Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5986
Atsiliepimai: 96

#4326 2015-08-16 20:24

Re: Įvairūs klausimai

Woody, man patinka tavo atvirumas. Kiti čia tiek užkompleksavę, kad net hormonų tyrimus kelia iš kitų acc. Realiai šitam forume tik ir belieka kalbėt apie orą, nes išmanančių yra vienetai. Pagarba sportui? Bodybildingas nėra sportas ir niekada nebuvo. Pasakiau, kad chemikas chemina. Žemė apsivers. Tegul žmonės bent pamato, kad yra kitų variantų pirkti farmą nei forume. Edukaciniai tikslai. O tai net musu forume yra dylerių, kuriem nepatikėčiau nei bulvių turgelį pardavinėt.

Neprisijungęs

Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 1087
Atsiliepimai: 10

#4327 2015-08-16 20:39

Zuikis13 rašė:

Woody, man patinka tavo atvirumas. Kiti čia tiek užkompleksavę, kad net hormonų tyrimus kelia iš kitų acc. Realiai šitam forume tik ir belieka kalbėt apie orą, nes išmanančių yra vienetai. Pagarba sportui? Bodybildingas nėra sportas ir niekada nebuvo. Pasakiau, kad chemikas chemina. Žemė apsivers. Tegul žmonės bent pamato, kad yra kitų variantų pirkti farmą nei forume. Edukaciniai tikslai. O tai net musu forume yra dylerių, kuriem nepatikėčiau nei bulvių turgelį pardavinėt.

Truputį pataisysiu - bodybuilding'as yra sportas. Kultūrizmo varžybos - nėra sportas, tai labiau grožio konkursas. smile

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#4328 2015-08-16 21:19

Man ir kulturizmas ne visaj sportas. Kokiam sporte dar naudojamas sintolis?

Neprisijungęs

HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4565
Atsiliepimai: 8

#4329 2015-08-16 22:08

Zuikis13 rašė:

Kazi ar visi saudo ta sintoli

Neprisijungęs

AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2231
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#4330 2015-08-16 22:17

Zuikis13 rašė:

+

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#4331 2015-08-16 22:36

HRS rašė:

Zuikis13 rašė:

Nebūtina ir sintolio.
Sportas, mano supratimu, yra kažkokia viekla, kurioje yra tam tikros taisyklės, atliekamas kažkoks veiksmas ir kurio atlikimo sugebėjimais galima varžytis. O kulturizmas kas? Kas labiau į savo harmonalkę įlenda - tas ir greičiau auga. Na taip, čia derinant preparatus galima "tobulėti", domėtis ir t.t., bet jei koks naturalus bodybildingas tai išvis yra apgailėtina, nes yra daugybė sporto šakų, kuriose sportininkai atrodo lygiai tiap pat, kaip kulturistai be chemijos, tik toks skirtumas, kad jie užsiima tikru sportu, o ne hantelių kilnojimu. Panelės metus pasportuoja, pasidaro suškę ir viskas "aš sportininkė, aš bikni fitness modelis". Pamėgink būnant ~23 metų nesportavusi panelė per metus prasimušti į tinklinį/futbolą/kašį.. belekur..  Nieko nepavyks, o kulturizmo varžybų/varžybėlių sezono metu kiekvieną savaitgalį. Tik pinigų turėk dalyvavimui ir kažkur vistiek pasiseks. Taip kad apie kokią čia pagarbą gali eiti kalba?
Ir nesupraskit manęs klaidingai. Aš nors kraunu, bet esu susitaikęs, kad aš toks pat "sportininkas". Svarbu savęs neapgaudinėti.

