Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#51 2014-07-16 13:21

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Ar Pusseh'as kaltas, kad toks gimė?

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#52 2014-07-16 13:24

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Volframas rašė:

Ar Pusseh'as kaltas, kad toks gimė?

jo

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#53 2014-07-16 14:45

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Powerbuilder rašė:

pusseh rašė:

Powerbuilder rašė:

pusseh, ar pamatysime tave ateinančiose eitynėse? Ar sunku bus išsirinkti ką apsirengti, tokiai progai?

Tikrai taip, brolau, duok parankę žengsim iškėlę galvas! Derintis meginsiu prie tavęs

Ne brolis as tau suchiara smile tu tik kelk galvą aukštyn, kad matomas būtum, pataikyt lengviau bus smile

Suchiara gali vadint savo puses moteriskas gimines, ne mane, stipruoli
O taip tai kazin kuriam cia daugiau tos eitynes galvoj vietos uzima, man utiutiu visiskai, pas jus sedi mazi pidarai krutinese tai nerimstat pastoviai:)
https://nomeatballs.files.wordpress.com/2010/02/20071110171619_roid_rage.gif?w=456&h=352

Paskutinį kartą taisė pusseh (2014-07-16 14:50)

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#54 2014-07-16 17:17

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

RAMZIS III rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=qeRLJo6sY4Q

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#55 2014-07-16 17:44

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

athletic rašė:

RAMZIS III rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=qeRLJo6sY4Q

Būtent nykstys

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#56 2014-07-16 19:29

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

pusseh rašė:

Powerbuilder rašė:

pusseh rašė:

Tikrai taip, brolau, duok parankę žengsim iškėlę galvas! Derintis meginsiu prie tavęs

Ne brolis as tau suchiara smile tu tik kelk galvą aukštyn, kad matomas būtum, pataikyt lengviau bus smile

Suchiara gali vadint savo puses moteriskas gimines, ne mane, stipruoli
O taip tai kazin kuriam cia daugiau tos eitynes galvoj vietos uzima, man utiutiu visiskai, pas jus sedi mazi pidarai krutinese tai nerimstat pastoviai:)
https://nomeatballs.files.wordpress.com … &h=352

Suchiara tu esi kaip reta. Tau iki vyro, kaip man iki moters. Čia sportininkų forumas, o tu ir dar vienas veikėjas tavo draugelis, čia mažiausiai esat su sportu susiję. Vienas alkoholikas-šustriakas boulingo kamuolius pamyli, kitas pideriuga-šustriakas, neslepiantis to. Ir šiaip, nuvalkiotas jau tas atmazas, kad jei kitus piderais vadini, tai pats toks esi. Juk labai paprasta taip sakyt ar ne? Tai tikriausiai giliai širdyje aš pedofilas, ar vagis, ar narkomanas, nes vienodai visų nekenčiu.

Šiaip į temą, nueik čia, rasi sau kažką.

Paskutinį kartą taisė Powerbuilder (2014-07-16 19:29)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#57 2014-07-16 20:22

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Edit; poweri suauk:)

Paskutinį kartą taisė Ignas87 (2014-07-16 20:59)

Neprisijungęs

 
BlackJezus
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-25
Žinutės: 810
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#58 2014-07-16 21:04

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

tiek buvai prirases ko istrynei? baisu mest balta pirstine suprantu cia ne utiutiu kviest susitikt

Paskutinį kartą taisė BlackJezus (2014-07-16 21:05)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#59 2014-07-16 22:18

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Ne, tiesiog pakankamai jau amziui kad suprastu ka daro ir kaip sneka, o jei nesupranta tai nebusiu kazkoks mesias kuris gyvent moko

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#60 2014-07-16 23:03

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Powerbuilder rašė:

pusseh rašė:

Powerbuilder rašė:


Ne brolis as tau suchiara smile tu tik kelk galvą aukštyn, kad matomas būtum, pataikyt lengviau bus smile

Suchiara gali vadint savo puses moteriskas gimines, ne mane, stipruoli
O taip tai kazin kuriam cia daugiau tos eitynes galvoj vietos uzima, man utiutiu visiskai, pas jus sedi mazi pidarai krutinese tai nerimstat pastoviai:)
https://nomeatballs.files.wordpress.com … &h=352

