Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Drl
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-02-10
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 0

#1226 2016-01-04 23:39

Re: Sporto klubai Kaune

Power team gym kokie atsiliepimai?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1227 2016-01-04 23:40

Re: Sporto klubai Kaune

Drl rašė:

Power team gym kokie atsiliepimai?

Axujena sale, axujenas personalas.

Neprisijungęs

 
Drl
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-02-10
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 0

#1228 2016-01-04 23:42

Re: Sporto klubai Kaune

Jie cia prie 25mecio turgaus randas ane?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1229 2016-01-04 23:45

Re: Sporto klubai Kaune

Drl rašė:

Jie cia prie 25mecio turgaus randas ane?

Berods ten, nes stotele tai turgaviete pavadinta, tai matomai, kad ten. Netoli PC SAVAS.

Siaip tikrai nenusivilsi ten nuvares. Iranga tikrai superine, visu poreikiams uztenka.

Neprisijungęs

 
TomasToma5V
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva.
Registravosi: 2015-07-07
Žinutės: 263
Atsiliepimai: 0

#1230 2016-01-05 06:47

Re: Sporto klubai Kaune

Drl rašė:

Jie cia prie 25mecio turgaus randas ane?

Taip ;-)

Neprisijungęs

 
xcuton
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1231 2016-01-06 15:49

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki,esu naujas gyventojas Štangų pasaulyje ir jau teko pora kartų nusvilti jame, kaip kad xxl sporto k. ir orione... Xxl'o įspūdis: patogi vieta,mažai vietos salėje,mažos spintelės daiktam ir rūbam susidėt,vienas kondicionierius ir vienas vėjo putikas(fenas); įrangos ir staklių pakanka kai salėj būna kokie 7-8žmonės, bet kai sueina daugiau tenka laukti savo eilės; yra nuolatinis treneris bet jis nuolatos pasislėpęs už administracinio stalo ir kaip koks penktokėlis spokso į pc, ko paprašai parodo, bet neprižiūri net jei kai esi naujokas kaip aš,tad tekdavo susimastyt ar vietoj tų 26eu už tokia tiekiama paslaugų kokybe vertėtu jiem susimažint ties 20eu.Oriono stebūklas: 22eu , na už tokius pinigus tokia ir kokybė, tačiau yra pranašesnis kvadratūros ir treniruoklių gausa(jų užtenka net kai prieina daugiau chebros)vakarais dirbanti trenerė gauna nuo manęs like, nes visur vaikšto parodo kaip taisyklingai atlikti pratimus ir dėkui Dievui didelės spintelės(Kodėl išėjau iš Oriono? nes  rūsys pradėjo mažint mano sportinę motyvacija, nu ir ko gero turiu kažkiek to uždarų patalpų baimės}.Labai prašau visų čia, pasiūlymų ir nuomonės apie kitus klubus  gyvenu netoli Maximos malūno ir žinau kad netoliese yra "Heraklėjos" ir "Idėjos klubai". Gal kas neseniai sportavot ar sportuojat ? Pirmenybė būtų aplinkos ir paslaugų kokybė, kaip dėl pinigų - negailėčiau.  P.s.Mane taip pat domina R.Žeimio ir "Pasimatymas gym".

Neprisijungęs

 
TomasToma5V
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva.
Registravosi: 2015-07-07
Žinutės: 263
Atsiliepimai: 0

#1232 2016-01-06 17:47

Re: Sporto klubai Kaune

xcuton rašė:

Sveiki,esu naujas gyventojas Štangų pasaulyje ir jau teko pora kartų nusvilti jame, kaip kad xxl sporto k. ir orione... Xxl'o įspūdis: patogi vieta,mažai vietos salėje,mažos spintelės daiktam ir rūbam susidėt,vienas kondicionierius ir vienas vėjo putikas(fenas); įrangos ir staklių pakanka kai salėj būna kokie 7-8žmonės, bet kai sueina daugiau tenka laukti savo eilės; yra nuolatinis treneris bet jis nuolatos pasislėpęs už administracinio stalo ir kaip koks penktokėlis spokso į pc, ko paprašai parodo, bet neprižiūri net jei kai esi naujokas kaip aš,tad tekdavo susimastyt ar vietoj tų 26eu už tokia tiekiama paslaugų kokybe vertėtu jiem susimažint ties 20eu.Oriono stebūklas: 22eu , na už tokius pinigus tokia ir kokybė, tačiau yra pranašesnis kvadratūros ir treniruoklių gausa(jų užtenka net kai prieina daugiau chebros)vakarais dirbanti trenerė gauna nuo manęs like, nes visur vaikšto parodo kaip taisyklingai atlikti pratimus ir dėkui Dievui didelės spintelės(Kodėl išėjau iš Oriono? nes  rūsys pradėjo mažint mano sportinę motyvacija, nu ir ko gero turiu kažkiek to uždarų patalpų baimės}.Labai prašau visų čia, pasiūlymų ir nuomonės apie kitus klubus  gyvenu netoli Maximos malūno ir žinau kad netoliese yra "Heraklėjos" ir "Idėjos klubai". Gal kas neseniai sportavot ar sportuojat ? Pirmenybė būtų aplinkos ir paslaugų kokybė, kaip dėl pinigų - negailėčiau.  P.s.Mane taip pat domina R.Žeimio ir "Pasimatymas gym".

Tada siulyciau isbandyti R Zeimio kluba, jei reikia geros aplinkos bei paslaugu kokybes ;-), tai pat gali isbanyti pacioje Maximoje antrame aukste yra isikurres Pramones sporto klubas.

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1233 2016-01-06 19:29

Re: Sporto klubai Kaune

''ideja" - geras, geriau uz ''herakleja'',be to dar duoda nemokamai pirma treniruote..o siaip tai dar netoli randas "geleziniai zmones".

Neprisijungęs

 
Jaskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1234 2016-01-07 21:16

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki noriu pradeti sportuoti po 2m pertraukos kadangi buvo trauma tad galbut leisit apsispresti koki sporto kluba rinktis kad treneriai padetu pradzioje nebutu abejingi kadangi pratimu technika bus nusimusus tikrai o tik kokybiskai atlikdamas pratimus gali kazka pasiekti taip kad Fankas ? Power team ? Ar kazka kito pasiulytumete kad nuo centro nebutu taip toli ?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1235 2016-01-07 21:17

Re: Sporto klubai Kaune

Jaskinas rašė:

Sveiki noriu pradeti sportuoti po 2m pertraukos kadangi buvo trauma tad galbut leisit apsispresti koki sporto kluba rinktis kad treneriai padetu pradzioje nebutu abejingi kadangi pratimu technika bus nusimusus tikrai o tik kokybiskai atlikdamas pratimus gali kazka pasiekti taip kad Fankas ? Power team ? Ar kazka kito pasiulytumete kad nuo centro nebutu taip toli ?

Del Fanko nezinau, bet PT tikrai zinau, kad yra treneriu, kurie priziuri, kaip tu ka darai jei paprasai.

Neprisijungęs

 
Jaskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1236 2016-01-07 21:22

Re: Sporto klubai Kaune

BloodyZero rašė:

Jaskinas rašė:

Sveiki noriu pradeti sportuoti po 2m pertraukos kadangi buvo trauma tad galbut leisit apsispresti koki sporto kluba rinktis kad treneriai padetu pradzioje nebutu abejingi kadangi pratimu technika bus nusimusus tikrai o tik kokybiskai atlikdamas pratimus gali kazka pasiekti taip kad Fankas ? Power team ? Ar kazka kito pasiulytumete kad nuo centro nebutu taip toli ?

Del Fanko nezinau, bet PT tikrai zinau, kad yra treneriu, kurie priziuri, kaip tu ka darai jei paprasai.

