Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#101 2016-04-30 20:35

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Tas negalvojimas po darbo valandų man kažkaip nesuvokiamai skamba, čia turi nebent kasoj sėdėt ar šiupelį stumdyt stroikėse, kad galėtum negalvot. Ir nežinau kas čia teigiamo kai taip degraduoji nemastydamas smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#102 2016-04-30 21:07

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Nemanau, kad tiesiogiai turėjo omeny tą "negalvot apie darbą", o tiesiog, kad kai baigės darbo valandos gali ramia sąžine važiuot kur į gamtą, atsigert alaus be parkių kad tave išsikvies, paskambins ir reiks 15min bėgyje kažką padaryt..

Dėl algos nemačiau, kad viršui dar rašė, bet tikrai yra nemaža dalis žmonių kurie gauna ~1300-1600€ į rankas ir nepersidirba Lietuvoj.

Dėl užsienio (jei konkrečiau uk), galiu pasakyt iš savo patirties.. Tai taip, alga žymiai didesnė ten, bet kai sudėlioji viską į vietas, tai tas pats utiutiu (jei dirbt nekvalifikuotą darbą). Pvz čia gauni 600€, ten ~800svarų per mėnesį. Ten nuoma ~150-200 svarų vieno kambariuko (ir tai čia ne londone aš buvau), tai realiai 1/3 algos nuomai. Maistas lt ir ten tos pačios kainos, benzino irgi, mašiną nusipirkt pigiau gali.. Bet bendrai paėmus tai Lietuvoj jei nomuotumėtės 4se keturvietį kambarį ne miesto centre, dirbtumėt gautumėt po ~600€ tai bendras rezultatas toks pats būtų..

Na rūbai ten visokie ir technika daug pigiau nei Lietuvoj... Bet man prioritetas kai aplinkoj nėra babajų, galiu savo kalba susišnekėt, vairas toj pusėj kurioj ir turi būt, o ne bardačioke tai esu patenkintas. +ir alga bei darbu nesiskundžiu.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#103 2016-04-30 21:07

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

igndnp rašė:

Brink rašė:

Brink rašė:

Globetrotter rašė:

kaip pirstu i aki , net jei vadibinykas busi

Nuo darbo bagotas nebūsi, šitą jau turėtumėm žinot.


.

Idomumo dėliai, yra forume dirbančių LT, gaunančių apie/nuo 1k ir kurie atidirba 8h ir gali darbus pamiršt iki kitos dienos ?

Yra. Tik dažniausiai neišsėdžiu tų 8val smile O dažnai iš jų dar 2val visokiem pageiminimam, youtubam ir pan.. Ir bent mano pažįstamų tarpe ta pati situacija, na tik keli kartais darbe užtrunka būna.. O šiaip su algom kaip ir su gyvenimu LT... visi sako kad xujova gyvent Lietuvoj, bet tokia nuomonė sklando, nes kurie normaliai gyvena nesiskundžia. Kaip ir visada blogi dalykai geriau matomi nei geri.
Aš kai pradėjau dirbt pradžioj irgi oficialiai minimumą gaudavau, kitą pusę tiek pat vokelyje.. Galvojat jei pusė Lietuvos tikrai gautų tą minimumą 300€ visi važinėtų automobiliais, būtų užgrūsti akropoliai ir tt?..

Realiai Vilniui manau  už mažiau nei 600-700€ nieks nedirba. Na gal dar 500€ + galimybė prisidėt.. parduota daugiau nei tikėtasi bonusai, arbatpinigiai ir t.t.

Tu  tikiuosi juokauji..

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#104 2016-04-30 21:47

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

igndnp rašė:

Nemanau, kad tiesiogiai turėjo omeny tą "negalvot apie darbą", o tiesiog, kad kai baigės darbo valandos gali ramia sąžine važiuot kur į gamtą, atsigert alaus be parkių kad tave išsikvies, paskambins ir reiks 15min bėgyje kažką padaryt..

