Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Samagenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1151 2014-02-12 21:39

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki as irgi su panasiu klausimu smile Mano ugis 173 cm svoris tiksliai nzn 83-85 kg smile Noreciau  numesti svorio apie 10 kg, gyvenu as miesteli taigi nera jokiu sporto saliu aplink, esu naujokas ( apart to kad reguliariai zaidziu krepsini ). Namie turiu 2 hantelius po 10 kg ir viena 3 kg:) Ka man patartumete nuo ko pradet? begiojimui yra vietos pilna, bet kokie dar pratimai labiau padetu ar kokie maisto papildai riebalu deginimui, nuo ko pradet butu geriausia? smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1152 2014-02-13 10:16

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Mityba susitvarkyk, pabegiok ir bus gana. Nereik tu papildu. Sportuok su savo svoriu.

Neprisijungęs

 
Samagenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1153 2014-02-13 11:16

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sakai ir l carnitine nereik? smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1154 2014-02-13 11:58

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Samagenas rašė:

Sakai ir l carnitine nereik? smile

Ne. Kol jo teorinis veikimas prasides(3-6men) jau busi nusimetes tuos 10kg su normalia mityba ir judesiu. smile

Neprisijungęs

 
Samagenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1155 2014-02-13 12:17

Re: Treniruotės namų sąlygomis

ok aciu smile

Neprisijungęs

 
Samagenas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1156 2014-02-13 12:18

Re: Treniruotės namų sąlygomis

o begiot geriau but viena kart dienoi tolesni atstuma ar du kart dienoi trumpesnius? smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1157 2014-02-13 12:46

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Viena kart, ilgesne dinstancija, nesidraskant.

Neprisijungęs

 
Harex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-02-11
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#1158 2014-03-30 12:06

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki,radau forume programą truputį pakeičiau,tiktų naujokui tokia?

1 diena (krūtinės raumenys, nugaros raumenys, dvigalvis žąsto raumuo)
1. Spaudimas kampu 3x 8-10
2. Hantelių spaudimas kampu 3x 8-10
3. plėšimas 2x 8-10
5. Štangos trauka pasilenkus 2x 8-10
6. Bicepsas su hanteliais 1-2x 8-10

2 diena (kojų raumenys, pečiai, trigalvio žąsto raumuo, dvigalvis žąsto raumuo)
1. Pritūpimai 3x 10-12
2. Kojų dvigalvis (m- trauka / arba lenkimas gulint staklėse) 3x 8-10
3. blauzda arba su štanga 3x 14-15
4. Štangos spaudimas iš priekio  3x 8-10
5. Mostai į šalis arba trapecija 2x 8-10
6. Tricepsas spaudimas siaurai  1-2x8-10
7. Štangos lenkimas stovint 1-2x 8-10

3 diena (nugaros raumenys, krūtinės raumenys, trigalvio žąasto raumuo, pečiai)
1. 1 hantelio trauka pasilenkus 3 x 8-10
2. 1 štangos pusės trauka  3x 8-10
3. Spaudimas ant lygaus 3x 8-10
4. plėšimas 2x 8-10
5. tricas su hanteliu 2x 8-10
6. Mostai į šalis 2x 8-10

Neprisijungęs

 
zapdas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-31
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1159 2014-04-02 15:06

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, norėčiau pradėti sportuoti namų sąlygomis, neturiu treniruokliu, gal kas galite sudaryti šokia tokia programa?wink

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#1160 2014-04-02 15:16

Re: Treniruotės namų sąlygomis

zapdas rašė:

Sveiki, norėčiau pradėti sportuoti namų sąlygomis, neturiu treniruokliu, gal kas galite sudaryti šokia tokia programa?wink

O pasportuot uz tave nereikia?

Neprisijungęs

 
zapdas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-31
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1161 2014-04-02 15:21

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Nu jei negali taip ir sakyk, aš klausiu tų katrie gali smile

Neprisijungęs

 
Tomasevskis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1162 2014-06-10 20:12

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Sveiki, esu naujokas šiame forume.

