Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#126 2012-10-19 09:42

Re: Liesa raumenų masė

Juokas per asaras smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#127 2012-10-19 10:13

Re: Liesa raumenų masė

daugint reiketu is 40 savo svori-liesai raumenu masei, aisku cia toks labai neapibreztas dalykas, tiesiog kazkas skaicius sumaise smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#128 2012-10-19 10:40

Re: Liesa raumenų masė

utiutiu , nei ziuriu nei ziuresiu as tu formuliu. kas per ismislai.. matai i svarstykles augi   po truputi  . OK  matai lajus klojas suki kcal..  o cia   pagal formules X*Z*Y*598929/599874+15+N=....  tai zinai...

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#129 2012-10-19 10:46

Re: Liesa raumenų masė

as niekada irgi tu formuliu neziuriu, utiutiu man, tik pataisiau autoriu, kuris viso straipsnio neperskaites/nesuprates parase skaicius lempinius.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#130 2012-10-19 14:28

Re: Liesa raumenų masė

Naujokas1990 rašė:

Whatever, nieko nesumaisiau, bet alibras, temos 1 puslapyje pateike, jog reikia dauginti is 18 smile mano nuomone, 2000kcal reiektu rinkti ne maziau, liesai masei, gal 1800kcal.

Jus galva nors kiek naudokit. Alibras jums jeigu rodiklis, tai nzn ka pasakyt aplamai...
Gal asilo galva ten vertima dare ir lb sumaise su kg. 100kg ir 220lb dauginant is 18 labai jau skirtingi skaiciai gaunasi smile

Krc, trumpai apie mityba...
Yra kazkokie remai dietos, baziniai dalykai, kuriuos reikia zinot (pvz.koki produkta su kokiu derint, laikas kada ka valgyti ir pan.). Ir kai jau kuri laika laikaisi tos dietos IR PAXALINI SALEJ (!!!) - tada pakeitimus pasidarai pats. Foto mano matei, ane - ten kur paskutine kojos foto, ten ledu priedes bile kiek buvau... Dar viena foto yra ryte fotkinta po picos edimo is vakaro smile Venos virto irgi bile kaip. Bet reikia zinot kada ir ka sau leist gali. Ir po to toliau ziuret ka valgai.
Nepamirskit, kad turi but poreikis tu kaloriju organizmui, kitaip be reikalo apkrausit organizma ir lashaka auginsit smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#131 2012-10-19 14:58

Re: Liesa raumenų masė

whatever rašė:

Naujokas1990 rašė:

Whatever, nieko nesumaisiau, bet alibras, temos 1 puslapyje pateike, jog reikia dauginti is 18 smile mano nuomone, 2000kcal reiektu rinkti ne maziau, liesai masei, gal 1800kcal.

Jus galva nors kiek naudokit. Alibras jums jeigu rodiklis, tai nzn ka pasakyt aplamai...
Gal asilo galva ten vertima dare ir lb sumaise su kg. 100kg ir 220lb dauginant is 18 labai jau skirtingi skaiciai gaunasi smile

Krc, trumpai apie mityba...
Yra kazkokie remai dietos, baziniai dalykai, kuriuos reikia zinot (pvz.koki produkta su kokiu derint, laikas kada ka valgyti ir pan.). Ir kai jau kuri laika laikaisi tos dietos IR PAXALINI SALEJ (!!!) - tada pakeitimus pasidarai pats. Foto mano matei, ane - ten kur paskutine kojos foto, ten ledu priedes bile kiek buvau... Dar viena foto yra ryte fotkinta po picos edimo is vakaro smile Venos virto irgi bile kaip. Bet reikia zinot kada ir ka sau leist gali. Ir po to toliau ziuret ka valgai.
Nepamirskit, kad turi but poreikis tu kaloriju organizmui, kitaip be reikalo apkrausit organizma ir lashaka auginsit smile

tai tame ir esme, kad autorius neisverte iki galo, dauginant is kg iseina apie 40~.

