Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#1 2013-01-05 12:44

Nuo silpno iki stipraus

Sveiki,
Vakar pildydamas savo užrašus (mintys, tikslai, planai apie svarbius dalykus (patarčiau kiekvienam)) sumasčiau parašyti kažką panašaus į blogą - logą. Tai bus trumpas mano rezultatų apžvelgimas, o vėliau (komentaruose) treniruočių apžvalga. Kol kas esu truputį traumuotas ir ilsiuos, todėl artimiausia apžvalga turbūt bus tik po savaites ar dviejų.
Per kūno kultūra mokytojas liepdavo padaryt po 30 atsilenkimų ir atsispaudimų. Tai man sunkiai sekdavosi, bet pajėgdavau. Prisitraukimų ir atsispaudimų lygiagretėse padarydavau 0 (pamenu mokytojas liepė visai klasei daryt prisitraukimus pažymiui, tai mes su draugu (E) padarėm po 2 netaisyklingus ir nepilnus prisitraukimus ir užskaitė kaip 0). Mokykloj yra senas (sovietiniu laikų) treniruoklių kompleksas (5 dalių) ir 28kg štanga. Tai per kūno kultūra ten stengėmės kažką daryt. Mokytojas tikrindavo, ar nesėdim be darbo. Kai įeidavo, visad "prigaudavo" mus besiilsinčius ir galvodavo, kad visa pamoka prasėdėjom. Nors dirbdavom nedaug, bet jau padarydavau 10 pakartojimų su 28kg štanga. Tai kaip supratot pradėjau nuo nulio.
Rimtai sportuot pradėjau visai netikėtai. Su klasioku (M) pakeliui eidavom namo. Jis jau lankė sporto salę mano name ir nelauktai paklausė kodėl aš nelankau, juk mano "chatoj". Niekad apie tai nebuvau pagalvojęs. Maniau, jog visa tai ne man, kadangi buvau "slabakas". Bet nusprendžiau surizikuot. Kitą dieną mokykloj sužinojau, kad ir dar vienas klasiokas (E K) ten lanko. Pasiklausinėjau kaip kas ir jau kita dieną su juo buvau "padvale". Startas buvo sunkus. Mokinaus pratimus. Visu pirmą spaudimą dariau su grifu (20kg). Kitą dieną mokykloj vos sugebėjau nusiimt kuprinę, nes vos įtempus bicepsą labai skaudėdavo big_smile. Kitą savaitę pabandžiau rekordą. 40kg pavyko paspaust, bet 42 jau niekaip big_smile. Toks buvo mano 2010m. rudens startas, kai man buvo 15 metų.
Po 2 mėnesių pasitreniravęs su treniruokliais jau sugebėjau padaryt pirmus 10 prisitraukimu, pirmus 8 atsispaudimus lygiagretėse ir jau įstengiau paspaust 50kg. Be to sulieknėjau (dauguma kelnių pasidarė per didelės). Nusprendžiau pakviest pažįstamą. Jis progresavo greičiau ir jau po mėnesio (kažkur) spaudė 60, paskui 65kg, o aš dar vis į tokius svorius žiūrėjau kaip į tamsų mišką.
Kai sužinojau (dar pradžioje), kad draugas (E K) vartoja proteiną nustebau. Tuo metu man tai atrodė chemija big_smile. Bet po pusmečio ir pats nusprendžiau pabandyt. Ir nustebau, kaip toks paprastas dalykas "pramušė" mane jėgoj. Turbūt dėlto, jog tai buvo ne vien baltymai, bet ir su maža kreatino priemaiša (tik 3g (porcija 5g) šimte gramų). Taigi pagaliau peržengiau sunkią 60kg ribą ir jau padarydavau 2-3 pakartojimus. Kitą savaitę pabandžiau 65 - ėjo. Dar kitą ir 70 pasidavė. O tuo metu svėriau tik 58kg.
Lankiau ir vasarą. Pamenu prakaito lašeliai tiesiog varvėjo nuo veido. Turbūt tai ir preso pratimai (jau padarydavau 100 atsilenkimų) įtakojo galutinį svorį. Vasaros pabaigoje svėriau 57kg - 1kg mažiau, nei prieš pradedant sportuot. Nors proporcijos padidėjo. Net sporto salėj iš dėdės Rimo gavau pagyrimą, kad nebeatrodau kaip sliekas. Štai taip sėkmingai baigėsi pirmi sporto metai (nepilni).
