Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#3651 2015-10-14 15:50

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

man rods, kad ne čia klausi tokių dalykų, pas gydytoja nueitum ir sužinotum tiksliai daryt ar ne, paskui prisidirbt gali.

Neprisijungęs

 
Waidunce
Išmestas
Registravosi: 2015-10-14
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3652 2015-10-14 15:54

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Jei esi pradedantysis tai galima daryt tuos pacius pratimus kekviena diena, bet esi pradedantysis ir nori augti tai baze daryk pagrinde.

Neprisijungęs

 
Waidunce
Išmestas
Registravosi: 2015-10-14
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3653 2015-10-14 15:58

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Su kokiais svoriais dirbi krutine, ir kokius pratimus darai?

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3654 2015-10-14 17:12

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Waidunce rašė:

Su kokiais svoriais dirbi krutine, ir kokius pratimus darai?

Štangos spaudimas - 80 kg pagrinde būna
Plėšimas - 24 - 26 kg hanteliai
Puloveris - 30 kg hantelis

Čia dabar išbandau naują programą

Man nuojauta kužkda, kad pas mane štangos spaudimas nekyla dėl nugaros, o nugarą aš darau įvarius pratimus staklėse ir ten svoriai nemaži būna, bet jaučiu, kad taip neprogresuoja kaip norėčiau smile

Šiaip žinau, kad nelabai galima man kilnot tų štangų, bet progresuot norisi, o be bazės nelabai čia bus kas....

Neprisijungęs

 
Waidunce
Išmestas
Registravosi: 2015-10-14
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3655 2015-10-14 17:27

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Dolan rašė:

Waidunce rašė:

Su kokiais svoriais dirbi krutine, ir kokius pratimus darai?

Štangos spaudimas - 80 kg pagrinde būna
Plėšimas - 24 - 26 kg hanteliai
Puloveris - 30 kg hantelis

Čia dabar išbandau naują programą

Man nuojauta kužkda, kad pas mane štangos spaudimas nekyla dėl nugaros, o nugarą aš darau įvarius pratimus staklėse ir ten svoriai nemaži būna, bet jaučiu, kad taip neprogresuoja kaip norėčiau smile

Šiaip žinau, kad nelabai galima man kilnot tų štangų, bet progresuot norisi, o be bazės nelabai čia bus kas....

Aisku reikia daryti nugara ir kojas butinai, darant vien krutine ji neaugs visada, svarbu ir maistas, cia daug kas susideda

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3656 2015-10-14 19:43

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Waidunce rašė:

Dolan rašė:

Waidunce rašė:

Su kokiais svoriais dirbi krutine, ir kokius pratimus darai?

Štangos spaudimas - 80 kg pagrinde būna
Plėšimas - 24 - 26 kg hanteliai
Puloveris - 30 kg hantelis

Čia dabar išbandau naują programą

Man nuojauta kužkda, kad pas mane štangos spaudimas nekyla dėl nugaros, o nugarą aš darau įvarius pratimus staklėse ir ten svoriai nemaži būna, bet jaučiu, kad taip neprogresuoja kaip norėčiau smile

Šiaip žinau, kad nelabai galima man kilnot tų štangų, bet progresuot norisi, o be bazės nelabai čia bus kas....

Aisku reikia daryti nugara ir kojas butinai, darant vien krutine ji neaugs visada, svarbu ir maistas, cia daug kas susideda

Netaip supratai mane big_smile Auga mane masė normaliai, darau viską, nepraleidžiu kojų, o krūtinės tikrai neišskiriu smile Man tiesiog atrodo jog spaudimas turėtų sparčiau didėt, kalbu apie svorį

Neprisijungęs

 
Povilasx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-24
Žinutės: 142
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3657 2015-10-19 14:22

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Sveiki , ar darote deload week ar kažką panašaus , kas kokį mėnesį ? rezultatai biški stringa noriu pamėginti savaitę atsigauti , bet nemetant sporto , tai mastau bazinius 50% nuo darbiniu daryt visa savaite smile

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#3658 2015-10-20 15:05

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Darai tada kai atsibosta eit į sale arba kai jėgų nebėra, o ne kas mėnesi ar du, į rėmus kažkokius nesprausk

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3659 2015-10-20 15:10

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Kartais gerai remus ilysti, nes zmogus "saugikliu" neturi, visad atrodo, kad gali varyt ir varyt, tai geriau koki karta pailset nei pervargt smile

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#3660 2015-10-20 15:31

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

žmogus, ne šuo ribas jaučia. nekalbu apie išimtis, bet tikiuosi, kad tu ne iš jų.

