Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11826 2015-11-12 11:09

Re: Proteinas (baltymai)

xKarnitinas rašė:

iparado rašė:

xKarnitinas rašė:

Galima gerti whey proteina iskart po treniruotes darant kardio?  nes su kardio gaunasi gana ilgas laiko tarpas.  tai proteina reiketu isgerti iskart po svoriu teniruote ir tada iskart eiti prie kardio.  ar galeciau darant cardio gurksnoti proteina?

Na gal nereikia saldu proteina gerti darant ilga kardio, gi nudzius burna visai smile jei jau taip nori, aminkes gurksnok, greiciau isisavins negu proteina arba seip vandeni...

Neturiu amynkiu.  manau nelaikas man dar jas naudoti.  tada gal geriau butu iskart po sviriu treniruotes rubinej visa isgerti ir eiti prie kardio.  nes man labai ilgas laiko tarpas gaunasi be baltymu.

gerk po kardio

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#11827 2015-11-12 13:14

Re: Proteinas (baltymai)

mzslave rašė:

vapsie jokio skirtumo nera ar tu sausi super mega izoliata ar whey tik baigus trene ar po valandos ar dveju. svarbu bendras PAROS maistiniu medziagu kiekis, kkal.  cia tas katabolizmas per daug ispustas bajeris

+1

Neprisijungęs

 
xKarnitinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-02-14
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#11828 2015-11-12 14:27

Re: Proteinas (baltymai)

aisku.  as visada grizdamas namo taip skaniai isgerdavau.  tik dabar prisiskaites visokiu straipsniu sumasciau gal kad geriau po svoriu iskart... dekui uz pagalba visiems 👍

Neprisijungęs

 
xKarnitinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-02-14
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#11829 2015-11-12 14:38

Re: Proteinas (baltymai)

iparado rašė:

xKarnitinas rašė:

iparado rašė:


Na gal nereikia saldu proteina gerti darant ilga kardio, gi nudzius burna visai smile jei jau taip nori, aminkes gurksnok, greiciau isisavins negu proteina arba seip vandeni...

Neturiu amynkiu.  manau nelaikas man dar jas naudoti.  tada gal geriau butu iskart po sviriu treniruotes rubinej visa isgerti ir eiti prie kardio.  nes man labai ilgas laiko tarpas gaunasi be baltymu.

Kad tau kaip ir utiutiu tie baltymai, negi tiki kad tau ir to 30 minuciu lango po trenkes reikia, kad galetum ikalti baltymu? smile sakai proteina nori gerti, o aminkes dar nelaikas naudoti, bet gi aminkes yra tas pats suskaidytas proteinas...bet jei jau pagal visas taisykles, tai kali po svorio trenkes proteina ir eini daryti kardio, nors as gerdavau proteina po svoriu, kardio ir tik gryzes namo...jei neesi super merga turbo atletas, tai is esmes ner tokio didelio skirtumo kada ji isgersi...

tai jai tas pats. tai kam pirkti 2 produktus ir gauti viena ir tapati.? proteina isvis tik geriu max 4 kartus i sav po treniruotes. ir tik del to kad geras dalykas "pasiskaninti"  kai sedi ant dietos.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11830 2015-11-12 14:42

Re: Proteinas (baltymai)

po treniruotes isgerti jo yra tikrai ok
o toliau reiktu ziureti pagal maista. tarkim as geriu visada 2x i diena siuo metu
buna kad ir visai negeriu smile

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2015-11-12 14:43)

Neprisijungęs

 
xKarnitinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-02-14
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#11831 2015-11-12 14:52

Re: Proteinas (baltymai)

na taip.  laiko turiu.  tai su maistu surenku kaip ir viska. del to ir nematau reikalo gerti proteina kiekviena diena smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#11832 2015-11-12 15:37

Re: Proteinas (baltymai)

xKarnitinas rašė:

iparado rašė:

xKarnitinas rašė:

Neturiu amynkiu.  manau nelaikas man dar jas naudoti.  tada gal geriau butu iskart po sviriu treniruotes rubinej visa isgerti ir eiti prie kardio.  nes man labai ilgas laiko tarpas gaunasi be baltymu.

