Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1101 2015-01-17 01:18

Re: Sporto klubai Kaune

lexusrx rašė:

Ignas99 rašė:

pamennu


pas mus rajone sales budavo vienkartiniai 5-7 lt tai su draugais
sportuojam atskiruose klubuose tai gerai sau susimoki ir pasidarai kokia
trefke kartu i sav, o dabar irgi po 5-7eurus pakeite viska, nu tai
sorry moket uz trefke 7 eurus kai menesinis 30 euru ka zinau..

Vienkartiniai yra tik pabandymui.
Nenori klubai tu vienkartiniu.
Net ir menesiniu nelabai nori klubai kurie nori turet geresni pelna metu
gale.
Pagauni kleinta.pasirasai metini kontrakta su tiesioginiu debetu.Va cia
yra ju klientas.
O tai kad ateis ar neateis keli perejunai porai kartu, jiems visai
nerupi.
Jei saziningai daugumai butu geriau kad tokiu net nebutu.
Nes kaip minejau vienkartiniai abonentai nera perejunams ar chebrai
pasirdyt per sales pereit skirti.
Tokiu klubai NEKENCIA

nu pvz as.sporto sale lankysiu iki mirties ko gero.bet karta i
savaite.nu ir ka dabar.kazkaip man tu 150 i men uz 4 kart nesinori
moket.aisku nebus vienkartiniu ir mokesi.kogero jei dar i galva ateina
zodis brangu tai toks klubas ne man.beabejo puiku kada turi senu
pazystamu kurie ileidzia uz 3 eurus pvz PASIMATYMAS ar FITNES FACTORY
GYM.aisku dar yra perkami kartu paketai.pvz FIT GYM.10 kartu 150lt buvo.IMPULSAS neturi to kogero

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-17 01:29)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1102 2015-01-17 01:27

Re: Sporto klubai Kaune

JayDee rašė:

Negeras rašė:

lexusrx rašė:


Vienkartiniai yra tik pabandymui.
Nenori klubai tu vienkartiniu.
Net ir menesiniu nelabai nori klubai kurie nori turet geresni pelna metu
gale.
Pagauni kleinta.pasirasai metini kontrakta su tiesioginiu debetu.Va cia
yra ju klientas.
O tai kad ateis ar neateis keli perejunai porai kartu, jiems visai
nerupi.
Jei saziningai daugumai butu geriau kad tokiu net nebutu.
Nes kaip minejau vienkartiniai abonentai nera perejunams ar chebrai
pasirdyt per sales pereit skirti.
Tokiu klubai NEKENCIA

Nesuprantu o kam tokiu nekęsti ?

Lygiai ta pati man siandiena Impulse pasake, ta ka cia parase lexus, tik
aisku grazesne forma smile Del to ives nario mokesti ir tt

londone stojimo mokestis beveik visur,apie 30 svaru,bent 10 skirtingu klubu aplankiau.jav taip pat 30 zaliu plius kontraktas apie 30 zaliu men.be kontrakto pamenu 40 zaliu grynais paeme vienam kietam dzyme.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1103 2015-01-17 11:31

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

JayDee rašė:

Negeras rašė:


Nesuprantu o kam tokiu nekęsti ?

Lygiai ta pati man siandiena Impulse pasake, ta ka cia parase lexus, tik
aisku grazesne forma smile Del to ives nario mokesti ir tt

londone stojimo mokestis beveik visur,apie 30 svaru,bent 10 skirtingu klubu aplankiau.jav taip pat 30 zaliu plius kontraktas apie 30 zaliu men.be kontrakto pamenu 40 zaliu grynais paeme vienam kietam dzyme.

Nežinau as per 6 metus pakeičiau nemažai klubu Londone bet niekur nemokėjau jokio mokesčio , cia gal nebent kokiuose posh centre Fitness First arba virgin activ kur per mėnesį po 60 svaru mokėt smile) as visad labiau mėgau underground tipo sales max 35 per mėnesį ir be jokiu supistu pediku…

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#1104 2015-01-17 21:36

Re: Sporto klubai Kaune

Kita antr ar trec nuvarysiu i Impulsa man ten biski reik vienu klausimu tai pasidomesiu kokios privilegijos suteikia tas nario mokestis.

