Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#676 2014-03-13 03:02

Re: Sporto klubai Vilniuje

vingio parke kazka panasaus esu mates

Neprivalges rašė:

Yra Vilniuj kokia aikštelė hardcore, kur galima būtų padangas pavartyt, pamėtyt ką nors ir pan? Tipo kaip strongman, tik svoriai įveikiami naujokam big_smile Nusibosta salėj kartais, toks dalykas manau tik į naudą būtų.

Neprisijungęs

 
Reikalas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#677 2014-04-14 11:08

Re: Sporto klubai Vilniuje

Sveiki, keletą puslapių atgal skaičiau, kad buvusioje D'Atlantis (Utenos Arenos patalpose) vis dar veikia salė. Ar yra ten koks nors treneris, kokia kaina suaugusiam ir ar daug žmonių būna nuo ~17val. šiuo metu ? Ir ar treniruokliai likę nuo Dariaus laikų, ar nauji šeimininkai kažką keitė?

Paskutinį kartą taisė Reikalas (2014-04-14 11:15)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#678 2014-04-20 22:37

Re: Sporto klubai Vilniuje

pas ka rytoi sale dirbs? smile

Neprisijungęs

 
tigit
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-06-03
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#679 2014-04-20 22:39

Re: Sporto klubai Vilniuje

LT GYM dirbs nuo 10 iki 14 val

Paskutinį kartą taisė tigit (2014-04-20 22:40)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#680 2014-04-20 23:19

Re: Sporto klubai Vilniuje

O savickas prie kapiniu virsuluos?

Neprisijungęs

 
Genius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-25
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#681 2014-04-24 21:22

Re: Sporto klubai Vilniuje

Grabs rašė:

sveiki, gal kas lankote ar lankėte Atletik House salę Žemaitės g.? Mačiau čia ją paminėtą, bet norėtųsį sužinoti detaliau – ar pakanka treniruoklių ir laisvų svorių? (kažkas minėjo, kad turniko nėra). Pažiūrėjus nuotraukas atrodo tokia tuštoka salė, kaip yra ištiesų?

Nežinau, ar dar ne per vėlu, bet atsakysiu. Lankausi ten daugiau nei pusę metų tai mačiau visko. Salė tik fotkinta kai tuščia buvo, o šiaip žmonių gan nedaug būna iki darbo pabaigos, bet kokią 6 - 7 val. dažniausiai pilna, porą kartų pasitaikė, kad net palaukt reikėjo, kol raktą nuo spintelės gavau smile ir dušai 2, tai kartais irgi tenka palaukt, bet čia retai.

Inventoriaus sočiai, ankčiau turniko ir smith machine nebuvo, bet dabar jau yra. Trūksta man tik leg presso ir lygiagrečių (nors panaši į jas alternatyva yra), gal irgi kada įsitaisys. Ir hanteliai didžiausi 30 kg, bet gali susikomplektuot kokius nori.

Užtat atmosfera ten smagi, nedidelis ir jaukus sporto klubas, labai faini ir profesionalūs treneriai (pvz keliskart Lietuvos čempionė jau turėtų šį tą sakyt).

Na apibendrinus tai man ten labai patinka, paėmiau dar metams abonementą nykstys

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#682 2014-04-24 21:24

Re: Sporto klubai Vilniuje

Genius rašė:

Grabs rašė:

sveiki, gal kas lankote ar lankėte Atletik House salę Žemaitės g.? Mačiau čia ją paminėtą, bet norėtųsį sužinoti detaliau – ar pakanka treniruoklių ir laisvų svorių? (kažkas minėjo, kad turniko nėra). Pažiūrėjus nuotraukas atrodo tokia tuštoka salė, kaip yra ištiesų?

Nežinau, ar dar ne per vėlu, bet atsakysiu. Lankausi ten daugiau nei pusę metų tai mačiau visko. Salė tik fotkinta kai tuščia buvo, o šiaip žmonių gan nedaug būna iki darbo pabaigos, bet kokią 6 - 7 val. dažniausiai pilna, porą kartų pasitaikė, kad net palaukt reikėjo, kol raktą nuo spintelės gavau smile ir dušai 2, tai kartais irgi tenka palaukt, bet čia retai.

Inventoriaus sočiai, ankčiau turniko ir smith machine nebuvo, bet dabar jau yra. Trūksta man tik leg presso ir lygiagrečių (nors panaši į jas alternatyva yra), gal irgi kada įsitaisys. Ir hanteliai didžiausi 30 kg, bet gali susikomplektuot kokius nori.

