Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#11476 2015-05-19 15:03

Re: Proteinas (baltymai)

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11477 2015-05-19 15:08

Re: Proteinas (baltymai)

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

dabar tu skoniu turbut koks 20 big_smile
nu as pas save surasciau tiek turbut big_smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#11478 2015-05-19 15:12

Re: Proteinas (baltymai)

Kad realiai siais laikais neskanu proteina rasti reikia pasistengti smile)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#11479 2015-05-19 15:17

Re: Proteinas (baltymai)

Nu blyn, jei esi prisigalvojęs maišyti su vandneiu, o ne pienu, tai skanaus gali ir nerasti. Tada užduotis virsta "rasti valgomus" big_smile  Aš kavą geriu kai narkomanas, tai anie neblogi.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11480 2015-05-19 15:20

Re: Proteinas (baltymai)

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

As turiu ju sokoladini...skonis kaip kakavos, bet labai silpnas sakyciau, bet maziau vandens pilant puse velnio. Tirpsta uztat labai gerai.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11481 2015-05-19 15:41

Re: Proteinas (baltymai)

eslife rašė:

Kad realiai siais laikais neskanu proteina rasti reikia pasistengti smile)

Man ilgai ieskot nreiktu, yra pora vaiantu big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11482 2015-05-19 15:42

Re: Proteinas (baltymai)

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

As turiu ju sokoladini...skonis kaip kakavos, bet labai silpnas sakyciau, bet maziau vandens pilant puse velnio. Tirpsta uztat labai gerai.

nu va del tirpumo komentarai tai tikrai juokina
as is plktuviu esu issiemes tuos tinklelius visus, jokiu kamuoliu viduj ir t.t.
nu nebuvo proteino kad netirptu big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11483 2015-05-19 15:42

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

As turiu ju sokoladini...skonis kaip kakavos, bet labai silpnas sakyciau, bet maziau vandens pilant puse velnio. Tirpsta uztat labai gerai.

nu va del tirpumo komentarai tai tikrai juokina
as is plktuviu esu issiemes tuos tinklelius visus, jokiu kamuoliu viduj ir t.t.
nu nebuvo proteino kad netirptu big_smile

p.s. pigiu lenkisku negeriu kaip fitmax, activlab ir panasiu

Neprisijungęs

 
uzniauktojas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-11-16
Žinutės: 484
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11484 2015-05-19 16:28

Re: Proteinas (baltymai)

amix fusiona kuris asmeniskai jums skaniausiai susigere ?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#11485 2015-05-19 16:30

Re: Proteinas (baltymai)

as tyliu big_smile

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11486 2015-05-19 22:02

Re: Proteinas (baltymai)

pinacolada

uzniauktojas rašė:

amix fusiona kuris asmeniskai jums skaniausiai susigere ?

Neprisijungęs

 
Greedy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-04-09
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#11487 2015-05-19 23:14

Re: Proteinas (baltymai)

Čia toks klausimas iškilo. Ar  nieko neatsitinka jeigu pieno išrugos pabūna vandenyje apie 2h išmaisytos?

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#11488 2015-05-20 00:10

Re: Proteinas (baltymai)

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Sveiki.
Nors aš didelis papildų priešas, bet atsirado galimybė išmėginti IronTrooper baltymus. Turėjau kapučino skonio. Paskutinį kart kokius nors papildus vartodavau gal prieš 5 metus, tai neatsimenų, kaip tais laikais su skoniu buvo (sunku lygint), bet šitas realiai gerai suėjo. Ta prasme ir su vandeniu maišant skonis gaunasi +/-. Aš esu juodas kofeholikas, tai gal dėl to. O šiaip, kapučino skoniai jau seniai atsirado? Back in my days tai buvo vanilė/šokoladas/bražkė...  na gal dar koks riešutas big_smile

As turiu ju sokoladini...skonis kaip kakavos, bet labai silpnas sakyciau, bet maziau vandens pilant puse velnio. Tirpsta uztat labai gerai.

