Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#351 2015-04-13 21:52

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Sveiki, turiu uzsilikusio BCAA dar ~500g. Tačiau galiojimas jo iki 2014-11 mėn. Bet jis visą laiką stovėjo spintelėj ir neatrodo, kad ten jam kas būtų atsitikę. Kažin jau mest? big_smile

Neprisijungęs

 
Valter
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-01-28
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 2

#352 2015-04-13 21:55

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Jeigu mesi, tai sakyk kur smile

Viskas su juo gerai bus.

Dabar ir pwo jau ant išėjimo pas mane, ir bcaa pasibaigęs, ir whey vienas išėjęs.

Jokio skirtumo kaip buvo nauji.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#353 2015-04-14 13:37

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

gal dar nemesk lol palaikyk dar metus spintelėj ir tada mesk lol

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#354 2015-04-14 13:40

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

Sveiki, turiu uzsilikusio BCAA dar ~500g. Tačiau galiojimas jo iki 2014-11 mėn. Bet jis visą laiką stovėjo spintelėj ir neatrodo, kad ten jam kas būtų atsitikę. Kažin jau mest? big_smile

Gerk tik big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#355 2015-05-19 14:52

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

L-CITRULLINE MALATE powder 2:1 - pharmaceutical grade
Vartojot gal kas? Veiksmingas?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#356 2015-05-24 11:12

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

na gal ir ne maisto papildai, taciau manau kazkam pades
Trumpa Nuomone apie Flavdrops skonius
mano TOP3 skoniai
Stiprus, aiskiai skiriasi nuo visu likusiu, ir tikrai skanus
Tai butu -   Bananas, Aviete, Braske
Toliau eina Baltas sokoladas/vanile  Abu pakankamai neblogi, vanile seip skani, taciau jau labai pabodes  skonis bent jau man..
5 vieta atitektu chocolate/ toffee - nelabai jie man kuo skiriasi, toffeee siek tiek skanesnis is tiesu, bet ganetinai panasus skoniai.
6 vieta  Maple syrup..  jauciasi siek tiek  riesutinis prieskonis.. bet velgi tiesiog saldu ir tiek. akcento konkretaus ( kaip pirmo trejeto) nesijaucia.
7 vieta gauna Obuolys... nei 2 nei 1.. nezinau.. nelabai panasu  man i obuoli, bet gal tik man ??
8 vieta... Mocha... oi ne... sitas  man visiskai nepatiko... prieskonis neskanus. gal kazkam patiks , bet man nelimpa.
Taigi , jei noretumet pirkti  Flavdrops skonius, manaua NIEKAD neapsiriksit pasirinke  pirma trejetuka.
vanile , sokoladAI, tofee. taip pat  geri skoniai, nenurasau ir ju , taciau pirmam bandymui labiausia  tiktu pirmi trys isvardinti.
ko nerekomenduociau - tai obuolio ir mocha...

ninja edit. visi jie ragauti tik  su Graikisku jogurtu, kas gali siek tiek  pakeisti skoni.

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2015-05-24 11:15)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#357 2015-05-24 12:01

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

MrBurbulas rašė:

na gal ir ne maisto papildai, taciau manau kazkam pades
Trumpa Nuomone apie Flavdrops skonius
mano TOP3 skoniai
Stiprus, aiskiai skiriasi nuo visu likusiu, ir tikrai skanus
Tai butu -   Bananas, Aviete, Braske
Toliau eina Baltas sokoladas/vanile  Abu pakankamai neblogi, vanile seip skani, taciau jau labai pabodes  skonis bent jau man..
5 vieta atitektu chocolate/ toffee - nelabai jie man kuo skiriasi, toffeee siek tiek skanesnis is tiesu, bet ganetinai panasus skoniai.
6 vieta  Maple syrup..  jauciasi siek tiek  riesutinis prieskonis.. bet velgi tiesiog saldu ir tiek. akcento konkretaus ( kaip pirmo trejeto) nesijaucia.
7 vieta gauna Obuolys... nei 2 nei 1.. nezinau.. nelabai panasu  man i obuoli, bet gal tik man ??
8 vieta... Mocha... oi ne... sitas  man visiskai nepatiko... prieskonis neskanus. gal kazkam patiks , bet man nelimpa.
Taigi , jei noretumet pirkti  Flavdrops skonius, manaua NIEKAD neapsiriksit pasirinke  pirma trejetuka.
vanile , sokoladAI, tofee. taip pat  geri skoniai, nenurasau ir ju , taciau pirmam bandymui labiausia  tiktu pirmi trys isvardinti.
ko nerekomenduociau - tai obuolio ir mocha...

