Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#701 2014-01-02 21:43

Re: Sporto klubai Kaune

kesats rašė:

sveiki, mastau pradėti eiti į SAVAS SPORTO KLUBAS

Ok sekmes

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#702 2014-01-02 22:08

Re: Sporto klubai Kaune

uzsivedes rašė:

kesats rašė:

sveiki, mastau pradėti eiti į SAVAS SPORTO KLUBAS

Ok sekmes

per 7 sekundes pataisė postą big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#703 2014-01-02 22:13

Re: Sporto klubai Kaune

Stengiuos big_smile

Diky rašė:

uzsivedes rašė:

kesats rašė:

sveiki, mastau pradėti eiti į SAVAS SPORTO KLUBAS

Ok sekmes

per 7 sekundes pataisė postą big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#704 2014-01-02 23:31

Re: Sporto klubai Kaune

kesats rašė:

sveiki, mastau pradėti eiti į SAVAS SPORTO KLUBAS , kokie atsiliepimai apie jį, kaip su žmonių kiekiais apie 16-17 val., kaip su mašinos laikymu prie sporto klubo?smile

geras klubas, gera iranga, faini treneriai. yra vietoj pilna jei po 6. jei ne, tai uz 5min peskom acropolis kur gali palikt auto

Neprisijungęs

 
LK777
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-05
Žinutės: 9
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#705 2014-01-05 19:31

Re: Sporto klubai Kaune

Ka manot apie XXL sporto kluba?

Neprisijungęs

 
Muscleman
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-04-07
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#706 2014-01-10 22:21

Re: Sporto klubai Kaune

Reikia pagalbos,žmonės..
Visa tema perskaičiau,bet reik patarimo.
Esu iš sk lokiai,kur gongas. Viskas man ten kaip ir neblogai buvo,bet... užsidaro.
Tad reikia greitu metu susigalvot,kur keliaut:D mąsčiau apie dainavą,bet ten nemažai žmonių būna? Nes po mūsų užsidarymo pasipildys dar hebrytėsbig_smile
Būtų įdomu kažkas už 60-80lt,esu iš dainavos,norisi kažkur arčiau namų,nėra laiko,o jį dar mėtyt kėlionėm nebūtų pats geriausias dalykas. Kaip tas naujai atsidaręs progym prie 25-mečio turgaus? Kokios ten kainos ir sąlygos? Kaip treneriai? Nesu naujokas,bet norėtūsi rimtesnės trenerio priežiūros,programų sudarymas mokamas? Jei nesunku pasidalinkit.
Visą laiką dariausi programas pats,bet pamąsčiau,kad būtų neblogai,jei tai padarytu kažkas kitas:D
Tai iš pigesnių klubų ką dar pasižiūrėt?
O jei niekas netiktų,kas iš brangesnių? Minotauras man prie pat,bet jei tikrai prastai su tom rūbinėm..big_smile mąstau apie idėja kluba,ten berods 100lt ir už tą pačią kainą tau,kas tam tikrą laiką programa sudaro. Kaip ten yra?
Daug priblezgavojau,bet nenorėjau 15kart tą patį vyniot į vatą.
Kultūristai,pasidalinkit patirtim,pasiūlykit ką. Dėkui ! wink

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#707 2014-01-11 10:13

Re: Sporto klubai Kaune

Muscleman rašė:

Reikia pagalbos,žmonės..
Visa tema perskaičiau,bet reik patarimo.
Esu iš sk lokiai,kur gongas. Viskas man ten kaip ir neblogai buvo,bet... užsidaro.
Tad reikia greitu metu susigalvot,kur keliaut:D mąsčiau apie dainavą,bet ten nemažai žmonių būna? Nes po mūsų užsidarymo pasipildys dar hebrytėsbig_smile
Būtų įdomu kažkas už 60-80lt,esu iš dainavos,norisi kažkur arčiau namų,nėra laiko,o jį dar mėtyt kėlionėm nebūtų pats geriausias dalykas. Kaip tas naujai atsidaręs progym prie 25-mečio turgaus? Kokios ten kainos ir sąlygos? Kaip treneriai? Nesu naujokas,bet norėtūsi rimtesnės trenerio priežiūros,programų sudarymas mokamas? Jei nesunku pasidalinkit.
Visą laiką dariausi programas pats,bet pamąsčiau,kad būtų neblogai,jei tai padarytu kažkas kitas:D
Tai iš pigesnių klubų ką dar pasižiūrėt?
O jei niekas netiktų,kas iš brangesnių? Minotauras man prie pat,bet jei tikrai prastai su tom rūbinėm..big_smile mąstau apie idėja kluba,ten berods 100lt ir už tą pačią kainą tau,kas tam tikrą laiką programa sudaro. Kaip ten yra?
Daug priblezgavojau,bet nenorėjau 15kart tą patį vyniot į vatą.
Kultūristai,pasidalinkit patirtim,pasiūlykit ką. Dėkui ! wink

eik y slabotke mangostana sutiksi daug veidu is "lokiu",ir siaip gera sale tikrai,treneriai darbstus,viskas neblogai

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#708 2014-01-11 16:26

Re: Sporto klubai Kaune

vinstrolis rašė:

Muscleman rašė:

Reikia pagalbos,žmonės..
Visa tema perskaičiau,bet reik patarimo.
Esu iš sk lokiai,kur gongas. Viskas man ten kaip ir neblogai buvo,bet... užsidaro.
Tad reikia greitu metu susigalvot,kur keliaut:D mąsčiau apie dainavą,bet ten nemažai žmonių būna? Nes po mūsų užsidarymo pasipildys dar hebrytėsbig_smile
Būtų įdomu kažkas už 60-80lt,esu iš dainavos,norisi kažkur arčiau namų,nėra laiko,o jį dar mėtyt kėlionėm nebūtų pats geriausias dalykas. Kaip tas naujai atsidaręs progym prie 25-mečio turgaus? Kokios ten kainos ir sąlygos? Kaip treneriai? Nesu naujokas,bet norėtūsi rimtesnės trenerio priežiūros,programų sudarymas mokamas? Jei nesunku pasidalinkit.
Visą laiką dariausi programas pats,bet pamąsčiau,kad būtų neblogai,jei tai padarytu kažkas kitas:D
Tai iš pigesnių klubų ką dar pasižiūrėt?
O jei niekas netiktų,kas iš brangesnių? Minotauras man prie pat,bet jei tikrai prastai su tom rūbinėm..big_smile mąstau apie idėja kluba,ten berods 100lt ir už tą pačią kainą tau,kas tam tikrą laiką programa sudaro. Kaip ten yra?
Daug priblezgavojau,bet nenorėjau 15kart tą patį vyniot į vatą.
Kultūristai,pasidalinkit patirtim,pasiūlykit ką. Dėkui ! wink

eik y slabotke mangostana sutiksi daug veidu is "lokiu",ir siaip gera sale tikrai,treneriai darbstus,viskas neblogai

pritarsiu

Neprisijungęs

 
Muscleman
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-04-07
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#709 2014-01-12 10:00

Re: Sporto klubai Kaune

Matau,kad labai giriat mangostaną,bet tolokai važinėt. Reikės mąstyt,jei nieko geriau nerasiu..
O kas per liaudis renkasi toje t.masiulio mokykloj? Ten berods irgi kažkokia salė yra? Nerandu informacijos jokios

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#710 2014-01-12 11:38

Re: Sporto klubai Kaune

Muscleman rašė:

Reikia pagalbos,žmonės..
Visa tema perskaičiau,bet reik patarimo.
Esu iš sk lokiai,kur gongas. Viskas man ten kaip ir neblogai buvo,bet... užsidaro.
Tad reikia greitu metu susigalvot,kur keliaut:D mąsčiau apie dainavą,bet ten nemažai žmonių būna? Nes po mūsų užsidarymo pasipildys dar hebrytėsbig_smile
Būtų įdomu kažkas už 60-80lt,esu iš dainavos,norisi kažkur arčiau namų,nėra laiko,o jį dar mėtyt kėlionėm nebūtų pats geriausias dalykas. Kaip tas naujai atsidaręs progym prie 25-mečio turgaus? Kokios ten kainos ir sąlygos? Kaip treneriai? Nesu naujokas,bet norėtūsi rimtesnės trenerio priežiūros,programų sudarymas mokamas? Jei nesunku pasidalinkit.
Visą laiką dariausi programas pats,bet pamąsčiau,kad būtų neblogai,jei tai padarytu kažkas kitas:D
Tai iš pigesnių klubų ką dar pasižiūrėt?
O jei niekas netiktų,kas iš brangesnių? Minotauras man prie pat,bet jei tikrai prastai su tom rūbinėm..big_smile mąstau apie idėja kluba,ten berods 100lt ir už tą pačią kainą tau,kas tam tikrą laiką programa sudaro. Kaip ten yra?
Daug priblezgavojau,bet nenorėjau 15kart tą patį vyniot į vatą.
Kultūristai,pasidalinkit patirtim,pasiūlykit ką. Dėkui ! wink

I XXL eik taikos it studentu sankkryzoje ,seip  90 kainuoja  sutarsi nusileis uz maziau .studentams 70 lt.

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#711 2014-01-12 15:30

Re: Sporto klubai Kaune

dirba sekmadieniais kokia kacialke iki vakaro kaune ?

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#712 2014-01-12 16:30

Re: Sporto klubai Kaune

Ignas99 rašė:

dirba sekmadieniais kokia kacialke iki vakaro kaune ?

.

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-01-12 16:34)

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#713 2014-01-12 22:02

Re: Sporto klubai Kaune

Impulsai zalgirio arenoj iki 19.00 o baltu pr-iki21.30

Neprisijungęs

 
Zidane
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-28
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#714 2014-01-12 22:33

Re: Sporto klubai Kaune

Nufotkinkit impulso iranga sales idomu ar eit ten ar ne jei kam nesunku butu nes jie niekur nerodo big_smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#715 2014-01-12 22:53

Re: Sporto klubai Kaune

Zidane rašė:

Nufotkinkit impulso iranga sales idomu ar eit ten ar ne jei kam nesunku butu nes jie niekur nerodo big_smile

dar gal ir moteris nufilmuoti kaip karcio daro?

Neprisijungęs

 
Matao
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-01
Žinutės: 122
Atsiliepimai: 0

#716 2014-01-13 09:28

Re: Sporto klubai Kaune

Zidane rašė:

Nufotkinkit impulso iranga sales idomu ar eit ten ar ne jei kam nesunku butu nes jie niekur nerodo big_smile

Pagrinde LifeFitness įranga, yra pora ir HammerStrength. Youtube pažiūrėk video apie impulsą žalgirio arenoje, matosi didelė dalis treniruoklių.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#717 2014-01-13 11:52

Re: Sporto klubai Kaune

Štangų su hanteliais žiūrėk, kad būtų ir vieta padori kur tūpt/traukt, o ne kažkokių chrien treniruoklių...

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#718 2014-01-13 14:28

Re: Sporto klubai Kaune

Oho Kykas uzsivedes smile

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#719 2014-01-13 21:00

Re: Sporto klubai Kaune

Zidane rašė:

Nufotkinkit impulso iranga sales idomu ar eit ten ar ne jei kam nesunku butu nes jie niekur nerodo big_smile

Jei nori galiu nufotkinti kai valytoja nuo stakliu dulkes valo Impulse stolt

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#720 2014-01-14 14:20

Re: Sporto klubai Kaune

atsidare naujas dzymas FITGYM siaures pr.naujoj maksimoi antram aukste,aukstos patalpos ,nemazai kvadratu ,iranga nelietuviska,buvau uzejes atrodo neblogai,dirbs nuo 6 iki 23,savaitgaliais 10 iki 18