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#1105 2015-01-17 23:26

Re: Sporto klubai Kaune

liniux rašė:

Kita antr ar trec nuvarysiu i Impulsa man ten biski reik vienu klausimu tai pasidomesiu kokios privilegijos suteikia tas nario mokestis.

Ko gero jokių... Pats ten sportuoju 1,5 metų, tai per tuos metus spėjo padidint kainas, treneriam atlyginimus sumažino, pradėjo atskaičiuot iš jų, pakeitė dangą vienoj salės daly ir pastatė dar vieną stalo teniso stalą. Viskas.

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#1106 2015-01-18 09:58

Re: Sporto klubai Kaune

Matao rašė:

liniux rašė:

Kita antr ar trec nuvarysiu i Impulsa man ten biski reik vienu klausimu tai pasidomesiu kokios privilegijos suteikia tas nario mokestis.

Ko gero jokių... Pats ten sportuoju 1,5 metų, tai per tuos metus spėjo padidint kainas, treneriam atlyginimus sumažino, pradėjo atskaičiuot iš jų, pakeitė dangą vienoj salės daly ir pastatė dar vieną stalo teniso stalą. Viskas.

Prajuokinai :d as nesuprantu tai kam jus einat i tokius klubus, ka mažai underground tipo saliu Kaune ?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#1107 2015-01-18 17:53

Re: Sporto klubai Kaune

Negeras rašė:

NATURAL1978 rašė:

JayDee rašė:


Lygiai ta pati man siandiena Impulse pasake, ta ka cia parase lexus, tik
aisku grazesne forma smile Del to ives nario mokesti ir tt

londone stojimo mokestis beveik visur,apie 30 svaru,bent 10 skirtingu klubu aplankiau.jav taip pat 30 zaliu plius kontraktas apie 30 zaliu men.be kontrakto pamenu 40 zaliu grynais paeme vienam kietam dzyme.

Nežinau as per 6 metus pakeičiau nemažai klubu Londone bet niekur nemokėjau jokio mokesčio , cia gal nebent kokiuose posh centre Fitness First arba virgin activ kur per mėnesį po 60 svaru mokėt smile) as visad labiau mėgau underground tipo sales max 35 per mėnesį ir be jokiu supistu pediku…

Visuose ne Undergroundiniuose yra stojimo mokestis, kartais Promo padaro.

Neprisijungęs

 
GiedriusQ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-02-26
Žinutės: 396
Atsiliepimai: 5

#1108 2015-01-18 17:58

Re: Sporto klubai Kaune

kas sportuoja žalgirio sporto komplekse (prie molo) ?

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#1109 2015-01-19 19:41

Re: Sporto klubai Kaune

Negeras rašė:

Matao rašė:

liniux rašė:

Kita antr ar trec nuvarysiu i Impulsa man ten biski reik vienu klausimu tai pasidomesiu kokios privilegijos suteikia tas nario mokestis.

Ko gero jokių... Pats ten sportuoju 1,5 metų, tai per tuos metus spėjo padidint kainas, treneriam atlyginimus sumažino, pradėjo atskaičiuot iš jų, pakeitė dangą vienoj salės daly ir pastatė dar vieną stalo teniso stalą. Viskas.

Prajuokinai :d as nesuprantu tai kam jus einat i tokius klubus, ka mažai underground tipo saliu Kaune ?