Žiemos pradžioje nusprendžiau pailsėti ir sportuoti vėl pradėjau jau kitų metų pradžioje. Dėl prastų sąlygų "padvale", perėjau į sporto salę mieste. Nors 40-50min pirmyn ir atgal, bet verta. Jau spaudžiau 80kg ir sugebėjau padaryt 100 atsispaudimų. 2012m. vasarą nusprendžiau pailsėt, bet sportuot nenustojau. Palaikiau formą su draugais prie skersinio  ir lygiagrečių. Padarydavau 12 prisitraukimų ir 30 atsispaudimų lygiagretėse. Lygiagretės man patinka labiau, nei turnikas, todėl ant jų pagrinde ir dirbdavau. Dariau savo sugalvota įdomią programą: po 10 pakartojimų po daug daug priėjimų. Jei draugui nebūtu nusibodę, turbūt daryčiau tuos priėjimus iki ryto. Per ~valandą (gal daugiau) spėjau padaryt tik 20 priėjimų. Kažkaip nelabai pasijautė. Turbūt 10 pakartojimų per mažai. Vėliau būdamas mieste nusprendžiau sustot ties aikštele lazdynuose. Sutikau vieną žinomą street workout'erį. Paklausiau kiek maksimaliai jis padaro atsispaudimų lygiagretėse. Atsakymas mane pribloškė: 60 ir su 20kg liemene - 20. Tuo metu man tai buvo gan didelis skaičius, kadangi pats padarydavau tik 40. Taigi šokau ant lygiagrečiu ir padariau 5 greitus priėjimus po 20, Šį kart "pasijautė". Taigi rudens pradžioje po tokios vasaros sutvirtėjau. Per metus priaugau tik 2kg. Bet jėga padidėjo. Jau galėjau padaryt 15 prisitraukimų ir 50 atsispaudimų lygiagretėse. Taip pat sporto salei nustebau nežymiai nukritusia jėga po poilsio vasarą. Nusprendžiau, kad masės man pakanka ir šiame tinklapyje susiradęs jėgos programa jos laikiausi: 12 priėjimų po 5 pakartojimus + 2 užrakinimai (nepilni spaudimai) irgi po 5. Svorį didinau tik kitą savaitę. Nors nevienam salėj trukdžiau (nes dariau vienintelį pratimą krūtinei visą valandą), bet nuo 70 priėjau prie 80-85kg dirbamo svorio. Po pusantro mėnesio tokios programos paspaudžiau 90kg. Vėliau pasiekiau auksini 100kg spaudimą. Deja nevisai pilną... Prieš pusmetį apie tai net nebūčiau pagalvojęs.
Pagalvojau, apie dalyvavimą stangos spaudimo varžybose... Juk sveriu tik 61kg. Ir pradėjau ruoštis. Pasiruošimui turėjau tik mėnesį... Nors nelabai norėjau švaistyt pinigų, bet nusipirkau kreatino (pagal mane geriausias papildas po proteino). Perėjau prie rimtesnės programos: http://www.joeskopec.com/programs.html (*Add 50 Bench ). Su ja dirbau 3 savaites (krūtinę dariau 2 kartus savaitėj).  Paskutinę savaitę 100kg jau buvo dirbamas svoris ir padariau 2 priėjimus po 2 kartus. Likus 2 savaitėm iki varžybų taisyklingai ir su pauze paspaudžiau 95kg. Deja likus keletai dienų susirgau... Kita dieną pagalvojau, kad reik nueit pasportuot, nors ir neeinu i mokyklą. Kvailai padariau, nes ir taip pečius skaudėjo mėnesį. O tą dieną skaudėjo dar labiau ir  siaurą spaudimą dariau per skausmą. Visa tai tik dar labiau sustiprino traumą. Kad ir kaip norėjau dalyvaut varžybose, niekaip neišėjo. Be to ir vyko jos toli nuo Vilniaus (230km). Butų tekę nakvot nepažįstamoj aplinkoj, nes autobusai per anksti butų ten nusigavę, o pavežt nieks nenorėjo.
Dabar laukiu varžybų kovo mėn. Nors važiuot reiks toli, bet manau verta.

