Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3726 2016-03-28 07:52

Re: Pagaliau

Omni, nenusimink, mes dar iki tavęs daaugsim!
P.s. Vakar damušiau 0.5L konjako. Tik atsikėlęs pažiūrėjau ar neprirašiau nesąmonių smile Hm.. Diskusijos apie fašizmą.. Galėjo būt ir blogiau tongue

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3727 2016-03-28 10:53

Re: Pagaliau

tikraineomni rašė:

Bananai jūs, kurie sako atskirt valdžią nuo tėvynės. Pasakysiu jum tai, ką savu laiku vienas dėstytojas paklausė manęs.
Tėvynė kas yra? Sentimentaliai kalbant - tam tikra žem, gyvenvietės, gamta apibrėžtoj geo. zonoj, kultūra, etc, ane? O tai paskirstymas žemės vyko kaip? Atskirai nuo politikos? Valstybinė  teritorija tėra politinės konvencijos pasėkmė. Tad, kas sako, kad galima valdžia nuo tėvynės atskirt - nejuokinkit. Valdžia sukūrė tai ir palaiko, ką vadinat "tėvyne". Tai gerai, jeigu per kelis metus pasikeičia geopolitiniai reikalai, ir praranda lietuva kokią klaipėdą - ruskiai paima, o aš ten gimęs. Tai mano tėvynė dabar rusijoj ar lietuvoj? O jei Suvalkuose kur nors gimęs būčiau 20a prieš vidurį. Taigi ragas. Kaip man žinot kur ta mano tėvynė, kokioj lenkijoj, rusijoj, ar lietuvoj? Ar čia jau turėčiau teisę nuspręst, ką sau tėvynėn priskiriu? big_smile Žodžiu, internetu tokios diskusijos neišplėsiu, bet esmė, jog sentimentalioji tėvynės sąvoka faktiškai negali būt atplėšta nuo tokio reiškinio kaip politinė valdžia.
Volfai, jei istorija tavo arkliukas, tai gana žaist sentimentais - nebent istorija kaip populiariojo mokslo dalis.

nykstys

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#3728 2016-03-28 11:11

Re: Pagaliau

tikraineomni rašė:

Bananai jūs, kurie sako atskirt valdžią nuo tėvynės. Pasakysiu jum tai, ką savu laiku vienas dėstytojas paklausė manęs.
Tėvynė kas yra? Sentimentaliai kalbant - tam tikra žem, gyvenvietės, gamta apibrėžtoj geo. zonoj, kultūra, etc, ane? O tai paskirstymas žemės vyko kaip? Atskirai nuo politikos? Valstybinė  teritorija tėra politinės konvencijos pasėkmė. Tad, kas sako, kad galima valdžia nuo tėvynės atskirt - nejuokinkit. Valdžia sukūrė tai ir palaiko, ką vadinat "tėvyne". Tai gerai, jeigu per kelis metus pasikeičia geopolitiniai reikalai, ir praranda lietuva kokią klaipėdą - ruskiai paima, o aš ten gimęs. Tai mano tėvynė dabar rusijoj ar lietuvoj? O jei Suvalkuose kur nors gimęs būčiau 20a prieš vidurį. Taigi ragas. Kaip man žinot kur ta mano tėvynė, kokioj lenkijoj, rusijoj, ar lietuvoj? Ar čia jau turėčiau teisę nuspręst, ką sau tėvynėn priskiriu? big_smile Žodžiu, internetu tokios diskusijos neišplėsiu, bet esmė, jog sentimentalioji tėvynės sąvoka faktiškai negali būt atplėšta nuo tokio reiškinio kaip politinė valdžia.
Volfai, jei istorija tavo arkliukas, tai gana žaist sentimentais - nebent istorija kaip populiariojo mokslo dalis.

Jo, atskirti gal ir negalima, viskas po šia saule turi sasaju vienas su kitu, (ypač tokios abstrakcijos kaip Tėvynė) čia tik priklauso nuo tavo noro pritempinėt argumentą į norimą pusę big_smile Tėvynė ir valdžia... kol negyvename anarchijoje, tai jo, šitie dalykai bus vienaip ar kitaip susiję.
Lietuviškas požiūris (tikrai ne mano, manasis yra šviesmečiais virš jo, no brag) į valdžią yra neandertalietiškas ar gal labiau mužikiškas. Valdžia yra kažkoks monstras nusileidęs iš kosmoso su tikslu išpist paprastą žmogų just because. Truputi labiau išsilavinę žmones (netgi tie patys lietuviai!!) į valdžią žiūri kaip į didelį vadybinį aparatą (labai neefektyvų ir korumpuotą žinomą) kurio darbuotojai yra (big surprise) iš mūsų pačių tarpo.
Ir va, turim dvi savokas "valdžia" ir "tėvynė", viena yra biurokratinis aparatas, o kita yra idėja (kokia? invidualu manau) ir ar galima lyginti šias dvi savokas? galima jei labai nori ar reikia, čia tik požiūrio reikalas.

