Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5226 2015-10-17 15:19

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pliazas rašė:

iparado rašė:

Pliazas rašė:

Sveiki, ruošiuosi žiemai pasiimti reikalų visokių, tai įdomu ar atsirado kas įdomesnio pumpui? Nes dabar galvoju imti kaip visada PWO(dar renkuosi) plius AAKG, CM, BA. Ir kreatinas, tik vietoj Kre-Alkalyn šį kartą noriu  pamėgint HCl lyg ir neblogi atsiliepimai. Ką galvojate apie tokį rinkinuką ar galima kažką patobulinti?

Tai kad daugelyje PWO jau yra prideta aakg, CM, BA bent jau vienas ar keli tai tikrai buna, tai nezinau ar verta papildomai...tiksliau ar verta pwo atskirai imti, paimi tuos tris, paimi kofeino ir uzteks smile dar ir kreatino kazkiek buna prikisa I tuos pwo...

Na taip ir aš dabar galvoju daug perskaičiau apie tuos PWO ir apie jų sudėti į ką atkreipti dėmesį tai gaunasi, kad viską jau turėsiu grynam pavidale tai tik kad energijai kofeino ir viskas turbūt ar dar kažkas būtu gerai atskirai paimti prie šito komplekto?  Ir dar AAKG daug skiriasi nuo Arginine Ethylester atrodo pastarasis mandresnis kiek teko skaityti gal kas bandėte abu?

Cia toks pats skirtumas kaip kreatinas ir esterio malatas big_smile aminke yra aminke, o kad ten dar viena molekule prie jos prideta del pasisavinimo aka greitesnio tai kazi ar bus stebuklas...o su PWO bent jau mano galva bbz kiek ten is tikro yra visko prikista, nu ok, raso tarkime energy matrica 10g ir po to matai kad ten ieina AAKG, CM ir dar kas nors, ir zinok tiksliai kiek bus tu prporciju, nes gi dar su skonio buna jie, tai dar tas kazkiek g pasiima...pvz geriau pwo kur turejo buti apie 4g BA, bet dilgciojimo isvis nejauciau, kai tuo tarpu nuo 3g gryno jau bado...tai paskutiniu metu esu tik uz gryna produkta, bent jau zinai ka ir kiek dediesi, jei aisku netingi zaisti su svarstyklemis smile o seip tai turi tris basic komponentus, prided kofeina jei matai kad yra poreikis ir volia - turi PWO smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5227 2015-10-17 17:35

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

suprasi cia man 5g gryno nebadydavo , o budavo mixo ikaldavau gal vos 1gramas to alanino ir pasijusdavo badimas , prirpatimas turbut cia

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#5228 2015-10-17 17:36

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

iparado rašė:

Pliazas rašė:

iparado rašė:


Tai kad daugelyje PWO jau yra prideta aakg, CM, BA bent jau vienas ar keli tai tikrai buna, tai nezinau ar verta papildomai...tiksliau ar verta pwo atskirai imti, paimi tuos tris, paimi kofeino ir uzteks smile dar ir kreatino kazkiek buna prikisa I tuos pwo...

Na taip ir aš dabar galvoju daug perskaičiau apie tuos PWO ir apie jų sudėti į ką atkreipti dėmesį tai gaunasi, kad viską jau turėsiu grynam pavidale tai tik kad energijai kofeino ir viskas turbūt ar dar kažkas būtu gerai atskirai paimti prie šito komplekto?  Ir dar AAKG daug skiriasi nuo Arginine Ethylester atrodo pastarasis mandresnis kiek teko skaityti gal kas bandėte abu?

Cia toks pats skirtumas kaip kreatinas ir esterio malatas big_smile aminke yra aminke, o kad ten dar viena molekule prie jos prideta del pasisavinimo aka greitesnio tai kazi ar bus stebuklas...o su PWO bent jau mano galva bbz kiek ten is tikro yra visko prikista, nu ok, raso tarkime energy matrica 10g ir po to matai kad ten ieina AAKG, CM ir dar kas nors, ir zinok tiksliai kiek bus tu prporciju, nes gi dar su skonio buna jie, tai dar tas kazkiek g pasiima...pvz geriau pwo kur turejo buti apie 4g BA, bet dilgciojimo isvis nejauciau, kai tuo tarpu nuo 3g gryno jau bado...tai paskutiniu metu esu tik uz gryna produkta, bent jau zinai ka ir kiek dediesi, jei aisku netingi zaisti su svarstyklemis smile o seip tai turi tris basic komponentus, prided kofeina jei matai kad yra poreikis ir volia - turi PWO smile

kaip bebutu bet brendinis su grazia pakuote vistiek geriasi smagiau big_smile
aisku kiekvienam savo smile

Neprisijungęs

 
Pliazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vokietija
Registravosi: 2010-03-25
Žinutės: 113
Atsiliepimai: 0

#5229 2015-10-17 18:40

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zaliasss rašė:

iparado rašė:

Pliazas rašė:


Na taip ir aš dabar galvoju daug perskaičiau apie tuos PWO ir apie jų sudėti į ką atkreipti dėmesį tai gaunasi, kad viską jau turėsiu grynam pavidale tai tik kad energijai kofeino ir viskas turbūt ar dar kažkas būtu gerai atskirai paimti prie šito komplekto?  Ir dar AAKG daug skiriasi nuo Arginine Ethylester atrodo pastarasis mandresnis kiek teko skaityti gal kas bandėte abu?