Atėjo į mano gyvenimą sunkus tarpsnis. Po ilgos draugystės su mergina teko išsiskirti. Jau pusę metų su tuo nesusitaikau. Bet gal prieš mėnesį spjoviau ir nutariau keisti savo gyvenimą. Pamasčiau gal laikas pradėti žvalgytis į kitas paneles, o norint susirasti gražią panelę ir pats turiu gerai atrodyti smile

Taigi, esu 26 metų amžiaus, 184 cm ūgio, 80 kg svorio. Savo kūno išvaizda įvertinčiau teigiamai, kaip nesportuojantis nesu visiškai be raumenų big_smile
Prieš mėnesį pradėjau bėgioti, neilgus atstumus, po savaitės prijungiau prisitraukimus ( pirmi prisitraukimai buvo... gėda man, gal 3 išstenėjau, antrą priėjimą nebebuvo jėgų net skersinio siekti big_smile).

Šiai dienai sportuoju kas dvi dienas, tiesa tik namų salygomis kol kas galiu. Esu dirbantis pamaininį darbą, dvi dirbu dvi laisva.
Mano programa:

Bėgimas 10-15 min apie 1,5 - 2 km. Tiesa su viena pertrauka.
Prisitraukimai ant skersinio iki smakro, delnais į veidą 3x5
Atsispaudimai rankos pečių plotyje 3x15
Pritupimai 3x20
Kojų pritraukimas kabant ant skersinio 3x10

Viso treniruotė trunka 50 min. Ar pakankamai? Gal dar kokių pratimų prijunkti? Blauzdos, ar reikia kai pradžioje prasibėgu? Iš svorių turiu girą 16 kg, gal su ja kokį pratimuką prijungti?
Kodėl pasirinkau po tris priėjimus? Todėl kad nėra sveikatos kai kuriems pratimams 4 priėjimui.

Sportavimo tikslas: sumažinti riebalinę masę, padidinti raumenų apimtis.

Mityba. Jau baigiu priprasti per dieną valgyti po 6 kartus, o kai dirbu tas dienas net 7 valgymai kartais būna big_smile

Tiesa dar nevisada atsirenku teisingą maistą. Pusryčiai visada trys kiaušiniai su tryniu. Priešpiečiai dažnai ryžiai ar grikiai su mėsa kokia nors, kartais varškė. Pietai dažniausiai nelabai sveikas maistas, jei namie ka tai ką pagamina mama, jei darbe tai ka virėjos duoda big_smile Po pietų dažniausiai kas ir prieš pietus. Vakarienė vėl nesveikas maistas, tai ką duoda. Po to sportas ir po sporto dažnai varškė ar jogurtas.
Saldumynų ir cukraus išvis nebevartoju, nebent jie yra kaip ingridientai padažuose ar uogienėje. Geriu retai (gal per du mėnesius kartą) ir išvis nerūkau big_smile

Manau perdaug aš čia išsiplėčiau big_smile
Tai va norėčiau Jūsų nuomonių apie mano tokį "pasportavimą" ar galiu kažko pasiekti su tokia mityba ir sportu?

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1163 2014-06-10 21:39

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Tomasevskis rašė:

Sveiki, esu naujokas šiame forume.

Atėjo į mano gyvenimą sunkus tarpsnis. Po ilgos draugystės su mergina teko išsiskirti. Jau pusę metų su tuo nesusitaikau. Bet gal prieš mėnesį spjoviau ir nutariau keisti savo gyvenimą. Pamasčiau gal laikas pradėti žvalgytis į kitas paneles, o norint susirasti gražią panelę ir pats turiu gerai atrodyti smile

Taigi, esu 26 metų amžiaus, 184 cm ūgio, 80 kg svorio. Savo kūno išvaizda įvertinčiau teigiamai, kaip nesportuojantis nesu visiškai be raumenų big_smile
Prieš mėnesį pradėjau bėgioti, neilgus atstumus, po savaitės prijungiau prisitraukimus ( pirmi prisitraukimai buvo... gėda man, gal 3 išstenėjau, antrą priėjimą nebebuvo jėgų net skersinio siekti big_smile).

