Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#151 2014-02-06 20:14

Re: Zyzz

Svarbu ne fagas big_smile

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#152 2014-02-06 20:21

Re: Zyzz

Loading,iskur zinai kad jis fagas buvo? tave per rura dare gal? ;]

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#153 2014-02-06 22:07

Re: Zyzz

Ka reiskia fagas?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#154 2014-02-06 22:27

Re: Zyzz

RAMZIS III rašė:

Ka reiskia fagas?

Cia apie fagocitus jauciu eina kalba

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#155 2014-02-06 22:38

Re: Zyzz

Dar labiau nusipezeti nenorit?

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#156 2014-02-07 01:17

Re: Zyzz

ATjr rašė:

RAMZIS III rašė:

Ka reiskia fagas?

Cia apie fagocitus jauciu eina kalba

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#157 2014-02-07 17:24

Re: Zyzz

kur jusu tolerancija big_smile
skonio reikalas kas kam patinka, kam rob richai, zyzai, kam kolemanai, ir yates"ai big_smile cia tokios diskusijos yra be,pras,mis,kos, ir dazniausiai tema tampa uzversta sudu. supraskit pagaliau tai.
man pvz tiek zyzzo forma gera, tiek m.ruhlo, tiek swarco, tiek b.wareno'o ir dar N veikeju kurie yra visiskai skirtingi big_smile, ir ka?
kalbant apie elgesi, gyvenimo buda, tai cia jau kita tema, ir nemanau kad tai temai cia tinkamas forumas;)
teisingai kazkas sake, eikit I supermamu foruma, ir aptarinekit kas ka padare, kas kur kaip pasirode. cia kaip ir minejau, reiktu aptarinet butent forma, o tai yra lab individualu ir kiekvienam kitaip, niekad nebus bendros nuomones, o tik beprasmiai sapaliojimai, kuris geresnis big_smile
cia panasei kaip gincytis ar gl'as geresnis, ar koks 6bmw, vienas didelis, kitas mazas, vienas greitas, kitas pravazus, ir t.t.t.t.t..t big_smile, ir belieka skonio ir prioritetu reikalas, KAIP IR SITAM SPROTE. kas kam

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-02-07 17:42)

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#158 2014-02-07 17:33

Re: Zyzz

smekla rašė:

kur jusu tolerancija big_smile
skonio reikalas kas kam patinka, kam rob richai, zyzai, kam kolemanai, ir yates"ai big_smile cia tokios diskusijos yra be,pras,mis,kos, ir dazniausiai tema tampa uzversta sudu. supraskit pagaliau tai.
man pvz tiek zyzzo forma gera, tiek m.ruhlo big_smile, ir ka?
kalbant apie elgesi, gyvenimo buda, tai cia jau kita tema, ir nemanau kad tai temai cia tinkamas forumas;)
teisingai kazkas sake, eikit I supermamu foruma, ir aptarinekit kas ka padare, kas kur kaip pasirode. cia kaip ir minejau, reiktu aptarinet butent forma, o tai yra lab individualu ir kiekvienam kitaip, niekad nebus bendros nuomones, o tik beprasmiai sapaliojimai, kuris geresnis big_smile
cia panasei kaip gincytis ar gl'as geresnis, ar koks 6bmw, vienas didelis, kitas mazas, vienas greitas, kitas pravazus, ir t.t.t.t.t..t big_smile, ir belieka skonio ir prioritetu reikalas, KAIP IR SITAM SPROTE. kas kam

as ta pati visiskai manau smile nesinervok tu taip, tegul gincijasi asilai big_smile ateina visokie pieniai sako pas ji proporciju nera...ar jus nors zinot jo ismatavimus visus? stebiuosi kokie zmones pavydus gali buti ir nesuprantu is kur taip... smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#159 2014-02-07 17:37

Re: Zyzz

niekas nesinervuoja, tik man itin keista, kaip kiti bando primest savo nuomone, kad tai, ka jie mano, - yra geriausia.. tarkim as nemegstu kiaulienos, o tu mane bandytum itikint, kad tai pati skaniausia mesa ;D nu cia kvaila, tai mazu maziausiai. taip pat ir kulturizme, jei TAVO akiai bus skanu, tai nereiskia kad ir MAN patiks, o cia gincytis del to , tai apsurdiska

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-02-07 17:48)

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#160 2014-02-07 18:02

Re: Zyzz

nu tai proto invalidai nesugeba priimt, ir bando irodyt tai kas jiem yra utiutiu tipo ir jum turi but utiutiu ir ne kitaip wink

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#161 2014-02-07 20:23

Re: Zyzz

o man kazkieno pazystamas patiko 7-8% bf prie 98 kg
natural neutral

Paskutinį kartą taisė Puma9ANX (2014-02-07 20:24)

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#162 2014-02-07 20:26

Re: Zyzz

Tik be pavydo

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#163 2014-02-07 20:50

Re: Zyzz

Puma9ANX rašė:

o man kazkieno pazystamas patiko 7-8% bf prie 98 kg
natural neutral

Labai patiko? smile
Čia kažkur buvo tokio natūralo nuotrauka? big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#164 2014-02-07 20:52