Aš asmeniškai savo Tėvynę sieju su tauta. Žmones man yra pagrindinis mano patriotiškumo variklis. Ir ne šiaip žmones, o lietuviai. Žinoma aš suprantu, kad tas bendrumo jausmas yra gana svetimas mūsų tautai, bet aš naiviai tikiu, kad tai tik sovietinio rėžimo randas kuris su laiku išnyks. Žinai, Omni, kodėl aš turiu tokį hard-on'ą žydams? Jie yra beprotiškai vieningi ir aš tikrai nuoširdžiai svajoju, kad galbūt kažkada ir lietuviai bus tokie. Lietuvybės vėliava vienys visus tus 4limonus mūsų šioje žemėje ir gal kada (tikiuosi dar sulauksiu) lietuvių tauta savo įtaka prilygs žydams. Bet, kad tai kada įvyktų, tą vėliavą reikia ginti ir saugoti, kartais ir ginklu.

Tokioje diskusijoje išvengti sentimentų - neįmanoma.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#3729 2016-03-28 11:46

Re: Pagaliau

Volframas rašė:

tikraineomni rašė:

Bananai jūs, kurie sako atskirt valdžią nuo tėvynės. Pasakysiu jum tai, ką savu laiku vienas dėstytojas paklausė manęs.
Tėvynė kas yra? Sentimentaliai kalbant - tam tikra žem, gyvenvietės, gamta apibrėžtoj geo. zonoj, kultūra, etc, ane? O tai paskirstymas žemės vyko kaip? Atskirai nuo politikos? Valstybinė  teritorija tėra politinės konvencijos pasėkmė. Tad, kas sako, kad galima valdžia nuo tėvynės atskirt - nejuokinkit. Valdžia sukūrė tai ir palaiko, ką vadinat "tėvyne". Tai gerai, jeigu per kelis metus pasikeičia geopolitiniai reikalai, ir praranda lietuva kokią klaipėdą - ruskiai paima, o aš ten gimęs. Tai mano tėvynė dabar rusijoj ar lietuvoj? O jei Suvalkuose kur nors gimęs būčiau 20a prieš vidurį. Taigi ragas. Kaip man žinot kur ta mano tėvynė, kokioj lenkijoj, rusijoj, ar lietuvoj? Ar čia jau turėčiau teisę nuspręst, ką sau tėvynėn priskiriu? big_smile Žodžiu, internetu tokios diskusijos neišplėsiu, bet esmė, jog sentimentalioji tėvynės sąvoka faktiškai negali būt atplėšta nuo tokio reiškinio kaip politinė valdžia.
Volfai, jei istorija tavo arkliukas, tai gana žaist sentimentais - nebent istorija kaip populiariojo mokslo dalis.

Jo, atskirti gal ir negalima, viskas po šia saule turi sasaju vienas su kitu, (ypač tokios abstrakcijos kaip Tėvynė) čia tik priklauso nuo tavo noro pritempinėt argumentą į norimą pusę big_smile Tėvynė ir valdžia... kol negyvename anarchijoje, tai jo, šitie dalykai bus vienaip ar kitaip susiję.
Lietuviškas požiūris (tikrai ne mano, manasis yra šviesmečiais virš jo, no brag) į valdžią yra neandertalietiškas ar gal labiau mužikiškas. Valdžia yra kažkoks monstras nusileidęs iš kosmoso su tikslu išpist paprastą žmogų just because. Truputi labiau išsilavinę žmones (netgi tie patys lietuviai!!) į valdžią žiūri kaip į didelį vadybinį aparatą (labai neefektyvų ir korumpuotą žinomą) kurio darbuotojai yra (big surprise) iš mūsų pačių tarpo.
Ir va, turim dvi savokas "valdžia" ir "tėvynė", viena yra biurokratinis aparatas, o kita yra idėja (kokia? invidualu manau) ir ar galima lyginti šias dvi savokas? galima jei labai nori ar reikia, čia tik požiūrio reikalas.

