Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#1 2006-11-04 22:36

Raumenų skausmas

Sveiki , na dabar taip yra: Raumenu skausmas , na nesportuojanciam kunui , arba po petraukos pasportavus visiems zinoma , kad raumenyse , kita diena jausis skausmas. Bet man iskilo klausimas , as sportuoju beveik metus be pertraukos , ir padarius gerai , na pvz tricepsa , man ji skauda vistiek. Vieni sako , gal per didelis svoris , arba per daug pratimu, o kiti sako , kad gerai viskas , taip ir turi  but , nes raumenyse prisikaupia pieno rugsciu stipriai sportuojant ir del to skauda... na dar gliukozes trukumas ir t.t... Bet man svarbiausia suzinot ar taip imanoma? Juk visa gyvenima , jei sportuosi , nevaiksciosi su amzinu skausmu raumenyse.

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#2 2006-11-04 22:42

Re: Raumenų skausmas

sorry , dar patikslinsiu , ne taip parasiau vienoj vietoj >>> negliukozes trukumas, o jos intensyvaus sporto metu pilnas nesuskaidymas, kuriu pasekoje susidaro pieno rugstis raumeny... <<< wink

Neprisijungęs

 
Del
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#3 2006-11-04 23:07

Re: Raumenų skausmas

Didziuosius raumenis visa laika man skauda krutine,nugara,kojas o skauda turbut nuo uzdegimo raumenyse kai darai treniruote gaunasi raumenyse mikroitrukimai o kaip kraujas atnese mineralines medziagas ir panasiai prasideda uzdegimas..

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#4 2006-11-04 23:21

Re: Raumenų skausmas

galima tai pavadinti raumenu plesymu... ar tai gerai?

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#5 2006-11-05 09:23

Re: Raumenų skausmas

LaZDiJoKaS rašė:

sorry , dar patikslinsiu , ne taip parasiau vienoj vietoj >>> negliukozes trukumas, o jos intensyvaus sporto metu pilnas nesuskaidymas, kuriu pasekoje susidaro pieno rugstis raumeny... <<< wink

raumenis skauda ne del to kad gliukozė nesuskaidoma....visų pirmą jau vien tas dalykas kad organizmas naudoja savo sukauptą gliukozę rodo kad prieš treniruotę blogai pavalgei ir trūksta maisto medžiagų.... taip, skausmas kyla dėl išsiskyrusios pieno rūgšties, bet ji išsiskiria kaip šalutinis produktas skaidantis gliukozei... taigi padarom išvadą, kad  blogai su mityba.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#6 2006-11-05 09:31

Re: Raumenų skausmas

LaZDiJoKaS rašė:

Sveiki , na dabar taip yra: Raumenu skausmas , na nesportuojanciam kunui , arba po petraukos pasportavus visiems zinoma , kad raumenyse , kita diena jausis skausmas. Bet man iskilo klausimas , as sportuoju beveik metus be pertraukos , ir padarius gerai , na pvz tricepsa , man ji skauda vistiek. Vieni sako , gal per didelis svoris , arba per daug pratimu, o kiti sako , kad gerai viskas , taip ir turi  but , nes raumenyse prisikaupia pieno rugsciu stipriai sportuojant ir del to skauda... na dar gliukozes trukumas ir t.t... Bet man svarbiausia suzinot ar taip imanoma? Juk visa gyvenima , jei sportuosi , nevaiksciosi su amzinu skausmu raumenyse.

Paskaityk gal rasi naudingos informacijos -> http://www.kulturizmas.net/bendras/p2_articleid/51

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#7 2006-11-05 10:35

Re: Raumenų skausmas

sorry ne i tema bet minis nice avataras big_smilenykstysalah

Neprisijungęs

 
Del
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#8 2006-11-05 12:23

Re: Raumenų skausmas

TZR rašė:

LaZDiJoKaS rašė:

sorry , dar patikslinsiu , ne taip parasiau vienoj vietoj >>> negliukozes trukumas, o jos intensyvaus sporto metu pilnas nesuskaidymas, kuriu pasekoje susidaro pieno rugstis raumeny... <<< wink

raumenis skauda ne del to kad gliukozė nesuskaidoma....visų pirmą jau vien tas dalykas kad organizmas naudoja savo sukauptą gliukozę rodo kad prieš treniruotę blogai pavalgei ir trūksta maisto medžiagų.... taip, skausmas kyla dėl išsiskyrusios pieno rūgšties, bet ji išsiskiria kaip šalutinis produktas skaidantis gliukozei... taigi padarom išvadą, kad  blogai su mityba.