Kas rodiklis, o kas ne,  budamas naujokas tiek sporte tiek sitam forume, nuomones susidaryti negali.

Ka cia tuo norejai pasakyt apie savo blauzda ir ledus? cia betkas ir betkada gali ipist BETKIEK ledu ir iskart darant fotke ant blauzdos tikrai pasikeitimu JOKIU nesimatys.

del visko kito tai sutinku, nors sitie dalykai jau yra n kartu sitam forume pakartoti.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#132 2012-10-19 15:08

Re: Liesa raumenų masė

Kano rašė:

whatever rašė:

Naujokas1990 rašė:

Whatever, nieko nesumaisiau, bet alibras, temos 1 puslapyje pateike, jog reikia dauginti is 18 smile mano nuomone, 2000kcal reiektu rinkti ne maziau, liesai masei, gal 1800kcal.

Jus galva nors kiek naudokit. Alibras jums jeigu rodiklis, tai nzn ka pasakyt aplamai...
Gal asilo galva ten vertima dare ir lb sumaise su kg. 100kg ir 220lb dauginant is 18 labai jau skirtingi skaiciai gaunasi smile

Krc, trumpai apie mityba...
Yra kazkokie remai dietos, baziniai dalykai, kuriuos reikia zinot (pvz.koki produkta su kokiu derint, laikas kada ka valgyti ir pan.). Ir kai jau kuri laika laikaisi tos dietos IR PAXALINI SALEJ (!!!) - tada pakeitimus pasidarai pats. Foto mano matei, ane - ten kur paskutine kojos foto, ten ledu priedes bile kiek buvau... Dar viena foto yra ryte fotkinta po picos edimo is vakaro smile Venos virto irgi bile kaip. Bet reikia zinot kada ir ka sau leist gali. Ir po to toliau ziuret ka valgai.
Nepamirskit, kad turi but poreikis tu kaloriju organizmui, kitaip be reikalo apkrausit organizma ir lashaka auginsit smile

tai tame ir esme, kad autorius neisverte iki galo, dauginant is kg iseina apie 40~.

Kas rodiklis, o kas ne,  budamas naujokas tiek sporte tiek sitam forume, nuomones susidaryti negali.

Ka cia tuo norejai pasakyt apie savo blauzda ir ledus? cia betkas ir betkada gali ipist BETKIEK ledu ir iskart darant fotke ant blauzdos tikrai pasikeitimu JOKIU nesimatys.

del visko kito tai sutinku, nors sitie dalykai jau yra n kartu sitam forume pakartoti.

Nu tai jau cia jums Alibras ne rodiklis ar vis dar jis geras yra? big_smile

Sunku tau kazkaip suvest ziuriu smile Venos ten lipo toj foto ir lipo nuo ledu. Mintis paprasta buvo - as galejau sau leist tuos ledus ar picas kartas nuo karto.

Jeigu visi sitie dalykai daug kartu cia kartoti, kodel vis dar tie patys klausymai cia kyla ir niekaip neislenda kazkam progresavimas padorus? smile  Kame problema cia kazin yra?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#133 2012-10-19 15:10

Re: Liesa raumenų masė

Biski advokaturos big_smile : Mintis buvo netapt robotukais, ir pagal organizmo poreikius moket-nemyzt uzsimest tam tikro maisto neisklystant is esamo-reikiamo kelio.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#134 2012-10-19 15:21

Re: Liesa raumenų masė

olegaskimanas rašė:

Biski advokaturos big_smile : Mintis buvo netapt robotukais, ir pagal organizmo poreikius moket-nemyzt uzsimest tam tikro maisto neisklystant is esamo-reikiamo kelio.