Kito pasirinkimo neturėjau, ten dirba viena trenerė, su kuria treniruojos. Turiu tam tikrų problemų, su kuriom ji specializuojasi, tai tiek. smile

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#1110 2015-01-19 23:06

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1111 2015-01-20 08:56

Re: Sporto klubai Kaune

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

juokas ima kai sako kad uzsieni jau seniai sitas mokestis yra big_smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#1112 2015-01-20 09:24

Re: Sporto klubai Kaune

Idejoj sportuoju ir vargo nematau

Neprisijungęs

 
specnaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-18
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 3

#1113 2015-01-20 10:17

Re: Sporto klubai Kaune

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

Paskutinį kartą taisė specnaz (2015-01-20 10:17)

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1114 2015-01-20 11:41

Re: Sporto klubai Kaune

specnaz rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1115 2015-01-20 11:42

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o ne  kad geda  tau ten sportuot big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

Neprisijungęs

 
specnaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-18
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 3

#1116 2015-01-20 12:41

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

Jaunuoli, man konkreciai, jei tai butu beda (pinigu trukumas) man nebutu problema tai pripazinti ir tikrai gyvenime esu turejes momentu kad nebuvo uz ka valgyt pirkt, man tai nera geda tai pripazinti, nes tai tik pinigai, kurie yra uzdirbami. Siuo metu galiu sau leist gerokai daugiau nei abonenta i IMPULSA... smile bet sportuoju tikram rusy, smirdanciam, supelyjusiam rusy. Tu is dalies esi teisus - stangos yra visur vienodos. BET Atmosfera yra skirtinga, as pradejau sportuot tada kai tokiu blatnu sporto klubu nebuvo, uzaugau rusy, atejes i rusy jauciuosi kaip namuose, atejes i kluba kur viskas blizga, aplink fasadiniai langai, fyfos ir byberiai jauciuosi kaip sveciuose. Jeigu pradejai sportuot paradiniam klube pats sito nesuprasi,tau stanga visur vienoda. Ta pacia stanga salej visi kilnoja, kodel ne visi vienodi kaip tau atrodo? Atmesfera,nusiteikimas tai vienodai stangai kelt yra skirtingas. Tai yra viena. Antra...nebandau girtis kad esu kazkoks isskirtinis bet  iprastuose klubuose man truksta svoriu smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1117 2015-01-20 12:51

Re: Sporto klubai Kaune

specnaz rašė:

zvalgas rašė:

specnaz rašė:


"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

Jaunuoli, man konkreciai, jei tai butu beda (pinigu trukumas) man nebutu problema tai pripazinti ir tikrai gyvenime esu turejes momentu kad nebuvo uz ka valgyt pirkt, man tai nera geda tai pripazinti, nes tai tik pinigai, kurie yra uzdirbami. Siuo metu galiu sau leist gerokai daugiau nei abonenta i IMPULSA... smile bet sportuoju tikram rusy, smirdanciam, supelyjusiam rusy. Tu is dalies esi teisus - stangos yra visur vienodos. BET Atmosfera yra skirtinga, as pradejau sportuot tada kai tokiu blatnu sporto klubu nebuvo, uzaugau rusy, atejes i rusy jauciuosi kaip namuose, atejes i kluba kur viskas blizga, aplink fasadiniai langai, fyfos ir byberiai jauciuosi kaip sveciuose. Jeigu pradejai sportuot paradiniam klube pats sito nesuprasi,tau stanga visur vienoda. Ta pacia stanga salej visi kilnoja, kodel ne visi vienodi kaip tau atrodo? Atmesfera,nusiteikimas tai vienodai stangai kelt yra skirtingas. Tai yra viena. Antra...nebandau girtis kad esu kazkoks isskirtinis bet  iprastuose klubuose man truksta svoriu smile

Tai ir rasyt reikia kad atmosfera bloga big_smile, mano pirma sale irgi buvo tokia papelyjus, net nezinau ar tais laikais buvo tu tokiu sporto klubu, bent as nezinojau big_smile bet uz jaunuoli nykstys  man asmeniskai irgi nario mokestis yra kazkokia pieva big_smile

Neprisijungęs

 
specnaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-18
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 3