Aš asmeniškai savo Tėvynę sieju su tauta. Žmones man yra pagrindinis mano patriotiškumo variklis. Ir ne šiaip žmones, o lietuviai. Žinoma aš suprantu, kad tas bendrumo jausmas yra gana svetimas mūsų tautai, bet aš naiviai tikiu, kad tai tik sovietinio rėžimo randas kuris su laiku išnyks. Žinai, Omni, kodėl aš turiu tokį hard-on'ą žydams? Jie yra beprotiškai vieningi ir aš tikrai nuoširdžiai svajoju, kad galbūt kažkada ir lietuviai bus tokie. Lietuvybės vėliava vienys visus tus 4limonus mūsų šioje žemėje ir gal kada (tikiuosi dar sulauksiu) lietuvių tauta savo įtaka prilygs žydams. Bet, kad tai kada įvyktų, tą vėliavą reikia ginti ir saugoti, kartais ir ginklu.

Tokioje diskusijoje išvengti sentimentų - neįmanoma.

alah

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#3730 2016-03-28 12:57

Re: Pagaliau

Zuikis13 rašė:

Omni, nenusimink, mes dar iki tavęs daaugsim!
P.s. Vakar damušiau 0.5L konjako. Tik atsikėlęs pažiūrėjau ar neprirašiau nesąmonių smile Hm.. Diskusijos apie fašizmą.. Galėjo būt ir blogiau tongue

AP patikrink, maza ka... big_smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3731 2016-03-29 08:35

Re: Pagaliau

Volframas rašė:

tikraineomni rašė:

Bananai jūs, kurie sako atskirt valdžią nuo tėvynės. Pasakysiu jum tai, ką savu laiku vienas dėstytojas paklausė manęs.
Tėvynė kas yra? Sentimentaliai kalbant - tam tikra žem, gyvenvietės, gamta apibrėžtoj geo. zonoj, kultūra, etc, ane? O tai paskirstymas žemės vyko kaip? Atskirai nuo politikos? Valstybinė  teritorija tėra politinės konvencijos pasėkmė. Tad, kas sako, kad galima valdžia nuo tėvynės atskirt - nejuokinkit. Valdžia sukūrė tai ir palaiko, ką vadinat "tėvyne". Tai gerai, jeigu per kelis metus pasikeičia geopolitiniai reikalai, ir praranda lietuva kokią klaipėdą - ruskiai paima, o aš ten gimęs. Tai mano tėvynė dabar rusijoj ar lietuvoj? O jei Suvalkuose kur nors gimęs būčiau 20a prieš vidurį. Taigi ragas. Kaip man žinot kur ta mano tėvynė, kokioj lenkijoj, rusijoj, ar lietuvoj? Ar čia jau turėčiau teisę nuspręst, ką sau tėvynėn priskiriu? big_smile Žodžiu, internetu tokios diskusijos neišplėsiu, bet esmė, jog sentimentalioji tėvynės sąvoka faktiškai negali būt atplėšta nuo tokio reiškinio kaip politinė valdžia.
Volfai, jei istorija tavo arkliukas, tai gana žaist sentimentais - nebent istorija kaip populiariojo mokslo dalis.

Jo, atskirti gal ir negalima, viskas po šia saule turi sasaju vienas su kitu, (ypač tokios abstrakcijos kaip Tėvynė) čia tik priklauso nuo tavo noro pritempinėt argumentą į norimą pusę big_smile Tėvynė ir valdžia... kol negyvename anarchijoje, tai jo, šitie dalykai bus vienaip ar kitaip susiję.
Lietuviškas požiūris (tikrai ne mano, manasis yra šviesmečiais virš jo, no brag) į valdžią yra neandertalietiškas ar gal labiau mužikiškas. Valdžia yra kažkoks monstras nusileidęs iš kosmoso su tikslu išutiutiu paprastą žmogų just because. Truputi labiau išsilavinę žmones (netgi tie patys lietuviai!!) į valdžią žiūri kaip į didelį vadybinį aparatą (labai neefektyvų ir korumpuotą žinomą) kurio darbuotojai yra (big surprise) iš mūsų pačių tarpo.
Ir va, turim dvi savokas "valdžia" ir "tėvynė", viena yra biurokratinis aparatas, o kita yra idėja (kokia? invidualu manau) ir ar galima lyginti šias dvi savokas? galima jei labai nori ar reikia, čia tik požiūrio reikalas.