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 5922
Atsiliepimai: 48

#4332 2015-08-16 22:44

Paskutinį kartą taisė mzslave (2015-08-16 22:46)

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija

#4333 2015-08-16 22:45

mzslave rašė:

Zvengiu, del panu fitness 101% true, sudaluvauja ir vel atrodo kaip kiaule-motina, taure uz "piataka" isdydziai sveciams namuose, feisbuke profilio foto 299like surinkta. Mission acomplished

Neprisijungęs

HRS
Dažnas senbūvis

#4334 2015-08-17 00:13

Zuikis13 rašė:

HRS rašė:

Zuikis13 rašė:

Nebūtina ir sintolio.
Sportas, mano supratimu, yra kažkokia viekla, kurioje yra tam tikros taisyklės, atliekamas kažkoks veiksmas ir kurio atlikimo sugebėjimais galima varžytis. O kulturizmas kas? Kas labiau į savo harmonalkę įlenda - tas ir greičiau auga. Na taip, čia derinant preparatus galima "tobulėti", domėtis ir t.t., bet jei koks naturalus bodybildingas tai išvis yra apgailėtina, nes yra daugybė sporto šakų, kuriose sportininkai atrodo lygiai tiap pat, kaip kulturistai be chemijos, tik toks skirtumas, kad jie užsiima tikru sportu, o ne hantelių kilnojimu. Panelės metus pasportuoja, pasidaro suškę ir viskas "aš sportininkė, aš bikni fitness modelis". Pamėgink būnant ~23 metų nesportavusi panelė per metus prasimušti į tinklinį/futbolą/kašį.. belekur..  Nieko nepavyks, o kulturizmo varžybų/varžybėlių sezono metu kiekvieną savaitgalį. Tik pinigų turėk dalyvavimui ir kažkur vistiek pasiseks. Taip kad apie kokią čia pagarbą gali eiti kalba?
Ir nesupraskit manęs klaidingai. Aš nors kraunu, bet esu susitaikęs, kad aš toks pat "sportininkas". Svarbu savęs neapgaudinėti.

Nzn,as gal kai po varzybas nevaikstau,jomis baisiai nesidomiu.sportuoju sau nes patinka,kas saudos kas ne-vis tiek tai laikau sportu.

Neprisijungęs

Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 1795
Atsiliepimai: 6

#4335 2015-08-17 07:38

Sportas – pagal tam tikras taisykles organizuojama žmonių veikla, derinant fizinius ir intelektinius gebėjimus, skirta varžymuisi, laisvalaikio praleidimui, įvairių įgūdžių lavinimui, o taip pat pasiruošimas šiai veiklai ir to pasiruošimo metu atsirandantys tarpusavio santykiai. Sportas – specifinė fizinių ar intelektinių užsiėmimų rūšis. Juo siekiama varžytis, (pa)gerinti sveikatą, gauti moralinį ir materialinį pasitenkinimą (taip pat atlygį – žr. straipsnį profesionalus sportas), išreikšti save, tobulinti(s), siekti garbės ir šlovės.

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#4336 2015-08-17 08:08

Na, čia interpretavimo reikalas: )

Neprisijungęs

Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 1

#4337 2015-08-17 15:38

Zuikis13 rašė:

nykstys

Neprisijungęs

N1ke
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-02-22
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#4338 2015-08-17 21:32

Ar gali berti spuogais nuo provirono?

Neprisijungęs

AVlB
Išmestas

#4339 2015-08-17 21:58

Zuikis13 rašė:

HRS rašė:

Zuikis13 rašė:

Nebūtina ir sintolio.

++
Bet ir sakose, plaukimas, lengvoji atletika, trikove yra dope. Ir ji visur padeda. Visose sakose. Tik kulturizme jau virs normu, kuo daugiau plaktis i save chemikalu ir nieko kito.

Neprisijungęs

baltassg
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-07-30
Žinutės: 431

#4340 2015-08-17 22:12

is esmes sterais seremiami kariai,ypac usa. siais laikais dauguma sporto saku naudoja chemija. pvz galvojat kai zmogus pries 50 metu i kase vos idedavo jei idedavo,ko gero kad ne,o dabar skrenda per puse aiskstes,cia tipo zmogiska?smile jo jo ir as tikiu kad dievas yra smile  daug kur dabar tie sterai naudojami ir mazai kas naujus beisradineja ko gero ,daugiau dirba ties salutiniais poveikiais ,ju paslepimu nuo antidopingo kontroles ir panasiai.