Dėl algos nemačiau, kad viršui dar rašė, bet tikrai yra nemaža dalis žmonių kurie gauna ~1300-1600€ į rankas ir nepersidirba Lietuvoj.

Dėl užsienio (jei konkrečiau uk), galiu pasakyt iš savo patirties.. Tai taip, alga žymiai didesnė ten, bet kai sudėlioji viską į vietas, tai tas pats utiutiu (jei dirbt nekvalifikuotą darbą). Pvz čia gauni 600€, ten ~800svarų per mėnesį. Ten nuoma ~150-200 svarų vieno kambariuko (ir tai čia ne londone aš buvau), tai realiai 1/3 algos nuomai. Maistas lt ir ten tos pačios kainos, benzino irgi, mašiną nusipirkt pigiau gali.. Bet bendrai paėmus tai Lietuvoj jei nomuotumėtės 4se keturvietį kambarį ne miesto centre, dirbtumėt gautumėt po ~600€ tai bendras rezultatas toks pats būtų..

Na rūbai ten visokie ir technika daug pigiau nei Lietuvoj... Bet man prioritetas kai aplinkoj nėra babajų, galiu savo kalba susišnekėt, vairas toj pusėj kurioj ir turi būt, o ne bardačioke tai esu patenkintas. +ir alga bei darbu nesiskundžiu.

Nezinau ka tu dirbai kur dirbai tiek uzdirbdamas y menesi nekvalifikuotas 1000 drasei uzdirba , kvalifikuotas specelistas 1000y savaite , tai apie ka jus cia snekat , traukiat teorijas is laikrasciu ? 
Daleiskim jaigu baiges statybu inzinerija su savo specelybe susitvarkes  dokumentus 1200 y savaite svariuku virinsi , fabriko darbuotojas y valanda 7.20 minimumas gyvensi miesteli y savaite gausi atskaiciavus mokescius be virsvslandziu 256 svarai , miesteli 70 svaru uz kambari , 30-40 uz maista , ir lieka kazkas . Cia skaiciuojant bemokslio be noro tobuleti darbuotojo gyvenima ir tai geriau gyvens , nei lt nurasytas. Taipkad neburkit is tirsciu draugai sportininkai 😃

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#105 2016-04-30 22:03

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Motor rašė:

igndnp rašė:

Nemanau, kad tiesiogiai turėjo omeny tą "negalvot apie darbą", o tiesiog, kad kai baigės darbo valandos gali ramia sąžine važiuot kur į gamtą, atsigert alaus be parkių kad tave išsikvies, paskambins ir reiks 15min bėgyje kažką padaryt..

Dėl algos nemačiau, kad viršui dar rašė, bet tikrai yra nemaža dalis žmonių kurie gauna ~1300-1600€ į rankas ir nepersidirba Lietuvoj.

Dėl užsienio (jei konkrečiau uk), galiu pasakyt iš savo patirties.. Tai taip, alga žymiai didesnė ten, bet kai sudėlioji viską į vietas, tai tas pats utiutiu (jei dirbt nekvalifikuotą darbą). Pvz čia gauni 600€, ten ~800svarų per mėnesį. Ten nuoma ~150-200 svarų vieno kambariuko (ir tai čia ne londone aš buvau), tai realiai 1/3 algos nuomai. Maistas lt ir ten tos pačios kainos, benzino irgi, mašiną nusipirkt pigiau gali.. Bet bendrai paėmus tai Lietuvoj jei nomuotumėtės 4se keturvietį kambarį ne miesto centre, dirbtumėt gautumėt po ~600€ tai bendras rezultatas toks pats būtų..

Na rūbai ten visokie ir technika daug pigiau nei Lietuvoj... Bet man prioritetas kai aplinkoj nėra babajų, galiu savo kalba susišnekėt, vairas toj pusėj kurioj ir turi būt, o ne bardačioke tai esu patenkintas. +ir alga bei darbu nesiskundžiu.