#1118 2015-01-20 13:19

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

zvalgas rašė:


taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

Jaunuoli, man konkreciai, jei tai butu beda (pinigu trukumas) man nebutu problema tai pripazinti ir tikrai gyvenime esu turejes momentu kad nebuvo uz ka valgyt pirkt, man tai nera geda tai pripazinti, nes tai tik pinigai, kurie yra uzdirbami. Siuo metu galiu sau leist gerokai daugiau nei abonenta i IMPULSA... smile bet sportuoju tikram rusy, smirdanciam, supelyjusiam rusy. Tu is dalies esi teisus - stangos yra visur vienodos. BET Atmosfera yra skirtinga, as pradejau sportuot tada kai tokiu blatnu sporto klubu nebuvo, uzaugau rusy, atejes i rusy jauciuosi kaip namuose, atejes i kluba kur viskas blizga, aplink fasadiniai langai, fyfos ir byberiai jauciuosi kaip sveciuose. Jeigu pradejai sportuot paradiniam klube pats sito nesuprasi,tau stanga visur vienoda. Ta pacia stanga salej visi kilnoja, kodel ne visi vienodi kaip tau atrodo? Atmesfera,nusiteikimas tai vienodai stangai kelt yra skirtingas. Tai yra viena. Antra...nebandau girtis kad esu kazkoks isskirtinis bet  iprastuose klubuose man truksta svoriu smile

Tai ir rasyt reikia kad atmosfera bloga big_smile, mano pirma sale irgi buvo tokia papelyjus, net nezinau ar tais laikais buvo tu tokiu sporto klubu, bent as nezinojau big_smile bet uz jaunuoli nykstys  man asmeniskai irgi nario mokestis yra kazkokia pieva big_smile

Nu parasysiu aiskiau big_smile mano draugu, pazistamu ratas didzioji dalis yra sportuojantys zmones,vieniems sportas reiskia daugiau kitiems maziau,vieni yra pasieke daugiau kiti maziau,vieni yra nuolatiniai kiti sezoniniai sportininkai,vieni i sporta ziuri vienu kampu,kiti kitokiu kampu,as kai is savo varpines ziuriu vieni ju yra rimtesni sportininkai kiti ne ir dabar kai pagalvoju nezinau nei vieno rimto (konkreciai tik mano poziuri,kuris nebutinai yra teisingai) sportininko...kiek as pazistu tokiu impulsu sporcmenu ten eina del a-to ka gauna kartu su abonementu (sauna,baseinai, joga ir tt) b-nes gavo abonementa dovanu is darbo,draugu ir eina kad nereiktu ismesti c-gali pasigirti draugams,giminems,pazistamiems kad jie "sportuoja" (vaiksto isporto kluba)

Neprisijungęs

 
unrealSF
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1119 2015-01-20 14:48

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki sportininkai,
Noriu, kad pasidalintumet patirtim ir pasiulymais. Noriu lankyti sporto kluba, dainavoje ar aplink ją, kaina nera svarbi, svarbu atsidavęs treneris, kuris padėtų man žaliukui tiek su programom, taisiklingu dirbimu,  tiek maisto derinimu norint sustambėti.

Mane domina Idėja sporto klubas, kokie jūsų manymai.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#1120 2015-01-20 16:30

Re: Sporto klubai Kaune

specnaz rašė:

zvalgas rašė:

specnaz rašė:


Jaunuoli, man konkreciai, jei tai butu beda (pinigu trukumas) man nebutu problema tai pripazinti ir tikrai gyvenime esu turejes momentu kad nebuvo uz ka valgyt pirkt, man tai nera geda tai pripazinti, nes tai tik pinigai, kurie yra uzdirbami. Siuo metu galiu sau leist gerokai daugiau nei abonenta i IMPULSA... smile bet sportuoju tikram rusy, smirdanciam, supelyjusiam rusy. Tu is dalies esi teisus - stangos yra visur vienodos. BET Atmosfera yra skirtinga, as pradejau sportuot tada kai tokiu blatnu sporto klubu nebuvo, uzaugau rusy, atejes i rusy jauciuosi kaip namuose, atejes i kluba kur viskas blizga, aplink fasadiniai langai, fyfos ir byberiai jauciuosi kaip sveciuose. Jeigu pradejai sportuot paradiniam klube pats sito nesuprasi,tau stanga visur vienoda. Ta pacia stanga salej visi kilnoja, kodel ne visi vienodi kaip tau atrodo? Atmesfera,nusiteikimas tai vienodai stangai kelt yra skirtingas. Tai yra viena. Antra...nebandau girtis kad esu kazkoks isskirtinis bet  iprastuose klubuose man truksta svoriu smile

