ant krūtinės padėta kokia plita taip dusina.
Daktarai čia sako gal nuo pauglistės kaip manot teisingai sako?Beja man 17.

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#3617 2014-02-10 20:49

Re: Sporto medikas, klauskite!

BigMike rašė:

Sveiki medike šiandien buvau pas širdies gydytojo dėl širdies problemu viskas prasidėjo,gal prieš kokias 3 savaitės po trenkės pradėjo labai durti širdi tai nuėjau pasidariau kardiograma tai sako viskas man gerai,bet visvien sako pasitikrink klaipėdoj tai išdavė siuntima nuvažiavau šiandien sako sveikas esi jokiu problemu gali sportuoti. Bet aš nesuprantu man visvien suduria į diena 3-4kartus per diena kartais toks jausmas kad ant krūtinės padėta kokia plita taip dusina.
Daktarai čia sako gal nuo pauglistės kaip manot teisingai sako?Beja man 17.

Man būna kartais irgi šitaip, kai daugiau oro įkvėpi siaubingas skausmas pasijaučia širdyje, toks vaizdas, kad šonkaulis į širdį duria, bet kažkaip nekreipiu dėmesio ir praeina smile Beje man taip nebūna po treniruotės, užeina belekada

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#3618 2014-02-10 20:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

Lizingas rašė:

BigMike rašė:

Sveiki medike šiandien buvau pas širdies gydytojo dėl širdies problemu viskas prasidėjo,gal prieš kokias 3 savaitės po trenkės pradėjo labai durti širdi tai nuėjau pasidariau kardiograma tai sako viskas man gerai,bet visvien sako pasitikrink klaipėdoj tai išdavė siuntima nuvažiavau šiandien sako sveikas esi jokiu problemu gali sportuoti. Bet aš nesuprantu man visvien suduria į diena 3-4kartus per diena kartais toks jausmas kad ant krūtinės padėta kokia plita taip dusina.
Daktarai čia sako gal nuo pauglistės kaip manot teisingai sako?Beja man 17.

Man būna kartais irgi šitaip, kai daugiau oro įkvėpi siaubingas skausmas pasijaučia širdyje, toks vaizdas, kad šonkaulis į širdį duria, bet kažkaip nekreipiu dėmesio ir praeina smile Beje man taip nebūna po treniruotės, užeina belekada

yra buvę, bet čia sako ne pati širdis, o kažkoks tarpšonkaulinis nervas..

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#3619 2014-02-10 21:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Parapapapapa rašė:

Lizingas rašė:

BigMike rašė:

Sveiki medike šiandien buvau pas širdies gydytojo dėl širdies problemu viskas prasidėjo,gal prieš kokias 3 savaitės po trenkės pradėjo labai durti širdi tai nuėjau pasidariau kardiograma tai sako viskas man gerai,bet visvien sako pasitikrink klaipėdoj tai išdavė siuntima nuvažiavau šiandien sako sveikas esi jokiu problemu gali sportuoti. Bet aš nesuprantu man visvien suduria į diena 3-4kartus per diena kartais toks jausmas kad ant krūtinės padėta kokia plita taip dusina.
Daktarai čia sako gal nuo pauglistės kaip manot teisingai sako?Beja man 17.

Man būna kartais irgi šitaip, kai daugiau oro įkvėpi siaubingas skausmas pasijaučia širdyje, toks vaizdas, kad šonkaulis į širdį duria, bet kažkaip nekreipiu dėmesio ir praeina smile Beje man taip nebūna po treniruotės, užeina belekada

yra buvę, bet čia sako ne pati širdis, o kažkoks tarpšonkaulinis nervas..

Į diskusiją.. man jau savaitė kaip spaudžia širdį, va kaip BigMike sako lyg plyta uždėta būtų... bet prasidėjo tai grynai iš oro, tai laukiu kada iš oro ir baigsis tas spaudimas smile realiai tik į lovą atsigulus nespaudžia, o šiaip visa diena jaučiasi...

Neprisijungęs

 
finansai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-14
Žinutės: 571
Atsiliepimai: 0

#3620 2014-02-10 21:44

Re: Sporto medikas, klauskite!

