Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1 2015-05-12 06:17

Kokią formą galima pasiekti naturaliai

http://s29.postimg.org/sfua76g7b/Viewer_disc.png
Perspėjimas: šis straipsnis gali paveikti jūsų psichiką. Jūs turite teisę uždaryti šitą langą, išjungti kompiuterį, pasivaikščiot ir kitą dieną atsikelsite, kaip niekur nieko! Toliau ramiai galėsite leisti mamos sunkiai uždirbtus pinigus papildams, diskutuoti su draugais apie BCAA poveikį raumenų sintezei, rašyti laiškus Kalėdų seneliui ir niekad nesuprasti, kodėl jūsų 37 cm bicepsai niekaip netampa 45 cm patrankom. Time to choose, Neo!
http://s30.postimg.org/fbe0ift5d/Viewer_disc.png
Aš noriu objektyviai parodyti, kokia fizinė forma yra pasiekiama natūraliai. Bėda yra tame, kad televizija yra taip stipriai iškaipiusi mūsų suvokimą apie vyro kūną, kad pasamonėje ryškus pilvo presas ir masyvios rankos yra bet kokio sportininko atributas. Manau, kad žmogus prieš eidamas į sporto salę turi žinoti, ką jis gali pasiekti natūraliai ir ar tai jį tenkina. Nesupraskit manęs klaidingai - aš nieko neturiu prieš natūralų sportą..., bet daug žmonių įdeda begales pastangų ir jaučiasi prastai, nes netampa panašūs į fitnes modelius. Tiesą sanakt, natūralus bodybuildingas, kaip ir visas profesionalus sportas be AAS, apksritai neegzistuoja kaip reiškinys... Na, bet arčiau reikalo.
Pamėginkime suprasti, kodėl visuomenėje yra susiformavęs klaidingas įspūdis apie vyro kūno galimybes. Tarkim turime nuotrauką eilinio Petro, kuris nesportuoja ir nevartoja AAS. Tai yra vienas kraštutinumas. Priešingybė Petrui yra Filas. Filas ir AAS vartoja, ir sportu aktyviai užsiima, ir genus, atrodo, gerus turi. Kaip veikia žmogaus logika: jei Filas mažins AAS dozes jis panašės į Petrą, o jeigu Petras ims sportuoti jis panašės į Fila. Tuomet mes mintyse padarom šių divejų priešingybių vidurkį ir gauname trečią įsivaizduojamą asmenį - Vofka. Vofka stiprus, fainas, žodiu sportininkas iš didžiosios S.
http://s23.postimg.org/9zaiz49az/Viewer_disc.png
Išties, tokią logiką galima taikyti, bet yra vienas esminis niuansas: Filo išvaizda iš principo yra nepasiekiama su AAS. Visam pasaulyje neatsiras žmogus, kuris vartodamas AAS atrodytų taip, kaip Filas. Filo formai pasiekti reikalingi ne tik androgeniniai preparatai, bet ir augimo hormonas, insulinas... Visuomenė visus šiuos preparatus suplaka į vieną mišrainę vadindami "chemija" tačiau taip toli gražu nėra. Taigi, mano draugai, norėdami suprasti, kas tas yra naturalas, reikia kaip pozityvųjį kraštutinumą naudoti ne Filą, o kultūristą, kurio preparatai apsiriboja vien tik AAS. Insulino ir HGH kokteilis išpopuliarėjo 90', kuomet įvyko milžiniškas šuolis bodybuildingo istorijoje. Atsirado tokie milžinai, kaip Dorian Yates, o visi senos kartos kultūristai atrodė tarsi "Bro, do you even lift". Ištaisykime paveikslėlį ir vietoj Filo įkelkime Serge Nubret. Na kaip, ar dabar Vofka įsipaišo į loginę seką?
http://s15.postimg.org/v182wbx57/Viewer_disc.png
Panašiai, kaip kūno masės indeksas (KMI) yra dar matuojamas masės be riebalų indeksas (ang. fat free mass index - FFMI). Yra nustatyta, kad profesionalių natūralių sportininkų indeksas negali viršyti 25 [Ref. 1]. Šis indeksas yra individualus ir priklauso nuo genetikos, tačiau 25 yra iš esmės lubos. Maža to, jeigu jūs save laikote "average" geriausia ko galite tikėtis yra 23-24. Yra galimos išimtys, kuomet sutrinka augimo hormono gamyba, tačiau nenoriu leistis į niuansus. Galiu tik pasakyti, kad jeigu Jums tai grėstų – jūs jau apie tai žinotumėt. Taigi, AAS leidžia FFMI kilstelti iki ~30, o Insulinas + HGH ~34.