Cia toks pats skirtumas kaip kreatinas ir esterio malatas big_smile aminke yra aminke, o kad ten dar viena molekule prie jos prideta del pasisavinimo aka greitesnio tai kazi ar bus stebuklas...o su PWO bent jau mano galva bbz kiek ten is tikro yra visko prikista, nu ok, raso tarkime energy matrica 10g ir po to matai kad ten ieina AAKG, CM ir dar kas nors, ir zinok tiksliai kiek bus tu prporciju, nes gi dar su skonio buna jie, tai dar tas kazkiek g pasiima...pvz geriau pwo kur turejo buti apie 4g BA, bet dilgciojimo isvis nejauciau, kai tuo tarpu nuo 3g gryno jau bado...tai paskutiniu metu esu tik uz gryna produkta, bent jau zinai ka ir kiek dediesi, jei aisku netingi zaisti su svarstyklemis smile o seip tai turi tris basic komponentus, prided kofeina jei matai kad yra poreikis ir volia - turi PWO smile

kaip bebutu bet brendinis su grazia pakuote vistiek geriasi smagiau big_smile
aisku kiekvienam savo smile

Tik susimoki už Brendą, už visus saldiklius kad "skaniau" būtų. Kiek skaičiau apie PWO jei nėra parašyti tikslūs kiekiai medžiagų įeinančių, o tik "stebuklinga patentuota" formulė tai tokie neverti dėmesio. O kiek teko rasti internete gerų atsiliepimų gavusių ir su aiškia sudėtimi deja nėra bent Vokietijoje pirkti smile Na bet kaip ir sakei kiekvienam savo nevisi nori ir su svarstyklėmis žaisti.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5230 2015-10-17 18:42

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

seni yra papildu su aiskiom sudetim nereikia cia kalbeti veju , ir siaip pastebejimas kad su potentuotom  formulem geriau veikia kartais big_smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5231 2015-10-17 20:07

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Seip man visai patiko Purple Wrath...na net nzn ar jis daugiau prie PWO ar prie kompleksiniu aminkiu, bet ziauriai skanus big_smile tik ir kaina aisku skani...dar esu bandes http://www.papildupasaulis.lt/the-prote … gr-50-porc irgi visai nieko...taipogi http://www.papildupasaulis.lt/the-prote … -gr?page=2 irgi kabina, bet cia del kofeino itariu smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#5232 2015-10-18 11:06

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

na purple wrath tikrai nepriskirciau prie pwo
bet tikrai yra jautresniu zmoniu, kuriuos jis tasko. vienas sake net per stiprus jam big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#5233 2015-10-18 15:24

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

jei aminkes tasko tai kaip pwo taskytu big_smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5234 2015-10-18 18:08

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

ArnoldasWFF rašė:

jei aminkes tasko tai kaip pwo taskytu big_smile

Tai kad tuose pwo pagrinde tik kofeino prikista be aminikiu dar...tai jei zmogus kofeinui jautrus, tai ir tasko, jei ne, tai ne...nera gi ten jokios stebuklingos sudeties, pabado adatos, prisideda energijos nuo kofeino ir viskas...taurinas neduos jokio pojucio realiai iskarto, dar guarana ir zalios arbatos ekstraktas nebent, bet tie irgi energijai tik...nors yra ten kazkokie kur sako isgerus stangas norisi spardyti nuejus I sale ir rage sukyla, bet as nzn kuri veiklioji medziaga gali ta padaryti big_smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-10-18 18:09)

Neprisijungęs

 
beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#5235 2015-10-18 18:16

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

dmaa big_smile

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#5236 2015-10-18 18:17

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

http://www.affordablesupplements.co.uk/ … -500g.html mano geriausias bandytas pwo,ir energijos duodavo ir pumpa duodavo nesveika

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5237 2015-10-18 18:55

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Geriau nk nejutau😀 nors sudetis atrodo rimta😀

Paskutinį kartą taisė zookyto (2015-10-18 18:55)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5238 2015-10-18 22:27

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

ArnoldasWFF rašė:

http://www.affordablesupplements.co.uk/raging-beast-500g.html mano geriausias bandytas pwo,ir energijos duodavo ir pumpa duodavo nesveika

pumpui geros dozes medziagu, o del energijos tai kaip kam... is esmes klientai situo dauguma patenkinti buvo, tik gaila labai pabrango del GBP kurso