Suchiara tu esi kaip reta. Tau iki vyro, kaip man iki moters. Čia sportininkų forumas, o tu ir dar vienas veikėjas tavo draugelis, čia mažiausiai esat su sportu susiję. Vienas alkoholikas-šustriakas boulingo kamuolius pamyli, kitas pideriuga-šustriakas, neslepiantis to. Ir šiaip, nuvalkiotas jau tas atmazas, kad jei kitus piderais vadini, tai pats toks esi. Juk labai paprasta taip sakyt ar ne? Tai tikriausiai giliai širdyje aš pedofilas, ar vagis, ar narkomanas, nes vienodai visų nekenčiu.

Šiaip į temą, nueik čia, rasi sau kažką.

Ka vk

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#61 2014-07-16 23:07

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

forumo klounas smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#62 2014-07-17 13:35

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Ignas87 rašė:

Edit; poweri suauk:)

Tikrai? Tu tikrai turi drasos man taip sakyti? Žmogus kuris savo nuogo foto bepisant boulingo kamoulį deda į forumą, kuriame 98% vyrų. Man čia reikia suaugti? Atsičiūkink nuo alkoholio, dienom degraduoji, ne  tik tu, bet ir tavo smegenėlės.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#63 2014-07-17 13:49

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Powerbuilder rašė:

Ignas87 rašė:

Edit; poweri suauk:)

Tikrai? Tu tikrai turi drasos man taip sakyti? Žmogus kuris savo nuogo foto bepisant boulingo kamoulį deda į forumą, kuriame 98% vyrų. Man čia reikia suaugti? Atsičiūkink nuo alkoholio, dienom degraduoji, ne  tik tu, bet ir tavo smegenėlės.

Oi utiutiu vieną kart buvo o jum jau tragedija, utiutiu žiūrit jei nenorit, ten kiek pamenu mergos prašė tai man tada tokioj stadijoj utiutiu buvo. utiutiu? Ne, nepisau, bet tavo fantazija ir veikia pagal išsilavinimo lygį. Dėl visko kitko alko ir pan, tai žinok nėra viskas pagal tave, ir jei kitas nedaro kaip tu - nereiškia, kad tai neteisinga. Dėl tų "draugelis" tai jei su juo draugauji, tai draugauk, nebandyk savo draugų kitiem priklijuot arba iš vis tada nešnekėk. Žodžiu jauties neklystančiu turbūt, bet tos "pamokėlės" ir tokie išsireiškimai tavo tai žemo lygio:) Ir kas dėl to alko tau, negeri ir negerk, bet nepasakok kitiem kaip gyvent reikia ir kaip gyvendamas tu normaliu žmogum būsi.

Dėl temos dar yra variantas pagaut pigius bilietus iš lt į uk ir atgal, ten prisipirkt visko jei jau nori ir grįžt, tai atsipirks tas bilietas palyginus kainas lt ir ten.

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#64 2014-07-17 13:58

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Ignas87 rašė:

Powerbuilder rašė:

Ignas87 rašė:

Edit; poweri suauk:)

Tikrai? Tu tikrai turi drasos man taip sakyti? Žmogus kuris savo nuogo foto bepisant boulingo kamoulį deda į forumą, kuriame 98% vyrų. Man čia reikia suaugti? Atsičiūkink nuo alkoholio, dienom degraduoji, ne  tik tu, bet ir tavo smegenėlės.

Oi utiutiu vieną kart buvo o jum jau tragedija, utiutiu žiūrit jei nenorit, ten kiek pamenu mergos prašė tai man tada tokioj stadijoj utiutiu buvo. utiutiu? Ne, nepisau, bet tavo fantazija ir veikia pagal išsilavinimo lygį. Dėl visko kitko alko ir pan, tai žinok nėra viskas pagal tave, ir jei kitas nedaro kaip tu - nereiškia, kad tai neteisinga. Dėl tų "draugelis" tai jei su juo draugauji, tai draugauk, nebandyk savo draugų kitiem priklijuot arba iš vis tada nešnekėk. Žodžiu jauties neklystančiu turbūt, bet tos "pamokėlės" ir tokie išsireiškimai tavo tai žemo lygio:) Ir kas dėl to alko tau, negeri ir negerk, bet nepasakok kitiem kaip gyvent reikia ir kaip gyvendamas tu normaliu žmogum būsi.