Tai ką mums sako šie FFMI skaičiai? Pamėginkime paskaičiuoti Golden Era kultūristų FFMI. Iš akies visiems duokim kuklius 9% BF (negi gaila). Tuomet
Arnold Schwarzenegger: 188cm, 113kg --> FFMI = 28,59 [Ref. 2]
Frank Zane: 175cm, 84kg  --> FFMI (BF% 9) = 25.28  FFMI (BF% 6) = 26.1 [Ref. 3]
Lee Haney: 181cm, 112kg --> FFMI = 31.05 [Ref. 4]
Aš nesu caliperis (prietaisias riebalams matuoti), todėl skaičiai gali būti ir kitokie, bet kas krenta į akis, tai kad Frank Zane (jo, čia šitas, kuris iš Zizzo pavogė Zizz pose) laimėjo Mr. Olympia teturėdamas FFMI ~26 (tariant, kad BF% 6). Pamėginkim palyginti skaičius su mūsų forumo geriausiais atletais. Aptarkim vieną žmogų, kurio asmenybės nenoriu atskeleisti. Tiesiog primeskime skaičius.
http://s1.postimg.org/71xgfiq27/Viewer_disc.png
Mr. X: 181cm, 97kg. Būkim šiam ponui gailestingi ir BF% prilyginkim 12! FFMI = 25.99. Taigi, mes net darydami dideles nuolaidas matome, kad šio natūralaus sportininko forma yra ne ką prastesnė nei Franke Zane! Išvadas daromės patys.
Tiesa yra tame, kad vartojant 1g/sav AAS galima visiems garsiai pasakoti, kad esi natūralas ir visi linksčios galvom. Žmonės tiki tuo, kuo nori tikėti. Kai manęs paklausė ar aš ant chemijos, man užteko atsakyti: "aš į dieną suvalgau 800g ryžių" ir visi tuomet "a, nu tada jo...". Esu jaunystėje girdėjęs posakį "Jei kažkas klausia ar vartoji AAS - reiškia tu vartoji AAS". Ilgą laiką aš nesupratau šio posakio, bet jo esmė yra ta, kad be AAS neįmanoma atrodyti, tarsi tu gal vartoji AAS.
Norint atpažinti chemiką reikia atkreipti dėmesį į raumenų struktūra. Daugiausia AAS receptorių pas vyrą yra pečiuose ir trapecijoj [Ref. 5]. Esant ant „kurso“ šios kūno dalys auga sparčiausiai, ko pasekoje susikuria, kaip vadinami "3D delts". Pečiai - natūralumo veidrodis. Pas natūralą yra 99% tikimybė, jis neturi pečių, kurie turi "erdvinį vaizda".  Aš sakau 99%, o ne šimtas, nes yra tikimybė, kad sportininkas yra genetiškai linkęs platiems pečiams, bet tuomet, net jei jis būtų su "3D delts", bendras vaizdas vistiek būtų ne „fotošopinis“. Palyginimui, kad suprastumėte, kas tas 3D delts, pateikiu du jaunuolius, iš kurių vienas yra natūralas, o kitas... youtube natty (nedaugiau 1g/sav).
http://s10.postimg.org/nb0u1vh89/Viewer_disc.png
Na ir pabaigai. Tai kaip gi gali atrodyti natūralas arba ko galite tikėtis po įdėto sunkaus darbo, prižiūrėtos mitybos ir pasišventimo? Apačije pateikiu nuotraukas žmonių, kurių forma yra pasiekiama daugumai [Ref. 6]. Jeigu jums patinka tai ką matote - šaunu! Sportuokit, stenkitės ir gal pavkys. Sakau gal, nes visi esame skirtingi. Turėkit raumeny, kad tam dar prireiks 3 metų darbo ir be jokių „aj vasarai būna apleidžiu“. Jei tokios perspektyvos netenkina - belieka pirkti AAS arba pasikabinti sportbačius ant vinies. Negaiškit savo gyvenimo, nes jis tik vienas. Natūraliai galima atrodyti atletiškai, bet ne estetiškai. Užmirškit apie "photoshop look". Na ir be jokio abejo verta paminėti tokius youtube natty veikėjus, kaip Matt Ogus, Chris Jones, Lazar Angelov... Pamirškit! Jie tiek pat natūralūs, kiek Pamelos Anderson silikoninė krūtinė.
http://s8.postimg.org/jefnioo1h/Viewer_disc.png


