Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Valter
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-01-28
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 2

#1 2015-04-20 21:57

Prieš pirmąjį kartą

Pats po truputi "valgau" visą informaciją apie farmakologiją, kad atėjus laikui viską daryti tvarkingai ir neprigrybaut.
Ir vis užkliūna pasakymai, kaip "tau dar valgyt ir valgyt", "ką tu su tokia forma nori jau durtis?", "palauk 1(3,5,10) metų prieš pradėdamas" ir panašios.

Todėl kilo natūralus klausimas - su kokiais duomenimis pradėjot savo pirmąjį kursą?

Manau, kad ne man vienam būtų įdomu sužinoti/pamatyti, kokiame lygyje buvo dabartiniai veteranai.

Forumo esmė yra dalintis informacija ir diskutuoti, todėl jei norit parašyt standartinę frazę, kaip " mentas būsi?", tai gal iškart aplenkit temą.
Apeliuoju į tuos asmenis, kurie geranoriškai nori suteikti informacijos ir paskatinti/paprotinti/atkalbėti vis dar dvejojančius.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2 2015-04-20 22:18

Re: Prieš pirmąjį kartą

Jaip ,mentas,,

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3 2015-04-20 22:36

Re: Prieš pirmąjį kartą

Aš salę lankiau nuo 16 metų, kuomet per fizinį vienas pasakė "gal eik pasikačialink, šūdinai atrodai". Minkiau minkiau geležį kokį dešimtmetį, bet taip nieko gero ir nepriminkiau. Na kaip, už visus savo draugus buvau stipresnis, ant sparingų malkų kraudavau, atsispaudimų daugiau padarydavau, prisitraukimų ir t.t. Bet vat žiūri į "fitness magazine" ir galvoji "kas su manim ne taip?". Tuomet 1.5 metų rimtai sportavau pagal visas taisykles, kasdien svėriau maistą, stebėjau progresą ir vistiek nebuvau patenkintas rezultatais. Išsikūdinęs iki ryškaus 6packo - masės visai neliko ir žmona pasakė, kad jai reikia vyro, o ne berniuko. Va tada kilo išganingas klausimas: "o tai kiek gi galima be chemijos užsikačialinti?" Vėl panirau į internetines paieškas ir po +/-3 mėn radau atsakymą, kuris mane šiek tiek nuliūdino. Yra sunku susitaikyti, kad gyvni iliuzijų pasaulyje, o beveik visi spofesionalūs sportininkai sėdi ant farmos. Matyt, buvau naivus. Realiai jeigu žmogus yra padaręs bent vieną lean bulką ir bent vieną gerą cut'ą - manau neprapuls ir chemindamas. Visos tos kalbos, kad turi sėst ant farmos, kai pasieki savo kažkokį mistinį natūralų limitą yra perlenktas reikalas. Visi dideli bodzybilderiai nori sukurti įspūdį, kad jie kažką žino, ko nežino kiti ir kad jie dideli, ne dėl adatos, o dėl to, kad "aš taaaaaip stipriai dirbu ties tuo". Karti tiesa yra ta, kad iš kiekvieno chemiko atimk adatą ir po keletos metų niekad gatvėje nepasakysi, kad čia eina kultūristas. Bodybildingas yra ne rocket sciense, o be farmos estetiškos išvaizdos nepadarysi.

Neprisijungęs

 
ernisx
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas/UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 363
Atsiliepimai: 0

#4 2015-04-21 01:35

Re: Prieš pirmąjį kartą

Zuikis13 rašė:

Aš salę lankiau nuo 16 metų, kuomet per fizinį vienas pasakė "gal eik pasikačialink, šūdinai atrodai". Minkiau minkiau geležį kokį dešimtmetį, bet taip nieko gero ir nepriminkiau. Na kaip, už visus savo draugus buvau stipresnis, ant sparingų malkų kraudavau, atsispaudimų daugiau padarydavau, prisitraukimų ir t.t. Bet vat žiūri į "fitness magazine" ir galvoji "kas su manim ne taip?". Tuomet 1.5 metų rimtai sportavau pagal visas taisykles, kasdien svėriau maistą, stebėjau progresą ir vistiek nebuvau patenkintas rezultatais. Išsikūdinęs iki ryškaus 6packo - masės visai neliko ir žmona pasakė, kad jai reikia vyro, o ne berniuko. Va tada kilo išganingas klausimas: "o tai kiek gi galima be chemijos užsikačialinti?" Vėl panirau į internetines paieškas ir po +/-3 mėn radau atsakymą, kuris mane šiek tiek nuliūdino. Yra sunku susitaikyti, kad gyvni iliuzijų pasaulyje, o beveik visi spofesionalūs sportininkai sėdi ant farmos. Matyt, buvau naivus. Realiai jeigu žmogus yra padaręs bent vieną lean bulką ir bent vieną gerą cut'ą - manau neprapuls ir chemindamas. Visos tos kalbos, kad turi sėst ant farmos, kai pasieki savo kažkokį mistinį natūralų limitą yra perlenktas reikalas. Visi dideli bodzybilderiai nori sukurti įspūdį, kad jie kažką žino, ko nežino kiti ir kad jie dideli, ne dėl adatos, o dėl to, kad "aš taaaaaip stipriai dirbu ties tuo". Karti tiesa yra ta, kad iš kiekvieno chemiko atimk adatą ir po keletos metų niekad gatvėje nepasakysi, kad čia eina kultūristas. Bodybildingas yra ne rocket sciense, o be farmos estetiškos išvaizdos nepadarysi.

Sitam postui sukurt atskira tema ir padaryt kaip svarbia, kad visalaika virsuj butu.

Tokia ta realybe ir ja reiktu suprast visiem einantiem i sale, taip pat kaip ir tai, kad joks proteinas, kreatinas ar kita xuinia is taves Svarco nepadarys ir dauguma to tik geras marketingas.

Paskutinį kartą taisė ernisx (2015-04-21 01:37)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net