Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#9751 2015-05-30 23:09

Re: Blevyzgos™ III dalis

Volframas rašė:

utiutiu po kiek jums? 16? Nei jūs tiksitės nei čia skeryčiokites. Susitikt ir atpist galvą, nes tau kažkas kažką internete pasakė ir tai tau nepatiko. utiutiu utiutiu...

wolfai...jau turetum buti acparus tokiem postam big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9752 2015-05-30 23:11

Re: Blevyzgos™ III dalis

Pizdauskas rašė:

Volframas rašė:

utiutiu po kiek jums? 16? Nei jūs tiksitės nei čia skeryčiokites. Susitikt ir atpist galvą, nes tau kažkas kažką internete pasakė ir tai tau nepatiko. utiutiu utiutiu...

Faktas tas, kad tai suprantu ir nerizikuociau sest del kazkokio suzaloto internetinio princo. Gali eit n x jonn.

Tu utiutiu skystakiausi duok nr ir tinkames, cia nevaidines bbz ko smile
Galesi nors su 10 sautuvu ateiti smilesmile

Neprisijungęs

 
Pizdauskas
Homo
Registravosi: 2015-05-12
Žinutės: 374
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#9753 2015-05-30 23:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

Nejuokink ir eik utiutiu sakau

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#9754 2015-05-31 00:56

Re: Blevyzgos™ III dalis

Pizdauskas rašė:

Neprisisik tik n.a.c.hui. Zmones po du darbus turi, zmonas, vaikus ir sportuoja sekmingai.

+++++

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#9755 2015-05-31 01:02

Re: Blevyzgos™ III dalis

Angel rašė:

lysas rašė:

Angel rašė:

jooo baikit pyktis wink
labai noriu atostogu... i kokia Nida smile
o dar tie kursau nesibaigiantys... ak...

Ir tu ant kurso?

darbo kursai...

Okay okay. ...

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#9756 2015-05-31 02:08

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9757 2015-05-31 06:47

Re: Blevyzgos™ III dalis

Kur nemokamai galima pirma karta Vln pasportuoti?

Neprisijungęs

 
жиры
Ernesto gerbejas
Registravosi: 2015-05-28
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#9758 2015-05-31 09:25

Re: Blevyzgos™ III dalis

luckyme rašė:

Ernestas rašė:

жиры rašė:

Tai cia jo reikalas lips ar ne, čia omeny turima kad greitu metu tikrai nelips nes nėra rezultato atitinkamo scenai. O sakoma, kad jis ne tokiu būdu siekia tos savo scenos. Reiktų bulkint normaliai keletą metų, aišku protingai ir tada viskas zj.bs bus o ne ryškaliotis kas mėnesi

o tau neatrodo kad butent ta ir darau ? smile  del to ir nevalgau visokio sudo smile ir niekas nesiryskaliuoja kas menesi, nebesvaik wink

Tai kad jau juokinga rimtai. Jau nebesusilaikiau.. 60 kg sveriantis per visas temas eini visiem apie mitybas pasakodamas ir mokydamas ar apie treniruotes. Tu pats visiškai nieko dar nesuvoki apie jas. Kaip ir pats sakei tiek tesportuoji dar. Karts nuo karto y tavo loga ateinu tai zinok visišką dura stumdai. Kas is to jaigu tu sveikai maitiniesi? Jaigu kaloriju per mažai ar jų per daug.. dar ir pats minėjai jog metus 0 progreso. .. cia tau biski to think about. smile dar anksti tau guru būti ir kitus mokyti kaskaip jau labai daug žinantis manai esi.

Labai gerai čia parašei wink nykstys
Ir ta sveika mityba n x jinai reikalinga jei progreso nėra. Nebent jo tikslas sveikuoliu būt bet kažin. Ir tai jis ten tuos saldiklius visokius, padažus 0 kcal vartoja. Tai abejoju ar čia labai sveika jie wink

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9759 2015-05-31 10:43

Re: Blevyzgos™ III dalis

Jonn rašė:

Kur nemokamai galima pirma karta Vln pasportuoti?

Muscle makers, dar life gym man strodo, bet del pirmo tikrai free 1mas

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#9760 2015-05-31 10:46

Re: Blevyzgos™ III dalis

жиры rašė:

luckyme rašė:

Ernestas rašė:


o tau neatrodo kad butent ta ir darau ? smile  del to ir nevalgau visokio sudo smile ir niekas nesiryskaliuoja kas menesi, nebesvaik wink

Tai kad jau juokinga rimtai. Jau nebesusilaikiau.. 60 kg sveriantis per visas temas eini visiem apie mitybas pasakodamas ir mokydamas ar apie treniruotes. Tu pats visiškai nieko dar nesuvoki apie jas. Kaip ir pats sakei tiek tesportuoji dar. Karts nuo karto y tavo loga ateinu tai zinok visišką dura stumdai. Kas is to jaigu tu sveikai maitiniesi? Jaigu kaloriju per mažai ar jų per daug.. dar ir pats minėjai jog metus 0 progreso. .. cia tau biski to think about. smile dar anksti tau guru būti ir kitus mokyti kaskaip jau labai daug žinantis manai esi.

