Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#876 2014-05-15 15:54

Re: Sporto klubai Kaune

Domantas rašė:

Landsbergis rašė:

Jo smagu jungtis į naujokų gretas smile Šiandien pirmą kartą gyvenime žengiau į sporto klubą. Ilgai spyriau save kad reikia eit bet kaip ir visados iš kitos pusės vis kužda kad niekur tu neik (ta kova vyko nuo pat žiemos) ir šiandien lipant laiptais tai net rėkė vidinis balsas "a tu durns kur eini, sukis tik atgal" bet noriu pasigirt kad vis dėlto kablys įsmigo ir jau kiti kartai manau bus tikrai smagesni... :DDD

Patiko big_smile  Mano patarimas kaip daug klubu pakeitusio žmogaus butu, nebuk eilinis pradedantysis ir nekaciok vien bico ir krutinei 5x savaitem, daryk kojas, nugara, pecius viska kaip priklauso ne ne bica pumpuok kaip daugelis piemenu, tada gausi pripažinima tarp rimtiu salės dėdžiu big_smile

Šitoj vietoj manau man labai pasisekė su klubo treneriais, tikrai didelis pliusas jiems. Aišku ta programa kur davė tai ją visiems duoda bet mano akimis ji pradžiai ideali (aišku tik svorius kai kur pasikoregavau o kai kur ir pats treneris iškart pakoregavo) bet esmė ta jog žadu jos laikytis o pagal ją dirbant jaučiasi kad dirba visi raumenys. O rimtas salės dėdė ir nenoriu būti bei jų respectą gauti big_smile Mano manymu vyras pirmiausia turi būti be alaus pilvo o toliau jau nėra taip svarbu...

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#877 2014-05-15 20:48

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

samas rašė:

Landsbergis rašė:

Gal lažybų? smile

Tai tik del lazybu ir sportuotum... ir cia nebandyk vaidint kazka, nuo lapkricio men planuoji nueit ir tik viena kart buvai.
Po metu parasyk kaip sekas, tikrai bus idomu pamatyti progresa.

smile Nu taip papildoma motyvacija sportuot būtų...
Šiaip gal ne taip turputį supratot o gal ir pats ne ten pataikiau...
Papasokosiu iš savo varpinės kas ir kaip ir tada bus įdomu išgirst nuomone ir iš jūsų:
Visą gyvenimą sportuoju krepšinį, dabar jau  kokie 5m. tik mėgėjiškai su draugais salę nuomojam, tai žiemą pradėjau mastyti jog trūksta sporto ir pamaniau kad sunkumus pakilnot bus pats tas bet kadangi žiema dar vyko šioks toks sportavimas tai ir sunkumus vis atitolindavau. Sūšilo orai baigėm salę nuomoti tai ir buvo idealus momentas nueit geležį pakilnot.
O dabar apie tikslus (prašom baisiai nežvengt ir nesišaipyt) smile Pirminiai tikslai: išmokti taisyklingai daryti pratimus ir laikytis programos o jei dar ir  jausiuos gerai po sporto irgi bus pliusas (raumenų skauduliukus irgi mėgstu ) smile .. Nepatikėsit bet viskas kol kas daugiau nieko nesitikiu!

viskas gerai, tikslai tavo geri, gera pradzia. smile Kiti ir kelis metus eidami i sale nesugeba net puses pratimu taisyklingai daryt, o primeta bbz ka. Sekmes siekant tikslu

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#878 2014-05-15 22:48

Re: Sporto klubai Kaune

Imaginative rašė:

viskas gerai, tikslai tavo geri, gera pradzia. smile Kiti ir kelis metus eidami i sale nesugeba net puses pratimu taisyklingai daryt, o primeta bbz ka. Sekmes siekant tikslu

Ačiū už malonius žodžius, smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#879 2014-05-15 23:58

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

samas rašė:

Dar nesu
mates, kad nors vienas naujokas pirmini tiksla toki butu uzsibrezes
nykstysrock

Gal dėlto jog ir nesitikiu jokių stebuklų... išlys koks raumeniukas bus
gerai, neišlys irgi bus gerai (gal labiau tiktų sudegs koks lašinukas
bus gerai) smile

gali kaip zmogus kalbet.o dabar skauduliukas,lasinukas,raumenukas,kas tau yra?gal koks nesveikas.?