Neprisijungęs

tomys24
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-06-08
Žinutės: 73

#4341 2015-08-17 23:00

baltassg rašė:

is esmes sterais seremiami kariai,ypac usa. siais laikais dauguma sporto saku naudoja chemija. pvz galvojat kai zmogus pries 50 metu i kase vos idedavo jei idedavo,ko gero kad ne,o dabar skrenda per puse aiskstes,cia tipo zmogiska?smile jo jo ir as tikiu kad dievas yra smile  daug kur dabar tie sterai naudojami ir mazai kas naujus beisradineja ko gero ,daugiau dirba ties salutiniais poveikiais ,ju paslepimu nuo antidopingo kontroles ir panasiai.

Varom i usa armija 😊

Neprisijungęs

GGedas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-29
Žinutės: 4

#4342 2015-08-19 14:12

Sveiki,

Gal kas žino kur įmanoma gauti sterilių, tuščių buteliukų injekciniams tirpalams?

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#4343 2015-08-19 16:54

Bijodami konkurencijos visi tylės big_smile Dar iki šito punkto nepriėjau, bet faktas, kad gali pirkti nesterilius ir srerilizuoti. Buteliukai orkaitėj, o guminis kamštis vandenilio perokside.

Neprisijungęs

GGedas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-29
Žinutės: 4

#4344 2015-08-19 17:22

Iki rimtos chemijos irgi nepriėjau big_smile. Bet galvojau Bakteriostatinio vandens pasipilstyt, ingridientai ten centus kainuoja ir procedūra minučių darbas.

Paskutinį kartą taisė GGedas (2015-08-19 17:22)

Neprisijungęs

Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1864
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#4345 2015-08-20 11:13

Sveiki. Salėj vaikis (15-16m) užkramtė metano ir pradėjo lįst gyno. Patarsit gal ką jam duot pakramtyt? Letro? Arimidexa? Nolva? Ir kiek galit gal parašyt, aš žalias dar visai čia + jis pienius visai, gal nereiks tiek, kiek užkietėjusiam ximikui.. big_smile

Neprisijungęs

AVlB
Išmestas

#4346 2015-08-20 11:15

Jo,mduok nolvos:)

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija

#4347 2015-08-20 11:19

Diky rašė:

Sveiki. Salėj vaikis (15-16m) užkramtė metano ir pradėjo lįst gyno. Patarsit gal ką jam duot pakramtyt? Letro? Arimidexa? Nolva? Ir kiek galit gal parašyt, aš žalias dar visai čia + jis pienius visai, gal nereiks tiek, kiek užkietėjusiam ximikui.. big_smile

pasakyk jam kad jis 1) DALBA*OBAS! 2) tokiam amz hormonalke nesusiformavusi ir gali net gi be ximkes lyst/formuotis gyno 3) Kad nebevalgytu ximkes daugiau.

pagal viska butu gerai padaryt tyrimus E2 ir PRL, bet is kur pacanui saibu ant tyrimu....  tai lai bando tamoksa, bet su salyga kad nebekramto daugiau metano.... geriausiu atveju ten metanas o ne metilas.
ir jeigu bandys apipist tave, tai siulau cia nesikreipt, ir patarimu ka daryt neprasyt. neturi proto - lai eina nakuj

Neprisijungęs

Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1864
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#4348 2015-08-20 11:24

Aš ir pats nesistengsiu daugiau, jeigu jam utiutiu bus, man tuolabiau, turės pamoką visam gyvenimui. O šiaip dėkui, ++ wink

Neprisijungęs

HRS
Dažnas senbūvis

#4349 2015-08-21 12:49

ar gaunat kas metankes rusiskos geros?  pm please

Neprisijungęs

N1ke
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-02-22
Žinutės: 316

#4350 2015-08-21 21:38

Kas bandet Balkan susta ir deka? Kokie atsiliepimai?

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net