Šia tema parašiau 899 žodžius. Būtu neblogai, jei mokykloj užduotu rašyt rašinius apie sportą. Manau kiekvienas turėtų ką parašyt.
TIkiuosi tai įkvėps jus sportuoti (kas dar nepradėjo) ir auginti ne vien masę smile Peržengti savo galimybių ribą gali kiekvienas. Tereikia noro ir disciplinos.
Taigi kas rado jėgų ir perskaitė viską - dėkui, kas šiaip užklydo irgi ačiū.
Protinga kritika ir noras bendrauti - laukiami.

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#2 2013-01-05 12:47

Re: Nuo silpno iki stipraus

kiek tau metu?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3 2013-01-05 12:52

Re: Nuo silpno iki stipraus

Lucaslt rašė:

kiek tau metu?

Nustebino bendraamzis? big_smile

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#4 2013-01-05 13:02

Re: Nuo silpno iki stipraus

olegaskimanas rašė:

Lucaslt rašė:

kiek tau metu?

Nustebino bendraamzis? big_smile

as net neskaiciau, daug cia visko prirase, tik pamciau kad 50 lygiagretese padaro ir tiek

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#5 2013-01-05 13:03

Re: Nuo silpno iki stipraus

tai bent rasinys nykstys

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#6 2013-01-05 13:10

Re: Nuo silpno iki stipraus

Lucaslt rašė:

kiek tau metu?

"Toks buvo mano 2010m. rudens startas, kai man buvo 15 metų. "

Neprisijungęs

 
nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#7 2013-01-05 14:04

Re: Nuo silpno iki stipraus

Lucaslt rašė:

kiek tau metu?

Siuo metu 17.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#8 2013-01-05 14:16

Re: Nuo silpno iki stipraus

As sakyciau pakankamai idomus rasinelis, 100proc i tema smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#9 2013-01-05 15:21

Re: Nuo silpno iki stipraus

nesiruosiu skaityt bent clifus padaryk (santrauka)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#10 2013-01-05 15:42

Re: Nuo silpno iki stipraus

Ptycka rašė:

nesiruosiu skaityt bent clifus padaryk (santrauka)

buvo lievas, pradėjo kočiotis,  jau kietesnis ,bet dar ne kietas. Jei jau tingi, esmė tokia.

    Pats perskaičiau, smagu ,kad turi motyvacijos ir sėkmės wink

Neprisijungęs

 
green
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-11-13
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#11 2013-01-05 15:44

Re: Nuo silpno iki stipraus

Tik tam tavo rasineli apie mityba nieko neuzsiminta, manau del to ir nepriaugai daug svorio, kaip rasiai.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#12 2013-01-05 15:49

Re: Nuo silpno iki stipraus

Aizen rašė:

Ptycka rašė:

nesiruosiu skaityt bent clifus padaryk (santrauka)

buvo lievas, pradėjo kočiotis,  jau kietesnis ,bet dar ne kietas. Jei jau tingi, esmė tokia.

    Pats perskaičiau, smagu ,kad turi motyvacijos ir sėkmės wink

big_smile

Neprisijungęs

 
nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#13 2013-01-05 16:21

Re: Nuo silpno iki stipraus

green rašė:

Tik tam tavo rasineli apie mityba nieko neuzsiminta, manau del to ir nepriaugai daug svorio, kaip rasiai.

Na anksciau isvis mazai valgydavau. Dabar gal 3-4 kartus dienoj valgau, tai irgi nedaug. Bet man ir nereik daug priaugt. Priaugau pakankamai (bent jau man) raumenu mases ir pakanka. Pagal ugi kmi yra vidutinis is vidutinio big_smile Mano tikslas - jegos didinimas. O energijos gauni valgydamas praktiskai viska smile
Be to varzybose noriu islikt 66kg kategorijoje.

Neprisijungęs

 
Frozis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 53
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#14 2013-01-05 16:23

Re: Nuo silpno iki stipraus

O su kiek pritūpi? Kažkaip skaičiau ir neatradau daugiau nieko beveik apart spaudimo.

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15 2013-01-05 16:30

Re: Nuo silpno iki stipraus

nera_isejimo rašė:

Sveiki,
Vakar pildydamas savo užrašus (mintys, tikslai, planai apie svarbius dalykus (patarčiau kiekvienam)) sumasčiau parašyti kažką panašaus į blogą - logą. Tai bus trumpas mano rezultatų apžvelgimas, o vėliau (komentaruose) treniruočių apžvalga. Kol kas esu truputį traumuotas ir ilsiuos, todėl artimiausia apžvalga turbūt bus tik po savaites ar dviejų.
Per kūno kultūra mokytojas liepdavo padaryt po 30 atsilenkimų ir atsispaudimų. Tai man sunkiai sekdavosi, bet pajėgdavau. Prisitraukimų ir atsispaudimų lygiagretėse padarydavau 0 (pamenu mokytojas liepė visai klasei daryt prisitraukimus pažymiui, tai mes su draugu (E) padarėm po 2 netaisyklingus ir nepilnus prisitraukimus ir užskaitė kaip 0). Mokykloj yra senas (sovietiniu laikų) treniruoklių kompleksas (5 dalių) ir 28kg štanga. Tai per kūno kultūra ten stengėmės kažką daryt. Mokytojas tikrindavo, ar nesėdim be darbo. Kai įeidavo, visad "prigaudavo" mus besiilsinčius ir galvodavo, kad visa pamoka prasėdėjom. Nors dirbdavom nedaug, bet jau padarydavau 10 pakartojimų su 28kg štanga. Tai kaip supratot pradėjau nuo nulio.
Rimtai sportuot pradėjau visai netikėtai. Su klasioku (M) pakeliui eidavom namo. Jis jau lankė sporto salę mano name ir nelauktai paklausė kodėl aš nelankau, juk mano "chatoj". Niekad apie tai nebuvau pagalvojęs. Maniau, jog visa tai ne man, kadangi buvau "slabakas". Bet nusprendžiau surizikuot. Kitą dieną mokykloj sužinojau, kad ir dar vienas klasiokas (E K) ten lanko. Pasiklausinėjau kaip kas ir jau kita dieną su juo buvau "padvale". Startas buvo sunkus. Mokinaus pratimus. Visu pirmą spaudimą dariau su grifu (20kg). Kitą dieną mokykloj vos sugebėjau nusiimt kuprinę, nes vos įtempus bicepsą labai skaudėdavo big_smile. Kitą savaitę pabandžiau rekordą. 40kg pavyko paspaust, bet 42 jau niekaip big_smile. Toks buvo mano 2010m. rudens startas, kai man buvo 15 metų.
Po 2 mėnesių pasitreniravęs su treniruokliais jau sugebėjau padaryt pirmus 10 prisitraukimu, pirmus 8 atsispaudimus lygiagretėse ir jau įstengiau paspaust 50kg. Be to sulieknėjau (dauguma kelnių pasidarė per didelės). Nusprendžiau pakviest pažįstamą. Jis progresavo greičiau ir jau po mėnesio (kažkur) spaudė 60, paskui 65kg, o aš dar vis į tokius svorius žiūrėjau kaip į tamsų mišką.
Kai sužinojau (dar pradžioje), kad draugas (E K) vartoja proteiną nustebau. Tuo metu man tai atrodė chemija big_smile. Bet po pusmečio ir pats nusprendžiau pabandyt. Ir nustebau, kaip toks paprastas dalykas "pramušė" mane jėgoj. Turbūt dėlto, jog tai buvo ne vien baltymai, bet ir su maža kreatino priemaiša (tik 3g (porcija 5g) šimte gramų). Taigi pagaliau peržengiau sunkią 60kg ribą ir jau padarydavau 2-3 pakartojimus. Kitą savaitę pabandžiau 65 - ėjo. Dar kitą ir 70 pasidavė. O tuo metu svėriau tik 58kg.
Lankiau ir vasarą. Pamenu prakaito lašeliai tiesiog varvėjo nuo veido. Turbūt tai ir preso pratimai (jau padarydavau 100 atsilenkimų) įtakojo galutinį svorį. Vasaros pabaigoje svėriau 57kg - 1kg mažiau, nei prieš pradedant sportuot. Nors proporcijos padidėjo. Net sporto salėj iš dėdės Rimo gavau pagyrimą, kad nebeatrodau kaip sliekas. Štai taip sėkmingai baigėsi pirmi sporto metai (nepilni).
Žiemos pradžioje nusprendžiau pailsėti ir sportuoti vėl pradėjau jau kitų metų pradžioje. Dėl prastų sąlygų "padvale", perėjau į sporto salę mieste. Nors 40-50min pirmyn ir atgal, bet verta. Jau spaudžiau 80kg ir sugebėjau padaryt 100 atsispaudimų. 2012m. vasarą nusprendžiau pailsėt, bet sportuot nenustojau. Palaikiau formą su draugais prie skersinio  ir lygiagrečių. Padarydavau 12 prisitraukimų ir 30 atsispaudimų lygiagretėse. Lygiagretės man patinka labiau, nei turnikas, todėl ant jų pagrinde ir dirbdavau. Dariau savo sugalvota įdomią programą: po 10 pakartojimų po daug daug priėjimų. Jei draugui nebūtu nusibodę, turbūt daryčiau tuos priėjimus iki ryto. Per ~valandą (gal daugiau) spėjau padaryt tik 20 priėjimų. Kažkaip nelabai pasijautė. Turbūt 10 pakartojimų per mažai. Vėliau būdamas mieste nusprendžiau sustot ties aikštele lazdynuose. Sutikau vieną žinomą street workout'erį. Paklausiau kiek maksimaliai jis padaro atsispaudimų lygiagretėse. Atsakymas mane pribloškė: 60 ir su 20kg liemene - 20. Tuo metu man tai buvo gan didelis skaičius, kadangi pats padarydavau tik 40. Taigi šokau ant lygiagrečiu ir padariau 5 greitus priėjimus po 20, Šį kart "pasijautė". Taigi rudens pradžioje po tokios vasaros sutvirtėjau. Per metus priaugau tik 2kg. Bet jėga padidėjo. Jau galėjau padaryt 15 prisitraukimų ir 50 atsispaudimų lygiagretėse. Taip pat sporto salei nustebau nežymiai nukritusia jėga po poilsio vasarą. Nusprendžiau, kad masės man pakanka ir šiame tinklapyje susiradęs jėgos programa jos laikiausi: 12 priėjimų po 5 pakartojimus + 2 užrakinimai (nepilni spaudimai) irgi po 5. Svorį didinau tik kitą savaitę. Nors nevienam salėj trukdžiau (nes dariau vienintelį pratimą krūtinei visą valandą), bet nuo 70 priėjau prie 80-85kg dirbamo svorio. Po pusantro mėnesio tokios programos paspaudžiau 90kg. Vėliau pasiekiau auksini 100kg spaudimą. Deja nevisai pilną... Prieš pusmetį apie tai net nebūčiau pagalvojęs.
Pagalvojau, apie dalyvavimą stangos spaudimo varžybose... Juk sveriu tik 61kg. Ir pradėjau ruoštis. Pasiruošimui turėjau tik mėnesį... Nors nelabai norėjau švaistyt pinigų, bet nusipirkau kreatino (pagal mane geriausias papildas po proteino). Perėjau prie rimtesnės programos: http://www.joeskopec.com/programs.html (*Add 50 Bench ). Su ja dirbau 3 savaites (krūtinę dariau 2 kartus savaitėj).  Paskutinę savaitę 100kg jau buvo dirbamas svoris ir padariau 2 priėjimus po 2 kartus. Likus 2 savaitėm iki varžybų taisyklingai ir su pauze paspaudžiau 95kg. Deja likus keletai dienų susirgau... Kita dieną pagalvojau, kad reik nueit pasportuot, nors ir neeinu i mokyklą. Kvailai padariau, nes ir taip pečius skaudėjo mėnesį. O tą dieną skaudėjo dar labiau ir  siaurą spaudimą dariau per skausmą. Visa tai tik dar labiau sustiprino traumą. Kad ir kaip norėjau dalyvaut varžybose, niekaip neišėjo. Be to ir vyko jos toli nuo Vilniaus (230km). Butų tekę nakvot nepažįstamoj aplinkoj, nes autobusai per anksti butų ten nusigavę, o pavežt nieks nenorėjo.
Dabar laukiu varžybų kovo mėn. Nors važiuot reiks toli, bet manau verta.

