Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

antaneeelisss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-08
Žinutės: 11
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2576 2014-05-21 22:37

Re: Trenbolone Acetate

Susta rašė:

antaneeelisss rašė:

IronFreak rašė:

tu pirmiau aprašyk mityba ir sporto programą, tada kaltink sterus.

Valgiau daug,sportavau dar daugiau..... big_smile (sportuoju jau senai zinau kaip tai daryti,o valgau tai isvis nuo pat gimimo )
Man kyla klausimas del dozavimo  ir del kokybes. Tai tiek.
Maciau jau zmogus paklause firmos preparatu taigi meginsiu jam atrasyti smile
O del sportu programu ir mitybu tai dumbom nediskutuokim apie tai.

Tai kaip galima imt prepus vos ne No name ? Del doziu tai jei geri prepai ace`s 200mg i sav gana paparastam mirtingajam ir t.t. . suda nusipirkai .

Kulturos zmogau smile tikrai buvo ten ne kakutis (kvapas ir spalva apie tai pasako) o del No name...... kiek pamenu buvo kazkas parasyta smile opa ir faktas kad jau ne No name big_smile
Del firmos pasikartosiu kad jos nepamenu (susirasiu  uzrasus ir parasysiu) ce toks gaunasi ir juokingas dalykas,vienus suka toke firma kitus nesuka.... ir atvirksciai, o kokios pats firmos siulytum? ka esi ismegines? rezultatai?
Beje didelio pasirinkimo bent mano kraste nera...... firmos negirdetos  ir tt.... su dyleriu pasitart gal siulai? big_smile jis pasake vienus suka kitus ne,ir as suprantu kad jis i ta bonkute neylys big_smile imi ir megini, tada savo nuomone susidarai.... zodziu

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#2577 2014-05-21 22:39

Re: Trenbolone Acetate

alah

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2014-05-21 22:40)

Neprisijungęs

 
Lift4Sex
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mount Olympus
Registravosi: 2009-11-11
Žinutės: 1043
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#2578 2014-05-21 23:01

Re: Trenbolone Acetate

antaneeelisss rašė:

(Tai kaip galima imt prepus vos ne No name ? Del doziu tai jei geri prepai ace`s 200mg i sav gana paparastam mirtingajam ir t.t. . suda nusipirkai ) = MODERATORIUS  rock

Trenax, trenostene arba excel pharma trenas geri
Propas balkanu, huangshi
Tie tikrai geri.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#2579 2014-05-21 23:02

Re: Trenbolone Acetate

antaneeelisss rašė:

Susta rašė:

antaneeelisss rašė:


Valgiau daug,sportavau dar daugiau..... big_smile (sportuoju jau senai zinau kaip tai daryti,o valgau tai isvis nuo pat gimimo )
Man kyla klausimas del dozavimo  ir del kokybes. Tai tiek.
Maciau jau zmogus paklause firmos preparatu taigi meginsiu jam atrasyti smile
O del sportu programu ir mitybu tai dumbom nediskutuokim apie tai.

Tai kaip galima imt prepus vos ne No name ? Del doziu tai jei geri prepai ace`s 200mg i sav gana paparastam mirtingajam ir t.t. . suda nusipirkai .

Kulturos zmogau smile tikrai buvo ten ne sudas (kvapas ir spalva apie tai pasako) o del No name...... kiek pamenu buvo kazkas parasyta smile opa ir faktas kad jau ne No name big_smile
Del firmos pasikartosiu kad jos nepamenu (susirasiu  uzrasus ir parasysiu) ce toks gaunasi ir juokingas dalykas,vienus suka toke firma kitus nesuka.... ir atvirksciai, o kokios pats firmos siulytum? ka esi ismegines? rezultatai?
Beje didelio pasirinkimo bent mano kraste nera...... firmos negirdetos  ir tt.... su dyleriu pasitart gal siulai? big_smile jis pasake vienus suka kitus ne,ir as suprantu kad jis i ta bonkute neylys big_smile imi ir megini, tada savo nuomone susidarai.... zodziu