Dėl temos dar yra variantas pagaut pigius bilietus iš lt į uk ir atgal, ten prisipirkt visko jei jau nori ir grįžt, tai atsipirks tas bilietas palyginus kainas lt ir ten.

Tu skirk spalvas aplamai. Tu supranti, kokiam forume sėdi? Juokiasi iš tavęs 95% čia sėdinčių, o tau utiutiu klounu būti, dergtis iš savęs. Aš neteisiu žmonių pagal savo dogmas, kiekvienas turi savo pasirinkimus, bet vėlgi egzistuoja žodžio laisvė ir savo nuomonę aš galiu reikšti ir nebijau to padaryti, ne kaip tu, kažką prirašei ir ištrynei. Ir dar mano pasakymai "žemo lygio", tavo kas antras postas į perlus galėtų eiti. Dalbajobas kaip reta apie save per gerai galvojantis.

Jei dar kažką pasakyt nori, mesk tą savo pirštinę ir pakalbam normaliai, netoli viens kito esam, užpisai jau.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#65 2014-07-17 14:00

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Ignas tik pacukams mažesniems už jį drąsus tą pirštinę mest smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#66 2014-07-17 14:04

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Powerbuilder rašė:

Ignas87 rašė:

Powerbuilder rašė:


Tikrai? Tu tikrai turi drasos man taip sakyti? Žmogus kuris savo nuogo foto bepisant boulingo kamoulį deda į forumą, kuriame 98% vyrų. Man čia reikia suaugti? Atsičiūkink nuo alkoholio, dienom degraduoji, ne  tik tu, bet ir tavo smegenėlės.

Oi utiutiu vieną kart buvo o jum jau tragedija, utiutiu žiūrit jei nenorit, ten kiek pamenu mergos prašė tai man tada tokioj stadijoj utiutiu buvo. utiutiu? Ne, nepisau, bet tavo fantazija ir veikia pagal išsilavinimo lygį. Dėl visko kitko alko ir pan, tai žinok nėra viskas pagal tave, ir jei kitas nedaro kaip tu - nereiškia, kad tai neteisinga. Dėl tų "draugelis" tai jei su juo draugauji, tai draugauk, nebandyk savo draugų kitiem priklijuot arba iš vis tada nešnekėk. Žodžiu jauties neklystančiu turbūt, bet tos "pamokėlės" ir tokie išsireiškimai tavo tai žemo lygio:) Ir kas dėl to alko tau, negeri ir negerk, bet nepasakok kitiem kaip gyvent reikia ir kaip gyvendamas tu normaliu žmogum būsi.

Dėl temos dar yra variantas pagaut pigius bilietus iš lt į uk ir atgal, ten prisipirkt visko jei jau nori ir grįžt, tai atsipirks tas bilietas palyginus kainas lt ir ten.

Tu skirk spalvas aplamai. Tu supranti, kokiam forume sėdi? Juokiasi iš tavęs 95% čia sėdinčių, o tau utiutiu klounu būti, dergtis iš savęs. Aš neteisiu žmonių pagal savo dogmas, kiekvienas turi savo pasirinkimus, bet vėlgi egzistuoja žodžio laisvė ir savo nuomonę aš galiu reikšti ir nebijau to padaryti, ne kaip tu, kažką prirašei ir ištrynei. Ir dar mano pasakymai "žemo lygio", tavo kas antras postas į perlus galėtų eiti. Dalbajobas kaip reta apie save per gerai galvojantis.

Jei dar kažką pasakyt nori, mesk tą savo pirštinę ir pakalbam normaliai, netoli viens kito esam, užpisai jau.

nu padarykit plakata VS big_smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#67 2014-07-17 14:35

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

eee tai poweri varysi i meeta? big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#68 2014-07-17 14:38

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Powerbuilder rašė:

Ignas87 rašė:

Powerbuilder rašė:


Tikrai? Tu tikrai turi drasos man taip sakyti? Žmogus kuris savo nuogo foto bepisant boulingo kamoulį deda į forumą, kuriame 98% vyrų. Man čia reikia suaugti? Atsičiūkink nuo alkoholio, dienom degraduoji, ne  tik tu, bet ir tavo smegenėlės.