Šiai dienai sportuoju kas dvi dienas, tiesa tik namų salygomis kol kas galiu. Esu dirbantis pamaininį darbą, dvi dirbu dvi laisva.
Mano programa:

Bėgimas 10-15 min apie 1,5 - 2 km. Tiesa su viena pertrauka.
Prisitraukimai ant skersinio iki smakro, delnais į veidą 3x5
Atsispaudimai rankos pečių plotyje 3x15
Pritupimai 3x20
Kojų pritraukimas kabant ant skersinio 3x10

Viso treniruotė trunka 50 min. Ar pakankamai? Gal dar kokių pratimų prijunkti? Blauzdos, ar reikia kai pradžioje prasibėgu? Iš svorių turiu girą 16 kg, gal su ja kokį pratimuką prijungti?
Kodėl pasirinkau po tris priėjimus? Todėl kad nėra sveikatos kai kuriems pratimams 4 priėjimui.

Sportavimo tikslas: sumažinti riebalinę masę, padidinti raumenų apimtis.

Mityba. Jau baigiu priprasti per dieną valgyti po 6 kartus, o kai dirbu tas dienas net 7 valgymai kartais būna big_smile

Tiesa dar nevisada atsirenku teisingą maistą. Pusryčiai visada trys kiaušiniai su tryniu. Priešpiečiai dažnai ryžiai ar grikiai su mėsa kokia nors, kartais varškė. Pietai dažniausiai nelabai sveikas maistas, jei namie ka tai ką pagamina mama, jei darbe tai ka virėjos duoda big_smile Po pietų dažniausiai kas ir prieš pietus. Vakarienė vėl nesveikas maistas, tai ką duoda. Po to sportas ir po sporto dažnai varškė ar jogurtas.
Saldumynų ir cukraus išvis nebevartoju, nebent jie yra kaip ingridientai padažuose ar uogienėje. Geriu retai (gal per du mėnesius kartą) ir išvis nerūkau big_smile

Manau perdaug aš čia išsiplėčiau big_smile
Tai va norėčiau Jūsų nuomonių apie mano tokį "pasportavimą" ar galiu kažko pasiekti su tokia mityba ir sportu?

Sveikas.
  Nesiparink, po blogai visada buna gerai smile  Kas liecia keitimasi,- keisk mastyma ir pakeisi pasauli.
Na kolkas jei nagali eiti i kacialka tai tiks ir tokie variantai kaip turnykas, lygegretes,atsispaudimai, begiojimas ir t.t.

Sumazinti riebaline mase gal tau ir pavyks, bet uzaugint raumeni su tokiais bajeriais tai - ne.

dabar biski apie realybe:

Pusryčiai visada trys kiaušiniai su tryniu - wtf, ka pastoviai ant 3 kiausu sukiesi?
Priešpiečiai dažnai ryžiai ar grikiai su mėsa kokia nors  realiai tai reiskia 2x per savaite.
Pietai dažniausiai nelabai sveikas maistas, jei namie ka tai ką pagamina mama, jei darbe tai ka virėjos duoda Bleee tau 26m, tai kokio tu byyybio su tom virejom ir motina dar reikalus suki?

O realybe cia labai parasta, kaip 2x2. Tau jau virs 20m ir jokiu inkstimu, pasiteisinimu, sapaliojimu, zliumbimu net but negali - niekada. Atsisek ant kedes ir pamastyk gerai, labai gerai pamastyk.

Geros dienos.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#1164 2014-06-10 22:24

Re: Treniruotės namų sąlygomis

RAMZIS III rašė:

Sveikas.
  Nesiparink, po blogai visada buna gerai smile  Kas liecia keitimasi,- keisk mastyma ir pakeisi pasauli.
Na kolkas jei nagali eiti i kacialka tai tiks ir tokie variantai kaip turnykas, lygegretes,atsispaudimai, begiojimas ir t.t.

