Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#1 2006-11-27 20:08

Meilė sporte

Jau seniai yra zinoma kad savo artima zmogu sutinki toje pacioje profesijoje,ar laisvalaikio leidime.
Tai jei jus noretume ir dristumete papasakoti apie patirtas meiles ,sio sporto deka,mielai prasome=)

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#2 2006-11-28 17:57

Re: Meilė sporte

Strong rašė:

Jau seniai yra zinoma kad savo artima zmogu sutinki toje pacioje profesijoje,ar laisvalaikio leidime.
Tai jei jus noretume ir dristumete papasakoti apie patirtas meiles ,sio sporto deka,mielai prasome=)

Be shansu smile I shonus ner kada dairytis, ne tik kad pazhintis megzt wink

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#3 2006-11-29 02:23

Re: Meilė sporte

Kartais pravartu apsizvalgyt
=)kartais to ir tetruksta,iki pilnos laimes,ko gero klydau manydamas kad kulturistai ir fitnesininkes atranda meile "sporto saleje"wink

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#4 2006-11-29 11:19

Re: Meilė sporte

Nori priešo ar šiaip niurgzlios bobos - galiu pasisiūlyti - ateik, kur sportuoju, atsisėsk ant treniruoklio, kurio man reikia, bent kokioms 20 min. ir pradėk spaudyt mobiliaką - jei ne po 10 min. užburbuliuosiu, tai po 15 - garantuotai tongue
Jei rimčiau - ateinu tik sportuoti, o visa kita salėj - neįdomu. Gatvėj sportuojančiųjų toj pačios salėj ir veidų neatpažinčiau - nepastabi, be to, ir ne tie interesai salėj smile

Neprisijungęs

 
Ziuzia
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-02-21
Žinutės: 89
Atsiliepimai: 0

#5 2006-11-29 11:41

Re: Meilė sporte

big_smile Ko gero, tas pats smile Atkreipi demesi i ka nors saleje tik tada, kai tas "kazhkas" uzhtupia tau reikalinga treniruokli ir ilgai nuo jo nenusikrapshto... smile Dazhniausia kam nors numesta fraze: "jums dar shito reikes?" Kitu interesu ner... Tikrai nelabai net veidu atsimeni kas ten po ta sale sukiojas.

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#6 2006-12-08 21:19

Re: Meilė sporte

Alfe:)o kur tu sportuoji?sudominai.kokioj salej?

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#7 2006-12-11 13:11

Re: Meilė sporte

Strong rašė:

Alfe:)o kur tu sportuoji?sudominai.kokioj salej?

Koks skirtumas?! Šiuo metu "Body gym'e".

Neprisijungęs

 
Strong
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-03
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#8 2006-12-11 17:38

Re: Meilė sporte

Vilniuje?

Neprisijungęs

 
Affe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-06
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#9 2006-12-12 08:42

Re: Meilė sporte

Strong rašė:

Vilniuje?

Taip. Ir?

Neprisijungęs

 
FuxAz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#10 2007-01-07 17:15

Re: Meilė sporte

Dairytis kartais pravartu smile)) Bent jau kai padarau pratima reikia siek tiek akis prasmagint tongue O siaip tai isvis manes nedomina fitnesininkes smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#11 2007-09-27 21:19

Re: Meilė sporte

hmm gan atvirai.. smile bet labai idomiai paskaiciau tavo pasakojima smile
kas del mineto ''efedrino'' tai visu 100% sutinku wink geriausias budas, motyvacija ir visa kita.. tada moteris ima svyteti smile ex.. koks geras jausmas.. tie roziniai akiniai.. smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#12 2007-09-28 09:11

Re: Meilė sporte

Beje, Vega, ziurint i avataro foto, tai labai super vaizdelis..
Gal imestum savo varzybiniu ar/ir siaip is gym'o foto.. nes skaitant postus ir tavo nuomone, bei kai kuriose temose komentarus, tai nuomone apie tave, kad esi gan rimta sportininke.. butu tikrai labai idomu.. + pati matai, cia mot gimines ne fontanai big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#13 2007-09-28 11:36