Nezinau ka tu dirbai kur dirbai tiek uzdirbdamas y menesi nekvalifikuotas 1000 drasei uzdirba , kvalifikuotas specelistas 1000y savaite , tai apie ka jus cia snekat , traukiat teorijas is laikrasciu ? 
Daleiskim jaigu baiges statybu inzinerija su savo specelybe susitvarkes  dokumentus 1200 y savaite svariuku virinsi , fabriko darbuotojas y valanda 7.20 minimumas gyvensi miesteli y savaite gausi atskaiciavus mokescius be virsvslandziu 256 svarai , miesteli 70 svaru uz kambari , 30-40 uz maista , ir lieka kazkas . Cia skaiciuojant bemokslio be noro tobuleti darbuotojo gyvenima ir tai geriau gyvens , nei lt nurasytas. Taipkad neburkit is tirsciu draugai sportininkai 😃

Nu uzsieny uzdirba daugiau faktas, bet pats vasarai buvau isvares, tai sedi kazkokiam kaime, nei draugu, nei merginos, nei nieko, savaitgali vasara nei i gamta islekt, nei i bara ar i miesta  su  draugais, po darbo grysti i kamurke, o ne i savus namus, nu man tai stoga rove tokie dalykai, tebunie as cia uzdirbsiu maziau per puse, bet nors gyvensiu ir dirbsiu, o ten tik dirbau laukdamas kada grysiu ir prasides gyvenimas,  gerai tiem kas ten veiklos turi ir gerus draugus, bet man tai naciort ten.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#106 2016-04-30 22:09

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Na matai labai priklauso kur pats gyveni smile ar užkampį ar normaliam mieste

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#107 2016-04-30 22:18

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Aš kalbu be jokio baigimo.. Minimumas 6svarai, tai 6-7 ir gauni. Ten 1 kambario nuoma (lesterį) buvo 40svarų už savaitę. Tai per agentūrą kai dirbdavau tai ir gaudavau į savaitę 200 kartais 250svaro.
Jeigu esi baigęs kažką su statybom ir gerai dirbi tai patikėk manim Lietuvoj tokiem darbo netrūksta ir jie nesiskundžia. Tokie ir nesireklamuoja nes keliem metem vos ne užsakymų turi. O verkia, kurie šūdą malą ir jei ir padaro ką tai už pusmečio reik jų darbą taisyt.
Pažįstamas statybų inžineriją baigęs savo brigadą susiformavo, nežinau kiek tie kiti gauna, bet jis 2-2,5k per mėnesį  €pasidaro. Toliau kitas pažįstamas architektas, į mėnesį irgi 2-3 gaunas jam. Aišku užsienį turbūt visada daugiau mokės, bet pridėkim didesnes išlaidas už nuomą, krūvas babajų ir negrų, gamtos 0lį (dauguma atveju arba reik važiuot atstumus kaip per visą Lietuvą), susidėliojam savo prioritetus ir darom išvadas kur gyvent.
Aš asmeniškai jei net 600€ gaučiau kokius Lietuvoj ir pasiūlytų važiuot į užsienį, dirbt tokį pat darbą ir gaučiau 3000€ likčiau Lietuvoj. Nežinau kas turėtų atsitikt, kad vėl iš Lietuvos išvažiuočiau...

Neprisijungęs

 
Brink
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Uostamiestis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#108 2016-04-30 22:42

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Julek rašė:

Tas negalvojimas po darbo valandų man kažkaip nesuvokiamai skamba, čia turi nebent kasoj sėdėt ar šiupelį stumdyt stroikėse, kad galėtum negalvot. Ir nežinau kas čia teigiamo kai taip degraduoji nemastydamas smile

igndnp rašė:

Nemanau, kad tiesiogiai turėjo omeny tą "negalvot apie darbą", o tiesiog, kad kai baigės darbo valandos gali ramia sąžine važiuot kur į gamtą, atsigert alaus be parkių kad tave išsikvies, paskambins ir reiks 15min bėgyje kažką padaryt..

Dėl algos nemačiau, kad viršui dar rašė, bet tikrai yra nemaža dalis žmonių kurie gauna ~1300-1600€ į rankas ir nepersidirba Lietuvoj.