Sumazinti riebaline mase gal tau ir pavyks, bet uzaugint raumeni su tokiais bajeriais tai - ne.

dabar biski apie realybe:

Pusryčiai visada trys kiaušiniai su tryniu - wtf, ka pastoviai ant 3 kiausu sukiesi?
Priešpiečiai dažnai ryžiai ar grikiai su mėsa kokia nors  realiai tai reiskia 2x per savaite.
Pietai dažniausiai nelabai sveikas maistas, jei namie ka tai ką pagamina mama, jei darbe tai ka virėjos duoda Bleee tau 26m, tai kokio tu byyybio su tom virejom ir motina dar reikalus suki?

O realybe cia labai parasta, kaip 2x2. Tau jau virs 20m ir jokiu inkstimu, pasiteisinimu, sapaliojimu, zliumbimu net but negali - niekada. Atsisek ant kedes ir pamastyk gerai, labai gerai pamastyk.

Geros dienos.

nykstys
Tas ka mama padaro tai nuzude. Suauges vyras vis dar mamytes lepinamas. smile Teisingai sako, jau laikas (na senokai jau laikas buvo) susiimt ir suaugt, jei nori kazka pasiekt tai reik dirbt ir nereik myzciot, o susiimt ir daryt.  Mityba pirmiausia gerink. Forume naujokam yra temu pazinksniui surasyta kaip kalorijas pasiskaiciuot ir kaip pirmaji mitybos plana susidaryt. Nuo to ir pradek kad bent zalia supratima turetum apie pagrindini dalyka.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#1165 2014-06-10 22:29

Re: Treniruotės namų sąlygomis

utiutiu chebra cia visi sedit prie babkiu???
gal nera zmogui is kur tos chatos nusipirkt,arba  jos issinuomot.gal dar kazkokios rimtesnes bedos pas bachura,nereiktu iskart taip staciai pult kodel jis ten o ne ten gyvena.

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1166 2014-06-11 07:30

Re: Treniruotės namų sąlygomis

HRS rašė:

utiutiu chebra cia visi sedit prie babkiu???
gal nera zmogui is kur tos chatos nusipirkt,arba  jos issinuomot.gal dar kazkokios rimtesnes bedos pas bachura,nereiktu iskart taip staciai pult kodel jis ten o ne ten gyvena.

Ne del babkiu cia, ir ne del to kad su motina gyvena, gal priziuri ta motina ir t.t.
Esme kad inkscia va ka motina padaro, ka vireja padaro ta ir des i skrandi. Tai utiutiu 26m valgyt sau pasigamint negali?
Niekas cia to zmogaus smerkt nenori, bet supurtyt biski reikia.

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#1167 2014-06-11 18:23

Re: Treniruotės namų sąlygomis

jam reikia skubiai susirasti merginą, kuri mėgsta suktis virtuvėje

Neprisijungęs

 
Tomasevskis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1168 2014-06-11 21:00

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Visų pirma aš neinkščiu, tik pasakiau savo mityba. Mano galva ji vistiek kazkokia geresnė nei prieš tai buvo per dieną 3-4 valgymai ir bet kas.
O dėl mamos tai nereikia čia man big_smile tiesiog dabar toks laikotarpis kad gyvenu tėvų name su jais, nes man šiuo metu tai naudinga. Mūsų keliai nesikerta gyvename savo gyvenimus. Ir išvis ko čia aš teisinuos!

