Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uno32
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2015-08-21 03:43

mitybos planas (futbolininkui)

Ka manot apie tokia mityba (futbolininkui) 17m svoris 60 ugis 180 treniruotes buna kiekviena diena galim sakyt ,nes jei nebuna trefkiu tai savarankiskai tada pasidarau. Noretus priaugti kazkiek tos mases +jegos kad galeciau normaliai ant koju stovet zaidziant su vyresniais tai prasau pagalbos. Mokykloi galiu dar pavalgyt apie 12h (tada valgykloj nebuna zmoniu ) ten koki kepsneli su grikiais/ ryziais + darzovem tik nezinau ar reikia man patarkit smile


1.6:00 100g avizu koses, 4 kiausiniai + obuolys
2.9:40-10:00 obuolys/riesutai/razinos
3.14:00-15:00(kai gryztu is mokyklos) 150g vistiena + ryziai/grikiai + darzoves
4.Pries treniruote  (buna skirtingais laikais) 100g makaronu + bananas
5.Po treniruotes iskarto bananas
6.Tunas/vistiena + ryziai/grikiai + darzoves
7.Varske 180g

cia gali but ir daugiau visko nes nepridejau darzoviu
2626.4 Angliu 321.17 Baltymu 206.55 Riebalu 81.6

P.S noreciau suzinot dar ar labai nesuletesiu pradejes augt?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2025 Kulturizmas.net