Re: Meilė sporte

vega rašė:

o tai tema, as tai tikrai pasipasakosiu, kadangi ir siaip manes cia niekas nepazita tai bus proga.
nu vat gyvenau as UK ir kaip tikra lietuvaite i gyma ejau kasdiena, nu juk vistiek reikia graziai atrodyti net ir tarp storu briciu:D
na ir stai gymo treneris sako, kad as gan daug svoriu kilnoju ir parekomendavo nueiti i papildu parduotuve kurios savininkas kulturistas ir turi savo gima.
nu as nuejau o jis ir sako mano draugas Hunni Glanvile( turi pro card UK) tave apsiimtu treniruoti.
nu ir nuo to viskas prasidejo big_smile
aisku leituvos vyrai baisiai mane smerks, bet moterys galsu pras.
o gi tas Hanni, aukstas ramenings(gi kulturistas) geru manieru pasisveikino uz rankos viska apvedziojo, visko iskalusinejo, o jau meilusti lipsnutis.
na gi ir sutikau kad treniruote, na po poros men kasdieniniu treniruociu ir visokiu prisilietimu darant pratimus ir ale tikrinimo ar raumuo isitempes ir siiap bile ko, viskas baigesi pas ji namuose, ale pasikviete apziureti kaip per ta laika raumens struktura baigesi ir taip tpliau big_smile .......(tas taip toliau visi zinote ka reiskia).
na as kaip naivi  jauna isimylejau ji iki pazastu, tuo metu tai buvo geriausias efidrinas mano treniruotem, sportavau su energija turejau uzsispirima, meile man buvo labai didelis tonusas siekti  uzsibrezto tikslo.
aisku poto as gavau trauma jis isskrido i US ruostis olimpijai kai grizo tai  jau turejonauja auka savo gyme o as su trim sulauzytais slanksteliais gryzau i lietuva gydytis big_smile
tai vat tokia pamokanti istorija, meile ar aistra yra labai geras tonusas treniruotem, tuo labiau kai yra bendri interesai, jai rimtai tai gyvenant su kulturistu man buvo daug lengviau.
as ji tepdavau dazais pries pasirodyma jis mane, jis manes nesnekindavo kaip dehidratuodavau ir buvau visa pilka ir vos gyva, o as is jo nesijuokdavau kai jis vos galedavo uzlipti laiptais po koju treniruotes,
tai yra gerai, tai yra tarpusavio pagalba, taciau bet kokie vyrai uzsiiminedami siuo sportu tampa truputi egoistais ir savimeilomis, jokiu budu nevisi.
taciau as savo pamoka ismokau, dabar turiu vyra kuris taip pat sportininkas taciau ne kulturistas, panasi prigimtis taciau nekonkurencija,
tai vat tokia mano patirtis su meile sporto saleje

tik asilai gali smerkt tai ka parasei,protingai atvirai,gyvenimas toks yra visi per daug ka praeinam.respect tau.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#14 2007-09-28 16:23

Re: Meilė sporte

nykstys puikiai atrodai, tikiuosi ir toliau taip pat sėkmingai sieksi tikslo wink

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#15 2007-09-28 20:25

Re: Meilė sporte

viskas gut virsus liuks,jo kojas biski pasvilint dar reiktu bet visumoj gut.kazkaip nezinau kodel apie ta tavo pro is uk negirdejes esu kokiam mieste jus sportinot?

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#16 2007-09-28 21:26

Re: Meilė sporte

ohohoho yikes superine mergaite yikesyikesyikes

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#17 2007-09-28 21:40

Re: Meilė sporte

Eina sau Vega.. akys isprogo ziurint foto.. nzn kas tada fotkese  buvo kategorijoj, bet ziurint tai u h u hu hu.. suuuper.. turiu omeny ir veida ir kuna smile

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#18 2007-09-29 00:10

Re: Meilė sporte

Ingrida H2O rašė:

Eina sau Vega.. akys isprogo ziurint foto.. nzn kas tada fotkese  buvo kategorijoj, bet ziurint tai u h u hu hu.. suuuper.. turiu omeny ir veida ir kuna smile

kad ir pati ta pati turi tai nesproginek:))

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#19 2007-09-29 11:00

Re: Meilė sporte

Manau abi merginos labai grazios smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#20 2007-10-01 16:32