Svarbu, kad proteino pats skonis geras būtų, o saldumą, kaip sakei, galima vandens kiekiu reguliuot, tam ir tirpsta gerai, kad stiklinės vandens pilnai užtektų saldumą mėgstantiems smile Nors dabar yra proteinų su kuriais atvirkščiai - vos ne pusės litro vandens reikia, kad per saldu nebūtų gert, su pienu išvis nęįmanoma, o daugiau nereikalingų saldiklių/skonių = keliais % mažiau baltymo ir didesnė kaina big_smile Nu bet skonis skoniui, kiekvienam skirtingai ir kaip kažkas sakė, šiais laikais jau mažai neskanių, tiksliau būtų sudėtį/kainą žiūrėt.

Paskutinį kartą taisė Chizooka (2015-05-20 00:15)

Neprisijungęs

 
y0y0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-08
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#11489 2015-05-20 13:15

Re: Proteinas (baltymai)

patarkit proteina ant svorio metimo, ryskinimosi

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11490 2015-05-20 13:17

Re: Proteinas (baltymai)

y0y0 rašė:

patarkit proteina ant svorio metimo, ryskinimosi

cia db galima isvardinti koki 50 proteinu ir daugiau big_smile
manau kur imsi ten ir pasikonsultuok smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#11491 2015-05-20 13:18

Re: Proteinas (baltymai)

valgykit blyn,proteinas praktiskai nereikalingas jai normaliai valgai.Aisku po treniruotes gerai.
Cia daugiau gerenciu nei valganciu,tikinciu stebuklais big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11492 2015-05-20 13:19

Re: Proteinas (baltymai)

rolka78 rašė:

valgykit blyn,proteinas praktiskai nereikalingas jai normaliai valgai.Aisku po treniruotes gerai.
Cia daugiau gerenciu nei valganciu,tikinciu stebuklais big_smile

nykstys
maisto PAPILDAS, papildo maista smile

Neprisijungęs

 
Lavonas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-20
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#11493 2015-05-20 13:24

Re: Proteinas (baltymai)

Šiaip ale ryškinantis geriausia ozoliatą šauti, bet jei ant pakilos lipt nežadi, tai pataupyk eurus ir pirk paprastą koncentratą, papildomos kelios kcal nepakenks

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11494 2015-05-20 13:26

Re: Proteinas (baltymai)

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11495 2015-05-20 16:23

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11496 2015-05-20 16:24

Re: Proteinas (baltymai)

Stallion rašė:

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Kai darysi uzsakyma apsviesiu big_smile

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#11497 2015-05-20 16:26

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Stallion rašė:

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Kai darysi uzsakyma apsviesiu big_smile

mad big_smile

Neprisijungęs

 
Pizdauskas
Homo
Registravosi: 2015-05-12
Žinutės: 374
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#11498 2015-05-20 17:23

Re: Proteinas (baltymai)

rolka78 rašė:

valgykit blyn,proteinas praktiskai nereikalingas jai normaliai valgai.Aisku po treniruotes gerai.
Cia daugiau gerenciu nei valganciu,tikinciu stebuklais big_smile

Apart creatino ir pwo, kiti beverciai. Vitaminu tik ziema gal.

Neprisijungęs

 
Chizooka
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-01-24
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 5

#11499 2015-05-20 18:11

Re: Proteinas (baltymai)

Stallion rašė:

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Galima, tiesiog ekonomiškai durnas sprendimas. Izoliatą perki tik dėl to, kad būtų kuo mažiau angliavandenių ir riebalų kokteilį arba netoleruoji laktozės, jei maišai su pienu, tai tada vistiek gauni ir angliavandenius, riebalus ir laktozę iš pieno - izoliato "efektas" atšaukiamas. Jeigu taip darai, tada geriau iškart pirkt koncentratą, pigiau, skaniau, mažiau apdorotas. Taip pat galima sakoma, kad su pienu geriant greitas izoliato baltymas susimaišo su lėtu pieno baltymu ir taip sulėtina bendrą pasisavinimą, bet su tais pasisavinimu greičiais ar taip ar taip ginčytis galima kiek tai svarbu. Vnž. Izoliatą perki tik tokiasi atvejais: ruošies varžybom ir svarbus kiekvienas gramas anglių/riebalų, netoleruoji laktozės arba neturi kur dėt pinigų ir sąžiningai galvoji, kad izoliatas > koncentratą, tada placebo efektas gal prisidės big_smile

Pizdauskas rašė:

Apart creatino ir pwo, kiti beverciai. Vitaminu tik ziema gal.