Re: Zyzz

nebuvo ir nebus smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#165 2014-02-08 13:06

Re: Zyzz

wopper rašė:

zyzz rašė:

Loading rašė:

nu tai kuo jis toks nuostabus buvo? lol

O kas sako kad jis buvo nuostabuys ar dar? buvo sportininkas ir tiek. Man juokinga kai stumia ant jo, nors toli grazu dar iki tokios formos jo daugumai big_smile

nu nelygink jo su forumieciais.pats nebutum vartojes chemijos,koks db butum?nekalbu cia apie tai,kad vartojant ir valgyt ir dirbt salei reikia,bet ant taves puikiai matos kada vartojai kada ne.duokit bet kuriam cia forume,pas kuri dar kazkiek genai normalus tiek pat saibu ir tegu vynioja zyzzo dozem,ka nemanai,kad per metus ar du pataptu toks,kad ir pats galva linksetum,sakydamas,kad geras?

Va dabar pasirode tavo bukumas smile butu jeigu butu, tai winiok chemijos kiek colemanas ir tu busi toks protinguoli.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#166 2014-02-08 13:08

Re: Zyzz

wopper rašė:

zyzz rašė:

Loading rašė:

nu tai kuo jis toks nuostabus buvo? lol

O kas sako kad jis buvo nuostabuys ar dar? buvo sportininkas ir tiek. Man juokinga kai stumia ant jo, nors toli grazu dar iki tokios formos jo daugumai big_smile

nu nelygink jo su forumieciais.pats nebutum vartojes chemijos,koks db butum?nekalbu cia apie tai,kad vartojant ir valgyt ir dirbt salei reikia,bet ant taves puikiai matos kada vartojai kada ne.duokit bet kuriam cia forume,pas kuri dar kazkiek genai normalus tiek pat saibu ir tegu vynioja zyzzo dozem,ka nemanai,kad per metus ar du pataptu toks,kad ir pats galva linksetum,sakydamas,kad geras?

Prie ko dabar kisi cia mane? prie ko tie asmeniskumai?  man neidomu ka tu edi tai nepysk proto ka as darau. ne apie mane tempa eina.
Tai dabar tas pats as sakysiu man duotu kas tiek  maisto ir chemijos kiek suvalgo kay tai ir as taip atrodyciau big_smile

Paskutinį kartą taisė zyzz (2014-02-08 13:12)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#167 2014-02-08 13:09

Re: Zyzz

Katukas rašė:

smekla rašė:

kur jusu tolerancija big_smile
skonio reikalas kas kam patinka, kam rob richai, zyzai, kam kolemanai, ir yates"ai big_smile cia tokios diskusijos yra be,pras,mis,kos, ir dazniausiai tema tampa uzversta sudu. supraskit pagaliau tai.
man pvz tiek zyzzo forma gera, tiek m.ruhlo big_smile, ir ka?
kalbant apie elgesi, gyvenimo buda, tai cia jau kita tema, ir nemanau kad tai temai cia tinkamas forumas;)
teisingai kazkas sake, eikit I supermamu foruma, ir aptarinekit kas ka padare, kas kur kaip pasirode. cia kaip ir minejau, reiktu aptarinet butent forma, o tai yra lab individualu ir kiekvienam kitaip, niekad nebus bendros nuomones, o tik beprasmiai sapaliojimai, kuris geresnis big_smile
cia panasei kaip gincytis ar gl'as geresnis, ar koks 6bmw, vienas didelis, kitas mazas, vienas greitas, kitas pravazus, ir t.t.t.t.t..t big_smile, ir belieka skonio ir prioritetu reikalas, KAIP IR SITAM SPROTE. kas kam

as ta pati visiskai manau smile nesinervok tu taip, tegul gincijasi asilai big_smile ateina visokie pieniai sako pas ji proporciju nera...ar jus nors zinot jo ismatavimus visus? stebiuosi kokie zmones pavydus gali buti ir nesuprantu is kur taip... smile

Tai va as ta pati sakau kad kalbam apie jo forma, o ne apie gyvenimo buda. Jei man gero jo forma tai nereiskia kad ir jum turi ji but gera, cia yra skonio reikalas smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#168 2014-02-08 13:10

Re: Zyzz

Jonn rašė:

nebuvo ir nebus smile

Tai kam skleisti to kas nebus irodyta?smile  tai jei nenori viesinti veida nukirpk ir viskas nes man idomu pamatyt smile pm gali atsiut.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#169 2014-02-08 13:23

Re: Zyzz


Zyzz the god big_smile mirin bro?:DDDDDD pasireiskit hater'iai big_smile

Paskutinį kartą taisė zyzz (2014-02-08 13:28)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#170 2014-02-08 13:50

Re: Zyzz

Tu tai tikrai mirin matau. Čia su x69 abu zyzzą mylit.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#171 2014-02-08 13:56

Re: Zyzz

zyzz rašė:

wopper rašė:

zyzz rašė:


O kas sako kad jis buvo nuostabuys ar dar? buvo sportininkas ir tiek. Man juokinga kai stumia ant jo, nors toli grazu dar iki tokios formos jo daugumai big_smile

nu nelygink jo su forumieciais.pats nebutum vartojes chemijos,koks db butum?nekalbu cia apie tai,kad vartojant ir valgyt ir dirbt salei reikia,bet ant taves puikiai matos kada vartojai kada ne.duokit bet kuriam cia forume,pas kuri dar kazkiek genai normalus tiek pat saibu ir tegu vynioja zyzzo dozem,ka nemanai,kad per metus ar du pataptu toks,kad ir pats galva linksetum,sakydamas,kad geras?