Re: Meilė sporte

vega rašė:

as treniravausi Duntsable, o tada varzybos buvo south east england. ten buvo tiesiog paprastas chempionatas jie vyksta keikvienoje anglijos dalyje, nieko svarbaus nieko ipatingo. o del pro tai turejau galvoje kad jai buciau tokios formos ir toliau tai gal BUCIAU priejusi iki pro, bet taip neivyko gavau trauma big_smile
aciu uz pagyrimus bet kritika visuomet vertinu labiau is jos galima pasimokyti.
o H2O galima jusu foto pazeti?

o nuo ko trauma ir kokia? eina sau tos traumos ir sveikatos sutrikimai visi.. man irgi po LT cempionato i Malta neisejo islekt, kadangi ten su bilietais kazkoks nesusipratimas ivyko, tai nei vienas sportininkas neisvaziavo.. o i Europos cempa Italijoj, tai likus trim dienom inkstu priepuolis.. pati sau greitaja vidury miesto issikvieciau.. vnz.. nesvarbu big_smile
mano fotkiu tai cia kazkiek yra, ir dar kitame forume, ten truputi daugiau.. siais metais klasikinio fitneso kategorijoj buvau.. http://www.kulturizmas.net/forumas/view … hp?id=1304

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#21 2007-10-05 08:51

Re: Meilė sporte

Aciu labai Vega smile tikrai labai malonu.. ir is taves, tai is rimtos puses  priimu komentarus, nuomone.. nes kaip sakoma tu kitom akim matai, vertini..  Cia sitom varzybom tai mazinausi, nes klasikinis fitnesas, reikiejo i svori itilpt..lengvas raumenynas.. o pries tai varzyb, tai dalyvavau IFBB body-fitness kategorijoj..tai tuomet didesnis svoris buvo..
Klaipediete? Galvoju daba.. cia apie WFF gal federacija? del politikos, tai..patikek.. smile apie tai cia nekalbesiu big_smile

Jetau.. Vega.. uzuojauta del traumos.. tikrai labai rimta.. eina sau.. Bet vistiek, stipri esi.. uzsibrezto tikslo tikrai pasieksi..
O del svorio, tai as ir be rimtu traumu ne su kaladem vaikstau tai tikrai.. big_smile isvis, offseason man sunku islaikyt svori, neuzsimest.. pas mane aplamai toks organizmas, kai drauge ir trenere sako "Insulinine" esu big_smile big_smile
pvz dabar man leidziama viskas, vos ne grietinelej maudytis big_smile treneriai sako atsivalgyk ir aplamai darau metus pertraukele nuo varzybu.. o tada spaustis griezciau.. (Aisku, grietineliu nevalau..nebent ledu is grietineles big_smile big_smile bet siaip jei ne saldumynai, tai mityba ne baisiogaliska, nes tokiu taukuotu birbyzu nevalgau, MC netraukia ir t.t.. bet va, saldeskos silpnybe)

O kas del scenos kaip uzlipau Vaikystej tai del saves daugokai ciuozinejau.. pries pradedant lankytis salej tai buvau uzkietejsu aerobike.. po dvi trevkes varydavau, dar kuri laika buvau uzsikabinus lauko tenisa, bet su treneriu, ir taip rimciau jau, na bet kazkaip neprilipo.. ir kazkaip kai viskas pabodo, tai atejau i sale, na ir nlb ilgai pasportavus, pasiule ruostis varzybom, tai vat.. nors po pirmu varzyb spjaudziaus ir zegnojausi, kad daugiau gyvenime nesiruosiu, bet pasiruosiau dar viena pavasari.. po to daaaar viena.. ir nzn.. vis tiek dar galvoju, tik nzn kada.. pavasari ar rudeni.. bus matyt.. smile

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2007-10-05 08:54)

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#22 2007-10-05 20:08

Re: Meilė sporte

Bet tai tu superine sportininke..  nykstys stiprios sporto sakos wink
malonu, kad forume atsirado mot lyties atstove, kuri daug ismano ir su kuria galima padiskusint ir siaip pasneket.. smile