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5239 2015-10-19 17:40

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

ArnoldasWFF rašė:

http://www.affordablesupplements.co.uk/raging-beast-500g.html mano geriausias bandytas pwo,ir energijos duodavo ir pumpa duodavo nesveika

Jo, atsimenu sita, buvo pakliuve kelis kartus pas mane, tai smagiai ejosi trenke po darbo vakare, jegu pila, tik vot po to uzmigti nejo iki kokiu 4 ryto big_smile seip sudetis norma, tik man neaisku kas yra Trimethylglycine tas...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-10-19 17:40)

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#5240 2015-10-19 21:36

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

iparado rašė:

ArnoldasWFF rašė:

http://www.affordablesupplements.co.uk/raging-beast-500g.html mano geriausias bandytas pwo,ir energijos duodavo ir pumpa duodavo nesveika

Jo, atsimenu sita, buvo pakliuve kelis kartus pas mane, tai smagiai ejosi trenke po darbo vakare, jegu pila, tik vot po to uzmigti nejo iki kokiu 4 ryto big_smile seip sudetis norma, tik man neaisku kas yra Trimethylglycine tas...

Va del tokiu bajeriu geriausias PWO man dabar yra kava... smile nors nostalgija tikram PWO vis dar islieka roll

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5241 2015-10-19 23:07

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

o man tai kazkaip ar kava gersiu ar kefyra poveikis tas pats

Neprisijungęs

 
Philly
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-13
Žinutės: 357
Atsiliepimai: 0

#5242 2015-10-20 11:04

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Na, man nesinorejo pasiekt tokios tolerancijos, kad 3 dozes ne kazka. Taip sakant, meciau sita reikala smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#5243 2015-10-21 12:28

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Kas turit patirties su Cellzoom? Koks maždaug poveikis jo ir per kiek laiko suveikia apytikriai? Berods forume skaičiau, kad nesveikai taško jis, tai pradėjau nuo 3,2g (svėriau ant svarstylių) - pilna porcija 7g. Tai vos mažiau nei pusė. Nieko nejaučiau iš vis. Šiandien sakau 4g užsimesiu. Vėl, nesinorėjo per daug užsikraut, nes pirmas mano rimtas PWO. Važiuojant į salę atrodė kad jau ima veikt, toks neramus pasidariau, bet salėj vos neužmigau. big_smile Reiks imt pilną turbūt kitą kartą , gal pramuš pagaliau. roll

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2015-10-21 12:28)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5244 2015-10-21 12:31

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

siluetaz rašė:

Kas turit patirties su Cellzoom? Koks maždaug poveikis jo ir per kiek laiko suveikia apytikriai? Berods forume skaičiau, kad nesveikai taško jis, tai pradėjau nuo 3,2g (svėriau ant svarstylių) - pilna porcija 7g. Tai vos mažiau nei pusė. Nieko nejaučiau iš vis. Šiandien sakau 4g užsimesiu. Vėl, nesinorėjo per daug užsikraut, nes pirmas mano rimtas PWO. Važiuojant į salę atrodė kad jau ima veikt, toks neramus pasidariau, bet salėj vos neužmigau. big_smile Reiks imt pilną turbūt kitą kartą , gal pramuš pagaliau. roll

nera cia taskalas kazkoks, tiesiog neblogas PWO su gan kokybisku poveikiu. gali drasiai kalti pilna porcija smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5245 2015-10-21 16:37

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

o tai kas is forumieciu jau geret giriama URX BOMBSHEll kokie ispudziai big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#5246 2015-10-21 17:32

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

zookyto rašė:

o tai kas is forumieciu jau geret giriama URX BOMBSHEll kokie ispudziai big_smile

as tai neiveikiau, pardaviau... big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#5247 2015-10-21 17:44

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Man siūlė pažįstami pabandyti porciją, bet iš pasakojimų kažkaip išsigandau net bandyt smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5248 2015-10-21 17:51

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

galvoju ar verta zaistis su juo , ppaprasti energetikai kaip xplode assaultai tai su iprastom veikliom manes neveikia , senoji versija mesomorpho ir doriant yates pump kazkoks budavo tai smagiai enregijos suteikdavo, tiesa nuo mesomorpho pirmos dozes buvo athodai geri duse , bet poto pripratua ir ok ,lygtais irgi viso nesugeriau  pardaviau big_smile tai sitas realei atrodo dar stipresnis , tik ar verta , dirbu naktim kartais noris kazko smagaus , dar galvoju kopti i mase tai ir taip turetu buti  energijos :00

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5249 2015-10-21 18:07

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

is dabartiniu xplode ir assaut poveikio tiek kiek is kompoto.. smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#5250 2015-10-21 18:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

kitu salei pasiklausineju jiem pasirodo veikia ir dar tie kompotai , gerai jiem big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net