Prie ko dabar kisi cia mane? prie ko tie asmeniskumai?  man neidomu ka tu edi tai nepysk proto ka as darau. ne apie mane tempa eina.
Tai dabar tas pats as sakysiu man duotu kas tiek  maisto ir chemijos kiek suvalgo kay tai ir as taip atrodyciau big_smile

as tik taip pavyzdi tave paemiau,nes tu kisi forumiecius ir bandei retoriskai paklaust ar bent vienas kazkiek i ji panasus/pasiekes kazko.o as tau atsakiau tavo pavyzdziu,nes tu vienas is nedaugelio foto ikeles koks buvai ir koks tapai ir nk neslepi.kai dauguma forumieciu cia bando grynos raumenines mases naturaliai uzsidet ir jei pavyksta per metus uzdet 1-2kg tai cia yra snipstas pagal jus,(visi kurie vartoja kazkodel smugdo naturaliu rezultatus),tai va tokiems duok chemijos as tau garantuoju,kad kazka pasieks(daugiau nei 1-2kg per metus).p.s. skaiciai lempiniai,bet esme gal suprasi?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#172 2014-02-08 14:42

Re: Zyzz

zyzz rašė:

Jonn rašė:

nebuvo ir nebus smile

Tai kam skleisti to kas nebus irodyta?smile  tai jei nenori viesinti veida nukirpk ir viskas nes man idomu pamatyt smile pm gali atsiut.

Nu utiutiu as zinau ji ir man to gana. O ka cia mano kai kurie vapse utiutiu ..
Atsiusiu i pm kada jei prigausiu as ji big_smile
O tai lupt duos jei uzmatys kad fotografuoju big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#173 2014-02-08 14:53

Re: Zyzz

wopper rašė:

zyzz rašė:

wopper rašė:


nu nelygink jo su forumieciais.pats nebutum vartojes chemijos,koks db butum?nekalbu cia apie tai,kad vartojant ir valgyt ir dirbt salei reikia,bet ant taves puikiai matos kada vartojai kada ne.duokit bet kuriam cia forume,pas kuri dar kazkiek genai normalus tiek pat saibu ir tegu vynioja zyzzo dozem,ka nemanai,kad per metus ar du pataptu toks,kad ir pats galva linksetum,sakydamas,kad geras?

Prie ko dabar kisi cia mane? prie ko tie asmeniskumai?  man neidomu ka tu edi tai nepysk proto ka as darau. ne apie mane tempa eina.
Tai dabar tas pats as sakysiu man duotu kas tiek  maisto ir chemijos kiek suvalgo kay tai ir as taip atrodyciau big_smile

as tik taip pavyzdi tave paemiau,nes tu kisi forumiecius ir bandei retoriskai paklaust ar bent vienas kazkiek i ji panasus/pasiekes kazko.o as tau atsakiau tavo pavyzdziu,nes tu vienas is nedaugelio foto ikeles koks buvai ir koks tapai ir nk neslepi.kai dauguma forumieciu cia bando grynos raumenines mases naturaliai uzsidet ir jei pavyksta per metus uzdet 1-2kg tai cia yra snipstas pagal jus,(visi kurie vartoja kazkodel smugdo naturaliu rezultatus),tai va tokiems duok chemijos as tau garantuoju,kad kazka pasieks(daugiau nei 1-2kg per metus).p.s. skaiciai lempiniai,bet esme gal suprasi?

wooper ka tu cia pezi big_smilebig_smile dar nieko nesupratau ka tu cia isvis norejai pasakyt big_smile
o kodel negalima lygint su forumieciais?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#174 2014-02-08 15:08

Re: Zyzz

o kam lygint nevartojanti(forumieciu dauguma siuo atveju) su vartojanciu apskritai??kur matot logika?+ dar isvis nugrybaukim ir imkim lygint skirtingus genus turincius.logiska butu?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#175 2014-02-08 17:10

Re: Zyzz

wopper rašė:

o kam lygint nevartojanti(forumieciu dauguma siuo atveju) su vartojanciu apskritai??kur matot logika?+ dar isvis nugrybaukim ir imkim lygint skirtingus genus turincius.logiska butu?

Is kur tu zinai kas vartoja kas ne? pas mane fb puse k.net drauguose ten kas antras metanke ir t..t.t lesa bet atrodo kaip nesportuojantis ir tu man neaiskink kaip kas yra smile
Tema zyzz jei tau jis nepatinka pereik i kita smile peace.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net