ninja edit. visi jie ragauti tik  su Graikisku jogurtu, kas gali siek tiek  pakeisti skoni.

bananas the best ir taskas smile sokoladas ir vanile so so, i kava ar kakava, ar i kokia blynu tesla gerai sueina big_smile aviete su grynom bcaa nykstysnykstys

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-05-24 12:01)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#358 2015-05-24 12:34

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

na man ne. man tie top 3 best.  isskirt vieno nelabai net galeciau smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#359 2015-05-24 12:35

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

MrBurbulas rašė:

na man ne. man tie top 3 best.  isskirt vieno nelabai net galeciau smile

matai, as aviete ir braskiu ragavau tik su bcaa smile

Neprisijungęs

 
SeQueL
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-04-23
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#360 2015-08-08 18:35

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

man peršasi viena mintis, peržiūrėjau savo gyvenimo žurnalus nuo vaikystes iki dabar (30m) tai faktas vienas.. isleista koks minimum 3000,00 EUR ant papildu, kreatinu, aminu, animal paku, geineriu ir visokiu kitokiu reikalu wink (cia per koki 15metu)

ir manau geriau but buve juos isleist maistui smile

as aisku neteigiu kad tai buvo blogai bet nemanau kad tai turejo ZENKLIOS itakos mano gyvenime.

zinoma pamenu kaip po NO XPlode vykstant i gyma gyslos sokinedavo:) bet praejus nuo to laiko 8 metam lieka tik atsiminimai:)

zinoma sportavimas vyksta su pertraukomis...

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#361 2015-08-08 18:49

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

pas 90% sportuojanciu taip smile

SeQueL rašė:

man peršasi viena mintis, peržiūrėjau savo gyvenimo žurnalus nuo vaikystes iki dabar (30m) tai faktas vienas.. isleista koks minimum 3000,00 EUR ant papildu, kreatinu, aminu, animal paku, geineriu ir visokiu kitokiu reikalu wink (cia per koki 15metu)

ir manau geriau but buve juos isleist maistui smile

as aisku neteigiu kad tai buvo blogai bet nemanau kad tai turejo ZENKLIOS itakos mano gyvenime.

zinoma pamenu kaip po NO XPlode vykstant i gyma gyslos sokinedavo:) bet praejus nuo to laiko 8 metam lieka tik atsiminimai:)

zinoma sportavimas vyksta su pertraukomis...

Neprisijungęs

 
SeQueL
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-04-23
Žinutės: 75
Atsiliepimai: 0

#362 2015-08-08 21:30

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

loginė išvada, jei nesiruoši varžybom (o greičiausia nesiruoši ) žmogus tai neypatingai ir verta leist pinigus chemijai wink

aišku dyleriai kalbes kitaip smile

vėlgi manau vitaminai, daug ivairaus maisto kad nenumirtum nuo išsekimo ir viskas ko reikia smile

aš vėlgi nekalbu apie kočiokus kurie lipa ant scenos ar reklamuoja kokius nors fitneso rubus ar soka striptiza;) ar siaip narcizai smile

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#363 2015-08-08 21:47

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

SeQueL rašė:

loginė išvada, jei nesiruoši varžybom (o greičiausia nesiruoši ) žmogus tai neypatingai ir verta leist pinigus chemijai wink

aišku dyleriai kalbes kitaip smile

vėlgi manau vitaminai, daug ivairaus maisto kad nenumirtum nuo išsekimo ir viskas ko reikia smile

aš vėlgi nekalbu apie kočiokus kurie lipa ant scenos ar reklamuoja kokius nors fitneso rubus ar soka striptiza;) ar siaip narcizai smile

Gyvenimas vienas, susensim visi, bet nejau dabar iki pat senatves gyvent su tokiu poziuriu, kad liks tik atsiminimai..?
Irdel pinigu leidimo, invidualus dalykas. Vieni leidzia, kad pasiektu savo geresne, grazesne versija(papildai, maistas, farma galu gale), kiti prageria is 'gero gyvenimo' ar narkotikams isleidzia 70% algos. Degraduoja ivairiai.
Kiekvienas pasirenka savo kelia kur svaistyt pinigus, sutinki? :-)