Gal zinai ar daug sportuojanciu buna ? "Nesitrina vieni i kitus " ?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1237 2016-01-07 21:33

Re: Sporto klubai Kaune

Jaskinas rašė:

BloodyZero rašė:

Jaskinas rašė:

Sveiki noriu pradeti sportuoti po 2m pertraukos kadangi buvo trauma tad galbut leisit apsispresti koki sporto kluba rinktis kad treneriai padetu pradzioje nebutu abejingi kadangi pratimu technika bus nusimusus tikrai o tik kokybiskai atlikdamas pratimus gali kazka pasiekti taip kad Fankas ? Power team ? Ar kazka kito pasiulytumete kad nuo centro nebutu taip toli ?

Del Fanko nezinau, bet PT tikrai zinau, kad yra treneriu, kurie priziuri, kaip tu ka darai jei paprasai.

Gal zinai ar daug sportuojanciu buna ? "Nesitrina vieni i kitus " ?

Kiek apsilankes buvau ten, tai nera niekada labai daug zmoniu, o ir siaip ten erdvu pakankamai.

Neprisijungęs

 
Jaskinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-06
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1238 2016-01-07 21:35

Re: Sporto klubai Kaune

BloodyZero rašė:

Jaskinas rašė:

BloodyZero rašė:


Del Fanko nezinau, bet PT tikrai zinau, kad yra treneriu, kurie priziuri, kaip tu ka darai jei paprasai.

Gal zinai ar daug sportuojanciu buna ? "Nesitrina vieni i kitus " ?

Kiek apsilankes buvau ten, tai nera niekada labai daug zmoniu, o ir siaip ten erdvu pakankamai.

Na dekui uz info tada smile

Neprisijungęs

 
Rz
Naujas dalyvis
Vietovė: Kažkur
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#1239 2016-01-10 21:34

Re: Sporto klubai Kaune

BloodyZero rašė:

Drl rašė:

Jie cia prie 25mecio turgaus randas ane?

Berods ten, nes stotele tai turgaviete pavadinta, tai matomai, kad ten. Netoli PC SAVAS.

Siaip tikrai nenusivilsi ten nuvares. Iranga tikrai superine, visu poreikiams uztenka.

Gal savininkai pasikeitė šito klubo nuo gruodžio-sausio? Atmosfera "pagaidiškėjo".... su rankluoščių nešimaisi ir pan..

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1240 2016-01-10 22:00

Re: Sporto klubai Kaune

Rz rašė:

BloodyZero rašė:

Drl rašė:

Jie cia prie 25mecio turgaus randas ane?

Berods ten, nes stotele tai turgaviete pavadinta, tai matomai, kad ten. Netoli PC SAVAS.

Siaip tikrai nenusivilsi ten nuvares. Iranga tikrai superine, visu poreikiams uztenka.

Gal savininkai pasikeitė šito klubo nuo gruodžio-sausio? Atmosfera "pagaidiškėjo".... su rankluoščių nešimaisi ir pan..

Tai gi gerai, tegul valo, tau svariau bus big_smile

Neprisijungęs

 
Klayton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-01
Žinutės: 524
Atsiliepimai: 2

#1241 2016-01-21 14:06

Re: Sporto klubai Kaune

http://www.dainavossportoklubas.lt/ atsiliepimai? pabandziau metallic gym, tai nelabai patiko... salta ten, nors ir zmoniu 1-2 visad, bet nei trenerio nieko. plius kaina - 33eurai studentui nors ten rusys big_smile tikrai neatitinka kainos sitas klubas. ir siaip labai mazai erdves ten, o dainavoj 26 eurai, tai gal kas buvo pakomentuos. Pries tai kai kitur gyvenau ejau i "ideja" gym tai ten viskas liuks, man labai patiko ir treneris pizdako israso gerai, viskas liuks.