Dėl užsienio (jei konkrečiau uk), galiu pasakyt iš savo patirties.. Tai taip, alga žymiai didesnė ten, bet kai sudėlioji viską į vietas, tai tas pats utiutiu (jei dirbt nekvalifikuotą darbą). Pvz čia gauni 600€, ten ~800svarų per mėnesį. Ten nuoma ~150-200 svarų vieno kambariuko (ir tai čia ne londone aš buvau), tai realiai 1/3 algos nuomai. Maistas lt ir ten tos pačios kainos, benzino irgi, mašiną nusipirkt pigiau gali.. Bet bendrai paėmus tai Lietuvoj jei nomuotumėtės 4se keturvietį kambarį ne miesto centre, dirbtumėt gautumėt po ~600€ tai bendras rezultatas toks pats būtų..

Na rūbai ten visokie ir technika daug pigiau nei Lietuvoj... Bet man prioritetas kai aplinkoj nėra babajų, galiu savo kalba susišnekėt, vairas toj pusėj kurioj ir turi būt, o ne bardačioke tai esu patenkintas. +ir alga bei darbu nesiskundžiu.

Kaip Ignas ir sako, turėjau omenį, kad negali pasibaigus darbo valandom atsipalaiduoti. Nes pas manes dabar grinai arba užtrunki minimum valandą po darbo, arba visą vakarą nerimsta telefonas ir prie kompo dar iki vakaro turi pasėdėt. Gal čia aš tokią sritį pasirinkau durnas būdamas...
Alga aišku atitinkama, bet pagalvoji kartais ar tikrai taip nori gyvenimą praleist. Gerai, kad dar darbas kažkiek širdžiai artimas.

Kokiose srityse čia tiek uždirba tautiečiai bent 1500 nepersidirbdami, gal man laikas persikvalifikuoti ? Aišku pas mumis tiek kvalifikuotas gauna (kaikuris dar ir ardamas), kai kokioj Vokietijoj čia vos ne minimumas.

Paskutinį kartą taisė Brink (2016-04-30 22:45)

Neprisijungęs

 
lengvas11
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 282
Atsiliepimai: 0

#109 2016-04-30 23:06

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Ignai, kuo dirbi ir kokius mokslus baiges esi, jei ne paslaptis?

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#110 2016-04-30 23:24

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Volframas rašė:

Stafui tai konkreciai kompleksas ir negali jis niekaip susitaikyti su ta mintim, kad nu utiutiu esi emigrantas ir visad busi zemiau piliecio (nebent pilietybe gautum) ir gali toji valstybe kaip nori tave dulkint, gali net ir deportuoti kaip suni nafik ir nieeekas taves neapgins, nes tu emigrantas-svetimsalis.
<...>

IRL pilietybe - klok 1250€ ir turi, jeigu esi reikiama skaiciu metu cia isgyvenes, dar jeigu nama pasiemes ar vaika cia gimusi turi, tai nieks nei bumbum, tik mokek pinigelius ir airiskas pasas tavo.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#111 2016-05-01 01:15

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Volframas rašė:

Stafui tai konkreciai kompleksas ir negali jis niekaip susitaikyti su ta mintim, kad nu blet esi emigrantas ir visad busi zemiau piliecio (nebent pilietybe gautum) ir gali toji valstybe kaip nori tave dulkint, gali net ir deportuoti kaip suni nafik ir nieeekas taves neapgins, nes tu emigrantas-svetimsalis.

Sviesi ta Lietuvos ateitis, bukite ramus. Bet nu negalvokim taip globaliai, apie save galvokit. Mastykit, kurkit, nedirbkit uz centus, nepirkit tresniu uz 20e, nes nu blet, ne sezonas dar joms, mokykites, kelkite kvalifikacija ir bus jusu ateitis sviesi, o jei neiseina, tai galima emigruoti, niekas jusu nesmerks. Tik poto kaip Stafas nepiskit proto kaip ten zjbs.