As kulturingas, nu  kvapas viskas pasako smile))) Pasiskaitinek temas yra atsiliepimo apie tam tikras firmas ir pns. Receptorius atbukines gal ? (Daugiau paaiskinimo nera apart levu prepu)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#2580 2014-05-21 23:13

Re: Trenbolone Acetate

antaneeelisss rašė:

Susta rašė:

antaneeelisss rašė:


Valgiau daug,sportavau dar daugiau..... big_smile (sportuoju jau senai zinau kaip tai daryti,o valgau tai isvis nuo pat gimimo )
Man kyla klausimas del dozavimo  ir del kokybes. Tai tiek.
Maciau jau zmogus paklause firmos preparatu taigi meginsiu jam atrasyti smile
O del sportu programu ir mitybu tai dumbom nediskutuokim apie tai.

Tai kaip galima imt prepus vos ne No name ? Del doziu tai jei geri prepai ace`s 200mg i sav gana paparastam mirtingajam ir t.t. . suda nusipirkai .

Kulturos zmogau smile tikrai buvo ten ne kakutis (kvapas ir spalva apie tai pasako) o del No name...... kiek pamenu buvo kazkas parasyta smile opa ir faktas kad jau ne No name big_smile
Del firmos pasikartosiu kad jos nepamenu (susirasiu  uzrasus ir parasysiu) ce toks gaunasi ir juokingas dalykas,vienus suka toke firma kitus nesuka.... ir atvirksciai, o kokios pats firmos siulytum? ka esi ismegines? rezultatai?
Beje didelio pasirinkimo bent mano kraste nera...... firmos negirdetos  ir tt.... su dyleriu pasitart gal siulai? big_smile jis pasake vienus suka kitus ne,ir as suprantu kad jis i ta bonkute neylys big_smile imi ir megini, tada savo nuomone susidarai.... zodziu

yra normalus dyleriai forume, is kuriu daug kas perka visi auga ir t.t. o jei tu esi retardas ir perki is bb.z ko ir po to verki kad kazkas neveikia, tai cia ne chemijoj reiktu bedu ieskot kad veikliosios truksta, bet manau makaulei pas tave kazko stipriai truksta

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#2581 2014-05-21 23:20

Re: Trenbolone Acetate

ka reiskia tas tavo retardas?

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#2582 2014-05-21 23:22

Re: Trenbolone Acetate

Atsilikęs.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#2583 2014-05-21 23:24

Re: Trenbolone Acetate

Aisku

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#2584 2014-05-21 23:30

Re: Trenbolone Acetate

As niekada nesupratau tokiu zmoniu kur prisiperka is nepazystamu zmoniu chemijos, svarbu kad litu kitu pigiau ir po to bados.. ismeta litus i bala subine subadyta ir rezultato nera...  Tai svarbiausia ne vienas ir ne du forume yra dyleriai kurie tikrai stumdo veikiancius dalykus, tai kam dar kazkur ieskot kazko kai jau viskas yra...

Neprisijungęs

 
Lift4Sex
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mount Olympus
Registravosi: 2009-11-11
Žinutės: 1043
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#2585 2014-05-21 23:37

Re: Trenbolone Acetate

Domantas rašė:

As niekada nesupratau tokiu zmoniu kur prisiperka is nepazystamu zmoniu chemijos, svarbu kad litu kitu pigiau ir po to bados.. ismeta litus i bala subine subadyta ir rezultato nera...  Tai svarbiausia ne vienas ir ne du forume yra dyleriai kurie tikrai stumdo veikiancius dalykus, tai kam dar kazkur ieskot kazko kai jau viskas yra...

http://cdn.gifbay.com/2012/10/there_is_no_need_to_be_upset-4390.gif

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2586 2014-05-21 23:41

Re: Trenbolone Acetate

Lift4Sex rašė:

Domantas rašė:

As niekada nesupratau tokiu zmoniu kur prisiperka is nepazystamu zmoniu chemijos, svarbu kad litu kitu pigiau ir po to bados.. ismeta litus i bala subine subadyta ir rezultato nera...  Tai svarbiausia ne vienas ir ne du forume yra dyleriai kurie tikrai stumdo veikiancius dalykus, tai kam dar kazkur ieskot kazko kai jau viskas yra...