Užtat atmosfera ten smagi, nedidelis ir jaukus sporto klubas, labai faini ir profesionalūs treneriai (pvz keliskart Lietuvos čempionė jau turėtų šį tą sakyt).

Na apibendrinus tai man ten labai patinka, paėmiau dar metams abonementą nykstys

O kainos?

Neprisijungęs

 
Frit
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-11-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#683 2014-05-02 00:12

Re: Sporto klubai Vilniuje

Sveiki,

Gal kas žino, ar yra kurnors šeškinėj salė, kuri turėtų normalią vietą pritūpimams daryt (kad nors apsaugų aukštį galima būtų keist...) ir traukai daryt.

Šiuo metu sportuoju Impuls ozo g. 41 Tia galiu pasakyt tiek, kad tokio dydzio salei, su tokiu srautu žmonių turėt vieną vietą pritūpimam yra tiesiog apgailėtina. O ir ta nusiurus, ir paprastai kokie rimti kačiokai ten savo neegzistuojančias rankas drožia. taip pat ir dėl traukos, grindys išdaužytos, visos juda, raikia ieškot salėj vietos, kur būtų lygu, ir ten svorius temptis, o ir už tai iš vienos iš treneriūkščių kažkada esu pastabą gavęs.
Žodžiu ieškau tokios vietos, kur truputį būtu prafiltruoti tie žmonės, kuriems svarbu, kad ant durų būtų parašyta "klubas" o ne salė.

Paskutinį kartą taisė Frit (2014-05-02 00:13)

Neprisijungęs

 
Genius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-25
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#684 2014-05-03 02:32

Re: Sporto klubai Vilniuje

uzsivedes rašė:

Genius rašė:

Grabs rašė:

sveiki, gal kas lankote ar lankėte Atletik House salę Žemaitės g.? Mačiau čia ją paminėtą, bet norėtųsį sužinoti detaliau – ar pakanka treniruoklių ir laisvų svorių? (kažkas minėjo, kad turniko nėra). Pažiūrėjus nuotraukas atrodo tokia tuštoka salė, kaip yra ištiesų?

Nežinau, ar dar ne per vėlu, bet atsakysiu. Lankausi ten daugiau nei pusę metų tai mačiau visko. Salė tik fotkinta kai tuščia buvo, o šiaip žmonių gan nedaug būna iki darbo pabaigos, bet kokią 6 - 7 val. dažniausiai pilna, porą kartų pasitaikė, kad net palaukt reikėjo, kol raktą nuo spintelės gavau smile ir dušai 2, tai kartais irgi tenka palaukt, bet čia retai.

Inventoriaus sočiai, ankčiau turniko ir smith machine nebuvo, bet dabar jau yra. Trūksta man tik leg presso ir lygiagrečių (nors panaši į jas alternatyva yra), gal irgi kada įsitaisys. Ir hanteliai didžiausi 30 kg, bet gali susikomplektuot kokius nori.

Užtat atmosfera ten smagi, nedidelis ir jaukus sporto klubas, labai faini ir profesionalūs treneriai (pvz keliskart Lietuvos čempionė jau turėtų šį tą sakyt).

Na apibendrinus tai man ten labai patinka, paėmiau dar metams abonementą nykstys

O kainos?

Kainos ne per mažiausios bent jau man atrodo, bet Vilniuj tik gana apgailėtiną VU salę esu bandęs ir šitą, tai nežinau kaip kitiem atrodytų. Mėnesiui laisvas abonementas 130, man kaip studentui imant metams ir su lojalumo nuolaidėle išėjo 68Lt/mėn. www.atletikhouse.lt yra pilnas kainoraštis.

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#685 2014-05-03 09:05

Re: Sporto klubai Vilniuje

Genius rašė:

uzsivedes rašė:

Genius rašė:


Nežinau, ar dar ne per vėlu, bet atsakysiu. Lankausi ten daugiau nei pusę metų tai mačiau visko. Salė tik fotkinta kai tuščia buvo, o šiaip žmonių gan nedaug būna iki darbo pabaigos, bet kokią 6 - 7 val. dažniausiai pilna, porą kartų pasitaikė, kad net palaukt reikėjo, kol raktą nuo spintelės gavau smile ir dušai 2, tai kartais irgi tenka palaukt, bet čia retai.

Inventoriaus sočiai, ankčiau turniko ir smith machine nebuvo, bet dabar jau yra. Trūksta man tik leg presso ir lygiagrečių (nors panaši į jas alternatyva yra), gal irgi kada įsitaisys. Ir hanteliai didžiausi 30 kg, bet gali susikomplektuot kokius nori.