Tikrai nuosirdziai linkiu, kad greiciau taisytusi sveikatele ir kad greiciau ateitu tos varzybos, kuriose gyvai tektu pabendraut.. ir ka gali zinot, gal ir bus taip, kad abi stovesim toj pacioj kategorijoj smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#23 2007-10-05 20:37

Re: Meilė sporte

vega rašė:

1. labai graziai isdirbtas kunas. Labai tave sveikinu. zinai as pati lt nedalyvavau nes pati dar tik kokie 8men cia gyvenum bet buvau nuejusi pazet kai dramteatry buvo,ir zinai pasidare liudna. ta klaipediete net vardo nezino izbego m iss anoreksija i sceana padare pora spagatu ir tokios kaip vat ruse buvo graziai isdirbta ir kitos pralaimejo, nes jos tevelis kzk virvutes patampe. zinai as nelabai surpantu tos visos politikos kuri vyksta lt scenose bet ta anoreksike tikrai yra bet kokio fitneso pasibjaurejimas.
taip kad labai tave sveikinu labai grazus kunas, labai grazus veidelis tikrai nuosirdziia. turi moteriskuma is taves svytinti nesugandink jo anabolikais, nenualinks nesveikom dietom ir zinok kada reikia laiku pasitraukti, tai labai svarbu.
2,as siaip nuo pat mazu dienu esu tailando bokso sportininke su uk rinktine isvaziavau kai man buvo 13m . tiesioginiai smugiai i galva, darbas su svarmenimis judesyje visa tai itakojo mano stuburo persisukima, tarp slanksteliniu disku sumazejima, galiausiai n uo vieno is tokiu smugiu i galba suskilo trys kaklo slanksteliai. pasiseke kad nesibaige kaip "Milion dolar baby" filme- kad neparalizavo. siaip ar taip 6 men lovoje ligonineje, rinktine ismete mane kaip nebereikalinga slamsta.
tada dar apie metai rebilitacijos. o tada po truputi i sporto sale, tai ir uzsikabinau ant kulturizmo, man tiesiog reikejo uzauginti raumenis kad islaikytu mano stubura.
po viso sito laiko liko salutiniai efektai- nuolatos skadanti nugara. vaziavu i maskva pas geriausius kinozeterapiautus ir suzinojau apie neeiline mokykla stuburo traumom gydyti, kurios vienas is mokinys dirba ir lietuvoje, taip mano gyvenimo ratas apsisuko ir as gryzau i lietuva big_smile

dabar jau po truputi galiu kelti daugiau svoriu,bet vistiek dar neimanomi man pratimai su stanga nat peciu( neatlaikytu stuburas) ir siaip kiekvienma judesyje galvoju ka darau. Minties kontroles budu treniruotes net ir su lengvu svoriu tampa itin sunkios:D ko man ir  reikia. bet kadangi visa ta trauma uzsimeciau labai daug svorio dabar sveriu 95kg- isivaizduok kulturistes saviojauta nesiojantis toki gelbejimosi rata big_smile TRAGEDIJA
bet jau kadangi pilnai iejau i treniruociu rintma( aciu mano treneriui jis programo sudare tokia kuri tinka tik man smile tai uzsibreizau tiksla iki nauju metu  numesti iki 80kg o poto eisiu toliau, svarbiausia po truputi tada neatsiranda nepasisekimo jausmo ir turi jegu eiti toliau big_smile

na va tokia mano kulturizmo istorija, gan liudna bet pamokanti. sportas mane pasodino i invalido vezimeli ir tik sportas mane vel is jo pakele. mano gyvenimas pasikeite kiekvienas mano zingsnis sporto klube yra apgalvotas.big_smile

na o tu kaip uzlipai ant scenos ?

idomi istorija,sakyciau pamokanti, sorry nebuvauskaites, bet matosi kad labai daug patirties, kurios verta paklausyt, ir kas svarbiausia laiku pasitraukti...linkiu kad pamazu susitvarkytu pas tave viskas...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#24 2007-10-08 23:20

Re: Meilė sporte

na taip, big_smile bet kol pats neisbandai, kazkaip sunku patiket, bet kai isbandai tada jau zinai pasekmes ir kaip viskas vyksta wink

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#25 2007-10-09 11:31

Re: Meilė sporte

Paskutine pastraipa man patiko, geri zodziai wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net