Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9851 2015-06-03 22:24

Re: Blevyzgos™ III dalis

Staffordshire rašė:

MrBurbulas rašė:

Staffordshire rašė:

ar taip sunku pasakyti kad neausintu snukio apie tai ko visiskai nesupranta. geriau patyleti nei pasirodyti visisku debilu

Pamegink tai pasakyt kitiems. Jie valgo slapenka. Visokius kitokius sudus kur E sarasas buna koki 15 + priedu..
O vat pieno isrugu milteliai su saldikliu ir dazais.. jau zopa..o kai pasakai kad tuos pacius pieno isrugu miltelius deda i tuos paciua gaminius. Akys tik issipucia.. bet vis tiek tavo prateinas yra baisuuuuuus nuodai.
Meginta aiskint ir ne karta.  Nebesigadinu sau nervu smile)
Bando dar vis karts nuo karto gincytis paprasau argumentu pateikt ne tokiu " viena bobute sake"
Tai labai greit uztyla smile

as griezciau pasakau kad neuzknistu jei nesupranta ir baigiasi kalba. dazniausia girti bando paaiskinti. net daktaras kai krauja pasidariau patarinejo kad negerciau, sakau as negeriu,tada tas pasneka minute ir vel man sako bet tu gal nustok gerti. pakeiciau daktara.

Visagine blogesni daktarai. 5h eilej pralaukt. 5min pokalbis. Koja luzus, isorinis luzis - nu tai cia fastum gelio patepk, jei va per 2 savaices nipades taj tada ateik dar karca.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9852 2015-06-04 00:10

Re: Blevyzgos™ III dalis

BloodyZero rašė:

Staffordshire rašė:

MrBurbulas rašė:


Pamegink tai pasakyt kitiems. Jie valgo slapenka. Visokius kitokius sudus kur E sarasas buna koki 15 + priedu..
O vat pieno isrugu milteliai su saldikliu ir dazais.. jau zopa..o kai pasakai kad tuos pacius pieno isrugu miltelius deda i tuos paciua gaminius. Akys tik issipucia.. bet vis tiek tavo prateinas yra baisuuuuuus nuodai.
Meginta aiskint ir ne karta.  Nebesigadinu sau nervu smile)
Bando dar vis karts nuo karto gincytis paprasau argumentu pateikt ne tokiu " viena bobute sake"
Tai labai greit uztyla smile

as griezciau pasakau kad neuzknistu jei nesupranta ir baigiasi kalba. dazniausia girti bando paaiskinti. net daktaras kai krauja pasidariau patarinejo kad negerciau, sakau as negeriu,tada tas pasneka minute ir vel man sako bet tu gal nustok gerti. pakeiciau daktara.

Visagine blogesni daktarai. 5h eilej pralaukt. 5min pokalbis. Koja luzus, isorinis luzis - nu tai cia fastum gelio patepk, jei va per 2 savaices nipades taj tada ateik dar karca.

Panaši situacija buvo ir man, o dabar ir senelei lūžęs šonkaulis buvo visagine nieko jie nematė, paskui per pažįstamus gavo siuntimą į vilnių operaciją darė.. smile Ten atsargiai su jais reikia..

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#9853 2015-06-04 07:47

Re: Blevyzgos™ III dalis

Taigi tam Visagine vien rusai, jie bando pakenkt Lietuviam, va jeigu butu karas su rusija tai visi ten tie rusai visaginieciai eitu uz rusija, duodu 99.9%.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#9854 2015-06-04 07:58

Re: Blevyzgos™ III dalis

Coven rašė:

Taigi tam Visagine vien rusai, jie bando pakenkt Lietuviam, va jeigu butu karas su rusija tai visi ten tie rusai visaginieciai eitu uz rusija, duodu 99.9%.

Naikinkit juos lietuviai big_smile

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#9855 2015-06-04 08:43

Re: Blevyzgos™ III dalis

Huj ten juos sunaikinsi.. Jei ne darbas tai as tam mieste nesirodyciau. Girdejau kaip bobos sneka apie lietuvius. Darbe reik dar su tokiom kortelem but, tai sako boba tipo va cia lietuviska pavarde, tipo ka cia veiki, kodel ne kitam mieste dirbi o butent sitam... Arba kai sulaikinejom tai irgi diedas gal 20min snekejo rusiskai o tik paskui lietuviskai..

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9856 2015-06-04 09:01

Re: Blevyzgos™ III dalis

Ner ka veikt darbe big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9857 2015-06-04 09:03

Re: Blevyzgos™ III dalis

Coven rašė:

Taigi tam Visagine vien rusai, jie bando pakenkt Lietuviam, va jeigu butu karas su rusija tai visi ten tie rusai visaginieciai eitu uz rusija, duodu 99.9%.

