Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

LinkolnLT
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-10-09
Žinutės: 439
Atsiliepimai: 3

#1 2015-05-14 23:38

Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveiki, taigi turiu tokia problemą cholinerginė dilgėlinė, kitaip šilumos alergija. Ji esti dažniausiai darant kardio, ar šiaip susijaudinus, susigėdinus, įėjus iš šilto į šaltą orą ar atvirkščiai pradeda nežmoniškai niežtėti visą kūną lyg adatėlem badytų, bėrimų lyg ir nėra bet būna trumpam išmėto tokiom mažom raudonom dėmėm, bet jos dingsta po poros minučių, kitaip sakant niežulys atsiranda, kaip kūno temperatūrą pakyla. Kiek domėjausi ši dilgėlinė nėra pagydoma, tik apmalšinami jos simptomai, o gal klystu.... Gal yra žmonių susidūrė su šitą dilgėlinė ir turit kažkokių savų būdų simptomams malšinti, o gal netgi visai atsikratyt šios ligos, nes informacijos apie šią dilgėlinė labai mažai hmm Nes darosi vis sunkiau sporto salėje smile Ačiū.

Paskutinį kartą taisė LinkolnLT (2015-05-14 23:42)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#2 2015-05-14 23:43

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

O nebandei tiesiog nueiti pas dermatovenerologą ir pasikonsultuoti, o ne forumus skaityti ir internete info tokiais klausimais ieškoti?

Neprisijungęs

 
LinkolnLT
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-10-09
Žinutės: 439
Atsiliepimai: 3

#3 2015-05-14 23:50

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

igndnp rašė:

O nebandei tiesiog nueiti pas dermatovenerologą ir pasikonsultuoti, o ne forumus skaityti ir internete info tokiais klausimais ieškoti?

Esu ne Lietuvoje, o čia daktarai pasiūlys išgerti asperino lol Poros mėnesių bėgyje važiuoju į LT tai ir nubėgsiu pas dermatologus, kol galimybės nėra klausiu čia smile

Paskutinį kartą taisė LinkolnLT (2015-05-14 23:51)

Neprisijungęs

 
deathart
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#4 2015-06-05 16:41

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Na aš pats turiu cholinerginė ir sedžiu namuose jau 4 metus su ja, net iš namu neišeinu. Na nežinau gal tai mažiau niešti ir mažiau skauda tu kalbi apie sporto salę, o aš iš namų negaliu išeiti. Žinok nieko neradau kas susilpintu ją, nebent gali padėti labai didelis kruvis, reikia labai daug išsitampyti kol labai stipriai sprakaituosi ir tada gali dingti dilgelinė ant tuos dienos arba susilpnėti.

Neprisijungęs

 
Rimantas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5 2015-07-13 23:36

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveikas LinkolnLT. Turiu ta pacia beda,daug skaiciau daug domejausi.Cholinergine dilgeline geriausiai atitinka simptomus.Buvau pas gydytoja uzsienyje tai apkaltino bloga higiena ... Nors as kaip sportuojantis po dusu einu kiekviena diena,zodziu jokios naudos is ju ten uzsienyje.Greitu laiku eisiu pas dermatologe Lietuvoje,tai butinai parasysiu jei ka suzinosiu.Taciau man idomu butu suzinoti kaip tau sekasi ar jau buvai pas dermatologa?
Taipogi butu gerai jei kas dar atsilieptumet su tokia problema,labai retas dalykas rodos ir mazai informacijos lietuviu kalba...

Paskutinį kartą taisė Rimantas55 (2015-07-13 23:38)

Neprisijungęs

 
deathart
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#6 2015-07-27 18:24

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Lietuvių kalbą išvis nėra jokios informacijos. Skaičiau užsienio forumuose tai dažniausiai rašo, kad nieko nepadėjo ir visi ten nori žudytis dėl šitos ligos. Bet yra ir sėkmingų istorijų kur pvz žmonėms padėjo sportas, išvykimas į kitą šalį, dieta, sauna, vitamindas D. Man pačiam šia vasara pirmą kartą buvo dingusi dilgelinė, galvojau jau kad pradingo visam laikui ir vėl prasidėjo dabar.

Paskutinį kartą taisė deathart (2015-07-27 18:24)

Neprisijungęs

 
Rimantas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#7 2015-08-28 17:45

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

deathart rašė:

Lietuvių kalbą išvis nėra jokios informacijos. Skaičiau užsienio forumuose tai dažniausiai rašo, kad nieko nepadėjo ir visi ten nori žudytis dėl šitos ligos. Bet yra ir sėkmingų istorijų kur pvz žmonėms padėjo sportas, išvykimas į kitą šalį, dieta, sauna, vitamindas D. Man pačiam šia vasara pirmą kartą buvo dingusi dilgelinė, galvojau jau kad pradingo visam laikui ir vėl prasidėjo dabar.