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#880 2014-05-16 00:14

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Landsbergis rašė:

samas rašė:

Dar nesu
mates, kad nors vienas naujokas pirmini tiksla toki butu uzsibrezes
nykstysrock

Gal dėlto jog ir nesitikiu jokių stebuklų... išlys koks raumeniukas bus
gerai, neišlys irgi bus gerai (gal labiau tiktų sudegs koks lašinukas
bus gerai) smile

gali kaip zmogus kalbet.o dabar skauduliukas,lasinukas,raumenukas,kas tau yra?gal koks nesveikas.?

big_smile big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#881 2014-05-16 07:24

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

Landsbergis rašė:

samas rašė:

Dar nesu
mates, kad nors vienas naujokas pirmini tiksla toki butu uzsibrezes
nykstysrock

Gal dėlto jog ir nesitikiu jokių stebuklų... išlys koks raumeniukas bus
gerai, neišlys irgi bus gerai (gal labiau tiktų sudegs koks lašinukas
bus gerai) smile

gali kaip zmogus kalbet.o dabar skauduliukas,lasinukas,raumenukas,kas tau yra?gal koks nesveikas.?

Mažybinių žodžių vartojimas jau parodo žmogaus negalią? Negi niekad moterims nesakai komplimentų? Na bet jei čia tame kažkokia problema ir čia įprasta sėdėti visiems rimtais veidais tai sorry, stengsimės nebenaudoti tokių žodžių.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#882 2014-05-16 11:34

Re: Sporto klubai Kaune

1. Visada buni rimtu veidu
2. Moterim geriausias komplimentas negaut i duda nuo vyro
3. Nenaudok mazybiniu zodziu
4. Naudok rusiskus zodzius
5. Butinai nepamirsk keiksmazodziu
6. Kuo daugiau ginklu nesiosies su savim, tuo busi kietesnis bachuras

Neprisijungęs

 
Landsbergis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#883 2014-05-16 19:05

Re: Sporto klubai Kaune

samas rašė:

1. Visada buni rimtu veidu
2. Moterim geriausias komplimentas negaut i duda nuo vyro
3. Nenaudok mazybiniu zodziu
4. Naudok rusiskus zodzius
5. Butinai nepamirsk keiksmazodziu
6. Kuo daugiau ginklu nesiosies su savim, tuo busi kietesnis bachuras

Respects tibe! Spasiba za saveti utiutiu.. !  big_smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#884 2014-05-16 21:28

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

NATURAL1978 rašė:

Landsbergis rašė:


Gal dėlto jog ir nesitikiu jokių stebuklų... išlys koks raumeniukas bus
gerai, neišlys irgi bus gerai (gal labiau tiktų sudegs koks lašinukas
bus gerai) smile

gali kaip zmogus kalbet.o dabar skauduliukas,lasinukas,raumenukas,kas
tau yra?gal koks nesveikas.?

Mažybinių žodžių vartojimas jau parodo žmogaus negalią? Negi niekad
moterims nesakai komplimentų? Na bet jei čia tame kažkokia problema ir
čia įprasta sėdėti visiems rimtais veidais tai sorry, stengsimės
nebenaudoti tokių žodžių.

.na cia forume 99 proc vyru.ir manau kad tavo  komplimentai niekam cia neydomus.

Neprisijungęs

 
TuPo40metu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-09-20
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#885 2014-05-21 17:45

Re: Sporto klubai Kaune

Gal zinot vieta ar kokiu zmoniu kurie patreniruotu/duotu patarimu kaip ant jegos ar powerliftingo treniruotis , nes niekur nerandu kur labiau zmones ant jegos treniruotu ;/ kur tik nueinu ten tik labiau ant kulturizmo 10 izoliuojanciu pratimu duoda po 8-15 reps ;( , mane raumenu kociojimas ir kokio dydzio bicka nedomina , labiau domintu , kad duotu pratimu sanarius ir kaulus labiau i vieta pastatytu ,kad kai pritupimus su stanga darai i sonus nesikraiputum ar dar kokio kreivo judesio neatliktum , o ten sporto klubuose duoda progarama tipo mazdaug , kad prie kruvio priprastum cia toks atmazas pfffffffffffffffffff