Ten prie bapkiu visi tai jiems p.x butu big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9858 2015-06-04 09:09

Re: Blevyzgos™ III dalis

Coven rašė:

Huj ten juos sunaikinsi.. Jei ne darbas tai as tam mieste nesirodyciau. Girdejau kaip bobos sneka apie lietuvius. Darbe reik dar su tokiom kortelem but, tai sako boba tipo va cia lietuviska pavarde, tipo ka cia veiki, kodel ne kitam mieste dirbi o butent sitam... Arba kai sulaikinejom tai irgi diedas gal 20min snekejo rusiskai o tik paskui lietuviskai..

Nu toks Visagino rusu mentalitetas...mazdaug kodel nemoki rusu kalbos - cia juk Visaginas. utiutiu visada gerai fraze sueina, visiems labai gerai suprantama: -Da pashol ti nax.ui

O vat yra tokiu realiai mldc rusu, kurie vien is pagarbos bando lietuviskai bent kazka islement, utiutiu ten gramatika ar dar kas vis tiek bando. Uzskaitau tokius.

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2015-06-04 09:11)

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#9859 2015-06-04 09:18

Re: Blevyzgos™ III dalis

Gal kas zino koki bodibilderi naturala su gerom kojom? big_smile noriu dabar pamatyt ant kiek geras kojas eina turet sportuojant naturaliai big_smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#9860 2015-06-04 09:48

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

BloodyZero rašė:

Mano utiutiu mama prisiklause ziniu ir pripiso prota, kad ir papildai zudo. Tipo kam sita suda i save kisi miltelius visokius. Bbd prisiklauso nesamoniu per televizija ir viskuom tiki. Sakau jai tipo cia apie steroidus kalba eina, o ne apie papildus...jai vienodai sviecia utiutiu. Proteinas jai sterai krc.

Isisenejusios rytu europos durnos paziuros utiutiu.

Nesakyk, pas mane tas pats, proteinas jiem čia chemija baisi nuo kurios prisipūti ir tt.. big_smile Ir vitaminai mano ir tai negerai jiem, vaistinėj kad šūdus perka už 3x kaina ir 3x šūdinesnę sudėtį tai tas jau utiutiu.. Ir ne tik tevai mano, bet ir žmona tą patį sako ir galvoja.. Na bet čia nieko nepadarysi.

Uzjauciu tave, bet kam gyventi su durniais?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9861 2015-06-04 09:55

Re: Blevyzgos™ III dalis

FLUzY rašė:

igndnp rašė:

BloodyZero rašė:

Mano utiutiu mama prisiklause ziniu ir pripiso prota, kad ir papildai zudo. Tipo kam sita suda i save kisi miltelius visokius. Bbd prisiklauso nesamoniu per televizija ir viskuom tiki. Sakau jai tipo cia apie steroidus kalba eina, o ne apie papildus...jai vienodai sviecia utiutiu. Proteinas jai sterai krc.

Isisenejusios rytu europos durnos paziuros utiutiu.

Nesakyk, pas mane tas pats, proteinas jiem čia chemija baisi nuo kurios prisipūti ir tt.. big_smile Ir vitaminai mano ir tai negerai jiem, vaistinėj kad šūdus perka už 3x kaina ir 3x šūdinesnę sudėtį tai tas jau utiutiu.. Ir ne tik tevai mano, bet ir žmona tą patį sako ir galvoja.. Na bet čia nieko nepadarysi.

Uzjauciu tave, bet kam gyventi su durniais?

Visagine jau 13metų negyvenu smile Bet nėra ten blogai, kai buvo atominė dar veikė, iš vis pradžioj buvo vienas geriausiai gyvenančių miestų Lietuvoj. Dabar tik žopa kai užsidarė atominė, emigravo beveik visi, darbo nėra, miręs miestas, vienintelė pramoga į domino nueit pagert ir boulingą pažaist arba poolą, na dar nusikopint į trojkę nueit galima - viskas.
Ir šiaip seniau ten galėjai į barzdą gaut, jei naktį eini ir lietuviškai kalbi smile Bet buvo ir atvejis kai ėjom 5se (na buvo mum gal 11 metų) prisipiso 6se vyresni jau ir klausė visų iš eilės tipo rusas ar lietuvis, visi išskyrus mane napizdeli, tipo aš rusas ir gavo į galvą, aš pasakiau kad lietuvis tai sako va normaliai čiuvas viskas ok, tai krč aš nuėjau fotiką atsinešiau, nusifotkinom visi ir išsiskirstėm big_smile O dabar ten žymiai daugiau moka Lietuviškai, beveik visi rusai tikrai kalbėt gali ir supranta LT. Krč, šiaip zjbis ten viskas, neblogas miestas, tik kad apmiręs ...