O tai per kiek laiko pieno rugstis issikaido ta pacia diena po treniruotes ar kita o jai skauda ilgiau tai vadinasi ne del pieno rugsties skauda?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#9 2006-11-05 12:29

Re: Raumenų skausmas

Del to skausmo tai yvairiu nuomoniu yra vieni sako kad gerai kiti kad blogai, mano treneris sako jei kita diena skauda raumenis tai perdidelis kruvis buvo pagal jį geriau dazniau bet su mazesniais svoriais sportuot, cia kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#10 2006-11-05 12:36

Re: Raumenų skausmas

Del rašė:

TZR rašė:

LaZDiJoKaS rašė:

sorry , dar patikslinsiu , ne taip parasiau vienoj vietoj >>> negliukozes trukumas, o jos intensyvaus sporto metu pilnas nesuskaidymas, kuriu pasekoje susidaro pieno rugstis raumeny... <<< wink

raumenis skauda ne del to kad gliukozė nesuskaidoma....visų pirmą jau vien tas dalykas kad organizmas naudoja savo sukauptą gliukozę rodo kad prieš treniruotę blogai pavalgei ir trūksta maisto medžiagų.... taip, skausmas kyla dėl išsiskyrusios pieno rūgšties, bet ji išsiskiria kaip šalutinis produktas skaidantis gliukozei... taigi padarom išvadą, kad  blogai su mityba.

O tai per kiek laiko pieno rugstis issikaido ta pacia diena po treniruotes ar kita o jai skauda ilgiau tai vadinasi ne del pieno rugsties skauda?

skausmas jaučiamas kol kraujas pieno rūgštį išnešioja po kitus organus... priklauso nuo organizmo, bet visą kitą dieną po treniruotės skausmas dar būna jaučiamas... beto didelė pieno rūgšties koncentracija kraujyje slopina raumenų darbą...
dar yra toks variantas gal ne raumenį, o sausgysles skauda...

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#11 2006-11-05 12:38

Re: Raumenų skausmas

studentas rašė:

Del to skausmo tai yvairiu nuomoniu yra vieni sako kad gerai kiti kad blogai, mano treneris sako jei kita diena skauda raumenis tai perdidelis kruvis buvo pagal jį geriau dazniau bet su mazesniais svoriais sportuot, cia kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. smile

nevisi vienodai supranta skausmą wink šiaip tai kaip minėjau jeigu skauda dėl pieno rūgšties tai tikrai nėra gerai

Neprisijungęs

 
Manas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-17
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#12 2006-11-18 18:53

Re: Raumenų skausmas

Aš tai visai nejaučiu skausmo nors ir sportuoju sunkiai

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#13 2006-11-18 19:04

Re: Raumenų skausmas

Manas rašė:

Aš tai visai nejaučiu skausmo nors ir sportuoju sunkiai

Tai šaunu wink

Neprisijungęs

 
Tadfas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 101
Atsiliepimai: 0

#14 2006-11-18 22:24

Re: Raumenų skausmas

reiskias niekas ir neauga, jei nejauti jokios skausmo ane.. arba tu is marso, o gal is kitos saules sistemos

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#15 2006-11-19 11:28

Re: Raumenų skausmas

Tadfas rašė:

reiskias niekas ir neauga, jei nejauti jokios skausmo ane.. arba tu is marso, o gal is kitos saules sistemos

Skausmas nera rodiklis auga ar neauga raumuo.

