Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1151 2008-08-05 18:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

atsilenkimus nugarai guluint ant žemės, arba nugaros tiesimą treniruoklyje.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-08-05 18:23)

Neprisijungęs

 
ABCD123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-10
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1152 2008-08-10 13:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Skaiciau straipsni apie mityba. Reikia valgyt ryte, pries treniruote ir t.t. Bet pavyzdziui jei as nenoriu buti kulturistas, bet noriu tik truputi sustambet, susidaryt forma, turet truputi ryskesnius raumenis, ar butina visa ta sudetinga mityba, ar nepakanka tiesiog suvartoti per diena pakankamai maisto medziagu? Aciu uz atsakymus.

Neprisijungęs

 
extremasss
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#1153 2008-08-10 13:34

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ABCD123 rašė:

Sveiki. Skaiciau straipsni apie mityba. Reikia valgyt ryte, pries treniruote ir t.t. Bet pavyzdziui jei as nenoriu buti kulturistas, bet noriu tik truputi sustambet, susidaryt forma, turet truputi ryskesnius raumenis, ar butina visa ta sudetinga mityba, ar nepakanka tiesiog suvartoti per diena pakankamai maisto medziagu? Aciu uz atsakymus.

nebus rezimo nebus rezultatu.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1154 2008-08-10 14:33

Re: Bendro pobūdžio pagalba

extremasss rašė:

ABCD123 rašė:

Sveiki. Skaiciau straipsni apie mityba. Reikia valgyt ryte, pries treniruote ir t.t. Bet pavyzdziui jei as nenoriu buti kulturistas, bet noriu tik truputi sustambet, susidaryt forma, turet truputi ryskesnius raumenis, ar butina visa ta sudetinga mityba, ar nepakanka tiesiog suvartoti per diena pakankamai maisto medziagu? Aciu uz atsakymus.

nebus rezimo nebus rezultatu.

nebesvaik.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1155 2008-08-10 17:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jamada rašė:

extremasss rašė:

ABCD123 rašė:

Sveiki. Skaiciau straipsni apie mityba. Reikia valgyt ryte, pries treniruote ir t.t. Bet pavyzdziui jei as nenoriu buti kulturistas, bet noriu tik truputi sustambet, susidaryt forma, turet truputi ryskesnius raumenis, ar butina visa ta sudetinga mityba, ar nepakanka tiesiog suvartoti per diena pakankamai maisto medziagu? Aciu uz atsakymus.

nebus rezimo nebus rezultatu.

nebesvaik.

Kas čia svaigsta ar tik ne pats? smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1156 2008-08-11 12:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bus tik mažesni. kiek žinau žmonių, kurie nederina mitybos, jėgos turi, masės turi. tiesiog valgai normaliai ir viskas.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-08-11 12:29)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1157 2008-08-11 12:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:28)

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#1158 2008-08-11 12:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

nėr teisybėsšam pasauly... hmm smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#1159 2008-08-11 12:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:28)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1160 2008-08-11 13:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jamada rašė:

bus tik mažesni. kiek žinau žmonių, kurie nederina mitybos, jėgos turi, masės turi. tiesiog valgai normaliai ir viskas.

Tai tu gal nori patart nederint mitybos, tegu vargsta toliau žmogus

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1161 2008-08-12 18:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

studentas rašė:

jamada rašė:

bus tik mažesni. kiek žinau žmonių, kurie nederina mitybos, jėgos turi, masės turi. tiesiog valgai normaliai ir viskas.

Tai tu gal nori patart nederint mitybos, tegu vargsta toliau žmogus

juk vaikis sakė, kad jis nenori būti kultūristas. kultūristai ar rimti sunkeatlečiai ir pan daug valgo ir dažnai. jam pakaktų valgyti 4-6 kartus per dieną perdaug nederinant maisto. sutinku studentai su tavim, tu išmanai daug apie sportą, bet paprastam vaikinukui, kuriam sportas yra antraeilis dalykas tikrai neišeis derinti mitybos, kaip rimtam sportininkui ir treniruotis rimtai. jam užtektų 3 dienų splito masei + miego 9 valandas per parą.

Paskutinį kartą taisė jamada (2008-08-12 18:05)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1162 2008-08-12 18:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jamada rašė:

studentas rašė:

jamada rašė:

bus tik mažesni. kiek žinau žmonių, kurie nederina mitybos, jėgos turi, masės turi. tiesiog valgai normaliai ir viskas.

Tai tu gal nori patart nederint mitybos, tegu vargsta toliau žmogus

juk vaikis sakė, kad jis nenori būti kultūristas. kultūristai ar rimti sunkeatlečiai ir pan daug valgo ir dažnai. jam pakaktų valgyti 4-6 kartus per dieną perdaug nederinant maisto. sutinku studentai su tavim, tu išmanai daug apie sportą, bet paprastam vaikinukui, kuriam sportas yra antraeilis dalykas tikrai neišeis derinti mitybos, kaip rimtam sportininkui ir treniruotis rimtai. jam užtektų 3 dienų splito masei + miego 9 valandas per parą.