Jeigu proteinas bevertis, tada ir vištiena bevertė smile Proteinas yra patogūs baltymai ir tiek, tikrai ne blogesni nei mėsoj ar kur kitur. Pvz. aš parduodu 2.25kg proteino koncentrato (80% baltymo) už 42€, išviso 1.8kg gryno baltymo. 100g vištienos krūtinėlės yra 23.6g baltymų, kad surinkt 1.8kg gryno baltymo, tau reikės suvalgyt ~7.6kg vištienos, 1kg vištienos sakykim kainuoja 4.5€, už tokią kainą surinkt 1.8kg baltymų iš vištienos tau reikės sumokėt 34.2€ + tokie faktoriai kaip paruošimo kaina, laikas, aptogumas ir pan., įskaičiuojant šiuo faktorius +/- vienoda kaina gaunas. Tai ar tikrai toks jau bevertis dalyks tas proteinas ?  smile Pradedantys pervertina ir tikisi stebuklų, o "patyrę" išvis nurašo, nes taip popiuliaru dabar... taip ir gaunasi balaganas iš kurio naudos niekam nebūna.

edit: pataisiau skaičiavimus su eurais/litais big_smile sakau kažkaip perdaug gerai gavos big_smile

Paskutinį kartą taisė Chizooka (2015-05-20 18:28)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#11500 2015-05-20 18:16

Re: Proteinas (baltymai)

Chizooka rašė:

Stallion rašė:

zaliasss rašė:

Jo kaip megsta nusipirkti gera brangu izo ir sumaisyti su 3.5% pienu big_smile

Gal gali apšviest, kodėl negalima su pienu? big_smile

Galima, tiesiog ekonomiškai durnas sprendimas. Izoliatą perki tik dėl to, kad būtų kuo mažiau angliavandenių ir riebalų kokteilį arba netoleruoji laktozės, jei maišai su pienu, tai tada vistiek gauni ir angliavandenius, riebalus ir laktozę iš pieno - izoliato "efektas" atšaukiamas. Jeigu taip darai, tada geriau iškart pirkt koncentratą, pigiau, skaniau, mažiau apdorotas. Taip pat galima sakoma, kad su pienu geriant greitas izoliato baltymas susimaišo su lėtu pieno baltymu ir taip sulėtina bendrą pasisavinimą, bet su tais pasisavinimu greičiais ar taip ar taip ginčytis galima kiek tai svarbu. Vnž. Izoliatą perki tik tokiasi atvejais: ruošies varžybom ir svarbus kiekvienas gramas anglių/riebalų, netoleruoji laktozės arba neturi kur dėt pinigų ir sąžiningai galvoji, kad izoliatas > koncentratą, tada placebo efektas gal prisidės big_smile

Pizdauskas rašė:

Apart creatino ir pwo, kiti beverciai. Vitaminu tik ziema gal.

Jeigu proteinas bevertis, tada ir vištiena bevertė smile Proteinas yra patogūs baltymai ir tiek, tikrai ne blogesni nei mėsoj ar kur kitur. Pvz. aš parduodu 2.25kg proteino koncentrato (80% baltymo) už 42€, išviso 1.8kg gryno baltymo. 100g vištienos krūtinėlės yra 23.6g baltymų, kad surinkt 1.8kg gryno baltymo, tau reikės suvalgyt ~7.6kg vištienos, 1kg vištienos sakykim kainuoja 14 eurų, už tokią kainą surinkt 1.8kg baltymų iš vištienos tau reikės sumokėt 106€ + tokie faktoriai kaip paruošimo kaina, laikas, aptogumas ir pan. Tai ar tikrai toks jau bevertis dalyks tas proteinas 42€ gerokai mažiau nei 106€? Tai gal nėra taip jau prastai?  smile Pradedantys pervertina ir tikisi stebuklų, o "patyrę" išvis nurašo, nes taip popiulariu dabar... taip ir gaunasi balaganas iš kurio naudos niekam nebūna.

brangokai moki uz vistiena big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net