Jei patiko dėkit + į mano karmą, jei ne – pasiskųskit adminams ir su trečiu įspėjimu einu ilsėtis. Sekantis straispis: Kodėl maisto papildai yra pinigų švaistymas

References:
[1] Kouri EM, Fat-free mass index in users and nonusers of anabolic-androgenic steroids,  Clin J Sport Med. (1995) 5(4):223-8.
[2] http://en.wikipedia.org/wiki/Arnold_Schwarzenegger
[3] http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Zane
[4] http://en.wikipedia.org/wiki/Lee_Haney
[5] http://www.trans-health.com/2005/traini … shoulders/
[6] http://nattyornot.com/physiques-achieve … -steroids/

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-09-08 09:05)

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#2 2015-05-12 07:02

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

visalaik galvodavau "Iskur pas kitus tokie peciai, gal genai? visi pusapvaliai, grazus"

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#3 2015-05-12 07:17

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2017-03-24 08:01)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#4 2015-05-12 08:01

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Nzn ka cia naudingo parasei.. bulvarinis skaitalas kazkoks.. sugaisau brangias 5 pusryciu minutes.. beje pas mane 13 metu kai buvai tai peciu galejo pavydeti puse musu forumo builderiu (turbut as tas 1%) ir PS look gali pasiekti daugelis.. zmones.. neklausykit zuikio ir nelipkit i AAS liuna.. nes ialipt lb sunku paklauskit pas Lape.. big_smile

Neprisijungęs

 
IronLewis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-03
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#5 2015-05-12 08:21

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

man uztenktu ir tiek smile

Paskutinį kartą taisė IronLewis (2015-05-12 08:23)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#6 2015-05-12 08:22

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Woody rašė:

Nzn ka cia naudingo parasei.. bulvarinis skaitalas kazkoks.. sugaisau brangias 5 pusryciu minutes.. beje pas mane 13 metu kai buvai tai peciu galejo pavydeti puse musu forumo builderiu (turbut as tas 1%) ir PS look gali pasiekti daugelis.. zmones.. neklausykit zuikio ir nelipkit i AAS liuna.. nes ialipt lb sunku paklauskit pas Lape.. big_smile

Ps look gali pasiekt daugelis ???
Nebejuokauk smile))))

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#7 2015-05-12 08:23

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

IronLewis rašė:

man uztenka ir

Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

Neprisijungęs

 
IronLewis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-03
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#8 2015-05-12 08:32

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

MrBurbulas rašė:

IronLewis rašė:

man uztenka ir

Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

as negalvoju, o zinau wink

Paskutinį kartą taisė IronLewis (2015-05-12 08:33)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9 2015-05-12 08:45

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Neturiu dabar daug laiko skaityt, grizes perskaitysiu kas cia per demagogijos. Visai idomu.

P.S. Pagal tave realiai negalima uzsikacialint graziu peciu? Cia taip tik klausiu. Ai ir numesk tada, kaip pagal TAVE atrodo dideli naturalus peciai. Taip tik idomu big_smile
P.S.S. Veliau paieskosiu is sporto pradzios grynai su peciais ft palyginimui big_smile Nes forma panasi, kaip ir dabar tik kad mazesni big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#10 2015-05-12 08:57

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Skaičiuoklė tai vėjas big_smile tokia silkė kaip aš net ant vaistų ? :DDD

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#11 2015-05-12 08:58

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

IronLewis rašė:

MrBurbulas rašė:

IronLewis rašė:

man uztenka ir

Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

as negalvoju, o zinau wink

Spangalas dar 1 smile))
Ech tos rozines svajones.
P.s. utiutiu kad gyno islindes. Bet turbut nuo vistienos.