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#364 2015-08-08 21:48

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

SeQueL rašė:

man peršasi viena mintis, peržiūrėjau savo gyvenimo žurnalus nuo vaikystes iki dabar (30m) tai faktas vienas.. isleista koks minimum 3000,00 EUR ant papildu, kreatinu, aminu, animal paku, geineriu ir visokiu kitokiu reikalu wink (cia per koki 15metu)

ir manau geriau but buve juos isleist maistui smile

as aisku neteigiu kad tai buvo blogai bet nemanau kad tai turejo ZENKLIOS itakos mano gyvenime.

zinoma pamenu kaip po NO XPlode vykstant i gyma gyslos sokinedavo:) bet praejus nuo to laiko 8 metam lieka tik atsiminimai:)

zinoma sportavimas vyksta su pertraukomis...

O kokios ivesticijos turejo ZENKLIOS itakos tavo gyvenime?

Neprisijungęs

 
gino
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-08
Žinutės: 838
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#365 2015-08-08 22:10

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

tai tipo jei neleidi pinigus papildams ir maistui - leidi narkotikams, nera tu kurie neleidzia nei papildams nei narkotikams?

AVlB rašė:

SeQueL rašė:

loginė išvada, jei nesiruoši varžybom (o greičiausia nesiruoši ) žmogus tai neypatingai ir verta leist pinigus chemijai wink

aišku dyleriai kalbes kitaip smile

vėlgi manau vitaminai, daug ivairaus maisto kad nenumirtum nuo išsekimo ir viskas ko reikia smile

aš vėlgi nekalbu apie kočiokus kurie lipa ant scenos ar reklamuoja kokius nors fitneso rubus ar soka striptiza;) ar siaip narcizai smile

Gyvenimas vienas, susensim visi, bet nejau dabar iki pat senatves gyvent su tokiu poziuriu, kad liks tik atsiminimai..?
Irdel pinigu leidimo, invidualus dalykas. Vieni leidzia, kad pasiektu savo geresne, grazesne versija(papildai, maistas, farma galu gale), kiti prageria is 'gero gyvenimo' ar narkotikams isleidzia 70% algos. Degraduoja ivairiai.
Kiekvienas pasirenka savo kelia kur svaistyt pinigus, sutinki? :-)

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#366 2015-08-08 22:52

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

gino rašė:

tai tipo jei neleidi pinigus papildams ir maistui - leidi narkotikams, nera tu kurie neleidzia nei papildams nei narkotikams?

AVlB rašė:

SeQueL rašė:

loginė išvada, jei nesiruoši varžybom (o greičiausia nesiruoši ) žmogus tai neypatingai ir verta leist pinigus chemijai wink

aišku dyleriai kalbes kitaip smile

vėlgi manau vitaminai, daug ivairaus maisto kad nenumirtum nuo išsekimo ir viskas ko reikia smile

aš vėlgi nekalbu apie kočiokus kurie lipa ant scenos ar reklamuoja kokius nors fitneso rubus ar soka striptiza;) ar siaip narcizai smile

Gyvenimas vienas, susensim visi, bet nejau dabar iki pat senatves gyvent su tokiu poziuriu, kad liks tik atsiminimai..?
Irdel pinigu leidimo, invidualus dalykas. Vieni leidzia, kad pasiektu savo geresne, grazesne versija(papildai, maistas, farma galu gale), kiti prageria is 'gero gyvenimo' ar narkotikams isleidzia 70% algos. Degraduoja ivairiai.
Kiekvienas pasirenka savo kelia kur svaistyt pinigus, sutinki? :-)

O kur daugiau gyvenimo laimes ieskot, kaip isleist seratonino sankaupas, m...:-)
Nebutinai, cia tik pavyzdis, kad kiekvienas turi kur saudyt litus.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#367 2015-08-08 23:07

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

AVlB rašė:

gino rašė:

tai tipo jei neleidi pinigus papildams ir maistui - leidi narkotikams, nera tu kurie neleidzia nei papildams nei narkotikams?