Aš puikiai suprantu kaip būna, čia mažai kam sportas pirmoj vietoj, bet jei jau klausia kaip pasiek tiksla tai tik patart daryt taip kaip reikia, o ar pavyks jam čia jau jo reikalas, svarbu, kad žinotu kaip kas, o tada jau pats sau prisitaikys.

Neprisijungęs

 
Mantysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1163 2008-08-18 00:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tai va sportuoju daugiau kaip puse metu rezultatu jau yra bet krutine nelabai sustangrejus nors jei skyriau didely demesy,ypac apatine dalis gal turit patarimu kokiu kaip ja sustangrint

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#1164 2008-08-18 00:23

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mantysas rašė:

tai va sportuoju daugiau kaip puse metu rezultatu jau yra bet krutine nelabai sustangrejus nors jei skyriau didely demesy,ypac apatine dalis gal turit patarimu kokiu kaip ja sustangrint

Kaip suprantu bėda tame, kad perdau lašinio turi, bet ryškintis irgi neskubėk, gal dar nėra ką, nes kaip suprantu pradedantis esi, tiesiog jei iki šiol nedarei įtrauk pora kardio treniruočių laisvom dienom, kad augtų švaresnė masė ir šiaip sveika.

Neprisijungęs

 
Mantysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1165 2008-08-18 00:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

na trenyruotes darau 1 2 salei,3 dieni krosas,4 5 salei, savaitgaliai krosas pasidarau laisva kartais kaip uzsimanau smile ,na bet aciu bet zinosiu priezasty

Neprisijungęs

 
delusx
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-21
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1166 2008-08-21 15:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Pradejau sportoti vaiksciot i sporto kluba , rimtai kacelinu rankas bei kojas po to aisku keisiu programa , bet problema ta kad po treniruotes jauciu kad raumenis yra pavargusios , valgau daugiau kartu ir liesa varske pamegau, pagalvojau apie papildus stai tokius http://www.dymatize.lt/product_info.php?products_id=24 ar jie ko nors verti ?

Neprisijungęs

 
Mantysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1167 2008-08-22 10:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

panasiai ir man, kazkaip anksciau sportavau geriau aminorugstis daug maziau skaudejo raumenis dabar po trenyruotes viena diena ir pasijudint negaliu visa kuna skaudau iskilo toki klausimai,gal kunas nuo dietos isseko ? ar per mazai baltymu sunaudoju be papildu.. gal kas atsakys ;/

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1168 2008-08-22 14:50

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mantysas rašė:

panasiai ir man, kazkaip anksciau sportavau geriau aminorugstis daug maziau skaudejo raumenis dabar po trenyruotes viena diena ir pasijudint negaliu visa kuna skaudau iskilo toki klausimai,gal kunas nuo dietos isseko ? ar per mazai baltymu sunaudoju be papildu.. gal kas atsakys ;/

Kuno maudimas kita diena naturalus dalykas. Jai treniruotes intencyvios - regulerus dalykas. Veliau apsiprasi labiau ir jis taps maziau pastebimas. Skausmas ir maudomas - tai organizmo "pasakymas", kad jis noretu mazumele pailseti. Klausyk ka tavo kunas sneka ir nepersistenk.

Neprisijungęs

 
Mantysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-20
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1169 2008-08-22 19:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

idomiai,seniau eidavau 5 dienas per savaite dbr tik 3 ir labiau skauda nei seniau, gal del to kad i savaite iseina tik 1 diena vienai raumenu grupiai ?

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#1170 2008-08-23 19:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

kai man skauda raumenis tai as dziaugiuosi smile

Neprisijungęs

 
amino_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-12-04
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#1171 2008-08-24 20:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

edziukasss rašė:

kai man skauda raumenis tai as dziaugiuosi smile

big_smile man gal seniau ir patikdavo kol dare nesportuodavau,bet dbr tai nelabai,varzo judesius

Neprisijungęs

 
Mikauzeris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1172 2008-08-27 09:50

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, pora klausimėlių iš naujoko smile

1. Mano tikslas numesti 2-4kg (ryškintis), taigi skaičiuojant dienos kalorijas reikia įskaičiuoti, tai kad aš vakarais sportuoju.
Nes dabar turiu sėdima darbą, tai mano sportas yra labai minimalus, tačiau dabar reguliariai vakarais vaikštau į klubą (cardio/svoriai). Taigi taisiklingai norėdamas paskaičiuoti kalorijas dienai, turiu imti vidutinį sportą ar palikti, kad minimalus?
2. Kiek reikėtų daryti pertrauką tarp priėjimų?
3. Kokią svorių programą būtų geriau? Dabar naudoju šitą, tačiau skaitinėdamas forumą, mačiau žmonių siūlančių full-body ir pan. Gal kas čia nukreiptų kur nors? :-)
4. Gal kas nors galėtų iš pateiktos programos nuorodoje paaiškinti superserijas.