Neprisijungęs

 
ernisx
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas/UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 363
Atsiliepimai: 0

#12 2015-05-12 09:22

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

MrBurbulas rašė:

IronLewis rašė:

MrBurbulas rašė:


Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

as negalvoju, o zinau wink

Spangalas dar 1 smile))
Ech tos rozines svajones.
P.s. utiutiu kad gyno islindes. Bet turbut nuo vistienos.

Sunku susitaikyt su realybe kai kuriem smile

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#13 2015-05-12 09:31

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

MrBurbulas rašė:

IronLewis rašė:

MrBurbulas rašė:


Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

as negalvoju, o zinau wink

Spangalas dar 1 smile))
Ech tos rozines svajones.
P.s. utiutiu kad gyno islindes. Bet turbut nuo vistienos.

Tai taip, vistiena steroidine ne jis big_smile

Zuikis cia gerai viska išdestė, kas kačialkon vaikšto ne metus, patys viską mato.

Gaila, Omni kurtai dingęs, tas čia dadėtu gerai big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Valter
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-01-28
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 2

#14 2015-05-12 10:00

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

lolardas rašė:

Skaičiuoklė tai vėjas big_smile tokia silkė kaip aš net ant vaistų ? :DDD

Klausimas ar realiai įvertinai savo bf, nes pagal vieną iš Zuikio šaltinių, dauguma labai optimistiškai vertina savo kūną.. smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#15 2015-05-12 10:19

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Valter rašė:

lolardas rašė:

Skaičiuoklė tai vėjas big_smile tokia silkė kaip aš net ant vaistų ? :DDD

Klausimas ar realiai įvertinai savo bf, nes pagal vieną iš Zuikio šaltinių, dauguma labai optimistiškai vertina savo kūną.. smile

Tik su kaliperiu galima tiksliai ismatuot. Is vaizdo ta pati bf% turintys 2 žmonės gali net labai skirtigai atrodyt ryskumu. Pas mane suemus geras gabaliukas lasinio yra, tik papozuojant geriau atrodo big_smile Tai, kad cia tik spejimai gali buti, tikslumo nulis jei be normaliu matavimu bf'o

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#16 2015-05-12 10:51

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Savo dėjau 12%
Nu tai net su 15% vistiek gaunasi kad pasibadžiau smile)

Šita skaičiuoklė neturi labai svarbaus kintamojo LAIKAS

Yra skirtumas ką per 8metus pasieki ir ką per 2

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#17 2015-05-12 11:32

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

lolardas rašė:

Savo dėjau 12%
Nu tai net su 15% vistiek gaunasi kad pasibadžiau smile)

Šita skaičiuoklė neturi labai svarbaus kintamojo LAIKAS

Yra skirtumas ką per 8metus pasieki ir ką per 2

Jei kažkas klausia ar tu vartoji AAS - reiškia tu vartoji. Tu vartoji ? hmm

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#18 2015-05-12 13:12

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

IronLewis rašė:

MrBurbulas rašė:

IronLewis rašė:

man uztenka ir

Tu galvoji jis naturalus ? :DDD

as negalvoju, o zinau wink

ką tu žinai? Už jį patį geriau žinai? big_smile Per kažkokią teliko laidą jis pats prisipažino, kad ant AS sėdi. O kur dar gyno.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#19 2015-05-12 13:46

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

O tai kas tiem peciam pas bloodi? big_smile kad trapecijos yra? Fotke kur naturalas ir ne ten net ne vienodai itempta viskas smile

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2015-05-12 13:47)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#20 2015-05-12 14:03

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Čia, kad visi nepultų į neviltį truputi kritikos Zuikio teorijai. Taip, Zuiki, tai tėra tik teorija.

Zuikis pats ne kartą yra minėjęs, kad yra fizikas, o, kad tiksliųjų mokslų atstovai nėra patys lanksčiausi mąstytojai, tai čia gana aikvaizdus ir plačiai žinomas faktas. Žmogaus fiziologija, vidiniai/išoriniai procesai, chemines reakcijos, genetika nėra apibrėžta konkrečiomis formulėmis, čia x-ų daug daugiau nei fizikoje. Čia yra, tai prieš ką visos formulės yra bejėgęs - ekstremumai, anomalijos.