O kuriam laikui buvo dingus si problema ? Man jau 3 savaites kaip jos nera,bet manau tai del vasarisko klimato ir bijau kai prasides ruduo ir ziema vel kartosis.Seip buvau ir pirti pries dingstant dilgelinei.80 laipsniu pirtis, para laiko prasedejau,taciau po pirties dar kartojosi "priepuoliai" kol visiskai dingo, tik ar ilgam ? LinkolnLT turbut pasveiko jei nebeuzsuka cia ? big_smile

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#8 2015-08-28 19:54

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Man irgi sitas xujnia buvo. Kai pradeda nieztet visa kuna,ypatingai pirstus tai atrodo, kad pizdiec. Bet pradejau instensyviau sportuot, susitvarkiau mityba ir atrodo lyg dingo tie simptomai.

Neprisijungęs

 
Exel
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-10-11
Žinutės: 60
Atsiliepimai: 0

#9 2015-08-28 23:45

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Man taip buvo keletą dienų žiauriai visą kūna niežti net užmigt neina, ir tai lyg buvo nuo vaistų. Lyg kažkokių vaistų geriau ir praėjo po biški.

Neprisijungęs

 
Rimantas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-07-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#10 2015-09-01 18:18

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Radau daug informacijos, viskas angliskai bet gal kam pravers : http://patient.info/forums/discuss/chol … ic-replies ,paziurekit si video jei angliskai suprantat  http://www.cholinergicurticaria.net/   Kiek suprantu tai vaisto isgydancio sia liga nera sad

Paskutinį kartą taisė Rimantas55 (2015-09-01 18:51)

Neprisijungęs

 
LinkolnLT
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-10-09
Žinutės: 439
Atsiliepimai: 3

#11 2015-09-18 14:29

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveiki, atostogavau nebuvo, kada sedėti forumuose big_smile Asmeniškai man ta alergija pasireiškia tik šaltuoju metų laiku, o vasara jos, kaip nebūta. Realiai man padeda simptomus sumažinti sportas ir tvarkinga mityba, pavyzdžiui nesportavus +- savaitė, simptomai labai paaštrėja, tai pat padeda pirtis simptomus apmažinti, bet, kad visiškai juos pašalint dar nieko neradau apart vasariško klimato big_smile

Neprisijungęs

 
deathart
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#12 2015-09-21 12:39

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

LinkolnLT tai pas tave reiškia galbūt digelinė šalčiui, o jis pradingsta tau vasara nes šilta. Dar pvz pas mane pradingsta digelinė jeigu esu stipriai suprakaitavęs, nors ji taip pat prasideda jeigu tik pradedi prakaituoti, bet poto kada jau stipriai labai suprakaituoji, tai viskas normaliai.

Neprisijungęs

 
LinkolnLT
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-10-09
Žinutės: 439
Atsiliepimai: 3

#13 2015-09-21 13:45

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Nemanau, kadangi man tai pat ji pasireiškia, kaip pradedu prakaituot, bet suprakaitavus praeina, būna, kad visiškai iš niekur atsiranda ar stipriau susinervinus.... Šiaip realiai ji pasireiškia visiem skirtingai... Matai, kitiems užtenka kelių produktų atsisakyti maisto racione, o kitiems nepadeda niekas...  Bėja būna, kad ir vasara pasitaiko, bet retas atvejis smile

Neprisijungęs

 
jsada
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#14 2016-03-04 17:25

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveiki,
Turiu ir aš šią ligą ir buvau pas dermatologę. Pirma papasakosiu kaip su ja kovojau iš savo pusės. Kaip pastebėjot, tai kartą suprakaitavus, dieną ar dvi/tris būna gerai, vasarą kai kasdien prakaituodavau dėl šilumos taipat dingdavo. Vienas dalykas - stengiausi kas 2,3 dienas sportuoti, bet tai ne visada lengva ir kartais tas niežėjimas grįžta, blogiausia kai ne namie, o sporto salėje. Vienintelis būdas kuris padėjo man - nusipirkau infraraudonųjų spindulių pirti, būna ten bauer ar dar kokios. Nėra pigu, bet kas dvi dienas nueinu, pasėdžiu 20 min, išlendu prakaituotas, nusijautrina oda ir kelias dienas galima gyvent. Taip pat buvau pas dermatologę nesenai, tai nustatė, kad, pasirodo, esu alergiškas pienui. Tai 6mėn be pieno ir pieno produktų dabar laukia. Taip pat išrašė vaistų, kurie sakė nuslopins tą alergiją, kol kūnas išsivalys -- Rupafin. Gali būti, kad jie receptiniai. Sėkmės, tikiuos padėjau