Šia tema parašiau 899 žodžius. Būtu neblogai, jei mokykloj užduotu rašyt rašinius apie sportą. Manau kiekvienas turėtų ką parašyt.
TIkiuosi tai įkvėps jus sportuoti (kas dar nepradėjo) ir auginti ne vien masę smile Peržengti savo galimybių ribą gali kiekvienas. Tereikia noro ir disciplinos.
Taigi kas rado jėgų ir perskaitė viską - dėkui, kas šiaip užklydo irgi ačiū.
Protinga kritika ir noras bendrauti - laukiami.

Kam tu cia tiek prirasei? Nesi kazkokia izimybe, kad visi imtu skaityt. Keliais sakiniais trumpai drutai ir fsio!

Neprisijungęs

 
nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#16 2013-01-05 16:39

Re: Nuo silpno iki stipraus

Frozis rašė:

O su kiek pritūpi? Kažkaip skaičiau ir neatradau daugiau nieko beveik apart spaudimo.

Na jei atvirai, tai pritupimu nedarau. Bet pradesiu.

Nieks nevercia skaityt. O kam noris trumpai, tai klauskit, kas butent idomu.
Esme tame, kad per 2 metus nuo 0 iki 15 prisitraukimu, 50 atsispaudimu lygiagretese. Nuo 30 iki 100 atsispaudimu. Nuo 40kg iki 100kg spaudimo. Na ir  apimtys padidejo. Sveriu nedaug, spaudziu 160% savo svorio.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#17 2013-01-05 17:08

Re: Nuo silpno iki stipraus

tai koju isvis niekada nekociojai?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#18 2013-01-05 17:28

Re: Nuo silpno iki stipraus

ne, jis bekojis nori būt big_smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#19 2013-01-05 17:36

Re: Nuo silpno iki stipraus

nera_isejimo rašė:

Frozis rašė:

O su kiek pritūpi? Kažkaip skaičiau ir neatradau daugiau nieko beveik apart spaudimo.

Na jei atvirai, tai pritupimu nedarau. Bet pradesiu.

Nieks nevercia skaityt. O kam noris trumpai, tai klauskit, kas butent idomu.
Esme tame, kad per 2 metus nuo 0 iki 15 prisitraukimu, 50 atsispaudimu lygiagretese. Nuo 30 iki 100 atsispaudimu. Nuo 40kg iki 100kg spaudimo. Na ir  apimtys padidejo. Sveriu nedaug, spaudziu 160% savo svorio.

Jei per du menesius butu visai neblogai big_smile o tas nuo 40 iki 100 jei sausai, tai norma.

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2013-01-05 17:36)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20 2013-01-05 17:40

Re: Nuo silpno iki stipraus

nenugalimas rašė:

nera_isejimo rašė:

Frozis rašė:

O su kiek pritūpi? Kažkaip skaičiau ir neatradau daugiau nieko beveik apart spaudimo.

Na jei atvirai, tai pritupimu nedarau. Bet pradesiu.

Nieks nevercia skaityt. O kam noris trumpai, tai klauskit, kas butent idomu.
Esme tame, kad per 2 metus nuo 0 iki 15 prisitraukimu, 50 atsispaudimu lygiagretese. Nuo 30 iki 100 atsispaudimu. Nuo 40kg iki 100kg spaudimo. Na ir  apimtys padidejo. Sveriu nedaug, spaudziu 160% savo svorio.

Jei per du menesius butu visai neblogai big_smile o tas nuo 40 iki 100 jei sausai, tai norma.

o su jo svoriu tai prisitraukimu mazai padaro, net lb mazai smile spaudimas sveriant 66 man lb gerai atrodo.

Neprisijungęs

 
nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#21 2013-01-05 17:58

Re: Nuo silpno iki stipraus

Prisitraukimus retai darau. O nuo 0 iki 10 per pirmus 2 men. Veliau gal tik +2 dasidejo. O po sios vasaros +3. Bet cia labai mazai prie turniko dirbant.
Na as maziau nei 66 sveriu. Tik tai kategorijai atstovausiu. Dabar, kadangi ziema, turbut pora kilu dasidejo, o siaip 61 tureciau svert stabiliai.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#22 2013-01-05 18:12

Re: Nuo silpno iki stipraus

21.30 PM rašė:

nera_isejimo rašė:

Sveiki,
Vakar pildydamas savo užrašus (mintys, tikslai, planai apie svarbius dalykus (patarčiau kiekvienam)) sumasčiau parašyti kažką panašaus į blogą - logą. Tai bus trumpas mano rezultatų apžvelgimas, o vėliau (komentaruose) treniruočių apžvalga. Kol kas esu truputį traumuotas ir ilsiuos, todėl artimiausia apžvalga turbūt bus tik po savaites ar dviejų.
Per kūno kultūra mokytojas liepdavo padaryt po 30 atsilenkimų ir atsispaudimų. Tai man sunkiai sekdavosi, bet pajėgdavau. Prisitraukimų ir atsispaudimų lygiagretėse padarydavau 0 (pamenu mokytojas liepė visai klasei daryt prisitraukimus pažymiui, tai mes su draugu (E) padarėm po 2 netaisyklingus ir nepilnus prisitraukimus ir užskaitė kaip 0). Mokykloj yra senas (sovietiniu laikų) treniruoklių kompleksas (5 dalių) ir 28kg štanga. Tai per kūno kultūra ten stengėmės kažką daryt. Mokytojas tikrindavo, ar nesėdim be darbo. Kai įeidavo, visad "prigaudavo" mus besiilsinčius ir galvodavo, kad visa pamoka prasėdėjom. Nors dirbdavom nedaug, bet jau padarydavau 10 pakartojimų su 28kg štanga. Tai kaip supratot pradėjau nuo nulio.
Rimtai sportuot pradėjau visai netikėtai. Su klasioku (M) pakeliui eidavom namo. Jis jau lankė sporto salę mano name ir nelauktai paklausė kodėl aš nelankau, juk mano "chatoj". Niekad apie tai nebuvau pagalvojęs. Maniau, jog visa tai ne man, kadangi buvau "slabakas". Bet nusprendžiau surizikuot. Kitą dieną mokykloj sužinojau, kad ir dar vienas klasiokas (E K) ten lanko. Pasiklausinėjau kaip kas ir jau kita dieną su juo buvau "padvale". Startas buvo sunkus. Mokinaus pratimus. Visu pirmą spaudimą dariau su grifu (20kg). Kitą dieną mokykloj vos sugebėjau nusiimt kuprinę, nes vos įtempus bicepsą labai skaudėdavo big_smile. Kitą savaitę pabandžiau rekordą. 40kg pavyko paspaust, bet 42 jau niekaip big_smile. Toks buvo mano 2010m. rudens startas, kai man buvo 15 metų.
Po 2 mėnesių pasitreniravęs su treniruokliais jau sugebėjau padaryt pirmus 10 prisitraukimu, pirmus 8 atsispaudimus lygiagretėse ir jau įstengiau paspaust 50kg. Be to sulieknėjau (dauguma kelnių pasidarė per didelės). Nusprendžiau pakviest pažįstamą. Jis progresavo greičiau ir jau po mėnesio (kažkur) spaudė 60, paskui 65kg, o aš dar vis į tokius svorius žiūrėjau kaip į tamsų mišką.
Kai sužinojau (dar pradžioje), kad draugas (E K) vartoja proteiną nustebau. Tuo metu man tai atrodė chemija big_smile. Bet po pusmečio ir pats nusprendžiau pabandyt. Ir nustebau, kaip toks paprastas dalykas "pramušė" mane jėgoj. Turbūt dėlto, jog tai buvo ne vien baltymai, bet ir su maža kreatino priemaiša (tik 3g (porcija 5g) šimte gramų). Taigi pagaliau peržengiau sunkią 60kg ribą ir jau padarydavau 2-3 pakartojimus. Kitą savaitę pabandžiau 65 - ėjo. Dar kitą ir 70 pasidavė. O tuo metu svėriau tik 58kg.
Lankiau ir vasarą. Pamenu prakaito lašeliai tiesiog varvėjo nuo veido. Turbūt tai ir preso pratimai (jau padarydavau 100 atsilenkimų) įtakojo galutinį svorį. Vasaros pabaigoje svėriau 57kg - 1kg mažiau, nei prieš pradedant sportuot. Nors proporcijos padidėjo. Net sporto salėj iš dėdės Rimo gavau pagyrimą, kad nebeatrodau kaip sliekas. Štai taip sėkmingai baigėsi pirmi sporto metai (nepilni).