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3661 2015-10-24 22:00

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Sveiki dar kartą smile Pasiskaičius daugelį postų priėjau išvadą, kad daugelio nuomone neįmanoma patapti "ambalu" kitaip tariant raumenų "kalnų" nedarant mirties traukos... Pats turiu stuburo problemą, ko pasekoje negaliu atlikinėti tokių pratimų, nei tūpti su štanga. Tačiau esu užsidegęs ir noriu paversti "geležį" savo gyvenimo dalimi smile Pagrindinis mano tikslas yra pasiekti "bear body type". Tačiau kai paskaitau tokius pranešimus apima liūdesys,  kad ir kaip norėčiau, daryti negaliu, nes geriau sportuoti bent kiek nei paskuj išvis negalėti nieko pakelti.

Taigi mano klausimas ar iš tiesų jau neįmanoma be farmos ir tokių pratimų kaip mirties trauką, tupimas su štanga pasiekti ko aš noriu?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3662 2015-10-24 22:07

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Dolan rašė:

Sveiki dar kartą smile Pasiskaičius daugelį postų priėjau išvadą, kad daugelio nuomone neįmanoma patapti "ambalu" kitaip tariant raumenų "kalnų" nedarant mirties traukos... Pats turiu stuburo problemą, ko pasekoje negaliu atlikinėti tokių pratimų, nei tūpti su štanga. Tačiau esu užsidegęs ir noriu paversti "geležį" savo gyvenimo dalimi smile Pagrindinis mano tikslas yra pasiekti "bear body type". Tačiau kai paskaitau tokius pranešimus apima liūdesys,  kad ir kaip norėčiau, daryti negaliu, nes geriau sportuoti bent kiek nei paskuj išvis negalėti nieko pakelti.

Taigi mano klausimas ar iš tiesų jau neįmanoma be farmos ir tokių pratimų kaip mirties trauką, tupimas su štanga pasiekti ko aš noriu?

Viskas įmanoma reikia tik noro, jeigu gali daryti kitus pratimus kuriuos darant dirbtų tos pačios raumenų grupės tai daryk. Jeigu dėl mirties traukos tai yra daug sportininkų kurie nedaro mirties traukos ir atrodo taip pat gerai kaip tie kurie daro (Mirties trauką pakeičia kitais pratimais)

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2015-10-24 22:08)

Prisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3663 2015-10-24 22:11

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Kavioras rašė:

Dolan rašė:

Sveiki dar kartą smile Pasiskaičius daugelį postų priėjau išvadą, kad daugelio nuomone neįmanoma patapti "ambalu" kitaip tariant raumenų "kalnų" nedarant mirties traukos... Pats turiu stuburo problemą, ko pasekoje negaliu atlikinėti tokių pratimų, nei tūpti su štanga. Tačiau esu užsidegęs ir noriu paversti "geležį" savo gyvenimo dalimi smile Pagrindinis mano tikslas yra pasiekti "bear body type". Tačiau kai paskaitau tokius pranešimus apima liūdesys,  kad ir kaip norėčiau, daryti negaliu, nes geriau sportuoti bent kiek nei paskuj išvis negalėti nieko pakelti.

Taigi mano klausimas ar iš tiesų jau neįmanoma be farmos ir tokių pratimų kaip mirties trauką, tupimas su štanga pasiekti ko aš noriu?