Aš asmeniškai savo Tėvynę sieju su tauta. Žmones man yra pagrindinis mano patriotiškumo variklis. Ir ne šiaip žmones, o lietuviai. Žinoma aš suprantu, kad tas bendrumo jausmas yra gana svetimas mūsų tautai, bet aš naiviai tikiu, kad tai tik sovietinio rėžimo randas kuris su laiku išnyks. Žinai, Omni, kodėl aš turiu tokį hard-on'ą žydams? Jie yra beprotiškai vieningi ir aš tikrai nuoširdžiai svajoju, kad galbūt kažkada ir lietuviai bus tokie. Lietuvybės vėliava vienys visus tus 4limonus mūsų šioje žemėje ir gal kada (tikiuosi dar sulauksiu) lietuvių tauta savo įtaka prilygs žydams. Bet, kad tai kada įvyktų, tą vėliavą reikia ginti ir saugoti, kartais ir ginklu.

Tokioje diskusijoje išvengti sentimentų - neįmanoma.

Tik neapsimesk protingu, nes toks tikrai nesi. Pilstei pilstei is tuscio i kiaura..... ir vistiek utiutiu gavos.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3732 2016-03-29 08:54

Re: Pagaliau

O jau galvojau Natural1978 gryzo, bet cia pasirodo tik patriotines snekos eina big_smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3733 2016-03-29 10:22

Re: Pagaliau

iparado rašė:

O jau galvojau Natural1978 gryzo, bet cia pasirodo tik patriotines snekos eina big_smile

Nee cia sventem tevynes gelbetojai buvo gryze, bande priciesint kad eitume duchaut....

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#3734 2016-03-29 10:22

Re: Pagaliau

Oj tai yra tarnaut*

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#3735 2016-03-29 11:48

Re: Pagaliau

:dddddd

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3736 2016-04-03 10:58

Re: Pagaliau

http://s13.postimg.org/isqtwznpf/12472774_1700093363592596_3842779584657174906_n.jpg

o ka sakiau, ziurekit kaip tvariai tevyne "saugo" big_smileD

vienas is minetu facebook selfiu.,, galeciau kelt ir kelt.

Paskutinį kartą taisė Bornas (2016-04-03 11:00)

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#3737 2016-04-03 11:16

Re: Pagaliau

Bornas rašė:

http://s13.postimg.org/isqtwznpf/124727 … 4906_n.jpg

o ka sakiau, ziurekit kaip tvariai tevyne "saugo" big_smileD

vienas is minetu facebook selfiu.,, galeciau kelt ir kelt.

nematai kad suzeistas, kovojo zmogus uz tevyne

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#3738 2016-04-03 16:53

Re: Pagaliau

tarnaut dabar kaip sanatorijoj pabuti, visi saukiamieji turi patarnauti kariuomenej del bendro isprusimo

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3739 2016-04-03 18:24

Re: Pagaliau

Čia žiūriu pizdavojates iš tų sauktiniu, bet kai patiem reiktų eit turbūt ašarų nespetumet braukt smile

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3740 2016-04-03 18:27

Re: Pagaliau

Vegitas rašė:

Čia žiūriu pizdavojates iš tų sauktiniu, bet kai patiem reiktų eit turbūt ašarų nespetumet braukt smile

O kas sake kad vapsie eitu tipo sunku atsimazint?
Nors db jau manes tkrj nekvies big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3741 2016-04-03 18:58

Re: Pagaliau

Pazinojau viena, kuris diena nakti zaizdavo Quake3. Pakvietė į armiją, tai sakė "o, dabar metus gyvenomo sugadinsiu". Atitarnavo ir toliau quake3 žaidė. 1 - armija žmogaus nepakei 2 - bent metus jo  gyvenimas buvo prasmingesnis.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#3742 2016-04-03 19:09

Re: Pagaliau

Bornas rašė:

Vegitas rašė:

Čia žiūriu pizdavojates iš tų sauktiniu, bet kai patiem reiktų eit turbūt ašarų nespetumet braukt smile

O kas sake kad vapsie eitu tipo sunku atsimazint?
Nors db jau manes tkrj nekvies big_smile

Woody,cia tu? big_smile

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3743 2016-04-04 07:20

Re: Pagaliau

Zuikis13 rašė:

Pazinojau viena, kuris diena nakti zaizdavo Quake3. Pakvietė į armiją, tai sakė "o, dabar metus gyvenomo sugadinsiu". Atitarnavo ir toliau quake3 žaidė. 1 - armija žmogaus nepakei 2 - bent metus jo  gyvenimas buvo prasmingesnis.