Amen

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#135 2012-10-19 15:28

Re: Liesa raumenų masė

tris sav. pizzaland'e(italija) ganiausi visur visą dieną ant kojų, picų ėjo kiek tik lenda, limonadai saldūs, vaisiai ir pan big_smile nei suriebėjau nei svorio pamečiau, koks išvariau toks grįžau, dvi trefkes ten turėjau salėj. buvau įmetęs fotkes prie jūros

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#136 2012-10-19 15:50

Re: Liesa raumenų masė

whatever rašė:

Kano rašė:

whatever rašė:


Jus galva nors kiek naudokit. Alibras jums jeigu rodiklis, tai nzn ka pasakyt aplamai...
Gal asilo galva ten vertima dare ir lb sumaise su kg. 100kg ir 220lb dauginant is 18 labai jau skirtingi skaiciai gaunasi smile

Krc, trumpai apie mityba...
Yra kazkokie remai dietos, baziniai dalykai, kuriuos reikia zinot (pvz.koki produkta su kokiu derint, laikas kada ka valgyti ir pan.). Ir kai jau kuri laika laikaisi tos dietos IR PAXALINI SALEJ (!!!) - tada pakeitimus pasidarai pats. Foto mano matei, ane - ten kur paskutine kojos foto, ten ledu priedes bile kiek buvau... Dar viena foto yra ryte fotkinta po picos edimo is vakaro smile Venos virto irgi bile kaip. Bet reikia zinot kada ir ka sau leist gali. Ir po to toliau ziuret ka valgai.
Nepamirskit, kad turi but poreikis tu kaloriju organizmui, kitaip be reikalo apkrausit organizma ir lashaka auginsit smile

tai tame ir esme, kad autorius neisverte iki galo, dauginant is kg iseina apie 40~.

Kas rodiklis, o kas ne,  budamas naujokas tiek sporte tiek sitam forume, nuomones susidaryti negali.

Ka cia tuo norejai pasakyt apie savo blauzda ir ledus? cia betkas ir betkada gali ipist BETKIEK ledu ir iskart darant fotke ant blauzdos tikrai pasikeitimu JOKIU nesimatys.

del visko kito tai sutinku, nors sitie dalykai jau yra n kartu sitam forume pakartoti.

Nu tai jau cia jums Alibras ne rodiklis ar vis dar jis geras yra? big_smile

Sunku tau kazkaip suvest ziuriu smile Venos ten lipo toj foto ir lipo nuo ledu. Mintis paprasta buvo - as galejau sau leist tuos ledus ar picas kartas nuo karto.

Jeigu visi sitie dalykai daug kartu cia kartoti, kodel vis dar tie patys klausymai cia kyla ir niekaip neislenda kazkam progresavimas padorus? smile  Kame problema cia kazin yra?

Man tai nerodiklis, bet yra tokiu kurie klausia nuomones ir man rodos visi cia sutikom, kad nereikia laikytis isikabinus kazkokios vienos taisykles, o reikia ziureti pagal save.

Suvest man nesunku, tik kazkaip keistai issireiskiai su ta blauzda, bet ne esme.

Kai ilgiau pasedi forume tai tuos dalykus pradeid matyt vos ne kiekviena diena, tik kaip jau minejau, ateina naujokas, nepaskaito normaliai ir iskart klausia.

Kad normaliai progresuot reikia laiko, o vien zinant kaip tai dayrt, tai dar nereiskia, kad padarysi. Teorijos zinojimas ir jos igyvendinimas du skirtingi dalykai, beto yra sitam forume turinciu geras formas, aisku kas su vaistukais kas be, o tavo atveju, manau, kad be farmos neapsieita.


Is tavo kalbu tai toks jausmas, kad atejai i sita foruma tik pasirodyt ir pasipuikuot kaip tu gerai atrodai, koks pas tave progresas puikus ir t.t

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#137 2012-10-19 15:55

Re: Liesa raumenų masė

lolardas rašė:

tris sav. pizzaland'e(italija) ganiausi visur visą dieną ant kojų, picų ėjo kiek tik lenda, limonadai saldūs, vaisiai ir pan big_smile nei suriebėjau nei svorio pamečiau, koks išvariau toks grįžau, dvi trefkes ten turėjau salėj. buvau įmetęs fotkes prie jūros

ka tai reiskia?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#138 2012-10-19 18:28

Re: Liesa raumenų masė

Kano rašė:

whatever rašė:

Kano rašė:


tai tame ir esme, kad autorius neisverte iki galo, dauginant is kg iseina apie 40~.