As tau pilnai pritariu. Cia visi sunys ir vergai. Valstybe dulkina belekaip ir neeekas neapgina. Emigrantai svetimsaliai padugnes zemiau piliecio..
protingas tu zmogus volframai

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#112 2016-05-01 01:26

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Staffordshire rašė:

Volframas rašė:

Stafui tai konkreciai kompleksas ir negali jis niekaip susitaikyti su ta mintim, kad nu utiutiu esi emigrantas ir visad busi zemiau piliecio (nebent pilietybe gautum) ir gali toji valstybe kaip nori tave dulkint, gali net ir deportuoti kaip suni nafik ir nieeekas taves neapgins, nes tu emigrantas-svetimsalis.

Sviesi ta Lietuvos ateitis, bukite ramus. Bet nu negalvokim taip globaliai, apie save galvokit. Mastykit, kurkit, nedirbkit uz centus, nepirkit tresniu uz 20e, nes nu utiutiu, ne sezonas dar joms, mokykites, kelkite kvalifikacija ir bus jusu ateitis sviesi, o jei neiseina, tai galima emigruoti, niekas jusu nesmerks. Tik poto kaip Stafas utiutiu proto kaip ten utiutiu.

As tau pilnai pritariu. Cia visi sunys ir vergai. Valstybe dulkina belekaip ir neeekas neapgina. Emigrantai svetimsaliai padugnes zemiau piliecio..
protingas tu zmogus volframai

Ka tu cia veliesi su tais sakalais ... nesupranta nei ironijos nei sarkazmo lai buna patys puikiausi 😂 taip iseina kad volframas neturi draugu emigravusiu , o jai turi tai padugnem laiko ... issilavines ir kazkiek ispruses apsisvietes zmogus tokiu ereziju nerasinetu 😉

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#113 2016-05-01 10:08

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Motor rašė:

Staffordshire rašė:

Volframas rašė:

Stafui tai konkreciai kompleksas ir negali jis niekaip susitaikyti su ta mintim, kad nu blet esi emigrantas ir visad busi zemiau piliecio (nebent pilietybe gautum) ir gali toji valstybe kaip nori tave dulkint, gali net ir deportuoti kaip suni nafik ir nieeekas taves neapgins, nes tu emigrantas-svetimsalis.

Sviesi ta Lietuvos ateitis, bukite ramus. Bet nu negalvokim taip globaliai, apie save galvokit. Mastykit, kurkit, nedirbkit uz centus, nepirkit tresniu uz 20e, nes nu blet, ne sezonas dar joms, mokykites, kelkite kvalifikacija ir bus jusu ateitis sviesi, o jei neiseina, tai galima emigruoti, niekas jusu nesmerks. Tik poto kaip Stafas nepiskit proto kaip ten zjbs.

As tau pilnai pritariu. Cia visi sunys ir vergai. Valstybe dulkina belekaip ir neeekas neapgina. Emigrantai svetimsaliai padugnes zemiau piliecio..
protingas tu zmogus volframai

Ka tu cia veliesi su tais sakalais ... nesupranta nei ironijos nei sarkazmo lai buna patys puikiausi 😂 taip iseina kad volframas neturi draugu emigravusiu , o jai turi tai padugnem laiko ... issilavines ir kazkiek ispruses apsisvietes zmogus tokiu ereziju nerasinetu 😉

Kas kur ka vadino "padugnemis"? big_smile Cia jus emigrantai patys save taip ir vadinat. 
Turiu draugu emigrantu ir pats ilga laika uzsieny gyvenau, bet faktas tas, kad jus ipise tus rozinius aikinius ir galvojat, kad esat nepajudinami. Ir blin taip, jus esate teisiniu poziuriu zemiau piliecio.
Kas bus kai/jei UK paliks Europos Sajunga? Deportuoti galbut ir nedeportuos, bet, kad tokiu paciu salygu kaip vietiniai jus nebeturesit tai galit but ramus.