Labai gerai čia parašei wink nykstys
Ir ta sveika mityba n x jinai reikalinga jei progreso nėra. Nebent jo tikslas sveikuoliu būt bet kažin. Ir tai jis ten tuos saldiklius visokius, padažus 0 kcal vartoja. Tai abejoju ar čia labai sveika jie wink

http://i.imgur.com/FsTaQur.gif

Iš kur jūs tokie dygstat....

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9761 2015-05-31 12:23

Neprisijungęs

 
luckyme
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-26
Žinutės: 138
Atsiliepimai: 0

#9762 2015-05-31 12:32

Re: Blevyzgos™ III dalis

TriEdge rašė:

жиры rašė:

luckyme rašė:

Tai kad jau juokinga rimtai. Jau nebesusilaikiau.. 60 kg sveriantis per visas temas eini visiem apie mitybas pasakodamas ir mokydamas ar apie treniruotes. Tu pats visiškai nieko dar nesuvoki apie jas. Kaip ir pats sakei tiek tesportuoji dar. Karts nuo karto y tavo loga ateinu tai zinok visišką dura stumdai. Kas is to jaigu tu sveikai maitiniesi? Jaigu kaloriju per mažai ar jų per daug.. dar ir pats minėjai jog metus 0 progreso. .. cia tau biski to think about. smile dar anksti tau guru būti ir kitus mokyti kaskaip jau labai daug žinantis manai esi.

Labai gerai čia parašei wink nykstys
Ir ta sveika mityba n x jinai reikalinga jei progreso nėra. Nebent jo tikslas sveikuoliu būt bet kažin. Ir tai jis ten tuos saldiklius visokius, padažus 0 kcal vartoja. Tai abejoju ar čia labai sveika jie wink

http://i.imgur.com/FsTaQur.gif

Iš kur jūs tokie dygstat....

tu geriau gal isvis nerasyk. smile paziurek y savo forma keliamus svorius ir tada viska suvesk y galus. Ne sveikuoliu forumas cia. Ir žmogus jaigu būtų norejas sveikuoliska gyvenimą propoguot tai ir nebūtų šitam forume. Ir pats sakė kokie tikslai tai ir taip viskas aišku.  Kalbejau tiek aš kad jokio rezultato nebus. O ne kad sveikas maistas blogai.

Paskutinį kartą taisė luckyme (2015-05-31 12:33)

Neprisijungęs

 
Erniux
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2014-04-17
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#9763 2015-05-31 12:53

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

Jonn rašė:

Kur nemokamai galima pirma karta Vln pasportuoti?

Muscle makers, dar life gym man strodo, bet del pirmo tikrai free 1mas

dar good life kiek pamenu

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#9764 2015-05-31 13:03

Re: Blevyzgos™ III dalis

kulturizmas =/= sveika gyvensena, kad ir kaip noretumet sau ta irodyti

aisku, sveikiau nei buitinis alkoholizmas, bet kaip sakoma, geresnis is dvieju blogiu

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#9765 2015-05-31 16:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

luckyme rašė:

TriEdge rašė:

жиры rašė:

Labai gerai čia parašei wink nykstys
Ir ta sveika mityba n x jinai reikalinga jei progreso nėra. Nebent jo tikslas sveikuoliu būt bet kažin. Ir tai jis ten tuos saldiklius visokius, padažus 0 kcal vartoja. Tai abejoju ar čia labai sveika jie wink

http://i.imgur.com/FsTaQur.gif

Iš kur jūs tokie dygstat....

tu geriau gal isvis nerasyk. smile paziurek y savo forma keliamus svorius ir tada viska suvesk y galus. Ne sveikuoliu forumas cia. Ir žmogus jaigu būtų norejas sveikuoliska gyvenimą propoguot tai ir nebūtų šitam forume. Ir pats sakė kokie tikslai tai ir taip viskas aišku.  Kalbejau tiek aš kad jokio rezultato nebus. O ne kad sveikas maistas blogai.

Pažiūrėjau Y savo forma ir y svorius, jaigu ką, ir?Sveikuolių ar ne sveikuolių forumas, bet reikia būti absoliučiai išskridusiu, kad teigti "N***ui ta sveikata". Tau ji nerūpi - super, man, pvz. , mano sąnariai nerūpi, bet aš nevaikštau ir nesimėtau posakiais "Nafik jie".

eNrr rašė:

kulturizmas =/= sveika gyvensena, kad ir kaip noretumet sau ta irodyti

aisku, sveikiau nei buitinis alkoholizmas, bet kaip sakoma, geresnis is dvieju blogiu

Tai be abejo, profesionalus sportas sveikatos "in the long run" neduoda, bet kai veikėjai mėtosi posakiais, kad nafik ji reikalinga, tai...