Tai ir rasyt reikia kad atmosfera bloga big_smile, mano pirma sale irgi buvo tokia papelyjus, net nezinau ar tais laikais buvo tu tokiu sporto klubu, bent as nezinojau big_smile bet uz jaunuoli nykstys  man asmeniskai irgi nario mokestis yra kazkokia pieva big_smile

Nu parasysiu aiskiau big_smile mano draugu, pazistamu ratas didzioji dalis yra sportuojantys zmones,vieniems sportas reiskia daugiau kitiems maziau,vieni yra pasieke daugiau kiti maziau,vieni yra nuolatiniai kiti sezoniniai sportininkai,vieni i sporta ziuri vienu kampu,kiti kitokiu kampu,as kai is savo varpines ziuriu vieni ju yra rimtesni sportininkai kiti ne ir dabar kai pagalvoju nezinau nei vieno rimto (konkreciai tik mano poziuri,kuris nebutinai yra teisingai) sportininko...kiek as pazistu tokiu impulsu sporcmenu ten eina del a-to ka gauna kartu su abonementu (sauna,baseinai, joga ir tt) b-nes gavo abonementa dovanu is darbo,draugu ir eina kad nereiktu ismesti c-gali pasigirti draugams,giminems,pazistamiems kad jie "sportuoja" (vaiksto isporto kluba)

ir dar svarbiausiai reikia nepamirst pasifotkint ir pasitikrint feisbuka gal ten kazkas kazka labai degancio ir rimto parase big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1121 2015-01-20 21:41

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai, daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu, vaiku maziau prieina turbut big_smile

neteisus tu,as asmeniskai galiu eiti y impulsa nemokamai nu ir kas is to?buvau nuejes paziureti,man ten pievu pieva,reikia skirti komercinius klubus zmonem gerai laika praleisti nuo klubu kuriose zmones susirenka arti,kai patirsi ta jausma suprasi kad toks kaip impulsas tam nesutverti,nors ir darbinej salej 20kg blynas teik pat sveria kaip impulse.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1122 2015-01-21 05:16

Re: Sporto klubai Kaune

Negeras rašė:

NATURAL1978 rašė:

JayDee rašė:

Lygiai

ta pati man siandiena Impulse pasake, ta ka cia parase lexus, tik
aisku grazesne forma smile Del to ives nario mokesti ir tt

londone stojimo mokestis beveik visur,apie 30 svaru,bent 10 skirtingu
klubu aplankiau.jav taip pat 30 zaliu plius kontraktas apie 30 zaliu
men.be kontrakto pamenu 40 zaliu grynais paeme vienam kietam
dzyme.

Nežinau as per 6 metus pakeičiau nemažai klubu Londone bet niekur
nemokėjau jokio mokesčio , cia gal nebent kokiuose posh centre Fitness
First arba virgin activ kur per mėnesį po 60 svaru mokėt smile) as visad
labiau mėgau underground tipo sales max 35 per mėnesį ir be jokiu
supistu pediku…

as kaip tik tarp pediku.hahaha.i undergraundus nejau ,nes kompleksuoju
kad mazai keliu.jauciuosi kad trukdau kacialintis.o pas mane didziausias
svoris 60kg ant stangos tai as su beveik visais pedikais kaip su
lygiais,bet b l e kiti dar pavaro ant stangu ten.po karta pasportavau
keliuose ESPORTA FITNES,FITNES FIRST IR VIRGIN ACTIVE,bet isirinkau
pati tavo nemegstamiausia, del pediku kiekio, REBOK.kur Canary warth

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-21 05:49)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1123 2015-01-21 05:26