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#886 2014-05-21 18:11

Re: Sporto klubai Kaune

TuPo40metu rašė:

Gal zinot vieta ar kokiu zmoniu kurie patreniruotu/duotu patarimu kaip ant jegos ar powerliftingo treniruotis , nes niekur nerandu kur labiau zmones ant jegos treniruotu ;/ kur tik nueinu ten tik labiau ant kulturizmo 10 izoliuojanciu pratimu duoda po 8-15 reps ;( , mane raumenu kociojimas ir kokio dydzio bicka nedomina , labiau domintu , kad duotu pratimu sanarius ir kaulus labiau i vieta pastatytu ,kad kai pritupimus su stanga darai i sonus nesikraiputum ar dar kokio kreivo judesio neatliktum , o ten sporto klubuose duoda progarama tipo mazdaug , kad prie kruvio priprastum cia toks atmazas pfffffffffffffffffff

Olimpas pas Raimi.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#887 2014-05-21 19:16

Re: Sporto klubai Kaune

Landsbergis rašė:

NATURAL1978 rašė:

Landsbergis rašė:

Gal dėlto jog ir nesitikiu jokių stebuklų... išlys koks raumeniukas bus
gerai, neišlys irgi bus gerai (gal labiau tiktų sudegs koks lašinukas
bus gerai) smile

gali kaip zmogus kalbet.o dabar skauduliukas,lasinukas,raumenukas,kas tau yra?gal koks nesveikas.?

Mažybinių žodžių vartojimas jau parodo žmogaus negalią? Negi niekad moterims nesakai komplimentų? Na bet jei čia tame kažkokia problema ir čia įprasta sėdėti visiems rimtais veidais tai sorry, stengsimės nebenaudoti tokių žodžių.

čia kokiai bobai komplimentą nori pasakyt, sėdėdamas šitame forume? lol lol


dabar gal truputį į temą gryžtam

Parapapapapa rašė:

krc pacioj pramones maximoj, antram aukste big_smile

buvau pro šalį, utiutiu.em kaip be ryšio man ten pasirodė. su žmona ėjom, tai dar ir prisižvengėm.. visi eina, žiūri.. nors užuolaidas kokias užsikabintų lol na nesu iš tų kur pasikuklina, kai per langą kas pažiūri, bet ten vapšie palei nosį vaikšto bobutės su terbom...

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#888 2014-05-21 19:38

Re: Sporto klubai Kaune

buvau pro šalį, utiutiu.em kaip be ryšio man ten pasirodė. su žmona ėjom, tai dar ir prisižvengėm.. visi eina, žiūri.. nors užuolaidas kokias užsikabintų lol na nesu iš tų kur pasikuklina, kai per langą kas pažiūri, bet ten vapšie palei nosį vaikšto bobutės su terbom...

butent mano irgi tokios pacios mintys big_smile
bet treneris sedejo ten tai toks su neblogom bickom big_smile