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#721 2014-01-14 14:24

Re: Sporto klubai Kaune

man atrodo net impulsas nuo 6 nedirba, liuks cia toks darbo laikas

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#722 2014-01-14 15:41

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

atsidare naujas dzymas FITGYM siaures pr.naujoj maksimoi antram aukste,aukstos patalpos ,nemazai kvadratu ,iranga nelietuviska,buvau uzejes atrodo neblogai,dirbs nuo 6 iki 23,savaitgaliais 10 iki 18

fitclub smile

https://www.facebook.com/fitclub.lt?fref=ts
siaip ka galiu pasakyt, tikrai grazu, pagal "grozi/jaukuma" tai man graziau nei impulse smile
iranga ir aplinka jau nelyginama su dainavom, pasimatymais, siaures sporto klubu ir panasiais variantais smile

pacios irangos impulse aisku daugaiu, netgi tam paciam mangostane daugiau yra.
Siaip man asmeniskai patiko, toks labiau pavadinciau sveikatingumo klubas, o ne "kacalke", asmeniskai kai as nemegstu sunkiai sportuot, tai i ta kluba turbut ir persikelsiu nuo kito men smile


ziema kokiais savaitgaliais ir i pirtele nueit pasedet visai smagu.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#723 2014-01-14 16:22

Re: Sporto klubai Kaune

SenasSportas rašė:

NATURAL1978 rašė:

atsidare naujas dzymas FITGYM siaures pr.naujoj maksimoi antram aukste,aukstos patalpos ,nemazai kvadratu ,iranga nelietuviska,buvau uzejes atrodo neblogai,dirbs nuo 6 iki 23,savaitgaliais 10 iki 18

fitclub smile

https://www.facebook.com/fitclub.lt?fref=ts
siaip ka galiu pasakyt, tikrai grazu, pagal "grozi/jaukuma" tai man graziau nei impulse smile
iranga ir aplinka jau nelyginama su dainavom, pasimatymais, siaures sporto klubu ir panasiais variantais smile

pacios irangos impulse aisku daugaiu, netgi tam paciam mangostane daugiau yra.
Siaip man asmeniskai patiko, toks labiau pavadinciau sveikatingumo klubas, o ne "kacalke", asmeniskai kai as nemegstu sunkiai sportuot, tai i ta kluba turbut ir persikelsiu nuo kito men smile


ziema kokiais savaitgaliais ir i pirtele nueit pasedet visai smagu.

Pagal klubo foto, net galvoju apie persikelima gyventi i kauna big_smile

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#724 2014-01-14 21:34

Re: Sporto klubai Kaune

uzsivedes rašė:

man atrodo net impulsas nuo 6 nedirba, liuks cia toks darbo laikas

Zalgirio arenoj Impuls irgi nuo 6.00 dirba

Neprisijungęs

 
MMB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-12-29
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#725 2014-01-19 19:30

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki, norėjau pasikonsultuoti dėl sporto klubo pasirinkimo. Pačiam 23m. lieknas, nesu lankęs sporto klubo (keletą mėnėsių 16 metų, bet nieko neprisimenu). Į kur geriausiai eiti pradedančiajam žiūrint iš tos pusės, kad būtų gera atmosfera, galima būtų normaliai išmokt treniruokliais naudotis (t.y. geri ir normalūs treneriai)? Nes žinot kai nežinai kaip kuo naudotis ir plius dar lieknas esi, tai pradžioj būna bauda biški.
Perskaičius komentarus galvoju arba apie IMPULS Žalgirio arenoje arba apie Savas sporto klubą. Yra kainų skirtumas aišku, bet aš kadangi studentas, tai beveik tas pats išeitų turint omenyje tai, kad eičiau rytais-dienos metu, o savaitgaliais ilsėčiaus. Bet būtų faina sužinot nuomonę, kur geriau būtų kaip naujokui. Dėkui

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net