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616
  hanteliai

juokas ima kai sako kad uzsieni jau seniai sitas mokestis yra big_smile

amerikoj ir anglijoj tai pries 5m buvo jau

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1124 2015-01-21 05:30

Re: Sporto klubai Kaune

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

liniux rašė:

http://www.delfi.lt/verslas/manolitai/lojaluma-sporto-klubu-tinklas-skatins-nauju-mokesciu.d?id=66903616
  hanteliai

"pririsimo","isipareigojimo" mokestis...kas nori buti priristas prie
kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus
ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas
gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir
toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai
elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija
sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai,
daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai
negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau
daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu,
vaiku maziau prieina turbut big_smile

tai va,sneka betka cia.as tureciau galimybe,plociau 270lt i men ir visus mokescius vien kad man tie smirdantys vaikai nesmirinetu.beto visos geriausios moterys ten.tai two in one

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1125 2015-01-21 05:33

Re: Sporto klubai Kaune

specnaz rašė:

zvalgas rašė:

specnaz rašė:

"pririsimo","isipareigojimo"

mokestis...kas nori buti priristas prie
kazko?
kai klubas geras ir rimtas nereikia jokiu "pririsimo" mokesciu zmogus
ten sportuos ir bus nuolatinis klientas,geriau neieskos turedamas
gerai...kai klubas yra sudu kruva (toks kaip pavyzdziui impuls) net ir
toks pririsimo mokestis kliento prie sudu kruvos nepriris
man asmeniskai butu geda sporutoti impulse, priklausyti kazkokiai
elitinei impulsnariu linijai...bet visokiu yra,yra kategorija
sportininku kuriem priklausymas kazkokiai tipo sportininku katogorijai,
daugiau rieiskias nei pats sportas...

taip ir sakyk kad neiperki o kad geda big_smile as pvz neiperku ir man visai
negeda ta pripazint ir as nestumiu nes stangos visur vienodos, tureciau
daug licnu euru gal ir eiciau, gal is tos dideles kainos yra ir pliusu,
vaiku maziau prieina turbut big_smile

Jaunuoli, man konkreciai, jei tai butu beda (pinigu trukumas) man nebutu
problema tai pripazinti ir tikrai gyvenime esu turejes momentu kad
nebuvo uz ka valgyt pirkt, man tai nera geda tai pripazinti, nes tai tik
pinigai, kurie yra uzdirbami. Siuo metu galiu sau leist gerokai daugiau
nei abonenta i IMPULSA... smile bet sportuoju tikram rusy, smirdanciam,
supelyjusiam rusy. Tu is dalies esi teisus - stangos yra visur vienodos.
BET Atmosfera yra skirtinga, as pradejau sportuot tada kai tokiu blatnu
sporto klubu nebuvo, uzaugau rusy, atejes i rusy jauciuosi kaip
namuose, atejes i kluba kur viskas blizga, aplink fasadiniai langai,
fyfos ir byberiai jauciuosi kaip sveciuose. Jeigu pradejai sportuot
paradiniam klube pats sito nesuprasi,tau stanga visur vienoda. Ta pacia
stanga salej visi kilnoja, kodel ne visi vienodi kaip tau atrodo?
Atmesfera,nusiteikimas tai vienodai stangai kelt yra skirtingas. Tai yra
viena. Antra...nebandau girtis kad esu kazkoks isskirtinis bet 
iprastuose klubuose man truksta svoriu smile

as Olimpe uzaugau galima sakyt,nu ir ka.atgyvena.tai kad tada nebuvo tai
ka.?kaip minotaurai tuose rusiuose.as va priverstas i grizli vaiksciot
del tu bokso maisu,nu ir nera dar ten baisu bet butu galimybe must ta
maisa moderniam klube su svaria rubine ,tikrai neatsisakyciau.pagal tave specnaz mastant tai reiktu su antru golfu vazinet ir nokia 1610 kalbet nes kas nauja tai By.berio navarotai.hahaha.krc kiekvienam savo

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-01-21 05:38)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net