Oi utiutiu vieną kart buvo o jum jau tragedija, utiutiu žiūrit jei nenorit, ten kiek pamenu mergos prašė tai man tada tokioj stadijoj utiutiu buvo. utiutiu? Ne, nepisau, bet tavo fantazija ir veikia pagal išsilavinimo lygį. Dėl visko kitko alko ir pan, tai žinok nėra viskas pagal tave, ir jei kitas nedaro kaip tu - nereiškia, kad tai neteisinga. Dėl tų "draugelis" tai jei su juo draugauji, tai draugauk, nebandyk savo draugų kitiem priklijuot arba iš vis tada nešnekėk. Žodžiu jauties neklystančiu turbūt, bet tos "pamokėlės" ir tokie išsireiškimai tavo tai žemo lygio:) Ir kas dėl to alko tau, negeri ir negerk, bet nepasakok kitiem kaip gyvent reikia ir kaip gyvendamas tu normaliu žmogum būsi.

Dėl temos dar yra variantas pagaut pigius bilietus iš lt į uk ir atgal, ten prisipirkt visko jei jau nori ir grįžt, tai atsipirks tas bilietas palyginus kainas lt ir ten.

Tu skirk spalvas aplamai. Tu supranti, kokiam forume sėdi? Juokiasi iš tavęs 95% čia sėdinčių, o tau utiutiu klounu būti, dergtis iš savęs. Aš neteisiu žmonių pagal savo dogmas, kiekvienas turi savo pasirinkimus, bet vėlgi egzistuoja žodžio laisvė ir savo nuomonę aš galiu reikšti ir nebijau to padaryti, ne kaip tu, kažką prirašei ir ištrynei. Ir dar mano pasakymai "žemo lygio", tavo kas antras postas į perlus galėtų eiti. Dalbajobas kaip reta apie save per gerai galvojantis.

Jei dar kažką pasakyt nori, mesk tą savo pirštinę ir pakalbam normaliai, netoli viens kito esam, užpisai jau.

smile Nu suprasi gal kada nors. utiutiu man, prisivėliau pats seniau ir jau atgal neatsuksiu laiko. Ir čia tokių kaip aš +- dauguma yra (apie sportą kalbant). Kad tu man į galvą duotum tai tikiu, tai man nueit pagulėt ten nebent. Savo nuomonę aš irgi išreikšt galiu, bet ją dažnai irgi reik mokėt reikšt smile dalbajobais visus apšerdamas tai čia tokia ir nuomonė smile Ką buvau pirmą kart parašęs viską ir parašiau vis tiek.

Volframas o tavęs iš vis juk nieks nekabino? Tas patsukas tai mane sakė kad pridaužtų ir pan, ten kita situacija visai buvo.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#69 2014-07-17 15:13

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Tai utiutiu susimatysit meete pas igna sodyboj.  Ar powerio nekvieti? big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#70 2014-07-17 15:25

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

Tai nežinau, nepranešė dar nieko varytų ar ne. Ir prie ko čia nekviečiau? Forumo meetas, tai visi kas nori gali varyt

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#71 2014-07-17 16:31

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

sw

Paskutinį kartą taisė pusseh (2014-07-17 17:47)

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#72 2014-07-17 16:34

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

ka vk

Paskutinį kartą taisė pusseh (2014-07-17 17:47)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#73 2014-07-17 17:13

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

big_smile lol
vyrai ir ''vyrai'' eikit gal i koki ezeriuka atsivesinkit ar prie juros pailsekit big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#74 2014-07-17 17:19

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

zaliasss rašė:

big_smile lol
vyrai ir ''vyrai'' eikit gal i koki ezeriuka atsivesinkit ar prie juros pailsekit big_smile

nu rimtai big_smile jau net nebejuokinga darosi, graudu kazkaip hmm

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#75 2014-07-17 17:25

Re: Rubai (parduotuves, kainos, akcijos)

RAMZIS III rašė:

athletic rašė:

RAMZIS III rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=qeRLJo6sY4Q

Būtent nykstys

man tai tas dainuojantys iš išvaizdos ne ką mažiau pidarasas, apie save gabala parase:)))

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net