Rojus rašė:

Parapapapapa rašė:

Lizingas rašė:


Man būna kartais irgi šitaip, kai daugiau oro įkvėpi siaubingas skausmas pasijaučia širdyje, toks vaizdas, kad šonkaulis į širdį duria, bet kažkaip nekreipiu dėmesio ir praeina smile Beje man taip nebūna po treniruotės, užeina belekada

yra buvę, bet čia sako ne pati širdis, o kažkoks tarpšonkaulinis nervas..

Į diskusiją.. man jau savaitė kaip spaudžia širdį, va kaip BigMike sako lyg plyta uždėta būtų... bet prasidėjo tai grynai iš oro, tai laukiu kada iš oro ir baigsis tas spaudimas smile realiai tik į lovą atsigulus nespaudžia, o šiaip visa diena jaučiasi...

Teko girdeti, kad panasius simptomus turejusiam zmogui nustate plauciu uzdegima, nors irgi vare pas gydytoja del sirdies skausmu.

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#3621 2014-02-10 21:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

Esu turėjąs tarpšonkaulinį uždegimą ir tai visiškai kitoks skausmas, čia grynai širdį veria smile

Neprisijungęs

 
kokteilinis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-18
Žinutės: 109
Atsiliepimai: 0

#3622 2014-02-11 16:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki. Pasidarius tyrimus buvo nustatyta 2 laipsnio kelio girneles chondromaliacija. Daktras paskyre gydimui sildymus, ir gerti glucosamin- ratiopharm, 30 dienu veliau 30 dienu pertrauka ir vel kartoti. Ar sie vaistai geresni, kad ir uz tuos pacius papildus kaip flexitas ir panasiai ?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3623 2014-02-11 21:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

eziukas rašė:

sveiki.vartojau Arimidexa tai dabar pradejo skaudeti sanarius,papildai sanariam padeda bet tik truputi ir kol jos vartoju.padariau tyrimus hormonu tai estrogenas ir testosteronas krites.kaip man dabar juos pakelti kad issilygintu ir paskui nekristu?

kas paskyre tokius vaistus, to ir reiketu klausti, kaip sutvarkyti hormonu lygi...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3624 2014-02-11 21:23

Re: Sporto medikas, klauskite!

liusliukas rašė:

Sveiki, susiduriau su problema. Sio metu esu ne Lietuvoje ir ne zinau ka daryti! Todel klausiu jusu gal jus galesite ka patarti Sporto Medike. Taigi man yra 17 metu. Pradejau sprtuoti su svoriais pries metus. Tada pavasari pastebejau maudima rytais nugaros ir ignorioravau tada sportavau visktiek, bet po kiek laiko dar labiau skaudejo tada pasidariau 2 men pertrauka po kiek laiko skausmas aprimo, veliau nuejau i ligonine lietuvoje ir man paciupinejo sako nieko link neuzciopiu ir isvarzos lyg nera man dave ibuprom pagerti po kiek laiko praejo. Tada as bel i sale... Na ir po kiek laiko pastebejau sanariu traskejima ir pries pora sav abu kelieniai pradejo skaudeti ir rytai mauziau kartais net skauda smarkiau bet trasketi traska ir alkunes ir keliai gan stipriai tai pradejau gerti vitaminus sanariams ir raiciams pagerinti... Prasau gal patarsite ka toliau galiu daryti, ar sportuoti ar kruvius mazinti... Aciu, labai uz atsakyma!

nemacius galiu patarti tik mazinti kruvius... daugiau negaleciau nieko patart, nes nemaciau...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3625 2014-02-11 21:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

elijus rašė:

noriu paklaust jusu, kai skauda viena vieta darant tam tikra pratima. Pvz skauda apatinej nugaroj darant hantelio trauka, bet nieko nejauciu kai yra daromi kiti nugaros pratimai. Jeigu noriu pasalint skausma, ar tai reiskia, kad tureciau su mazu svoriu "pradirbti" ta vieta kol sustipres ir galesiu naudot didesni svori, ar cia jau bus sutrikus visa kinetine grandine ir kazkokia pasislepusi problema sukelia mano sita esama skausma?

Jeigu atsakysit imanomi abu atvejai, tai noreciau jusu uzuominos ar galima ta skausma bekokiu atveju "pradirbt"

dekoju

panasu i kinetines grandines sutrikima... bet sunku pasakyti, kurioje vietoje sutrikimas. akcentuok nugaros placiojo raumens istempima, bet kuno stabilizacijos pratimus... sekmes!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net