Ir siaip... nu ar ispirsto lauzti tie stereotipai apie budulius, dalbajobus emigrantus?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#114 2016-05-01 10:23

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

as jau pradedu bijoti kad nedeportuotu. pvz as gatve kai einu tai jei pamatau airi tai nuleidziu galva ir pasitraukiu i sali kad neuzkliudyciau nes cia emigrantai juk zemiau piliecio.


istrauk galva is subines ir iseik i lauka. bl "teisiniu atzvilgiu" advokatas atsirado. ir apie koki deportavima cia isvis sneki, ka jie deportuos visus emigrantus tai kas ten liks? ten tu emigrantu daugiau nei paciu pilieciu. teises zemiau piliecio...nu pz pz. pz pz pz...

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#115 2016-05-01 11:19

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Volframas rašė:

Motor rašė:

Staffordshire rašė:


As tau pilnai pritariu. Cia visi sunys ir vergai. Valstybe dulkina belekaip ir neeekas neapgina. Emigrantai svetimsaliai padugnes zemiau piliecio..
protingas tu zmogus volframai

Ka tu cia veliesi su tais sakalais ... nesupranta nei ironijos nei sarkazmo lai buna patys puikiausi 😂 taip iseina kad volframas neturi draugu emigravusiu , o jai turi tai padugnem laiko ... issilavines ir kazkiek ispruses apsisvietes zmogus tokiu ereziju nerasinetu 😉

Kas kur ka vadino "padugnemis"? big_smile Cia jus emigrantai patys save taip ir vadinat. 
Turiu draugu emigrantu ir pats ilga laika uzsieny gyvenau, bet faktas tas, kad jus ipise tus rozinius aikinius ir galvojat, kad esat nepajudinami. Ir blin taip, jus esate teisiniu poziuriu zemiau piliecio.
Kas bus kai/jei UK paliks Europos Sajunga? Deportuoti galbut ir nedeportuos, bet, kad tokiu paciu salygu kaip vietiniai jus nebeturesit tai galit but ramus.

Ir siaip... nu ar ispirsto lauzti tie stereotipai apie budulius, dalbajobus emigrantus?

Dirbu jau ne vienus metus teisinej firmoj ir galiu tiesiai sviesiai pasakyt, kad jeigu ir iseis UK is euro sajuzo as vistiek esu nepajudinamas, turesiu lygiai tokias pat salygas kaip ir britai.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#116 2016-05-01 11:19

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Tai jau dabar deportuoja, bet tik visiskus atmarozkus.
tu rimtai galvoji, kad jus ten visi megsta, esat zjbys, nedepinguojant (oj sori per protingas tau zodis) darbo uzmokescio ir siaip esat ahujienai darbsti visuomenes dalis? Tik kodel parduotuves jau lietuviu kalba iskabas kabina, kad litovcai baikit pyzdint. Nu dahuja isgamu emigravo ten, gali vartyt kaip nori, o del ju zygdarbiu kencia visu ivaizdis.
Jei nedeportuos, tai nurez socialines garantijas, nebegalesi busto paskolos pasiimti, nu ble ka tau aiskinti, vistiek nesuprasi. Jei net nesugebi atskirti piliecio nuo emigranto.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#117 2016-05-01 11:24

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

jutas rašė:

Volframas rašė:

Motor rašė:


Ka tu cia veliesi su tais sakalais ... nesupranta nei ironijos nei sarkazmo lai buna patys puikiausi 😂 taip iseina kad volframas neturi draugu emigravusiu , o jai turi tai padugnem laiko ... issilavines ir kazkiek ispruses apsisvietes zmogus tokiu ereziju nerasinetu 😉

Kas kur ka vadino "padugnemis"? big_smile Cia jus emigrantai patys save taip ir vadinat. 
Turiu draugu emigrantu ir pats ilga laika uzsieny gyvenau, bet faktas tas, kad jus ipise tus rozinius aikinius ir galvojat, kad esat nepajudinami. Ir blin taip, jus esate teisiniu poziuriu zemiau piliecio.
Kas bus kai/jei UK paliks Europos Sajunga? Deportuoti galbut ir nedeportuos, bet, kad tokiu paciu salygu kaip vietiniai jus nebeturesit tai galit but ramus.