Viskas įmanoma reikia tik noro, jeigu gali daryti kitus pratimus kuriuos darant dirbtų tos pačios raumenų grupės tai daryk. Jeigu dėl mirties traukos tai yra daug sportininkų kurie nedaro mirties traukos ir atrodo taip pat gerai kaip tie kurie daro (Mirties trauką pakeičia kitais pratimais)

Būtent, noro yra, progresu esu patenktinas... Kaip ir minėjau daug ką darau, nors ir paskausta tą nugarą, bet tokių pratimų nerizikuoju, keičiu staklėmis.. Pakolkas augu, kalbant apie apimtis ir jėgą, žmonės irgi pastebi, kad didėju smile Tačiau šiuo metu auga ir riebaliukas big_smile Čia tik pastebėjimas mano toks buvo, kad anot daugumos forumiečių mažai šansų... smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3664 2015-10-24 22:17

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Dolan rašė:

Kavioras rašė:

Dolan rašė:

Sveiki dar kartą smile Pasiskaičius daugelį postų priėjau išvadą, kad daugelio nuomone neįmanoma patapti "ambalu" kitaip tariant raumenų "kalnų" nedarant mirties traukos... Pats turiu stuburo problemą, ko pasekoje negaliu atlikinėti tokių pratimų, nei tūpti su štanga. Tačiau esu užsidegęs ir noriu paversti "geležį" savo gyvenimo dalimi smile Pagrindinis mano tikslas yra pasiekti "bear body type". Tačiau kai paskaitau tokius pranešimus apima liūdesys,  kad ir kaip norėčiau, daryti negaliu, nes geriau sportuoti bent kiek nei paskuj išvis negalėti nieko pakelti.

Taigi mano klausimas ar iš tiesų jau neįmanoma be farmos ir tokių pratimų kaip mirties trauką, tupimas su štanga pasiekti ko aš noriu?

Viskas įmanoma reikia tik noro, jeigu gali daryti kitus pratimus kuriuos darant dirbtų tos pačios raumenų grupės tai daryk. Jeigu dėl mirties traukos tai yra daug sportininkų kurie nedaro mirties traukos ir atrodo taip pat gerai kaip tie kurie daro (Mirties trauką pakeičia kitais pratimais)

Būtent, noro yra, progresu esu patenktinas... Kaip ir minėjau daug ką darau, nors ir paskausta tą nugarą, bet tokių pratimų nerizikuoju, keičiu staklėmis.. Pakolkas augu, kalbant apie apimtis ir jėgą, žmonės irgi pastebi, kad didėju smile Tačiau šiuo metu auga ir riebaliukas big_smile Čia tik pastebėjimas mano toks buvo, kad anot daugumos forumiečių mažai šansų... smile

Iš dalies mirties trauka yra geras pratimas, nes jį darant dirba ne tik tiesusis nugaros raumuo, bet ir pilvo preso, keturgalvis ir dvigalvis šlaunies raumenys, sėdmenys, trapecinis raumuo, dilbiai, bet būtų kvaila teigti, kad be jo nieko nepasieksi, nes visas šias raumenų grupes gali daryti ir kitais pratimais.

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2015-10-24 22:17)

Prisijungęs

 
Dragon41
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-11
Žinutės: 70
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3665 2015-11-16 22:13

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Sveiki, susiduriau su dilema. Ar trapecija kaip raumuo verta demesio treniravimui? Ar pavyzdziui uztektu kas pora savaiciu pratreniruot, ar visiskai nereiktu? Gal ir durnokas klausimas, bet nemanau, kad reikia su ja persistengti.

Neprisijungęs

 
Cyrex
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-09-25
Žinutės: 222
Atsiliepimai: 0

#3666 2015-11-17 14:23

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Dragon41 rašė:

Sveiki, susiduriau su dilema. Ar trapecija kaip raumuo verta demesio treniravimui? Ar pavyzdziui uztektu kas pora savaiciu pratreniruot, ar visiskai nereiktu? Gal ir durnokas klausimas, bet nemanau, kad reikia su ja persistengti.

Manau čia panašiai kaip ir su presu/dilbiu - ne visi daro, bet reiktų nors kartą į savaitę.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3667 2015-11-20 08:54

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Jusu manymu kam geriau skirti demesi 5x5 ? Stangos spaudimui ar kariniam? Nes tenka rinktis, nes vienas is kitu kencia.
Gal BP daryt 5x5, o karini 4x6? Ta prasme kuris pratimas geriau stiprina kuno virsu?

