Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#51 2014-02-08 15:39

Re: Sveiki sveiki ;]

big_smile as ir megindavau,bet tik isijauti ir pastringa tarp koju...daugiau 20 suoliuku ant karto ir nepadarau,nors veiksmingas pratimas hmm

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#52 2014-02-08 15:59

Re: Sveiki sveiki ;]

HRS-bus matomi rezultatai ne vien tik mane pažįstantiems, įmesiu foto. Dabar tik galiu pasakyti, kad numesti 7kg, džinsai perkami 3 išmerom mažesni (bent jau man geriausias matavimo būdas big_smile )
Human, dėkui smile Dėl treniruočių tai dabar pas mane full body treniruotės norint vėl pripratinti kūną prie treniruočių ir sukelti jėgą. Kilogramai krenta susitvarkius mitybą. Be pritūpimų treniruotės, nepyk, bet man, kaip panelei, atrodo bevertės ;]]
Taip, niekad neužmiršiu aš to 1000 šuoliukų...Būni kaip po geros pirtelės...Ir dar paskui eini plekšninį daryt big_smile Super... Tokia nuojauta, kad nuo kovo vėl kažką panašaus teks daryt (keisiu programą)...

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#53 2014-02-08 17:18

Re: Sveiki sveiki ;]

kas tas plekšninis? roll

Human, o kodėl būtent preso pratimus sakai daryti tarpuose prie kardio? Tipo pilvo lašiniai tirps? big_smile

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#54 2014-02-08 17:26

Re: Sveiki sveiki ;]

Pasistiebimai sėdint, berods taip vadinas smile (ups, salėj mes vadinam truputį kitaip ;]] )

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#55 2014-02-08 17:41

Re: Sveiki sveiki ;]

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#56 2014-02-08 17:47

Re: Sveiki sveiki ;]

Čia jau klausk Human, aš nieko šita tema nerašiau...smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#57 2014-02-08 18:31

Re: Sveiki sveiki ;]

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

kur cia taip rekomenduoja?

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#58 2014-02-08 18:40

Re: Sveiki sveiki ;]

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

galima daryt su mazesniu pulsu, ir galima kur nurode human, tai cia yra HIIT, high intensity interval training, per trumpesni laika sudeginama daugiau kcal smile

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#59 2014-02-08 19:02

Re: Sveiki sveiki ;]

Parapapapapa rašė:

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

galima daryt su mazesniu pulsu, ir galima kur nurode human, tai cia yra HIIT, high intensity interval training, per trumpesni laika sudeginama daugiau kcal smile

kai didelis isntencyvumas, organizmui reikia greitai skylanciu medzegu, o tai tikrai ne riebalai. O letam darbui kur pasisavinama daug deguones, organizmui nereikia ju greitai gauti, tai ima is riebalu.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#60 2014-02-08 19:05

Re: Sveiki sveiki ;]

Naturalas rašė:

Parapapapapa rašė:

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

galima daryt su mazesniu pulsu, ir galima kur nurode human, tai cia yra HIIT, high intensity interval training, per trumpesni laika sudeginama daugiau kcal smile

kai didelis isntencyvumas, organizmui reikia greitai skylanciu medzegu, o tai tikrai ne riebalai. O letam darbui kur pasisavinama daug deguones, organizmui nereikia ju greitai gauti, tai ima is riebalu.

beabejo, bet esu skaitęs bb.com straipsnius, kad daug kas labai sėkmingai naudoja HIIT ryškinantis, ir veiksmingiau, nei tradicinis kardio

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#61 2014-02-08 21:17

Re: Sveiki sveiki ;]

Pelesis rašė:

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

kur cia taip rekomenduoja?

man treneris rekomenduodavo neviršyti 130-140. Tai berods vadinama aerobinėmis treniruotėmis. O kur aukštas pulsas - anaerobinės (?) Kaip Naturalas sakė, organizmas labiau linkęs imti energiją iš raumenų. Taip kaip čia tada išeina yikes

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#62 2014-02-08 21:21

Re: Sveiki sveiki ;]

Pries_miega rašė:

Pelesis rašė:

Pries_miega rašė:

ir dar klausimas (man aktualu irgi) - kaip suprantu kardio rekomenduojamas labai intensyvus, o kodėl? Juk kaip tik rekomenduojama riebalų tirpdymui palaikyti žemesnį pulsą...

kur cia taip rekomenduoja?

man treneris rekomenduodavo neviršyti 130-140. Tai berods vadinama aerobinėmis treniruotėmis. O kur aukštas pulsas - anaerobinės (?) Kaip Naturalas sakė, organizmas labiau linkęs imti energiją iš raumenų. Taip kaip čia tada išeina yikes

nzn as +- ant 120 droziaus big_smile ir viskas normaliai gavos big_smile

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#63 2014-02-09 10:13

Re: Sveiki sveiki ;]

Pirmiausia pačiam reik suprast, kas būtent tavo kūnui geriausiai tinka, pvz man itin intensyvus kardio netinka, nepatinka ir ne itin duoda rezultatų. (Na, vienintelis geras dalykas man yra bėgiojimas, bet dabar tikrai ne tas metas...) Bet kadangi mano tikslas nėra išdžiūti, tai man tinka tiesiog susireguliavimas mitybos, daaaug vandens + treniruotės su svoriais. Ir šiaip, mano kūnas įdomiai labai reaguoja, svoris geriausiai krito darant jėgos programą, kas iš tiesų nėra labai įprasta. Taigi, esmė ta, kad žiūrėkit, kas jums tinka, nes vienam tiks ten su 130-140, kitam 120, čia kiekvieno asmeninis reikalas ;]

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#64 2014-02-09 10:19

Re: Sveiki sveiki ;]

Malvina rašė:

Pirmiausia pačiam reik suprast, kas būtent tavo kūnui geriausiai tinka, pvz man itin intensyvus kardio netinka, nepatinka ir ne itin duoda rezultatų. (Na, vienintelis geras dalykas man yra bėgiojimas, bet dabar tikrai ne tas metas...) Bet kadangi mano tikslas nėra išdžiūti, tai man tinka tiesiog susireguliavimas mitybos, daaaug vandens + treniruotės su svoriais. Ir šiaip, mano kūnas įdomiai labai reaguoja, svoris geriausiai krito darant jėgos programą, kas iš tiesų nėra labai įprasta. Taigi, esmė ta, kad žiūrėkit, kas jums tinka, nes vienam tiks ten su 130-140, kitam 120, čia kiekvieno asmeninis reikalas ;]

va būtent nykstys smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#65 2014-02-09 10:27

Re: Sveiki sveiki ;]

man kaip tik svoris greiciausiai krenta darant intensyvesnes treneruotes,kuomet ir sirdis musa labiau..is apimciu matydavos,kad riebalas krenta daugiau.na greitu metu grisiu sesei kompanija saleje palaikyt jau,tai bus proga isitikint per nauja kas kam tinka smile

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#66 2014-02-09 10:29

Re: Sveiki sveiki ;]

wopper rašė:

man kaip tik svoris greiciausiai krenta darant intensyvesnes treneruotes,kuomet ir sirdis musa labiau..is apimciu matydavos,kad riebalas krenta daugiau.na greitu metu grisiu sesei kompanija saleje palaikyt jau,tai bus proga isitikint per nauja kas kam tinka smile

Laukia nesulaukia tavęs salė...

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#67 2014-02-09 10:31

Re: Sveiki sveiki ;]

nebutu taip geda pries treneri,seniau buciau prisiryzes.... big_smile

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#68 2014-02-09 10:34

Re: Sveiki sveiki ;]

wopper rašė:

nebutu taip geda pries treneri,seniau buciau prisiryzes.... big_smile

Gali būt ramus ir abejingas, gėda bus ne tik prieš jį big_smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#69 2014-02-09 11:02

Re: Sveiki sveiki ;]

Tiesiog siulau isbandyti kam smalsu ir jei patiks naudotis tuo, man asmeniskai lipo as tik lanko nesuku big_smile (pernai as, mano draugelis ir dar vienas pilietis apie 7-8kg per mazdaug 3men. nusimete, nekeiciant jokiu ten mitybu ir panasiai).

Paskutinį kartą taisė Human (2014-02-09 11:03)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net