Ir siaip... nu ar ispirsto lauzti tie stereotipai apie budulius, dalbajobus emigrantus?

Dirbu jau ne vienus metus teisinej firmoj ir galiu tiesiai sviesiai pasakyt, kad jeigu ir iseis UK is euro sajuzo as vistiek esu nepajudinamas, turesiu lygiai tokias pat salygas kaip ir britai.

Tai tu specialistas, cia juk kita kalba. O kas bus su nekvalifikuotais darbininkais ar pasalpiniais, tokiu tarp emigrantu juk dauguma. Juk jau dabar UK socialines ismokas apkarpe ar ketina apkarpyt emigrantams.

Cia galima vartyt kaip nori, bet virs didziosios daugumos emigrantu tikrai nekokie debesys kaupiasi. Ir jei ketini emigruoti, tai siuo metu UK tikrai prastas variantas.

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#118 2016-05-01 11:49

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Volframas rašė:

jutas rašė:

Volframas rašė:


Kas kur ka vadino "padugnemis"? big_smile Cia jus emigrantai patys save taip ir vadinat. 
Turiu draugu emigrantu ir pats ilga laika uzsieny gyvenau, bet faktas tas, kad jus ipise tus rozinius aikinius ir galvojat, kad esat nepajudinami. Ir blin taip, jus esate teisiniu poziuriu zemiau piliecio.
Kas bus kai/jei UK paliks Europos Sajunga? Deportuoti galbut ir nedeportuos, bet, kad tokiu paciu salygu kaip vietiniai jus nebeturesit tai galit but ramus.

Ir siaip... nu ar ispirsto lauzti tie stereotipai apie budulius, dalbajobus emigrantus?

Dirbu jau ne vienus metus teisinej firmoj ir galiu tiesiai sviesiai pasakyt, kad jeigu ir iseis UK is euro sajuzo as vistiek esu nepajudinamas, turesiu lygiai tokias pat salygas kaip ir britai.

Tai tu specialistas, cia juk kita kalba. O kas bus su nekvalifikuotais darbininkais ar pasalpiniais, tokiu tarp emigrantu juk dauguma. Juk jau dabar UK socialines ismokas apkarpe ar ketina apkarpyt emigrantams.

Cia galima vartyt kaip nori, bet virs didziosios daugumos emigrantu tikrai nekokie debesys kaupiasi. Ir jei ketini emigruoti, tai siuo metu UK tikrai prastas variantas.

as esu tik uz tai, kad veltedzius pasalpinius siustu n x atgal ir jokiu pasalpu neduotu bent pirmus pora metu.

bet normalus zmones, kad ir dirbantys ganetinai juodus darbus sekmingai cia toliau dirbs ir gaus paskolas ir soc garantijas t.t..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#119 2016-05-01 12:02

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Ne emigrantam pasalpas apkarpo o visiem!
Visiem vienodos salygos tiek socialines tiek teisines.
Del padugniu ir pyzdinimo tai sitie jau gryze i lt. Bent jau pas mus ju nebera. Pyzdina butus/namus bet pagrinde rumunai lenkai ar cigonai. Lietuviai jau palyginus nedaug sukasi

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#120 2016-05-01 15:46

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Varysiu aš šią vasarą į UK, parašysiu iš savo daržinės kaip kas. Smagu būtų pabendraut su anglais ar kokį juočkį draugą susirast.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#121 2016-05-01 20:20

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Shabba rašė:

Varysiu aš šią vasarą į UK, parašysiu iš savo daržinės kaip kas. Smagu būtų pabendraut su anglais ar kokį juočkį draugą susirast.

Ar kokia negre pamauti... Tavo atveju negra smile

Neprisijungęs

 
Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 602
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#122 2016-05-01 21:56

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Staffordshire rašė:

Shabba rašė:

Varysiu aš šią vasarą į UK, parašysiu iš savo daržinės kaip kas. Smagu būtų pabendraut su anglais ar kokį juočkį draugą susirast.