AVlB rašė:


Gyvenimas vienas, susensim visi, bet nejau dabar iki pat senatves gyvent su tokiu poziuriu, kad liks tik atsiminimai..?
Irdel pinigu leidimo, invidualus dalykas. Vieni leidzia, kad pasiektu savo geresne, grazesne versija(papildai, maistas, farma galu gale), kiti prageria is 'gero gyvenimo' ar narkotikams isleidzia 70% algos. Degraduoja ivairiai.
Kiekvienas pasirenka savo kelia kur svaistyt pinigus, sutinki? :-)

O kur daugiau gyvenimo laimes ieskot, kaip isleist seratonino sankaupas, m...:-)
Nebutinai, cia tik pavyzdis, kad kiekvienas turi kur saudyt litus.

Tu tiesiog nori pasakyti, kad kiekvienas savaip durnas smile

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#368 2015-08-09 20:46

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

SeQueL rašė:

man peršasi viena mintis, peržiūrėjau savo gyvenimo žurnalus nuo vaikystes iki dabar (30m) tai faktas vienas.. isleista koks minimum 3000,00 EUR ant papildu, kreatinu, aminu, animal paku, geineriu ir visokiu kitokiu reikalu wink (cia per koki 15metu)

ir manau geriau but buve juos isleist maistui smile

as aisku neteigiu kad tai buvo blogai bet nemanau kad tai turejo ZENKLIOS itakos mano gyvenime.

zinoma pamenu kaip po NO XPlode vykstant i gyma gyslos sokinedavo:) bet praejus nuo to laiko 8 metam lieka tik atsiminimai:)

zinoma sportavimas vyksta su pertraukomis...

Nemanau ar verta taip skaičiuot. Papildai tau suteikė vistiek teigiamų dalykų ir prie raumens augimo prisidėjo, plius jei jau skaičiuojant tai kiek per tuos 30 metų išleidai pinigų atskirai ant daiktų, cheatmealų/alkoholio/cigarečių ar kitų nenaudingų dalykų.
Taip pat gali paskaičiuot kiek vištienai išleidai per visa gyvenimą. Tarkim 1kg krutinėlės netoli 4e. 4x15-60e per mėnesį, 60x12=720e per metus smile
aišku buvo įdomu, pasiskaičiavai. smile

Neprisijungęs

 
NeverGiveUp
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-19
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#369 2015-08-31 23:30

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

http://imesk.net/upload/thumbs/T11Q.png
Gavau vakar šitą, geriau 3 gramus prieš treniruotę ir nepajutau jokio pump poveikio, kodėl?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#370 2015-09-01 17:54

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

NeverGiveUp rašė:

http://imesk.net/upload/thumbs/T11Q.png
Gavau vakar šitą, geriau 3 gramus prieš treniruotę ir nepajutau jokio pump poveikio, kodėl?

gali pabandyti 5g isgerti

taip pat reiktu zinoti kad geram pumpui reikia atitinkamu treniruociu (daug pakartojimu, didelis intensyvumas) ir su maistu angliavandeniu padoriai paduoti, kitaip nebus kraujui ka nesioti.

Neprisijungęs

 
NeverGiveUp
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-11-19
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#371 2015-09-12 21:16

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Koks skirtumas su kiek ml vandens maišyčiau aakg ar ,kad ir proteiną, kas nuo to keičiasi be skonio?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#372 2015-09-12 21:47

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

NeverGiveUp rašė:

Koks skirtumas su kiek ml vandens maišyčiau aakg ar ,kad ir proteiną, kas nuo to keičiasi be skonio?

Išgerto vandens kiekis smile

Neprisijungęs

 
diemond
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-07
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#373 2015-09-17 15:59

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Gavau šiandien GABA ir jis kažkoks gumuliukais atrodo visas, lyg drėgmės gavęs, o gal taip turi būti?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#374 2015-09-17 16:03

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

diemond rašė:

Gavau šiandien GABA ir jis kažkoks gumuliukais atrodo visas, lyg drėgmės gavęs, o gal taip turi būti?

taip turi buti, tokia struktura sitos medziagos

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#375 2015-09-26 19:31

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Sveiki iškilo klausimas man čia dabar toks.. Vartoju geineri, bcaa, kreatina ir vitaminus smile Kai pabaigsiu logiškai mąstant vėl nesurinksiu reikiamo kalarijų kiekio ir t.t. smile Tai taip ir vartojat papildus visą laiką sportuojant ar darot kažkokia pertrauką?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net