Kas rodiklis, o kas ne,  budamas naujokas tiek sporte tiek sitam forume, nuomones susidaryti negali.

Ka cia tuo norejai pasakyt apie savo blauzda ir ledus? cia betkas ir betkada gali ipist BETKIEK ledu ir iskart darant fotke ant blauzdos tikrai pasikeitimu JOKIU nesimatys.

del visko kito tai sutinku, nors sitie dalykai jau yra n kartu sitam forume pakartoti.

Nu tai jau cia jums Alibras ne rodiklis ar vis dar jis geras yra? big_smile

Sunku tau kazkaip suvest ziuriu smile Venos ten lipo toj foto ir lipo nuo ledu. Mintis paprasta buvo - as galejau sau leist tuos ledus ar picas kartas nuo karto.

Jeigu visi sitie dalykai daug kartu cia kartoti, kodel vis dar tie patys klausymai cia kyla ir niekaip neislenda kazkam progresavimas padorus? smile  Kame problema cia kazin yra?

Man tai nerodiklis, bet yra tokiu kurie klausia nuomones ir man rodos visi cia sutikom, kad nereikia laikytis isikabinus kazkokios vienos taisykles, o reikia ziureti pagal save.

Suvest man nesunku, tik kazkaip keistai issireiskiai su ta blauzda, bet ne esme.

Kai ilgiau pasedi forume tai tuos dalykus pradeid matyt vos ne kiekviena diena, tik kaip jau minejau, ateina naujokas, nepaskaito normaliai ir iskart klausia.

Kad normaliai progresuot reikia laiko, o vien zinant kaip tai dayrt, tai dar nereiskia, kad padarysi. Teorijos zinojimas ir jos igyvendinimas du skirtingi dalykai, beto yra sitam forume turinciu geras formas, aisku kas su vaistukais kas be, o tavo atveju, manau, kad be farmos neapsieita.


Is tavo kalbu tai toks jausmas, kad atejai i sita foruma tik pasirodyt ir pasipuikuot kaip tu gerai atrodai, koks pas tave progresas puikus ir t.t

Tai kas neaisku vis del to apie ta blauzdos foto. Myki myki, bet taip ir nepasakai iki galo smile


Nu, kad labai aiskiai parasiau del ko uzejau - meistre viena veja parase ir nesusilaikiau, tai parasiau jai atsakyma. Toliau vienas veikejas pareiske, kad gal noriu pasirodyt koks as ryskus ar pan sakini skele. Kiti paprase, tai atidariau tam tema. Tave jeigu labai uzgaunu, tai tu ignoruok mano postus - sveikata svarbiausi gi smile Ar ne taip? smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#139 2012-10-19 18:32

Re: Liesa raumenų masė

whatever rašė:

Kano rašė:

whatever rašė:


Nu tai jau cia jums Alibras ne rodiklis ar vis dar jis geras yra? big_smile

Sunku tau kazkaip suvest ziuriu smile Venos ten lipo toj foto ir lipo nuo ledu. Mintis paprasta buvo - as galejau sau leist tuos ledus ar picas kartas nuo karto.

Jeigu visi sitie dalykai daug kartu cia kartoti, kodel vis dar tie patys klausymai cia kyla ir niekaip neislenda kazkam progresavimas padorus? smile  Kame problema cia kazin yra?

Man tai nerodiklis, bet yra tokiu kurie klausia nuomones ir man rodos visi cia sutikom, kad nereikia laikytis isikabinus kazkokios vienos taisykles, o reikia ziureti pagal save.