Kaip ir tikėjausi turbūt nereikėjo man čia rašyti, ir klausti patarimo. Nes kolkas nelabai ir sulaukiau to patarimo, tik likau išvadintas mamytės vaikeliu big_smile

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1169 2014-06-11 21:17

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Tomasevskis rašė:

Visų pirma aš neinkščiu, tik pasakiau savo mityba. Mano galva ji vistiek kazkokia geresnė nei prieš tai buvo per dieną 3-4 valgymai ir bet kas.
O dėl mamos tai nereikia čia man big_smile tiesiog dabar toks laikotarpis kad gyvenu tėvų name su jais, nes man šiuo metu tai naudinga. Mūsų keliai nesikerta gyvename savo gyvenimus. Ir išvis ko čia aš teisinuos!

Kaip ir tikėjausi turbūt nereikėjo man čia rašyti, ir klausti patarimo. Nes kolkas nelabai ir sulaukiau to patarimo, tik likau išvadintas mamytės vaikeliu big_smile

Neleidžia tau mama pačiam gamintis? slepia puodus?
Pagrindas yra MITYBA, ką tau žmonės ir sako.
Norėjai taprasme kad pagirtų tave ar ko tikėjais kai parašei? Ramzis labai puikiai atrašė

Neprisijungęs

 
Tomasevskis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1170 2014-06-11 21:28

Re: Treniruotės namų sąlygomis

IronFreak rašė:

Neleidžia tau mama pačiam gamintis? slepia puodus?
Pagrindas yra MITYBA, ką tau žmonės ir sako.
Norėjai taprasme kad pagirtų tave ar ko tikėjais kai parašei? Ramzis labai puikiai atrašė

Ta mama čia ne prie ko, mes dažnai net nesusitinkame gyvenu aš savo gyvenimą.
Tai kol kas vieninteliam Ramziui ir esu dėkingas.
Kiti tik pastumti sugeba big_smile
Geriau duokit patarimų ar geras sporto krūvis ar padidinti? Gal kokiu pratimų pridėti?
Supratau kad mityba šūdo verta...

Gana apie mama ir jos puodus...

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#1171 2014-06-11 21:38

Re: Treniruotės namų sąlygomis

nu minimaliem rezultatam sporto krūvis, reikia į salę vaikščiot jei normaliai pasikočiuot nori wink bent turėt štangą ir hantelių jei nėra salės

Neprisijungęs

 
Tomasevskis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1172 2014-06-11 21:44

Re: Treniruotės namų sąlygomis

IronFreak rašė:

nu minimaliem rezultatam sporto krūvis, reikia į salę vaikščiot jei normaliai pasikočiuot nori wink bent turėt štangą ir hantelių jei nėra salės

Hantelių galiu nusipirkti maža bėda, o štangos nelabai, tada ir suolo reiks big_smile
Kokius pratimus turėčiau dadėti su hanteliais? Be to jei įsiskaitei minėjau kad girą turiu.

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#1173 2014-06-11 23:52

Re: Treniruotės namų sąlygomis

nepirk hantelių, pirk štangą - yra daugybė vertingų bazinių pratimų, kuriems suoliuko nereikia; t.y. suoliuko reikia tik vienam pratimui- spaudimui, o ir tą gali daryt atsigulęs ant žemės.
dėl maisto - valgyk daugiau visokių grudų ir kruopų košių, jas pasigaminti lengva - užpili karštu vandeniu ir po kelių val. valgai, net virti nereikia,

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#1174 2014-06-12 20:11

Re: Treniruotės namų sąlygomis

tas rašė:

nepirk hantelių, pirk štangą - yra daugybė vertingų bazinių pratimų, kuriems suoliuko nereikia; t.y. suoliuko reikia tik vienam pratimui- spaudimui, o ir tą gali daryt atsigulęs ant žemės.
dėl maisto - valgyk daugiau visokių grudų ir kruopų košių, jas pasigaminti lengva - užpili karštu vandeniu ir po kelių val. valgai, net virti nereikia,

Nu nu big_smile

Neprisijungęs

 
Tomasevskis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1175 2014-06-12 21:37

Re: Treniruotės namų sąlygomis

Gal kas Klaipėdoje žinote kokią pigesnę sporto inventoriaus parduotuvę?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net