Iš anksto dėkui nepatingėjusiam atrašyti alah

Neprisijungęs

 
arviuzzz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-08
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#1173 2008-08-27 19:56

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mikauzeris rašė:

Sveiki, pora klausimėlių iš naujoko smile

1. Mano tikslas numesti 2-4kg (ryškintis), taigi skaičiuojant dienos kalorijas reikia įskaičiuoti, tai kad aš vakarais sportuoju.
Nes dabar turiu sėdima darbą, tai mano sportas yra labai minimalus, tačiau dabar reguliariai vakarais vaikštau į klubą (cardio/svoriai). Taigi taisiklingai norėdamas paskaičiuoti kalorijas dienai, turiu imti vidutinį sportą ar palikti, kad minimalus?
2. Kiek reikėtų daryti pertrauką tarp priėjimų?
3. Kokią svorių programą būtų geriau? Dabar naudoju šitą, tačiau skaitinėdamas forumą, mačiau žmonių siūlančių full-body ir pan. Gal kas čia nukreiptų kur nors? :-)
4. Gal kas nors galėtų iš pateiktos programos nuorodoje paaiškinti superserijas.

Iš anksto dėkui nepatingėjusiam atrašyti alah

ryškinimuj tarpus tarp priėmimu reiktu daryt 45s, o tarp pratimu 1,5min, taip raše šiame forume smile

Paskutinį kartą taisė arviuzzz (2008-08-27 19:57)

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#1174 2008-08-27 21:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

arviuzzz rašė:

Mikauzeris rašė:

Sveiki, pora klausimėlių iš naujoko smile

1. Mano tikslas numesti 2-4kg (ryškintis), taigi skaičiuojant dienos kalorijas reikia įskaičiuoti, tai kad aš vakarais sportuoju.
Nes dabar turiu sėdima darbą, tai mano sportas yra labai minimalus, tačiau dabar reguliariai vakarais vaikštau į klubą (cardio/svoriai). Taigi taisiklingai norėdamas paskaičiuoti kalorijas dienai, turiu imti vidutinį sportą ar palikti, kad minimalus?
2. Kiek reikėtų daryti pertrauką tarp priėjimų?
3. Kokią svorių programą būtų geriau? Dabar naudoju šitą, tačiau skaitinėdamas forumą, mačiau žmonių siūlančių full-body ir pan. Gal kas čia nukreiptų kur nors? :-)
4. Gal kas nors galėtų iš pateiktos programos nuorodoje paaiškinti superserijas.

Iš anksto dėkui nepatingėjusiam atrašyti alah

ryškinimuj tarpus tarp priėmimu reiktu daryt 45s, o tarp pratimu 1,5min, taip raše šiame forume smile

Ne visi gi spėja atsigaut per tas 45s.
Aš, pvz, kada vėl jaučiu, kad galėsiu pilnai padaryti pratimą, tada ir darau normaliai pailsėjęs smile

Neprisijungęs

 
arviuzzz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-08
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#1175 2008-08-27 22:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

TeneX rašė:

arviuzzz rašė:

Mikauzeris rašė:

Sveiki, pora klausimėlių iš naujoko smile

1. Mano tikslas numesti 2-4kg (ryškintis), taigi skaičiuojant dienos kalorijas reikia įskaičiuoti, tai kad aš vakarais sportuoju.
Nes dabar turiu sėdima darbą, tai mano sportas yra labai minimalus, tačiau dabar reguliariai vakarais vaikštau į klubą (cardio/svoriai). Taigi taisiklingai norėdamas paskaičiuoti kalorijas dienai, turiu imti vidutinį sportą ar palikti, kad minimalus?
2. Kiek reikėtų daryti pertrauką tarp priėjimų?
3. Kokią svorių programą būtų geriau? Dabar naudoju šitą, tačiau skaitinėdamas forumą, mačiau žmonių siūlančių full-body ir pan. Gal kas čia nukreiptų kur nors? :-)
4. Gal kas nors galėtų iš pateiktos programos nuorodoje paaiškinti superserijas.

Iš anksto dėkui nepatingėjusiam atrašyti alah

ryškinimuj tarpus tarp priėmimu reiktu daryt 45s, o tarp pratimu 1,5min, taip raše šiame forume smile

Ne visi gi spėja atsigaut per tas 45s.
Aš, pvz, kada vėl jaučiu, kad galėsiu pilnai padaryti pratimą, tada ir darau normaliai pailsėjęs smile

kai aš dariau superserijas tai imanoma ir per 45s atsigaut, aišku ten visa programa sunku ištvert tokiu tempu, bet aš ta informacija radau jūsu forume taip kad ... smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net