Suvest man nesunku, tik kazkaip keistai issireiskiai su ta blauzda, bet ne esme.

Kai ilgiau pasedi forume tai tuos dalykus pradeid matyt vos ne kiekviena diena, tik kaip jau minejau, ateina naujokas, nepaskaito normaliai ir iskart klausia.

Kad normaliai progresuot reikia laiko, o vien zinant kaip tai dayrt, tai dar nereiskia, kad padarysi. Teorijos zinojimas ir jos igyvendinimas du skirtingi dalykai, beto yra sitam forume turinciu geras formas, aisku kas su vaistukais kas be, o tavo atveju, manau, kad be farmos neapsieita.


Is tavo kalbu tai toks jausmas, kad atejai i sita foruma tik pasirodyt ir pasipuikuot kaip tu gerai atrodai, koks pas tave progresas puikus ir t.t

Tai kas neaisku vis del to apie ta blauzdos foto. Myki myki, bet taip ir nepasakai iki galo smile


Nu, kad labai aiskiai parasiau del ko uzejau - meistre viena veja parase ir nesusilaikiau, tai parasiau jai atsakyma. Toliau vienas veikejas pareiske, kad gal noriu pasirodyt koks as ryskus ar pan sakini skele. Kiti paprase, tai atidariau tam tema. Tave jeigu labai uzgaunu, tai tu ignoruok mano postus - sveikata svarbiausi gi smile Ar ne taip? smile

Nei tu mane uzgauni nei ka, tiesiog forumas yra ir isreiskiu argumentuota nuomone smile

gerai risam sita tema, nes gaunasi pilstymas is tuscio i kiaura.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#140 2012-10-19 18:39

Re: Liesa raumenų masė

Kano rašė:

whatever rašė:

Kano rašė:


Man tai nerodiklis, bet yra tokiu kurie klausia nuomones ir man rodos visi cia sutikom, kad nereikia laikytis isikabinus kazkokios vienos taisykles, o reikia ziureti pagal save.

Suvest man nesunku, tik kazkaip keistai issireiskiai su ta blauzda, bet ne esme.

Kai ilgiau pasedi forume tai tuos dalykus pradeid matyt vos ne kiekviena diena, tik kaip jau minejau, ateina naujokas, nepaskaito normaliai ir iskart klausia.

Kad normaliai progresuot reikia laiko, o vien zinant kaip tai dayrt, tai dar nereiskia, kad padarysi. Teorijos zinojimas ir jos igyvendinimas du skirtingi dalykai, beto yra sitam forume turinciu geras formas, aisku kas su vaistukais kas be, o tavo atveju, manau, kad be farmos neapsieita.


Is tavo kalbu tai toks jausmas, kad atejai i sita foruma tik pasirodyt ir pasipuikuot kaip tu gerai atrodai, koks pas tave progresas puikus ir t.t

Tai kas neaisku vis del to apie ta blauzdos foto. Myki myki, bet taip ir nepasakai iki galo smile


Nu, kad labai aiskiai parasiau del ko uzejau - meistre viena veja parase ir nesusilaikiau, tai parasiau jai atsakyma. Toliau vienas veikejas pareiske, kad gal noriu pasirodyt koks as ryskus ar pan sakini skele. Kiti paprase, tai atidariau tam tema. Tave jeigu labai uzgaunu, tai tu ignoruok mano postus - sveikata svarbiausi gi smile Ar ne taip? smile

Nei tu mane uzgauni nei ka, tiesiog forumas yra ir isreiskiu argumentuota nuomone smile

gerai risam sita tema, nes gaunasi pilstymas is tuscio i kiaura.

sunku man sita "tik kazkaip keistai issireiskiai su ta blauzda, bet ne esme" prie argumentu aplamai priskirt.