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#889 2014-05-23 14:30

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

na as bent po kelis kart pasportaves tai beveik visuose KAUNO klubuose.IMPULSAS IR AZUOLYNAS aisku atitinka europini lygi ,pasaulini nepasakyciau ,nes lyginant su amerika labai jau kvadratu truksta.bet pakankamai svaru.HERMIS-kazkas panasaus ,bet rusys auksciausio lygio.su akvariumais:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile.jei litu yra  siulau IMPULS-yranga(IVANKO) kas amerikoi buves supras apie ka as.
PASIMATYMAS,BODYHAUSAS,SIAURE labai jaukus fainiausias gal PASIMATYMAS.erdvi rubine didele sale,pro langa vaizdas i parkeli.irangos nei vienoje is ju nieko netruksta.tik va prie SIAURES masina pastatyti sunkiau nera normalios aiksteles.ant gatves zenklai.BALTAI - SUPER .NIEKO NETRUKSTA.ten treneris RAMAS-TIKRAS SPECAS.buvau uzejas i MINOTAURA -SUPER ,visi langai i gatve ,ir aukstos lubos sudaro didesnes erdves ispudi.
senoviniai rusiai- naujausias METALIK DZYM KA TIK ATSIDARE .BUVAU TIK UZEJES ,mazai laisvu svoriu ,stangu ,suolu.maza kvadratura.is rusiu pirmenybe teikciau GRIZLIS baltu pr.-didele sale,nera uzleista,bokso maisai,tatamis,aerobika.70 lt.cia seniau dirbau treneriu tai kazkuo artimas klubas,renkasi daug rimtu diedu.
aisku jei nepasportavai sezono OLIMPE.(donelaicio.kamp mickeviciaus) tai negali sakyti kad esi tikras kulturizmo fanas.tai pirmas klubas KAUNE.ten atvarisu kelis sezonus studiju laikais.minusas -masina sunku pasistatyti.pliusas-renkasi ir tikru trikovininku ir kulturistu,yra is ko pvz imt.
pagal kaina ir paslaugu kokybe siulyciau visgi GRIZLI.jei kam nuo nulio pradeti,tai siulau SAULETEKIO sale ,kur ROLANDAS ZEIMYS savininkas-treneris.uz ji nuosirdesnio ir atsakingesnio trenerio nepazystu.(isskyrus mane).

Kodel sakai nuo nulio pradeti ? turi omeni kad pradinuku klubas ar kaip ? Zinau as ta kluba ir draugu sportuoja ten , tik geriausi atsiliepimai apie treneri , gaila pats negaliu ten sportuot ,kadangi uzsieni esu sportuoju savarankiskai, be treneriu jokiu smile semiu zinias is jusu smile)) grizes i lt eisiu pas Zeimi ,prasyt ,kad programam sudarytu

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#890 2014-05-23 21:42

Re: Sporto klubai Kaune

Sarunas25 rašė:

NATURAL1978 rašė:

na
as bent po kelis kart pasportaves tai beveik visuose KAUNO
klubuose.IMPULSAS IR AZUOLYNAS aisku atitinka europini lygi ,pasaulini
nepasakyciau ,nes lyginant su amerika labai jau kvadratu truksta.bet
pakankamai svaru.HERMIS-kazkas panasaus ,bet rusys auksciausio lygio.su
akvariumais:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smile.jei litu yra  siulau IMPULS-yranga(IVANKO) kas
amerikoi buves supras apie ka as.
PASIMATYMAS,BODYHAUSAS,SIAURE labai jaukus fainiausias gal
PASIMATYMAS.erdvi rubine didele sale,pro langa vaizdas i parkeli.irangos
nei vienoje is ju nieko netruksta.tik va prie SIAURES masina pastatyti
sunkiau nera normalios aiksteles.ant gatves zenklai.BALTAI - SUPER
.NIEKO NETRUKSTA.ten treneris RAMAS-TIKRAS SPECAS.buvau uzejas i
MINOTAURA -SUPER ,visi langai i gatve ,ir aukstos lubos sudaro didesnes
erdves ispudi.
senoviniai rusiai- naujausias METALIK DZYM KA TIK ATSIDARE .BUVAU TIK
UZEJES ,mazai laisvu svoriu ,stangu ,suolu.maza kvadratura.is rusiu
pirmenybe teikciau GRIZLIS baltu pr.-didele sale,nera uzleista,bokso
maisai,tatamis,aerobika.70 lt.cia seniau dirbau treneriu tai kazkuo
artimas klubas,renkasi daug rimtu diedu.
aisku jei nepasportavai sezono OLIMPE.(donelaicio.kamp mickeviciaus) tai
negali sakyti kad esi tikras kulturizmo fanas.tai pirmas klubas
KAUNE.ten atvarisu kelis sezonus studiju laikais.minusas -masina sunku
pasistatyti.pliusas-renkasi ir tikru trikovininku ir kulturistu,yra is
ko pvz imt.
pagal kaina ir paslaugu kokybe siulyciau visgi GRIZLI.jei kam nuo nulio
pradeti,tai siulau SAULETEKIO sale ,kur ROLANDAS ZEIMYS
savininkas-treneris.uz ji nuosirdesnio ir atsakingesnio trenerio
nepazystu.(isskyrus mane).