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9862 2015-06-04 10:04

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

FLUzY rašė:

igndnp rašė:


Nesakyk, pas mane tas pats, proteinas jiem čia chemija baisi nuo kurios prisipūti ir tt.. big_smile Ir vitaminai mano ir tai negerai jiem, vaistinėj kad šūdus perka už 3x kaina ir 3x šūdinesnę sudėtį tai tas jau utiutiu.. Ir ne tik tevai mano, bet ir žmona tą patį sako ir galvoja.. Na bet čia nieko nepadarysi.

Uzjauciu tave, bet kam gyventi su durniais?

Visagine jau 13metų negyvenu smile Bet nėra ten blogai, kai buvo atominė dar veikė, iš vis pradžioj buvo vienas geriausiai gyvenančių miestų Lietuvoj. Dabar tik žopa kai užsidarė atominė, emigravo beveik visi, darbo nėra, miręs miestas, vienintelė pramoga į domino nueit pagert ir boulingą pažaist arba poolą, na dar nusikopint į trojkę nueit galima - viskas.
Ir šiaip seniau ten galėjai į barzdą gaut, jei naktį eini ir lietuviškai kalbi smile Bet buvo ir atvejis kai ėjom 5se (na buvo mum gal 11 metų) prisipiso 6se vyresni jau ir klausė visų iš eilės tipo rusas ar lietuvis, visi išskyrus mane napizdeli, tipo aš rusas ir gavo į galvą, aš pasakiau kad lietuvis tai sako va normaliai čiuvas viskas ok, tai krč aš nuėjau fotiką atsinešiau, nusifotkinom visi ir išsiskirstėm big_smile O dabar ten žymiai daugiau moka Lietuviškai, beveik visi rusai tikrai kalbėt gali ir supranta LT. Krč, šiaip zjbis ten viskas, neblogas miestas, tik kad apmiręs ...

Da utiutiu mes nuo 3 mikro iki trojkos lietuviskas dainas per visa miesta dainuojam su chebra ir nieko. Prisipisa, pakalbam, atsipisa. Kai mato chebra, kad su manim savi vaiksto, tai nelabai kabinetis ir nori big_smile

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#9863 2015-06-04 10:54

Re: Blevyzgos™ III dalis

Ir ten anksciau narkomanu dafiga buvo, dabar labai apmazeja, kiek pamenu tai visi ringdavos prie tos rusu baznycios

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#9864 2015-06-04 11:12

Re: Blevyzgos™ III dalis

http://static.fjcdn.com/large/pictures/88/c9/88c9f0_5409272.jpg

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9865 2015-06-04 11:14

Re: Blevyzgos™ III dalis

Jonn rašė:

Ner ka veikt darbe big_smile

Jonai, tvaju mat, vėl zelionkės prisivalgei?

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-06-04 11:23)

Neprisijungęs

 
Coven
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-03-01
Žinutės: 184
Atsiliepimai: 0

#9866 2015-06-04 11:27

Re: Blevyzgos™ III dalis

dauguma cia dedasi avatarus piestus su paintu, reiks ir man kokia nesamone nusipiest big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#9867 2015-06-04 11:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

Aš tai neinu ten net big_smile Ką ten daryt, juk laukai prasideda, ir šiaip tam 16likaukštį ten gal ir dabar susirenka kas nors..
Tai sakau dabar jau nieks nieko ir nesako, anksčiau būdavo tokie prikolai prieš 15-20 metų smile Dabar ryškiai daugiau girdžiu ten Lietuviškai kalbant.. Žodžiu viskas zjbis Visagoj yra smile

Neprisijungęs

 
krapas
Dažnas dalyvis
Vietovė: UKAI
Registravosi: 2012-03-02
Žinutės: 231
Atsiliepimai: 0

#9868 2015-06-04 12:29

Re: Blevyzgos™ III dalis

grifas00000 rašė:

Gal kas zino koki bodibilderi naturala su gerom kojom? big_smile noriu dabar pamatyt ant kiek geras kojas eina turet sportuojant naturaliai big_smile

http://c249051.r51.cf1.rackcdn.com/a604 … 5ee6e1.jpg   kazkiek naturalas

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#9869 2015-06-04 12:33

Re: Blevyzgos™ III dalis

krapas rašė:

grifas00000 rašė:

Gal kas zino koki bodibilderi naturala su gerom kojom? big_smile noriu dabar pamatyt ant kiek geras kojas eina turet sportuojant naturaliai big_smile

http://c249051.r51.cf1.rackcdn.com/a604 … 5ee6e1.jpg   kazkiek naturalas

http://www.quickmeme.com/img/6b/6b1cc1e094d25ec2bf90a2352bae038f9a6710c155d69b16b400b8f14e31000e.jpg

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#9870 2015-06-04 12:44

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuiki, ko ava pakeitei, kursas baigėsi?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#9871 2015-06-04 12:58

Re: Blevyzgos™ III dalis

Jo, dabar biški užsimečiau masės tai vasarą reikia pasitūsinti, triušytes pakirkint...
Grifai, natūralus badybildingas NEEGZISTUOJA.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5076
Atsiliepimai: 6

#9872 2015-06-04 13:05

Re: Blevyzgos™ III dalis

Zuikis13 rašė:

Jonn rašė:

Ner ka veikt darbe big_smile

Jonai, tvaju mat, vėl zelionkės prisivalgei?