Nu o gryztant prie tai lempa, tai tie paskaiciavimai yra. Kaip koordinates juos tik tegalima naudot. Cia mintis buvo.
olegas labai tiksliai sukonkretino viska.

Neprisijungęs

 
uzniauktojas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-11-16
Žinutės: 484
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#141 2013-05-09 21:47

Re: Liesa raumenų masė

Kaip manot, auginant raumens liesa mase ir norint sumazinti BF, su dideliu anglv ir baltymu,bet mazu riebalu kiekiu pavyktu tai padaryti ? Ar nieko nepesiu is tai ir geriau skirti pora savaiciu vien ant bf metimo o paskui jau liesa raumens mase auginti ?

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#142 2013-05-09 23:19

Re: Liesa raumenų masė

Antras variantas. Ir išvis, iš kur čia ištraukei apie tokį variantą mažai riebalų daug anglių/baltymų?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#143 2013-05-10 08:33

Re: Liesa raumenų masė

uzniauktojas rašė:

Kaip manot, auginant raumens liesa mase ir norint sumazinti BF, su dideliu anglv ir baltymu,bet mazu riebalu kiekiu pavyktu tai padaryti ? Ar nieko nepesiu is tai ir geriau skirti pora savaiciu vien ant bf metimo o paskui jau liesa raumens mase auginti ?

1) augint liesa mase r mazint BF praktiskai neimanoma.
2) mazai riebalu yra totali nesamone, mazinant BF gerieji riebalai yra ypac naudingi(toliau nesiplesiu).
3)Per pora savaiciu nieko tu ten nenumesi.

Neprisijungęs

 
Antiniukas
Naujas dalyvis
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-11
Žinutės: 16
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#144 2013-06-23 11:47

Re: Liesa raumenų masė

Idomiai man gaunasi tik 108g angliavandeniu per diena, tai cia galima sakyti 300g ryziu~, arba ten pakeiti bananu ar kitu vaisiu, dar galima gabaliuko juodo sokolado ikirsti ane?

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#145 2013-06-23 11:49

Re: Liesa raumenų masė

Antiniukas rašė:

Idomiai man gaunasi tik 108g angliavandeniu per diena, tai cia galima sakyti 300g ryziu~, arba ten pakeiti bananu ar kitu vaisiu, dar galima gabaliuko juodo sokolado ikirsti ane?

Ryzius sveri nevirtus ar virtus? Nes simte gramu ryziu apie 80 angliu tiksliai nepamenu. Tai man idomu kaip tau cia gaunas 108g is 300g big_smile

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#146 2014-02-19 16:13

Re: Liesa raumenų masė

Sveiki,

skaičiau viską nuo pradžių skiltyje "liesa raumenų masė", kyla klausimai:
1. liesa raumenų masė yra tai, kad koreguojant mitybą ir sportuojant, mažėja raumenų masė ir ryškėja raumenukai? nes degu noru deginti riebalus, bet neturiu tikslo auginti didelę raumenų masę.
2. jei mano dabartinis svoris yra 71 kg, ūgis 171 cm, amžius - 30 m., vadinasi pagal formulę liesai raumenų masei aš turėčiau suvartoti 1278 kcal? (skaičiavau pagal rastą formulę kg*18
bet paskaičiavus remiantis formule "kiek man reikia kcal ir maistinių medžiagų pagal tikslą (BMR=9.99*71)+(6.25*171)-(4.92*30)-161=1469 mano atveju.
tada 1469*1.6=2350 (cia jau skaiciuoju su numatomu grafiku sporto salėje). tada pagal tikslą METANT SVORĮ: 2350-20%=1880 gaunasi kcal.

gal galite pasakyti, kuria formule visgi man skaičiuoti kiek aš turiu suvartoti kcal per dieną? būčiau labaaaai dėkinga:)alah