Žiemos pradžioje nusprendžiau pailsėti ir sportuoti vėl pradėjau jau kitų metų pradžioje. Dėl prastų sąlygų "padvale", perėjau į sporto salę mieste. Nors 40-50min pirmyn ir atgal, bet verta. Jau spaudžiau 80kg ir sugebėjau padaryt 100 atsispaudimų. 2012m. vasarą nusprendžiau pailsėt, bet sportuot nenustojau. Palaikiau formą su draugais prie skersinio  ir lygiagrečių. Padarydavau 12 prisitraukimų ir 30 atsispaudimų lygiagretėse. Lygiagretės man patinka labiau, nei turnikas, todėl ant jų pagrinde ir dirbdavau. Dariau savo sugalvota įdomią programą: po 10 pakartojimų po daug daug priėjimų. Jei draugui nebūtu nusibodę, turbūt daryčiau tuos priėjimus iki ryto. Per ~valandą (gal daugiau) spėjau padaryt tik 20 priėjimų. Kažkaip nelabai pasijautė. Turbūt 10 pakartojimų per mažai. Vėliau būdamas mieste nusprendžiau sustot ties aikštele lazdynuose. Sutikau vieną žinomą street workout'erį. Paklausiau kiek maksimaliai jis padaro atsispaudimų lygiagretėse. Atsakymas mane pribloškė: 60 ir su 20kg liemene - 20. Tuo metu man tai buvo gan didelis skaičius, kadangi pats padarydavau tik 40. Taigi šokau ant lygiagrečiu ir padariau 5 greitus priėjimus po 20, Šį kart "pasijautė". Taigi rudens pradžioje po tokios vasaros sutvirtėjau. Per metus priaugau tik 2kg. Bet jėga padidėjo. Jau galėjau padaryt 15 prisitraukimų ir 50 atsispaudimų lygiagretėse. Taip pat sporto salei nustebau nežymiai nukritusia jėga po poilsio vasarą. Nusprendžiau, kad masės man pakanka ir šiame tinklapyje susiradęs jėgos programa jos laikiausi: 12 priėjimų po 5 pakartojimus + 2 užrakinimai (nepilni spaudimai) irgi po 5. Svorį didinau tik kitą savaitę. Nors nevienam salėj trukdžiau (nes dariau vienintelį pratimą krūtinei visą valandą), bet nuo 70 priėjau prie 80-85kg dirbamo svorio. Po pusantro mėnesio tokios programos paspaudžiau 90kg. Vėliau pasiekiau auksini 100kg spaudimą. Deja nevisai pilną... Prieš pusmetį apie tai net nebūčiau pagalvojęs.
Pagalvojau, apie dalyvavimą stangos spaudimo varžybose... Juk sveriu tik 61kg. Ir pradėjau ruoštis. Pasiruošimui turėjau tik mėnesį... Nors nelabai norėjau švaistyt pinigų, bet nusipirkau kreatino (pagal mane geriausias papildas po proteino). Perėjau prie rimtesnės programos: http://www.joeskopec.com/programs.html (*Add 50 Bench ). Su ja dirbau 3 savaites (krūtinę dariau 2 kartus savaitėj).  Paskutinę savaitę 100kg jau buvo dirbamas svoris ir padariau 2 priėjimus po 2 kartus. Likus 2 savaitėm iki varžybų taisyklingai ir su pauze paspaudžiau 95kg. Deja likus keletai dienų susirgau... Kita dieną pagalvojau, kad reik nueit pasportuot, nors ir neeinu i mokyklą. Kvailai padariau, nes ir taip pečius skaudėjo mėnesį. O tą dieną skaudėjo dar labiau ir  siaurą spaudimą dariau per skausmą. Visa tai tik dar labiau sustiprino traumą. Kad ir kaip norėjau dalyvaut varžybose, niekaip neišėjo. Be to ir vyko jos toli nuo Vilniaus (230km). Butų tekę nakvot nepažįstamoj aplinkoj, nes autobusai per anksti butų ten nusigavę, o pavežt nieks nenorėjo.
Dabar laukiu varžybų kovo mėn. Nors važiuot reiks toli, bet manau verta.