Kad tau kaip ir utiutiu tie baltymai, negi tiki kad tau ir to 30 minuciu lango po trenkes reikia, kad galetum ikalti baltymu? smile sakai proteina nori gerti, o aminkes dar nelaikas naudoti, bet gi aminkes yra tas pats suskaidytas proteinas...bet jei jau pagal visas taisykles, tai kali po svorio trenkes proteina ir eini daryti kardio, nors as gerdavau proteina po svoriu, kardio ir tik gryzes namo...jei neesi super merga turbo atletas, tai is esmes ner tokio didelio skirtumo kada ji isgersi...

tai jai tas pats. tai kam pirkti 2 produktus ir gauti viena ir tapati.? proteina isvis tik geriu max 4 kartus i sav po treniruotes. ir tik del to kad geras dalykas "pasiskaninti"  kai sedi ant dietos.

Tam, kad proteinas organizme turi virsti I aminkes, kas uzima laiko, o aminkes iskarto yra issisavinamos...tai trenkes metu, kai raumenims labiausiai reikia amino rugsciu, gali sauti aminkes, nes proteinas kol pavirs I jas, pasibaigs trenke arba dar ilgiau...mano galva paprastam Jonui ar Petrui, kuris sportuoja megejiskai, bet turi pasidares normalia mityba, surenka baltymus isvis galima apsieiti be proteino ar aminkiu, juolab taikyti I tuos langus po trenkes, kada labiausiai reikia amino rugsciu, jeigu yra spragos mityboje, su protein galima kazkiek lengvaiir greitai uzkamsyti...kitas dalykas kad jis yra skanus ir gali imti kaip deserta...tai vot rimtiems sportinimkams reikia ir momentiniu aminkiu raumeniui atstatyti iskarto po/per trenke ir proteino, kuris bus isisavinamas leciau, nes atsistatymas vyksta gan ilgai (iki 48 valandu)...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-11-12 15:39)

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#11833 2015-11-12 15:45

Re: Proteinas (baltymai)

prieš treniruotę šauni aminkes, po - proteiną, ir ramu. simple.

Neprisijungęs

 
xKarnitinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-02-14
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#11834 2015-11-12 15:47

Re: Proteinas (baltymai)

Taip tu teisus.  as esu tarp tu Jonu ir petru.  sportuoju megejiskai todel naudoju tik multivitaminus. omegas 3 ir proteina.  gal kai isivaziuosiu ir zesiu rimciau i si sporta tada manau ir reiketu man galvoti apie amynkes ir t. t   Man isvis asmeniskai gaila pirkti dar amynkes kai metu svori.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#11835 2015-11-12 16:04

Re: Proteinas (baltymai)

xKarnitinas rašė:

Taip tu teisus.  as esu tarp tu Jonu ir petru.  sportuoju megejiskai todel naudoju tik multivitaminus. omegas 3 ir proteina.  gal kai isivaziuosiu ir zesiu rimciau i si sporta tada manau ir reiketu man galvoti apie amynkes ir t. t   Man isvis asmeniskai gaila pirkti dar amynkes kai metu svori.

Cia kaip kam, as isvis jau nepamenu kada geriau proteina, db per trenke isipilu I vandeni aminkiu, pasidarau isotonini gerima ir gurksnoju smile man dviguba nauda, nes ir aminkiu gaunu ir turiu skanu gerima, anksciau proteina gerdavau po visu trenkiu, bet pagal kiek realiai panasiai gaunasi tiek su aminkem tiek su proteinu...

Neprisijungęs

 
HP4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-10-24
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#11836 2015-11-20 13:14

Re: Proteinas (baltymai)

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#11837 2015-11-20 13:53

Re: Proteinas (baltymai)

HP4 rašė:

Ka manot apie OstroVit WPC 80?  http://www.proteinas.lt/lt/papildas/ost … c-80-900-g

snd kaip tik teko ragauti braskini , tai skonis i goldo panasus toks blankus , tirpumas normalus

Neprisijungęs

 
boozer
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 44

#11838 2015-11-20 14:56

Re: Proteinas (baltymai)

ArnoldasWFF rašė:

HP4 rašė:

Ka manot apie OstroVit WPC 80?  http://www.proteinas.lt/lt/papildas/ost … c-80-900-g

snd kaip tik teko ragauti braskini , tai skonis i goldo panasus toks blankus , tirpumas normalus

Cia yra ostrovit wpc standart, dar yra wpc instant, ten tirpumas dar geresnis, skonis panasus wink

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#11839 2015-12-02 14:06

Re: Proteinas (baltymai)

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11840 2015-12-02 14:13

Re: Proteinas (baltymai)

Metaninis rašė:

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#11841 2015-12-02 14:23

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

sudeti gal ir nekokia, bet sokoladas tai vienas geriausiu kuriu esu ragaves big_smile

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#11842 2015-12-02 14:26

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

Kiek suprantu, cia jis ilgo veikimo????

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11843 2015-12-02 14:27

Re: Proteinas (baltymai)

Ernestas rašė:

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

sudeti gal ir nekokia, bet sokoladas tai vienas geriausiu kuriu esu ragaves big_smile

http://shop.fitsport.lt/baltymai-protei … ch=oh%20ye
va sitas sokoladinis irgi ziauriai skanus
bet kaina/sudetis/kiekis tikrai nekazka smile 35porc big_smile

buvau atsidares nes galiojimas pasibaige hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11844 2015-12-02 14:29

Re: Proteinas (baltymai)

Metaninis rašė:

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

Sveiki, kokios nuomones apie si proteina? http://www.bodybuilding.com/store/dym/elite-xt.html

nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

Kiek suprantu, cia jis ilgo veikimo????

mixas, nu ale aprupina amino r visai nakciai. bet pagrindas greitesni baltymai cia
siaip del nakties jei proteina imk gryna micelar caseina, arba toki kuri sudarytu pagrinde caseinas, o ne wpc/wpi

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#11845 2015-12-02 14:32

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

zaliasss rašė:


nu sudetis mano akims tikrai neverta demesio. aisku ir kaina nedidele jo
kaip skonis nezinau

Kiek suprantu, cia jis ilgo veikimo????

mixas, nu ale aprupina amino r visai nakciai. bet pagrindas greitesni baltymai cia
siaip del nakties jei proteina imk gryna micelar caseina, arba toki kuri sudarytu pagrinde caseinas, o ne wpc/wpi

tai is bedos, galima ji gert ir po treniruociu ir pries miega?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#11846 2015-12-02 14:57

Re: Proteinas (baltymai)

Metaninis rašė:

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:


Kiek suprantu, cia jis ilgo veikimo????

mixas, nu ale aprupina amino r visai nakciai. bet pagrindas greitesni baltymai cia
siaip del nakties jei proteina imk gryna micelar caseina, arba toki kuri sudarytu pagrinde caseinas, o ne wpc/wpi

tai is bedos, galima ji gert ir po treniruociu ir pries miega?

jop

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#11847 2015-12-02 14:58

Re: Proteinas (baltymai)

zaliasss rašė:

Metaninis rašė:

zaliasss rašė:


mixas, nu ale aprupina amino r visai nakciai. bet pagrindas greitesni baltymai cia
siaip del nakties jei proteina imk gryna micelar caseina, arba toki kuri sudarytu pagrinde caseinas, o ne wpc/wpi

tai is bedos, galima ji gert ir po treniruociu ir pries miega?

jop

Dekui uz info

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#11848 2015-12-07 22:15

Re: Proteinas (baltymai)

Kaip skoniai sito proteino MYPROTEIN Impact Whey Protein?

Neprisijungęs

 
sigg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-13
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#11849 2015-12-10 14:20

Re: Proteinas (baltymai)

Ar dar yra gaminamas/parduodamas Dymatize ISO 100? Neradau forumo skelbimuose.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#11850 2015-12-10 14:26

Re: Proteinas (baltymai)

sigg rašė:

Ar dar yra gaminamas/parduodamas Dymatize ISO 100? Neradau forumo skelbimuose.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/akcija- … 09095.html http://www.perfectbody.lt/proteinas-dym … 100-2275-g kaip matai skelbimuose yra...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-12-10 16:14)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net