Užtat atmosfera ten smagi, nedidelis ir jaukus sporto klubas, labai faini ir profesionalūs treneriai (pvz keliskart Lietuvos čempionė jau turėtų šį tą sakyt).

Na apibendrinus tai man ten labai patinka, paėmiau dar metams abonementą nykstys

O kainos?

Kainos ne per mažiausios bent jau man atrodo, bet Vilniuj tik gana apgailėtiną VU salę esu bandęs ir šitą, tai nežinau kaip kitiem atrodytų. Mėnesiui laisvas abonementas 130, man kaip studentui imant metams ir su lojalumo nuolaidėle išėjo 68Lt/mėn. www.atletikhouse.lt yra pilnas kainoraštis.

Tai pagal Vilniaus kainas, cia is vis beveik uz dyka smile

Neprisijungęs

 
oxr
Išmestas
Registravosi: 2009-05-18
Žinutės: 225
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#686 2014-05-03 14:00

Re: Sporto klubai Vilniuje

Goodlife dabar akcija 99lt mėnesinis neribotas, jei 4 mėn perki.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#687 2014-05-03 14:52

Re: Sporto klubai Vilniuje

oxr rašė:

Goodlife dabar akcija 99lt mėnesinis neribotas, jei 4 mėn perki.

jie zadejo, jog ju sale plesis, bus visko daugiau, vietos, treniruokliu.. tai kaip ten situacija su tuo prasipletimu ? nes anksciau tai ka as zinau, mano rusys didesnis... roll

Neprisijungęs

 
oxr
Išmestas
Registravosi: 2009-05-18
Žinutės: 225
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#688 2014-05-03 20:40

Re: Sporto klubai Vilniuje

Prasiplėtė. Visi tie trx išėjo į kitą patalpą. Pagrindinėje liko tik cardio ir štangos. Netrukdo dabar niekas tūpinėt, papus daryt.

Neprisijungęs

 
siaudaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-07-26
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#689 2014-05-06 20:31

Re: Sporto klubai Vilniuje

sveiki, kur šalia vingio parko būtų galima rasti lygiagretes? nes sporto salės po atviru dangum vingio parke nebėra

Neprisijungęs

 
Reikalas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-17
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#690 2014-05-12 11:30

Re: Sporto klubai Vilniuje

Gal galit kokią salę parekomenduot Karoliniškėse? Impulsai ir kiti brangininkai netinka...

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#691 2014-05-24 09:59

Re: Sporto klubai Vilniuje

Sveiki, reikia pagalbos kraustausi iš Kauno į Vilnių (Fabijoniškes) ir reiktų rasti kokį padorų sporto klubą kažkur ten aplink, nes nk nežinau kur kas:D gal kas turit kokių patarimų kur geriau ir tt. Ačiū iškart

Neprisijungęs

 
Zenner
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-12
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#692 2014-05-24 10:37

Re: Sporto klubai Vilniuje

Tik SkyGym, Ateities G. 10 , studentui 80lt/men viskas ko reikia, savaitgaliais pirtele, puiki atmosfera (sporto, o ne impulsine). https://www.facebook.com/sportas.skygym … mp;fref=ts

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#693 2014-05-24 11:23

Re: Sporto klubai Vilniuje

Zenner rašė:

Tik SkyGym, Ateities G. 10 , studentui 80lt/men viskas ko reikia, savaitgaliais pirtele, puiki atmosfera (sporto, o ne impulsine). https://www.facebook.com/sportas.skygym … mp;fref=ts

dėkui, tik gaila, kad nebe studentas big_smile

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#694 2014-05-24 12:08

Re: Sporto klubai Vilniuje

dar čia užmačiau viva gym sporto klubą? toks lb prašmatnus pasirodė big_smile gal ką žinot apie jį?

Neprisijungęs

 
Zenner
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-12
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#695 2014-05-24 12:22

Re: Sporto klubai Vilniuje

SkyGym

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#696 2014-06-16 18:36

Re: Sporto klubai Vilniuje

Powergym anyone? Turbūt keisiu kaip į pastovų gymą, foruminių yra ten?

Neprisijungęs

 
Akunomatata
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-16
Žinutės: 50
Atsiliepimai: 0

#697 2014-06-21 22:10

Re: Sporto klubai Vilniuje

SVeiki. kad per ilgai vaziuot nuo centro nereiktu viesuoju  sporto klubas? mastau apie bodygym tik nekazka zinau apie ji. liaudies daug? suprantama sezonas bet ?