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1242 2016-01-21 17:47

Re: Sporto klubai Kaune

uz ideja tai prasciau tas dainavos klubas,patarciau dar palygint su orionu,tiek kaina,tiek iranga.dainavoj naujesnes atleto stakles su laisvais svoriais,orione - senesnes,tokios kaip ir metallik'e,bet daugiau kitokiu pribambasu,+publika ir trenere:)

Neprisijungęs

 
Klayton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-01
Žinutės: 524
Atsiliepimai: 2

#1243 2016-01-21 18:03

Re: Sporto klubai Kaune

man metallice atmosfera visa nepatinka, treniruokliu mazai, hanteliu ivairove maza, as nenoriu kad man toli butu, gyvenu gelezinio vilko gatvei, iki savo peskom 8-10min. pasiziuresiu oriona, jei nebus toli pasvarstysiu

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1244 2016-01-21 18:59

Re: Sporto klubai Kaune

jauciu kad prie abieju ten vienodas atstumas.Dar ten kazkokioj mokykloj yr klubas - kronas lyg vadinas,o gal hermis?krc,nepamenu,bet nieko blatno ir brangu..varyk i oriona,ten studentam ir moksleiviam pigu,dar bandyk pasideret:)

Neprisijungęs

 
Zenner
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-12
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#1245 2016-01-21 19:07

Re: Sporto klubai Kaune

Dainavos sporto klubas man asmeniskai liuks, ir erdves, ir treniruokliu gausa ir ivairove. Tiesa hardoriniu dedziu nelabai ir maciau cia big_smile kaina su ISIC pazymejimu 24e, su lt pazymejimu studento 26 e. Kronas buvo rasos gimnazijos pastate, bet itariu bus uzsidares nes ir ju puslapy neberodo tokio ir trenere Neringa is ten atejus i dainavos sporto kluba...

Neprisijungęs

 
Klayton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-01
Žinutės: 524
Atsiliepimai: 2

#1246 2016-01-21 21:10

Re: Sporto klubai Kaune

dabar paziurejau, kad man i pasimatymas gym tas pats kaip i dainava ar oriona, tai mastau ten eit, kiek girdejau neblooga sale, biski brangiau, bet man geriau biski brangiau, bet geriauu. Orionas man netinka vien delto, kad sekmadieni nedirba, o sestadieni isvis iki 1h, norisi pamiegot man smile

Paskutinį kartą taisė Klayton (2016-01-21 21:12)

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1247 2016-01-21 21:19

Re: Sporto klubai Kaune

tai jei babkes nesvarbu-eik i impuls savanoriuose,bus dar geriau:)be to,duoda pirma nemokama trfke:)

Neprisijungęs

 
Klayton
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-11-01
Žinutės: 524
Atsiliepimai: 2

#1248 2016-01-21 21:23

Re: Sporto klubai Kaune

utiutiu tas impulsas sake daug pazystamu, treneriam jei euro nenumesi po koja siknos nepajudins ir nepades. wink

Neprisijungęs

 
saoxomoxoas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-08-30
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1249 2016-01-21 21:26

Re: Sporto klubai Kaune

itariu kad nei vienam is ju dykai netreniruos,svarbiausia - iranga .

Neprisijungęs

 
huntere
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-01-23
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1250 2016-01-23 18:09

Re: Sporto klubai Kaune

Labas vakaras , sportininkai!
Šiandien patapau šio puslapio nare, o idėja ja tapti atsirado dėl to ,kad norisi pradėti sportuoti, sveikai gyventi, gerai atrodyti ir sužinoti daugiau informacijos apie sportą, manau tai padaryti ši grupė padės  smile

Na,o mano pirmasis klausimas jums bus toks : kur geriausia pradėti sportuoti visai žaliai merginai Kaune?
Man svarbiausia yra treneris - svarbu ,kad pamokytų kaip atlikti pratimus treniruoklių salėje ir patartų, neignorintų ir normaliai paaiškintų viską.

Kiek skaičiau čia forumą, tai geriausias variantas būtų R.Žeimio sporto klubas ,bet ten įsivaizduoju ,kad nelabai bus vietos 17-20h (o gal aš klystu?),tai gal būtų kitų variantų?
Man arčiausiai yra Metalic Gym ir Fitclub. Ką manote apie Metalic gym ir Fitclub trenerius? Gal kas ten sportavote? Kuris iš jų labiau tiktų naujokei?
Nekantraudama laukiu jūsų atsakymo ^.^

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net