Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#26 2015-02-25 21:01

Re: Stiklinis shaker'is

Omni2 rašė:

Aš aukštų standartų draugam neturiu. Užtenka jų savanoriško raštiško atsiklaupimo ant kelių prieš mane. Tad jauskis saugiai.

Aš nesiklaupsiu ant kelių. Ne bahūriška - pamojna man yra taip daryt. Pas mane yra taisyklė - kas ne draugas - tas priešas.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#27 2015-02-25 21:13

Re: Stiklinis shaker'is

Iš akių matau, kad rimtas. big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#28 2015-02-25 21:14

Re: Stiklinis shaker'is

Bachūrai draugų neturi. Jie turi tik interesus.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#29 2015-02-25 21:17

Re: Stiklinis shaker'is

O su kuo apsikabint duše po treniruotės? Su interesu?

Neprisijungęs

 
KempiniukasZyzzakelnis
Išmestas
Registravosi: 2015-01-28
Žinutės: 519
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#30 2015-02-25 21:17

Re: Stiklinis shaker'is

Omni2 rašė:

O su kuo apsikabint duše po treniruotės? Su interesu?

big_smilebig_smile oi tu

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#31 2015-02-25 21:22

Re: Stiklinis shaker'is

Omni2 rašė:

O su kuo apsikabint duše po treniruotės? Su interesu?

Su tais su kuriais interesas sutampa.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#32 2015-02-25 21:23

Re: Stiklinis shaker'is

Jie iškart tampa draugai

Neprisijungęs

 
Negeras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-15
Žinutės: 1573
Atsiliepimai: 2

#33 2015-02-25 21:46

Re: Stiklinis shaker'is

stumiat big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#34 2015-02-26 13:50

Re: Stiklinis shaker'is

Omni2 rašė:

Atsakymas į pirmąją tavo lietuviškojo haiku eilutę: Turbūt nieko. O kaip tu manai?
Į antrą: Ar nepaaiškinsiu, ar "kaip čia ką" parašiau susijusio su e2? Aš tavęs paklausiu analogiškai - ar gėris prieš blogį gali kovoti naudodamas blogį vardan gėrio, nes geras blogis pateisinamas prieš blogą blogį naudojamą blogiems tikslams taip pat, kaip geras blogis pateisinamas naudojant blogumo panaikinimui geriems tikslams? (gali nerišliai gautis, arba visai nieko nesigauti, bet iš tavo posto sprendžiant - turėtum susidoroti)
Į trečią: I like pie.
Į ketvirtą: Šiuo metu, šiandien, ar pastarąją valandą? O gal klausi ar tą patį 100g ryju nuo mūsų super argumentuoto ginčo su biblinės kilmės biochemijos knygom?

Vopšim, žmogau, nu nebebūk tu juokingas. Ta prasme, nebedėk į tai pastangų. Davai imam kompromisą. Aš užskaitau save kaip debiliuką, bet tu nebeironizuoji, gerai?

P.S. Jei sutinki su kompromisu, paspausiu tau pliusą prie atsiliepimų ir įrašysiu kokią tik nori priežastį. Duodu slieko žodį.

šitas pramušė big_smilebig_smilebig_smile
senokai čia nebuvau užsukęs, bet kiek paskaitinėju, tai omni2 postai žiauriai ūpą pakelia big_smile nesigilinu, kuris teisus ginče, bet  iškalbos netrūksta  tikrai nykstysbig_smilebig_smile jau vien šitas postas nuotaiką pakėlė big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#35 2015-02-26 15:32

Re: Stiklinis shaker'is

smekla rašė:

Omni2 rašė:

smekla rašė:

kempiniuk, omni, paaiskinkit man, kiek e2 pakils isgerus 1.5l vandens is neptuno PLASMASINES bonkes man dabar? arba dabar daug papildu geriu, kurie irgi plasmaskeje sufasuoti. ar tai itakos mano e2?
kadangi volfas tema istryne, o cia blevyzgos nr2 vistiek

Atidžiau stebėk mano postus, gal išmoksi ironizuot aukštesniu, nei autistas socializaciniame centre, lygmeniu.

Va, vienas iš puikių pavyzdžių. Pastatai save į nevykėlio padėtį. Kartą pajuokavau nepiktybiškai, o tavo šitos, atsiprašant, trydos, primena vaiką, kuriam dėdė autobusiuke pasiūlė saldainį, bet ne to skonio. Tavo akyse aš galiu būt nebent "pacukas, tikintis ką kažkokie, save protingais laikantys dėdės, laboratorijose daro". Mano akyse tu esi balvonėlis su prastu arba nonexistent/wannahave humoro jausmu, ir kliedesiais, kurių nesugebi NET pasitelkęs internetą, argumentuoti, todėl pradedi ironizuoti.
Atsišaudyk, kolorade. big_smile Stenkis kuo juokingiau, nesiremdamas jokiais mokslais. Turėtų būt lengva - patirtis jau yra.
Arba kaip pasakytų apetitas: "apetitas utiutiu, o tu džiunglėse".

kaip cia ka parasei, susije su e2?
ar nepaaiskinsi ?
ar vel apie mane kazka deliosi, bet abiem atvejais i lankas?
p.s ar dar ryji vis po 100+gr baltymo per karta?



vaidas viper 2 big_smile

Neprisijungęs

 
Airūna
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2015-02-16
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#36 2015-02-26 22:20

Re: Stiklinis shaker'is

Volframas rašė:

Gal kuris iš dylerių netyčia turi? Stiklainio nesiulyti.

http://www.b-a.eu/p411012/gertuve-su-sa … cool-balta

Dar net kažkokia lazdelė yra.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net