Seniuk, bet visi mes zmones ir mum kiekvienam savo.. tam utiutiu zais quake, kitam poch buti pediku, kitas sukuosena ant sono nesioja,,, ne mums sprest kas kam prasminga smile

Ramai: jo as, mentai bana ant woodzio uzdejo big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3744 2016-04-04 08:31

Re: Pagaliau

Ta kariuomene  nera blogai. Tik protingesniem/ normalesniem utiutiu su visais lox.ais kartu but.
Pats buvau dar kai buvo BKM 3 men.. kiek " pisdavo" mus del visokiu lo.xu nesamoniu.  Kad ir pvz.  Buvo draudziama turet maisto barakuose. Nu ir utiutiu. Iki pat kurso galo vis tiek pas ka nors rasdavo to maisto.. nu tai nors imk ir nusauk toki du.x.a.. o per ji visi kiti kentedavo.. ir tokiu  pavyzdziu daug..
Tai as primetubkaip dabar 9 men atkentet reikia smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#3745 2016-04-04 08:32

Re: Pagaliau

MrBurbulas rašė:

Ta kariuomene  nera blogai. Tik protingesniem/ normalesniem utiutiu su visais lox.ais kartu but.
Pats buvau dar kai buvo BKM 3 men.. kiek " pisdavo" mus del visokiu lo.xu nesamoniu.  Kad ir pvz.  Buvo draudziama turet maisto barakuose. Nu ir utiutiu. Iki pat kurso galo vis tiek pas ka nors rasdavo to maisto.. nu tai nors imk ir nusauk toki du.x.a.. o per ji visi kiti kentedavo.. ir tokiu  pavyzdziu daug..
Tai as primetubkaip dabar 9 men atkentet reikia smile

Sakė sutvarko patys tokius, per kuriuos kentėt reikia.

Neprisijungęs

 
Bornas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#3746 2016-04-04 08:46

Re: Pagaliau

MrBurbulas rašė:

Ta kariuomene  nera blogai. Tik protingesniem/ normalesniem utiutiu su visais lox.ais kartu but.
Pats buvau dar kai buvo BKM 3 men.. kiek " pisdavo" mus del visokiu lo.xu nesamoniu.  Kad ir pvz.  Buvo draudziama turet maisto barakuose. Nu ir utiutiu. Iki pat kurso galo vis tiek pas ka nors rasdavo to maisto.. nu tai nors imk ir nusauk toki du.x.a.. o per ji visi kiti kentedavo.. ir tokiu  pavyzdziu daug..
Tai as primetubkaip dabar 9 men atkentet reikia smile

Tai achujienai jus ten protingi ir normalus buvot jei balvonu negalit sutvarkyt :DDD

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3747 2016-04-04 09:19

Re: Pagaliau

Didieji tvarkytojai atsirado nebuve karuomenej.

smile
Buvo visko. Bet vadai uzmate wink

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3748 2016-04-04 09:28

Re: Pagaliau

Aš iš principo nemuščiau tokių debiliukų, o geriau nukirsčiau tamsoje viršininką. Čia jo darbas auklėti šauktinius, o ne mano. Kalėjime nuo rusyno primestos kastos, kariuomenėj dedofščyna.. Taip neturi būti. Tai yra nuo akmens amžiaus likęs nomenklatūrinis brudas, kuris žlugdo moralę bent kiek padoresnių žmonių.

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2016-04-04 09:33)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3749 2016-04-04 09:32

Re: Pagaliau

Esme ta kad  vadam prirgrasinta / prisakyta kad jokio smurto nebutu.
Ir kazkokius stiprius kivircus jie labai greit uzmato ir gesina.

Kas cia apie kazkokius auklejimus savai budais sneka tai nebent 20 metu atgal.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#3750 2016-04-04 09:40

Re: Pagaliau

Aš pats nesu tarnavęs, bet teko dalyvauti militarizuotuose žygiuose, kur, aceit, padaratyta, pagal naudojamą Aro atranką. Tai ten viso žygio metu už "prasižengimus" darai ar atsispaudimus ar pan. Kažkaip susiginčyjau su vienu viršininku ir ans sako "20 atsispaudimų". Sakau, kad man p.x.. Tada davė daryt 30 - irgi p.x. Nežinau iki kiek ten spėjo užkelt, bet aš pasakiau, kad kiek duosi, tiek padarysiu. Nasrat. Tai tada liepė visiems daryti atsispaudimus. Nu ir ten visokie liurbiai "ėėėė.. užknisai.... dabar per tave daryyyyt". Dabar, kai viską pergalvoju, reikėjo vistiek nenusileist.

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2016-04-04 09:40)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net