Ar kokia negre pamauti... Tavo atveju negra smile

Ne, man moterys patinka.
Tik visad norėjau juočkių draugų, labai įdomi kultūra:-)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#123 2016-05-02 08:41

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Shabba rašė:

Staffordshire rašė:

Shabba rašė:

Varysiu aš šią vasarą į UK, parašysiu iš savo daržinės kaip kas. Smagu būtų pabendraut su anglais ar kokį juočkį draugą susirast.

Ar kokia negre pamauti... Tavo atveju negra smile

Ne, man moterys patinka.
Tik visad norėjau juočkių draugų, labai įdomi kultūra:-)

ne i vakaru salis vaziuot norint rasti pas juos kultura, nebent nori pazinti geto kultura

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#124 2016-05-02 10:42

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

igndnp rašė:

Aš kalbu be jokio baigimo.. Minimumas 6svarai, tai 6-7 ir gauni. Ten 1 kambario nuoma (lesterį) buvo 40svarų už savaitę. Tai per agentūrą kai dirbdavau tai ir gaudavau į savaitę 200 kartais 250svaro.
Jeigu esi baigęs kažką su statybom ir gerai dirbi tai patikėk manim Lietuvoj tokiem darbo netrūksta ir jie nesiskundžia. Tokie ir nesireklamuoja nes keliem metem vos ne užsakymų turi. O verkia, kurie šūdą malą ir jei ir padaro ką tai už pusmečio reik jų darbą taisyt.
Pažįstamas statybų inžineriją baigęs savo brigadą susiformavo, nežinau kiek tie kiti gauna, bet jis 2-2,5k per mėnesį  €pasidaro. Toliau kitas pažįstamas architektas, į mėnesį irgi 2-3 gaunas jam. Aišku užsienį turbūt visada daugiau mokės, bet pridėkim didesnes išlaidas už nuomą, krūvas babajų ir negrų, gamtos 0lį (dauguma atveju arba reik važiuot atstumus kaip per visą Lietuvą), susidėliojam savo prioritetus ir darom išvadas kur gyvent.
Aš asmeniškai jei net 600€ gaučiau kokius Lietuvoj ir pasiūlytų važiuot į užsienį, dirbt tokį pat darbą ir gaučiau 3000€ likčiau Lietuvoj. Nežinau kas turėtų atsitikt, kad vėl iš Lietuvos išvažiuočiau...

Kokios dar statybu inzinerijos? big_smile elementarus pavyzdys - du ciuveliai irenginejo man buta cia, nuo dalines apdailos iki pilnos (sienos, lubos, santechnika, gipsas, elektra daline, plyteles), padare per menesi laiko 68m2, uz darba daviau 14k lt...po 7k I rankas per menesi, dirbi savo grafiku (tiesa dirbo saziningai kas diena nuo 8 iki 17), pabaige isejo toliau daryti uzsakymu, sake turi pusei metu I prieki, ima tik naujus butus, nes tingi su senais terliotis, del darbu kokybes priekaistu neturiu, tai nereikia ir jokios inzinerijos, kad cia beveik 2k euro uzvirintum smile
Del isvaziavimo tai bbz, matomai nuo zmogaus priklauso, dabar pvz gaunu kazkur 700-800 euru, bet tikiuosi kad svieciasi isvaziuoti I skandinavus dirbti su optikomis (seniau ilga laika panasu darba dirbes), tai ten apie 2k euro per menesi, gyvenimas nemokamas, tik maistas, komandiruote trunka kazkur 4 menesius, per metus du isvaziavimai...tai jei sutarsim, imsiu ir negalvosiu, mane vilioja perspektyva 8 menesius dirbti, 4 ne...tuo paciu dar labiau vilioja perspektyva pramokus kalba likti ten su visam...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-05-02 10:50)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#125 2016-05-02 10:48

Re: Lietuvos ir jos gyventojų ateitis po 10-20 metų

Svarbeuse dariti. Visur imanoma prasimusti tereikia maziau gerti ir pusti zole.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net