Kodel sakai nuo nulio pradeti ? turi omeni kad pradinuku klubas ar kaip ?
Zinau as ta kluba ir draugu sportuoja ten , tik geriausi atsiliepimai
apie treneri , gaila pats negaliu ten sportuot ,kadangi uzsieni esu
sportuoju savarankiskai, be treneriu jokiu smile semiu zinias is jusu smile))
grizes i lt eisiu pas Zeimi ,prasyt ,kad programam sudarytu

sakydamas kad nuo nulio geriausiai eit pas zeimi turejau uomeni kad paziures nepaliks prapult.bent seniau buvo idejinis treneris.paskutinius metus teko sportuot Pasimatymo Gym  tankiai tai tenVYTAUTAS rytais irgi paziuri,po pietu nzn

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#891 2014-05-25 12:07

Re: Sporto klubai Kaune

Noriu pasidalinti įspūdžiais. Šiandien pirmą kartą buvau Garliavos sporto klube factory gym, apskritai pirmą kartą sportavau klube. Tik įėjus pasitiko malonus ambalas, kuris paspaudė ranką big_smile persirengimo kambarys nedidelis, bet tvarkingas, spintelės rakinamos tik rakto neturėjau kur dėt tai palikau pas tą patį prižiūrėtoją. Kadangi įėjus nežinojau kur kas yra tai iškarto pasimečiau ir nežinojau nuo ko pradėti, pamačiau bėgimo takelį galvojau apšilsiu, bet aš jo įsijungti nemokėjau... Tai susiradau geresnį variantą dviratį big_smile Gale, kai dariau blauzdą su laisva štanga padedant kreivai padėjau ir kaip dėjo 100kg ant žemės, visi tik subėgo, o aš kartojau atsiprašau atsiprašau atsiprašau big_smile kadangi buvau sekmadienį iš ryto tai žmonių buvo neperdaugiausiai, bet darbo dienom tai įsivaizduoju kas būna hmm Likau patenkintas nykstys Tik gaila, kad vienam kartui nuėjau hmm

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#892 2014-05-25 12:22

Re: Sporto klubai Kaune

pirma karta klube, ir jau ciumpi 100kg, nekokia perspektyva:D

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-05-25 12:23)

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#893 2014-05-25 13:38

Re: Sporto klubai Kaune

Tai esu ir su daugiau daręs tik štanga kitokia buvo tai svoriai neslydinėjo

Paskutinį kartą taisė Lizingas (2014-05-25 13:40)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#894 2014-05-25 15:18

Re: Sporto klubai Kaune

Lizingas rašė:

Noriu pasidalinti įspūdžiais. Šiandien pirmą kartą buvau Garliavos sporto klube factory gym, apskritai pirmą kartą sportavau klube. Tik įėjus pasitiko malonus ambalas, kuris paspaudė ranką big_smile persirengimo kambarys nedidelis, bet tvarkingas, spintelės rakinamos tik rakto neturėjau kur dėt tai palikau pas tą patį prižiūrėtoją. Kadangi įėjus nežinojau kur kas yra tai iškarto pasimečiau ir nežinojau nuo ko pradėti, pamačiau bėgimo takelį galvojau apšilsiu, bet aš jo įsijungti nemokėjau... Tai susiradau geresnį variantą dviratį big_smile Gale, kai dariau blauzdą su laisva štanga padedant kreivai padėjau ir kaip dėjo 100kg ant žemės, visi tik subėgo, o aš kartojau atsiprašau atsiprašau atsiprašau big_smile kadangi buvau sekmadienį iš ryto tai žmonių buvo neperdaugiausiai, bet darbo dienom tai įsivaizduoju kas būna hmm Likau patenkintas nykstys Tik gaila, kad vienam kartui nuėjau hmm

tai dabar nueik ir antram kartui, nieks nedraudžia big_smile ar jau užtenka? vasarai pasiruošiai? big_smile