http://cdn.gifbay.com/2012/10/there_is_ … t-4390.gif

john deere vejapjove paliubomu

Neprisijungęs

 
jango
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-22
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 1

#2587 2014-05-22 00:12

Re: Trenbolone Acetate

antaneeelisss rašė:

Beje didelio pasirinkimo bent mano kraste nera...... firmos negirdetos  ir tt.... su dyleriu pasitart gal siulai? big_smile jis pasake vienus suka kitus ne,ir as suprantu kad jis i ta bonkute neylys big_smile imi ir megini, tada savo nuomone susidarai.... zodziu

ai nera didelio pasirinkimo tavo kraste? nu jo, tada geriau imt bet ka ir is bet ko, gal kvapas bus geras ir papulsi ant tu sukanciu

Neprisijungęs

 
antaneeelisss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-08
Žinutės: 11
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2588 2014-05-22 10:49

Re: Trenbolone Acetate

Uzrisam ta tema big_smile baisu .....
Nei jus zinot kur as esu,dar net nespejau parasyt ka do chemija turejau rankose ,parodot zmones savo kulturos lygy ir jis kaip matau labai aukstas smile
Del pinigu taupymo..........  big_smile ne nu rimtai turtingasis zmogau baik lyst i mano pinigine,nezinai kokio storio ji.... ir kaip gali sprest kad as taupau? big_smile
Iki artimiausio dylerio vaziuot 160 myliu,kitu aplinkui neradau,taigi apsisprendziau pamegint, nenesiojo kaip turetu meginsiu kitas firmas ,pas ji gan platus pasirinkimas.
Zodziu ne apie tai sneka...... supratau jus visus pakomentavusius ir padariau isvadas ,kad gal man su receptoreis kazkas ,bet jum visiem su galvom jau nekazka big_smile  daugelis svarbu tik ale kazkoky suda parasyt
bukim protingi ir daugiau nebeterskim forumo alah

Neprisijungęs

 
antaneeelisss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-08
Žinutės: 11
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2589 2014-05-22 10:52

Re: Trenbolone Acetate

jango rašė:

antaneeelisss rašė:

Beje didelio pasirinkimo bent mano kraste nera...... firmos negirdetos  ir tt.... su dyleriu pasitart gal siulai? big_smile jis pasake vienus suka kitus ne,ir as suprantu kad jis i ta bonkute neylys big_smile imi ir megini, tada savo nuomone susidarai.... zodziu

ai nera didelio pasirinkimo tavo kraste? nu jo, tada geriau imt bet ka ir is bet ko, gal kvapas bus geras ir papulsi ant tu sukanciu

Nu koks tu maladiec big_smile

Neprisijungęs

 
uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#2590 2014-06-08 01:30

Re: Trenbolone Acetate

antaneeelisss rašė:

Uzrisam ta tema big_smile baisu .....
Nei jus zinot kur as esu,dar net nespejau parasyt ka do chemija turejau rankose ,parodot zmones savo kulturos lygy ir jis kaip matau labai aukstas smile
Del pinigu taupymo..........  big_smile ne nu rimtai turtingasis zmogau baik lyst i mano pinigine,nezinai kokio storio ji.... ir kaip gali sprest kad as taupau? big_smile
Iki artimiausio dylerio vaziuot 160 myliu,kitu aplinkui neradau,taigi apsisprendziau pamegint, nenesiojo kaip turetu meginsiu kitas firmas ,pas ji gan platus pasirinkimas.
Zodziu ne apie tai sneka...... supratau jus visus pakomentavusius ir padariau isvadas ,kad gal man su receptoreis kazkas ,bet jum visiem su galvom jau nekazka big_smile  daugelis svarbu tik ale kazkoky suda parasyt
bukim protingi ir daugiau nebeterskim forumo alah

As asmeniskai karta suda nupirkes is to pacio dylerio antra karta gyvenime nebeimciau bet cia tau spresti. Antra tai ne akmens amzius susirasai online ir nueini i pasta pasiiemi niekur vaziuoti nereikia.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#2591 2014-06-08 09:04

Re: Trenbolone Acetate

uk rašė:

antaneeelisss rašė:

Uzrisam ta tema big_smile baisu .....
Nei jus zinot kur as esu,dar net nespejau parasyt ka do chemija turejau rankose ,parodot zmones savo kulturos lygy ir jis kaip matau labai aukstas smile
Del pinigu taupymo..........  big_smile ne nu rimtai turtingasis zmogau baik lyst i mano pinigine,nezinai kokio storio ji.... ir kaip gali sprest kad as taupau? big_smile
Iki artimiausio dylerio vaziuot 160 myliu,kitu aplinkui neradau,taigi apsisprendziau pamegint, nenesiojo kaip turetu meginsiu kitas firmas ,pas ji gan platus pasirinkimas.
Zodziu ne apie tai sneka...... supratau jus visus pakomentavusius ir padariau isvadas ,kad gal man su receptoreis kazkas ,bet jum visiem su galvom jau nekazka big_smile  daugelis svarbu tik ale kazkoky suda parasyt
bukim protingi ir daugiau nebeterskim forumo alah

As asmeniskai karta suda nupirkes is to pacio dylerio antra karta gyvenime nebeimciau bet cia tau spresti. Antra tai ne akmens amzius susirasai online ir nueini i pasta pasiiemi niekur vaziuoti nereikia.

Geras pastebejimas , as turejau ir toki dyleri rimtas sportininkas buvo lt,  imdavau chemija sau irsavo chebrai, budavo pries vasaros sezona paimi sau ir chebrai uz 10k litu per pora men, bet sakau fake viena karta, fake antra, viskas man nepakeliui su tokiu zmogum.

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#2592 2014-06-09 03:29

Re: Trenbolone Acetate

Kasnors banded tren a tabletem? Kiek skaitau tai internete daugiau ir daugiau postu kad trena tabletem kiti varo

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#2593 2014-06-09 09:52

Re: Trenbolone Acetate

Brubuls rašė:

Kasnors banded tren a tabletem? Kiek skaitau tai internete daugiau ir daugiau postu kad trena tabletem kiti varo

Inj visada buvo ir bus sveikiau/geriau. Buvo kazkada dar bd kazkas valges pradejo myst visom vaivorykstes spalvom ir baiges tabl kramtymas.

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#2594 2014-06-30 15:30

Re: Trenbolone Acetate

Shpox rašė:

Sveiki visi,

Jeigu kas domisi bromokriptinu, turiu 6 buteliukus - 30 tablečių po 2,5mg.
Noriu visai nebrangiai atiduoti.
Galiojimo laikas tinkamas, buteliukai nepradaryti.

Parašykit, jei kam reik, asmeninę žinutę.

ne cia pataikei http://www.kulturizmas.net/forumas/f20-skelbimai

Neprisijungęs

 
Shpox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-30
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#2595 2014-06-30 15:36

Re: Trenbolone Acetate

Neprisijungęs

 
keenkig
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-07-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2596 2014-07-04 11:11

Re: Trenbolone Acetate

Taves nepazystu, bet pats salia tokio kurso imciau Provirono ir pradziai 10mg tamoksifeno nes esu jautrus gyno.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2597 2014-07-04 13:14

Re: Trenbolone Acetate

keenkig rašė:

Taves nepazystu, bet pats salia tokio kurso imciau Provirono ir pradziai 10mg tamoksifeno nes esu jautrus gyno.

kam cia rasiai?

Neprisijungęs

 
Elitas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-23
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#2598 2014-08-09 08:45

Re: Trenbolone Acetate

Ieskau veikiancio tren a. Sport pharmos nesiulyti. PM wink

Neprisijungęs

 
hugas
Naras
Registravosi: 2014-08-02
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#2599 2014-08-09 18:01

Re: Trenbolone Acetate

sveiki,kas girdejot apie nitro-chem firma? kokie atsiliepimai? nes siulo man uz padoria kaina.

Neprisijungęs

 
Nerka28
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2014-01-06
Žinutės: 447
Atsiliepimai: 0

#2600 2014-08-09 19:16

Re: Trenbolone Acetate

Elitas rašė:

Ieskau veikiancio tren a. Sport pharmos nesiulyti. PM wink

kuo sport negera?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net