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#16 2006-11-19 12:22

Re: Raumenų skausmas

mano nuomone skausmas po treniruotes, kuris tesiasi kelias dienas yra del to, kad treniruotes metu yra gerokai persistengiama...istampomas raumuo maksimaliai ir kita diena prisikaupia pieno rugsciu, siuo atveju reiketu mazint intensyvuma.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#17 2006-11-19 12:53

Re: Raumenų skausmas

Captain Anabolic rašė:

mano nuomone skausmas po treniruotes, kuris tesiasi kelias dienas yra del to, kad treniruotes metu yra gerokai persistengiama...istampomas raumuo maksimaliai ir kita diena prisikaupia pieno rugsciu, siuo atveju reiketu mazint intensyvuma.

Pieno rūgštys kaupiasi ne kitą dieną,o treniruotės metu ir šiek tiek po jos...o šiaip čia viskas remiasi į mitybą, taigi, mano nuomone reikėtų ne intensyvumą mažint, o mitybą gerint, nors daugumai pradedančiųjų(nors kai kurie saves tokiais ir nelaiko) reikėtų ir treniruotėse šiek tiek nuleisti garą...

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#18 2006-11-20 10:53

Re: Raumenų skausmas

Na, musu trenere sake, kad pieno rugshtis raumenyse ishsilaiko tik keleta valandu po treniruotes. Jei skauda kita diena, ar net ir po keliu dienu - pieno rugshti jau chia niekuo deta... Dazhniausiai skauda persistengus. Na, dar klausimas, kaip skauda... Jei stipriai, reishkia tikrai persistengta, jei tik lengvas maudimas - tai norma...

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#19 2007-01-02 21:52

Re: Raumenų skausmas

Ziuzia rašė:

Na, musu trenere sake, kad pieno rugshtis raumenyse ishsilaiko tik keleta valandu po treniruotes. Jei skauda kita diena, ar net ir po keliu dienu - pieno rugshti jau chia niekuo deta... Dazhniausiai skauda persistengus. Na, dar klausimas, kaip skauda... Jei stipriai, reishkia tikrai persistengta, jei tik lengvas maudimas - tai norma...

pirma karta kai pasportavau tai 3 dienas judet negalejau normaliai tai matyt persitreniravau o dabar tai retai kada skauda gal permazas kruvis? smile

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#20 2007-01-02 23:19

Re: Raumenų skausmas

pasakysiu pagal save , jaj skauda jauciu kad treniruote nenuejo veltui , o skauda nes padidinau svori ir raumuo nespejo apsiprasti  nykstys  ir man tas skausmas patinka nzn kodel big_smile stanga
M dar juk skausmas nelygus skausmui , gali buti ne 1 ir ne dvi priezastys .. vo tep smile

Paskutinį kartą taisė loliK (2007-01-02 23:35)

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#21 2007-01-03 13:48

Re: Raumenų skausmas

jei skauda, vadinasi augi stanga smile

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#22 2007-01-03 17:23

Re: Raumenų skausmas

Na ir Išavda , kad raumenų skausmas nėra blogas dalykas smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#23 2007-01-03 19:52

Re: Raumenų skausmas

Tas skausmas daugiause priklauso nuo to kaip dažnai treniruojamas raumuo, jei treniruotės bus dažnesnės jo nesijaus, o sportuojant pagal splitus ir apkraunant raumenį kas 7 dienas jausis. Dar aišku įtakos turi mityba ir poilsis.

Neprisijungęs

 
loliK
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-12-15
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#24 2007-01-07 12:26

Re: Raumenų skausmas

studentas rašė:

Tas skausmas daugiause priklauso nuo to kaip dažnai treniruojamas raumuo, jei treniruotės bus dažnesnės jo nesijaus, o sportuojant pagal splitus ir apkraunant raumenį kas 7 dienas jausis. Dar aišku įtakos turi mityba ir poilsis.

Jop , kai skauda dar daugiau baltymu suvalgau kad atsistatytu.

Neprisijungęs

 
BMW.SauberF1Team
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-04-10
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#25 2007-02-28 21:18

Re: Raumenų skausmas

apie ka gali byloti toks faktas: po treniruotes man viskas OK. Is ryto atsiekliu - irgi viskas puiku. Bet daugmaz po pietu jausti pradedu raumenu skausma, vakarais stipriau. Sekanti ryta vel viskas gerai. Cia kazkas pas mane su mityba? Pats stebiuosi... neutral

Paskutinį kartą taisė BMW.SauberF1Team (2007-02-28 21:25)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net