Neprisijungęs

 
Lizingas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 599
Atsiliepimai: 2

#895 2014-05-25 15:23

Re: Sporto klubai Kaune

rubizzz rašė:

Lizingas rašė:

Noriu pasidalinti įspūdžiais. Šiandien pirmą kartą buvau Garliavos sporto klube factory gym, apskritai pirmą kartą sportavau klube. Tik įėjus pasitiko malonus ambalas, kuris paspaudė ranką big_smile persirengimo kambarys nedidelis, bet tvarkingas, spintelės rakinamos tik rakto neturėjau kur dėt tai palikau pas tą patį prižiūrėtoją. Kadangi įėjus nežinojau kur kas yra tai iškarto pasimečiau ir nežinojau nuo ko pradėti, pamačiau bėgimo takelį galvojau apšilsiu, bet aš jo įsijungti nemokėjau... Tai susiradau geresnį variantą dviratį big_smile Gale, kai dariau blauzdą su laisva štanga padedant kreivai padėjau ir kaip dėjo 100kg ant žemės, visi tik subėgo, o aš kartojau atsiprašau atsiprašau atsiprašau big_smile kadangi buvau sekmadienį iš ryto tai žmonių buvo neperdaugiausiai, bet darbo dienom tai įsivaizduoju kas būna hmm Likau patenkintas nykstys Tik gaila, kad vienam kartui nuėjau hmm

tai dabar nueik ir antram kartui, nieks nedraudžia big_smile ar jau užtenka? vasarai pasiruošiai? big_smile

Nesu iš to miesto tik taip ten savaitgalį buvau smile o šiaip namie sportuoju

Neprisijungęs

 
Drl
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-02-10
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 0

#896 2014-06-05 18:47

Re: Sporto klubai Kaune

Parapapapapa rašė:

buvau pro šalį, utiutiu.em kaip be ryšio man ten pasirodė. su žmona ėjom, tai dar ir prisižvengėm.. visi eina, žiūri.. nors užuolaidas kokias užsikabintų lol na nesu iš tų kur pasikuklina, kai per langą kas pažiūri, bet ten vapšie palei nosį vaikšto bobutės su terbom...

butent mano irgi tokios pacios mintys big_smile
bet treneris sedejo ten tai toks su neblogom bickom big_smile

va padare iejima big_smile
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ … 3999_n.jpg

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#897 2014-06-09 21:41

Re: Sporto klubai Kaune

Drl rašė:

Parapapapapa rašė:

buvau pro šalį, utiutiu.em kaip be ryšio man ten pasirodė. su žmona ėjom, tai dar ir prisižvengėm.. visi eina, žiūri.. nors užuolaidas kokias užsikabintų lol na nesu iš tų kur pasikuklina, kai per langą kas pažiūri, bet ten vapšie palei nosį vaikšto bobutės su terbom...

butent mano irgi tokios pacios mintys big_smile
bet treneris sedejo ten tai toks su neblogom bickom big_smile

va padare iejima big_smile
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ … 3999_n.jpg

Cia nuotraukoj po kaire tas savininkas klubo

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#898 2014-06-09 23:39

Re: Sporto klubai Kaune

...

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2014-06-10 08:52)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#899 2014-06-11 10:05

Re: Sporto klubai Kaune

Gal zinote Kaune kokiu sporto klubu kurie vasarai teikia nuolaidas? Jei kas zinote pasidalinkite. Pvz Ideja sporto klubas:
https://www.facebook.com/idejasportas/p … nt_count=1

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#900 2014-06-11 10:57

Re: Sporto klubai Kaune

Human rašė:

Gal zinote Kaune kokiu sporto klubu kurie vasarai teikia nuolaidas? Jei kas zinote pasidalinkite. Pvz Ideja sporto klubas:
https://www.facebook.com/idejasportas/p … nt_count=1

zinau. sporto klubas SAVAS, prie akro. 2 perki 3 gauni, tai iseina 80lt men. klubas super tvarkingas, pirtis, dusai. priekaistu ner. tik nzn ar dar akcija galioja, reik eit ir kalbet su treneriais

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net