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#698 2014-06-24 15:06

Re: Sporto klubai Vilniuje

Sveiki,

Pasidalinsiu savo patirtimi buvau Skygym sporto klube. Duociau 6/10. Ateinu i sale trenerio nera, kai atsiranda tada paklausus ar galiu uzsimoket vienam kartui atsakos vos ne ko cia isvis atejai:D. Na dzin gal nuotaikos nebuvo jam ar dar ka, visko buna ir dar, visa laika uzsidares tam kambariuki su tamsintais stiklais, kraupu:D tada kas liecia rubine, tai maza nera kur tases net isideti nors ji nera is didziuju. Ventiliacijos nera, dusna. Su svoriais problema trukumas ju, nesioja is vieno galo i kita nors tada saleje 5 tik buvom. Seip zmones paprasti sportuoja, tik truksta trenerio prieziuros, nes pratimu atlikimas veda i traumas. Na cia mano vienos dienos pastebejimas, aisku gal istikro pasportavus ilgiau pasikeistu mano nuomone , bet dbr ji susidare tokia.wink

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#699 2014-06-24 19:42

Re: Sporto klubai Vilniuje

kesats rašė:

Sveiki,

Pasidalinsiu savo patirtimi buvau Skygym sporto klube. Duociau 6/10. Ateinu i sale trenerio nera, kai atsiranda tada paklausus ar galiu uzsimoket vienam kartui atsakos vos ne ko cia isvis atejai:D. Na dzin gal nuotaikos nebuvo jam ar dar ka, visko buna ir dar, visa laika uzsidares tam kambariuki su tamsintais stiklais, kraupu:D tada kas liecia rubine, tai maza nera kur tases net isideti nors ji nera is didziuju. Ventiliacijos nera, dusna. Su svoriais problema trukumas ju, nesioja is vieno galo i kita nors tada saleje 5 tik buvom. Seip zmones paprasti sportuoja, tik truksta trenerio prieziuros, nes pratimu atlikimas veda i traumas. Na cia mano vienos dienos pastebejimas, aisku gal istikro pasportavus ilgiau pasikeistu mano nuomone , bet dbr ji susidare tokia.wink

del tu treneriu tai manau visur tas pats, tikrai niekas tau uz ACIU neeis ir nevargs tau aiskint kaip atlikti pratimus, dar ir isjuoks , o kai uzmokesi pinigus tai tada kita kalba smile toks jausmas , kad negyveni Lietuvoje ir nezinai kaip cia viskas vyksta, juk visur tas pats. poliklinika, ligonine, policija , sporto sale visur zodziu. duodi pinigus zmogus atlieka savo funkcija, neduodi pasol utiutiu smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#700 2014-06-24 19:47

Re: Sporto klubai Vilniuje

Ernestas rašė:

kesats rašė:

Sveiki,

Pasidalinsiu savo patirtimi buvau Skygym sporto klube. Duociau 6/10. Ateinu i sale trenerio nera, kai atsiranda tada paklausus ar galiu uzsimoket vienam kartui atsakos vos ne ko cia isvis atejai:D. Na dzin gal nuotaikos nebuvo jam ar dar ka, visko buna ir dar, visa laika uzsidares tam kambariuki su tamsintais stiklais, kraupu:D tada kas liecia rubine, tai maza nera kur tases net isideti nors ji nera is didziuju. Ventiliacijos nera, dusna. Su svoriais problema trukumas ju, nesioja is vieno galo i kita nors tada saleje 5 tik buvom. Seip zmones paprasti sportuoja, tik truksta trenerio prieziuros, nes pratimu atlikimas veda i traumas. Na cia mano vienos dienos pastebejimas, aisku gal istikro pasportavus ilgiau pasikeistu mano nuomone , bet dbr ji susidare tokia.wink

del tu treneriu tai manau visur tas pats, tikrai niekas tau uz ACIU neeis ir nevargs tau aiskint kaip atlikti pratimus, dar ir isjuoks , o kai uzmokesi pinigus tai tada kita kalba smile toks jausmas , kad negyveni Lietuvoje ir nezinai kaip cia viskas vyksta, juk visur tas pats. poliklinika, ligonine, policija , sporto sale visur zodziu. duodi pinigus zmogus atlieka savo funkcija, neduodi pasol utiutiu smile

Nevisur.... ieškok rūsio, kurio savininkas dirba ten iš idėjos, tada pats prieini ir klausi kas negerai, kaip tą ar kitą atlikt. O Jeigu į salę ateini, nosi krapštai ir lauki kada prieis prie tavęs ir parodys viską - pats kaltas big_smile (čia kesats skirta)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net