Neprisijungęs

 
Aras99
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-12-14
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#15 2023-12-14 00:48

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveiki visi. Kaip sekasi kovoti si sia bjaurastimi? Jaunysteje turejau, bet kazkaip savaime isnyko, o dabar po 20m si rudeni vel islindo... Nu utiutiu!!! Antihistamininiai vaistai nei kiek nepadeda. Dabar bandau atsisakyti visu pieno produktu, kiausiniu, baltu miltu, kavos. Atrodo ir taip pakankamai sveikai maitinuosi, bet... Kiek pastebejau tai siluma ir stresines situacijos issauki priepuolius. Uzsienio forumuose skaiciau,kad siulomos labai karstos vonios su epsom druska kazkiek padeda. Paguleti max kiek gali. Mazdaug kas tris dienas kartoti procedura reikia. Eisiu pas alergologa, bet kazkaip nesitikiu, kad kazka sugebes pasiulyti:(...

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#16 2023-12-14 15:01

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Aras99 rašė:

Sveiki visi. Kaip sekasi kovoti si sia bjaurastimi? Jaunysteje turejau, bet kazkaip savaime isnyko, o dabar po 20m si rudeni vel islindo... Nu utiutiu!!! Antihistamininiai vaistai nei kiek nepadeda. Dabar bandau atsisakyti visu pieno produktu, kiausiniu, baltu miltu, kavos. Atrodo ir taip pakankamai sveikai maitinuosi, bet... Kiek pastebejau tai siluma ir stresines situacijos issauki priepuolius. Uzsienio forumuose skaiciau,kad siulomos labai karstos vonios su epsom druska kazkiek padeda. Paguleti max kiek gali. Mazdaug kas tris dienas kartoti procedura reikia. Eisiu pas alergologa, bet kazkaip nesitikiu, kad kazka sugebes pasiulyti:(...

Kokius antihistamininius geri

Neprisijungęs

 
Aras99
Naujas dalyvis
Registravosi: 2023-12-14
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#17 2023-12-17 14:31

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

zookyto rašė:

Aras99 rašė:

Sveiki visi. Kaip sekasi kovoti si sia bjaurastimi? Jaunysteje turejau, bet kazkaip savaime isnyko, o dabar po 20m si rudeni vel islindo... Nu utiutiu!!! Antihistamininiai vaistai nei kiek nepadeda. Dabar bandau atsisakyti visu pieno produktu, kiausiniu, baltu miltu, kavos. Atrodo ir taip pakankamai sveikai maitinuosi, bet... Kiek pastebejau tai siluma ir stresines situacijos issauki priepuolius. Uzsienio forumuose skaiciau,kad siulomos labai karstos vonios su epsom druska kazkiek padeda. Paguleti max kiek gali. Mazdaug kas tris dienas kartoti procedura reikia. Eisiu pas alergologa, bet kazkaip nesitikiu, kad kazka sugebes pasiulyti:(...

Kokius antihistamininius geri

Bandziau Opexa ir Rupafin. Nieko. Na pas mane "greito veikimo" dilgeline. Staigiai prasideda ir gana greitai baigiasi, ypatingai jeigu aplinkos temperatura sumazeja ar pan. Turiu siuntima pas dermatologa-imunologa ar kazkur pan, tai reikes prasyti, kad maisto netoleravimo tyrima atliktu. Beje, cia gal kazkas rasite kazka sau naudingo: https://www.cholinergicurticaria.net/

Neprisijungęs

 
andrius1997
Naujas dalyvis
Registravosi: 2024-02-02
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#18 2024-02-02 19:47

Re: Cholinerginė/Šilumos dilgėlinė

Sveiki, turiu tokia pačia situacija, cholinergine dilgeline... Turiu jau senai, galimai apie 8 metus, gal kas galit pasidalinti kaip kam pavyko ja užbaigti? Pas mane buvo rade H. Pylori bakterija, gydžiausi, nežinau ar ji dingo, eisiu tyrimus darytis, pasižiūrėt. Taip pat įtaria celekija (glitimo netoleravimas) ar kas nors turit tokia pačia liga? Nebandžiau dar laikytis tinkamos be glitimo dietos, nežinau ar tai padės... Kiek domėjausi šita dilgelinė yra dėl imuniteto problemų. Ar kas kokius vaistus vartojat kuri pradangintų nenuvaldomus ir skausmingus odos deginimus/bėrimus? Laukiu kuo daugiau info, nes nebeįmanoma....

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net