Ner ka veikt buvo tai issidirbinejau big_smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#9873 2015-06-04 14:48

Re: Blevyzgos™ III dalis

igndnp rašė:

FLUzY rašė:

igndnp rašė:


Nesakyk, pas mane tas pats, proteinas jiem čia chemija baisi nuo kurios prisipūti ir tt.. big_smile Ir vitaminai mano ir tai negerai jiem, vaistinėj kad šūdus perka už 3x kaina ir 3x šūdinesnę sudėtį tai tas jau utiutiu.. Ir ne tik tevai mano, bet ir žmona tą patį sako ir galvoja.. Na bet čia nieko nepadarysi.

Uzjauciu tave, bet kam gyventi su durniais?

Visagine jau 13metų negyvenu smile Bet nėra ten blogai, kai buvo atominė dar veikė, iš vis pradžioj buvo vienas geriausiai gyvenančių miestų Lietuvoj. Dabar tik žopa kai užsidarė atominė, emigravo beveik visi, darbo nėra, miręs miestas, vienintelė pramoga į domino nueit pagert ir boulingą pažaist arba poolą, na dar nusikopint į trojkę nueit galima - viskas.
Ir šiaip seniau ten galėjai į barzdą gaut, jei naktį eini ir lietuviškai kalbi smile Bet buvo ir atvejis kai ėjom 5se (na buvo mum gal 11 metų) prisipiso 6se vyresni jau ir klausė visų iš eilės tipo rusas ar lietuvis, visi išskyrus mane napizdeli, tipo aš rusas ir gavo į galvą, aš pasakiau kad lietuvis tai sako va normaliai čiuvas viskas ok, tai krč aš nuėjau fotiką atsinešiau, nusifotkinom visi ir išsiskirstėm big_smile O dabar ten žymiai daugiau moka Lietuviškai, beveik visi rusai tikrai kalbėt gali ir supranta LT. Krč, šiaip zjbis ten viskas, neblogas miestas, tik kad apmiręs ...

As omenyje turejau tavo zmona

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#9874 2015-06-04 14:58

Re: Blevyzgos™ III dalis

FLUzY rašė:

igndnp rašė:

FLUzY rašė:


Uzjauciu tave, bet kam gyventi su durniais?

Visagine jau 13metų negyvenu smile Bet nėra ten blogai, kai buvo atominė dar veikė, iš vis pradžioj buvo vienas geriausiai gyvenančių miestų Lietuvoj. Dabar tik žopa kai užsidarė atominė, emigravo beveik visi, darbo nėra, miręs miestas, vienintelė pramoga į domino nueit pagert ir boulingą pažaist arba poolą, na dar nusikopint į trojkę nueit galima - viskas.
Ir šiaip seniau ten galėjai į barzdą gaut, jei naktį eini ir lietuviškai kalbi smile Bet buvo ir atvejis kai ėjom 5se (na buvo mum gal 11 metų) prisipiso 6se vyresni jau ir klausė visų iš eilės tipo rusas ar lietuvis, visi išskyrus mane napizdeli, tipo aš rusas ir gavo į galvą, aš pasakiau kad lietuvis tai sako va normaliai čiuvas viskas ok, tai krč aš nuėjau fotiką atsinešiau, nusifotkinom visi ir išsiskirstėm big_smile O dabar ten žymiai daugiau moka Lietuviškai, beveik visi rusai tikrai kalbėt gali ir supranta LT. Krč, šiaip zjbis ten viskas, neblogas miestas, tik kad apmiręs ...

As omenyje turejau tavo zmona

A jibat lollol

Neprisijungęs

 
TriEdge
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-23
Žinutės: 639
Atsiliepimai: 0

#9875 2015-06-04 18:11

Re: Blevyzgos™ III dalis

grifas00000 rašė:

Gal kas zino koki bodibilderi naturala su gerom kojom? big_smile noriu dabar pamatyt ant kiek geras kojas eina turet sportuojant naturaliai big_smile

Nežinau, ar tau jo kojos skaitysis jau geros, bet pradžioj video parodo jis savo (ne bodybuilder'is, tai kairė iš vaizdo truputį atsilieka, bet natural):

Paskutinį kartą taisė TriEdge (2015-06-04 18:12)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net