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2015-05-31 16:19)

Neprisijungęs

 
luckyme
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-26
Žinutės: 138
Atsiliepimai: 0

#9766 2015-05-31 17:59

Re: Blevyzgos™ III dalis

TriEdge rašė:

luckyme rašė:

TriEdge rašė:

http://i.imgur.com/FsTaQur.gif

Iš kur jūs tokie dygstat....

tu geriau gal isvis nerasyk. smile paziurek y savo forma keliamus svorius ir tada viska suvesk y galus. Ne sveikuoliu forumas cia. Ir žmogus jaigu būtų norejas sveikuoliska gyvenimą propoguot tai ir nebūtų šitam forume. Ir pats sakė kokie tikslai tai ir taip viskas aišku.  Kalbejau tiek aš kad jokio rezultato nebus. O ne kad sveikas maistas blogai.

Pažiūrėjau Y savo forma ir y svorius, jaigu ką, ir?Sveikuolių ar ne sveikuolių forumas, bet reikia būti absoliučiai išskridusiu, kad teigti "N***ui ta sveikata". Tau ji nerūpi - super, man, pvz. , mano sąnariai nerūpi, bet aš nevaikštau ir nesimėtau posakiais "Nafik jie".


eNrr rašė:

kulturizmas =/= sveika gyvensena, kad ir kaip noretumet sau ta irodyti

aisku, sveikiau nei buitinis alkoholizmas, bet kaip sakoma, geresnis is dvieju blogiu

Tai be abejo, profesionalus sportas sveikatos "in the long run" neduoda, bet kai veikėjai mėtosi posakiais, kad nafik ji reikalinga, tai...

tu visiškai atsilupes kur aš tau sakiau kad n**** sveika mityba reikalinga rimtai tau stogas nuvažiavęs . Prikibai prie nieko ir kaska bandai įrodyt cia.

Paskutinį kartą taisė luckyme (2015-05-31 18:04)

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#9767 2015-05-31 18:31

Re: Blevyzgos™ III dalis

luckyme rašė:

TriEdge rašė:

luckyme rašė:

tu geriau gal isvis nerasyk. smile paziurek y savo forma keliamus svorius ir tada viska suvesk y galus. Ne sveikuoliu forumas cia. Ir žmogus jaigu būtų norejas sveikuoliska gyvenimą propoguot tai ir nebūtų šitam forume. Ir pats sakė kokie tikslai tai ir taip viskas aišku.  Kalbejau tiek aš kad jokio rezultato nebus. O ne kad sveikas maistas blogai.

Pažiūrėjau Y savo forma ir y svorius, jaigu ką, ir?Sveikuolių ar ne sveikuolių forumas, bet reikia būti absoliučiai išskridusiu, kad teigti "N***ui ta sveikata". Tau ji nerūpi - super, man, pvz. , mano sąnariai nerūpi, bet aš nevaikštau ir nesimėtau posakiais "Nafik jie".


eNrr rašė:

kulturizmas =/= sveika gyvensena, kad ir kaip noretumet sau ta irodyti

aisku, sveikiau nei buitinis alkoholizmas, bet kaip sakoma, geresnis is dvieju blogiu

Tai be abejo, profesionalus sportas sveikatos "in the long run" neduoda, bet kai veikėjai mėtosi posakiais, kad nafik ji reikalinga, tai...

tu visiškai atsilupes kur aš tau sakiau kad n**** sveika mityba reikalinga rimtai tau stogas nuvažiavęs . Prikibai prie nieko ir kaska bandai įrodyt cia.

Ne tik rašyt, bet ir skaityt, ką pats juodu ant balto parašei, nesiseka.

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2015-05-31 18:37)

Neprisijungęs

 
Rimvylo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-06-12
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 0

#9768 2015-05-31 19:52

Re: Blevyzgos™ III dalis

Jonn rašė:

Kur nemokamai galima pirma karta Vln pasportuoti?

Active gym

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9769 2015-05-31 20:22

Re: Blevyzgos™ III dalis

Pozna jau big_smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#9770 2015-06-01 02:31

Re: Blevyzgos™ III dalis

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#9771 2015-06-01 14:47

Re: Blevyzgos™ III dalis

1:47 big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#9772 2015-06-01 15:19

Re: Blevyzgos™ III dalis

nesuprantu as to garazo repo smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9773 2015-06-01 15:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Staffordshire rašė:

nesuprantu as to garazo repo smile

Tu ką, paauglystėj nesirgai Rap is Cool mada? Blogai. Aš tai buvau reiveris. Atrodo.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#9774 2015-06-01 15:35

Re: Blevyzgos™ III dalis

internete paviesinta nenaudelio zuikio13 pilna foto. ka jis nuslepe ir kiek dar paslapciu jis slepia!!
http://s25.postimg.org/e6df0vonj/23000.jpg

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#9775 2015-06-01 16:07

Re: Blevyzgos™ III dalis

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net