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#147 2014-02-19 16:52

Re: Liesa raumenų masė

1. Liesa raumenu mase yra paprasciausiai tavo raumenys be riebalo. Kuo mazesnis tavo body fat, tuo labiau matysis raumenine mase. Sedint ant mazesnes kcal dietos, yra tiketina, kad tau mazes raumenu mase, nes busi kaloriju nepritekliui. Nepamirsk, kad vidutiniskos sportuojancios moterys turi dazniausiai apie 21-24% body fat, palyginus su vyru 14-17%. Na, o jei nori zinot koki body fat turi profesionalus sportininkai, tai moterys turi 14-20%, vyrai 6-13%
2. Siaip dazniausiai yra naudojama Harris-Benedict formule, bet ji ganetinai sena (1918 metu). Nemanau, kad yra skirtumas kokia formule naudosi, nes galutinis skaicius vistiek minimaliai skirsis. Svorio mazinimo principas yra paprastas - surink maziau kaloriju, nei tavo kunui reikia. Pradziai, tiesiog stenkis surinkt ta savo esama 1880 kcal kieki

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#148 2014-02-20 08:10

Re: Liesa raumenų masė

elijus rašė:

1. Liesa raumenu mase yra paprasciausiai tavo raumenys be riebalo. Kuo mazesnis tavo body fat, tuo labiau matysis raumenine mase. Sedint ant mazesnes kcal dietos, yra tiketina, kad tau mazes raumenu mase, nes busi kaloriju nepritekliui. Nepamirsk, kad vidutiniskos sportuojancios moterys turi dazniausiai apie 21-24% body fat, palyginus su vyru 14-17%. Na, o jei nori zinot koki body fat turi profesionalus sportininkai, tai moterys turi 14-20%, vyrai 6-13%
2. Siaip dazniausiai yra naudojama Harris-Benedict formule, bet ji ganetinai sena (1918 metu). Nemanau, kad yra skirtumas kokia formule naudosi, nes galutinis skaicius vistiek minimaliai skirsis. Svorio mazinimo principas yra paprastas - surink maziau kaloriju, nei tavo kunui reikia. Pradziai, tiesiog stenkis surinkt ta savo esama 1880 kcal kieki

Ačiū už atsakymą, čia db viskas aišku.
Sekantis klausimas dėl sporto, turiu sporto klubo trenerio sudarytą programą spotavimui. Didžioji jos dalis užima laiką vadinamose "staklėse"smile, nors man pačiai galbūt labiau patiktų darbas su svarmenimis...
bet kokiu atveju, ar dirbant ant treniruoklių pagal sudarytą planą, ar su svarmenimis, man kyla klausimas, geriau rinktis daugiau pakartojimų su mažesniu svoriu, ar mažiau pakartojimų su didesniu svoriu?

atsiprašau, jei ne toje skiltyje apie tai klausiu, bet kad nepamirščiau, geriau iškart klausiu čia:)

Neprisijungęs

 
Gilze
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-12
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#149 2014-02-20 09:19

Re: Liesa raumenų masė

P.S. ką rinktis iš papildų sportui? kolkas per daug nesigilinau į aprašymus apie juos, kas ir kaip, bet kiek skaitinėjau, suprantu, kad būtų ne pro šalį kokie riebaliuko degintojai:)

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#150 2014-02-20 09:51

Re: Liesa raumenų masė

Gilze rašė:

P.S. ką rinktis iš papildų sportui? kolkas per daug nesigilinau į aprašymus apie juos, kas ir kaip, bet kiek skaitinėjau, suprantu, kad būtų ne pro šalį kokie riebaliuko degintojai:)

kaip suprantu, esi dar zalia siam reikale. Todel jokiu papildu tau nereikia, na nebent vitaminu ir omega 3. Ne pro sali butu susiderinti mityba bei treniruotes, nes jei to nebus - papildai neveiks.

Daugiau pakartojimu - degini daugiau kcal, maziau - treniruojama jega. Svorio metimui (kas supratau tau aktualu) pagelbes kardio - begimas, plaukimas, elipsinis treniruoklis, dviratis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net