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3668 2015-11-20 09:46

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Ernestas rašė:

Jusu manymu kam geriau skirti demesi 5x5 ? Stangos spaudimui ar kariniam? Nes tenka rinktis, nes vienas is kitu kencia.
Gal BP daryt 5x5, o karini 4x6? Ta prasme kuris pratimas geriau stiprina kuno virsu?

Ilgoj pozicijoj rinkčiausi karini kaip pagrindinį. Trumpoj BP.
Dar priklauso ir nuo programos. Galima ir pakeisti vieną mėn darai BP kaip pagrindinį kitą mėn darai karinį...

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3669 2015-11-20 10:10

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Fake'as rašė:

Ernestas rašė:

Jusu manymu kam geriau skirti demesi 5x5 ? Stangos spaudimui ar kariniam? Nes tenka rinktis, nes vienas is kitu kencia.
Gal BP daryt 5x5, o karini 4x6? Ta prasme kuris pratimas geriau stiprina kuno virsu?

Ilgoj pozicijoj rinkčiausi karini kaip pagrindinį. Trumpoj BP.
Dar priklauso ir nuo programos. Galima ir pakeisti vieną mėn darai BP kaip pagrindinį kitą mėn darai karinį...

Ta prasme ilgoi ir trumpoi pozicijoi?

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3670 2015-11-20 10:58

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Ernestas rašė:

Fake'as rašė:

Ernestas rašė:

Jusu manymu kam geriau skirti demesi 5x5 ? Stangos spaudimui ar kariniam? Nes tenka rinktis, nes vienas is kitu kencia.
Gal BP daryt 5x5, o karini 4x6? Ta prasme kuris pratimas geriau stiprina kuno virsu?

Ilgoj pozicijoj rinkčiausi karini kaip pagrindinį. Trumpoj BP.
Dar priklauso ir nuo programos. Galima ir pakeisti vieną mėn darai BP kaip pagrindinį kitą mėn darai karinį...

Ta prasme ilgoi ir trumpoi pozicijoi?

Jei nori greitai padidinti spaudimą renkiesi spaudimą kaip pagrindinį, jeigu žiūri į ilgą poziciją ir stiprini viršų renkiesi karinį kaip pagrindinį, trumpuoju laikotarpiu gali nukristi spaudimo jėga.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3671 2015-11-20 11:04

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Aplamai yra treniruočių sistemų kuriose spaudimai sudėlioti taip:
1. Karinis
2. Spaudimas kampu
3. Spaudimas ant lygaus.
Plačiau kokia nauda ir pan gali rasti T-nation straipsniuose ar forumuose.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3672 2015-11-20 12:50

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Fake'as rašė:

Aplamai yra treniruočių sistemų kuriose spaudimai sudėlioti taip:
1. Karinis
2. Spaudimas kampu
3. Spaudimas ant lygaus.
Plačiau kokia nauda ir pan gali rasti T-nation straipsniuose ar forumuose.

dekui smile

Neprisijungęs

 
Vanila
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija
Registravosi: 2013-06-03
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#3673 2015-11-20 15:36

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Turiu problemu su abiem kelenais, buvo sunku net vaikscioti, jau nekalbu apie sportavima... Po truputi jau gereja ir bandau daryti koju tiesima, bei lenkima.. Ar butu nauda pritupimas daryti su mazu, pvz. 60kg. svoriu ir kokius 20 kartu per priejima, ar visgi pritupimams reikia dideliu svoriu... Sportuoju namu salygomis, turiu olimpine stanga ir smita

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3674 2015-11-20 15:38

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

cia turi pasitart su savo gyditoju priziurinciu tavo kelius, nes tiesimas irgi gali pakankamai drozt tuos kelius nors nekaltai atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#3675 2015-11-20 15:40

Re: Ar gerai? / Kas geriau? / Ar gali?

Kad tiesimas vos ne 2x daugiau drozia, nei kad teisingai daromi pritupimai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net