Aš neadvokatauju visokiems Heatams ar Cutleriams, nes ten ir arkliui aišku kas ir kaip, bet pvz Bliūdis, Lolardas, Enras, Vegitas/Negeras (su savo 3d pečiais) jokia tavo formulė ar pirmame poste paminėtas argumentas nėra joks įrodymas, kad jie nėra ar negali būti natūralais.

Vienu žodžiu teorija grįsta nusivylimais ir emocija.

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#21 2015-05-12 14:19

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

visiska lempa o ne straipsnis big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#22 2015-05-12 14:21

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

Volframas rašė:

Čia, kad visi nepultų į neviltį truputi kritikos Zuikio teorijai. Taip, Zuiki, tai tėra tik teorija.

Zuikis pats ne kartą yra minėjęs, kad yra fizikas, o, kad tiksliųjų mokslų atstovai nėra patys lanksčiausi mąstytojai, tai čia gana aikvaizdus ir plačiai žinomas faktas. Žmogaus fiziologija, vidiniai/išoriniai procesai, chemines reakcijos, genetika nėra apibrėžta konkrečiomis formulėmis, čia x-ų daug daugiau nei fizikoje. Čia yra, tai prieš ką visos formulės yra bejėgęs - ekstremumai, anomalijos.

Aš neadvokatauju visokiems Heatams ar Cutleriams, nes ten ir arkliui aišku kas ir kaip, bet pvz Bliūdis, Lolardas, Enras, Vegitas/Negeras (su savo 3d pečiais) jokia tavo formulė ar pirmame poste paminėtas argumentas nėra joks įrodymas, kad jie nėra ar negali būti natūralais.

Vienu žodžiu teorija grįsta nusivylimais ir emocija.

Vat vieni protingesniu zodziu. Ne pranasais ir spelionem gristas, o tiesiog loginiu mastymu. Speliones Zuikio liks tik spelionem.

P.S. Toks pastebejimas bent is asmenines puses. *Looks depleted after dieting* utiutiu tai as panasu, kad ant low carbs sedziu? big_smile Kapoju dafiga as ju ir cia pagrindas mano mitybos raciono. Cukraus isvis privarau pries/per/po trefkes daug. Aisku, tada kai varzyboms numetinejau svori greitai ir anglis visas isdeginau, tai zinoma isdziuves atrodziau. Nieko panasaus i iprasta forma big_smile

O del peciu. Deltos pas mane visada neblogos buvo. O virsutine trapecija visada ziauriai atsilikinedavo realiai. Paskutiniais metais gal tik daugiau demesio skiriu jiems.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#23 2015-05-12 14:40

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

MrBurbulas rašė:

Woody rašė:

Nzn ka cia naudingo parasei.. bulvarinis skaitalas kazkoks.. sugaisau brangias 5 pusryciu minutes.. beje pas mane 13 metu kai buvai tai peciu galejo pavydeti puse musu forumo builderiu (turbut as tas 1%) ir PS look gali pasiekti daugelis.. zmones.. neklausykit zuikio ir nelipkit i AAS liuna.. nes ialipt lb sunku paklauskit pas Lape.. big_smile

Ps look gali pasiekt daugelis ???
Nebejuokauk smile))))

Jeigu tau isgirdus trumpini PS iskart galvoj isoka Heato picture.. tada jo nebesvaikIm. Bet paprastas plezo liutukas su ryskiu presu ir viena gysla ant bico, graziai ideges turea daugiau bobu negu tas supistas heatas. Ir pas boba paklausus kuris cia PS berniukas jos parodys pirstu i ta smulku rysku individa.. smile)
Tad tas apubrezimas PS LOOK irgi lb abstractus...

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#24 2015-05-12 15:05

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

X69 rašė:

visiska lempa o ne straipsnis big_smile

Nu tai duok bent 1 kontra argumentą. Arba savo foto įmesk, kaip atrodai natūraliai sportuodamas.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#25 2015-05-12 15:13

Re: Kokią formą galima pasiekti naturaliai

cia rimtai kasnors prieme sita straipsni rimtai? big_smile jus atsipalaiduokit gal

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net