Šia tema parašiau 899 žodžius. Būtu neblogai, jei mokykloj užduotu rašyt rašinius apie sportą. Manau kiekvienas turėtų ką parašyt.
TIkiuosi tai įkvėps jus sportuoti (kas dar nepradėjo) ir auginti ne vien masę smile Peržengti savo galimybių ribą gali kiekvienas. Tereikia noro ir disciplinos.
Taigi kas rado jėgų ir perskaitė viską - dėkui, kas šiaip užklydo irgi ačiū.
Protinga kritika ir noras bendrauti - laukiami.

Kam tu cia tiek prirasei? Nesi kazkokia izimybe, kad visi imtu skaityt. Keliais sakiniais trumpai drutai ir fsio!

zmogus gerai parase nuosekliai o ne kaip urvinis zmogus:nykstys:nykstysnykstys
tingi skaityt arba njei letai skaitai tai nepyk ant autoriaus o treniruokis:)smilesmilesmile
o autoriui ,tai saunuolis  esi, pradzia padarei tik  nemesk ,venk persitreniravimo,kaip matau jis tavo vienintelis priesas,manau karta i sav grupe daryti yra per akis atsimink kad progresuoji kai ilsiesi ne kai kilnoji.siaip tai mano pirmu 2 sporto metu istorija surasei tai mane mintimis i 1992 sugrazines buvai:)smilesmile

Neprisijungęs

 
nera_isejimo
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#23 2013-01-05 21:46

Re: Nuo silpno iki stipraus

Tokie komentarai dziugina. Ne vien emocijos, bet ir pastabos smile
Sutinku, kad persitreniravau. Visdelto nemazi svoriai buvo. Ir laiko pasiruost varzybom tik menesi turejau. Jei nebutu pavede peciai, tai viskas dar gal ir butu pavyke. Dabar ilgai gija, o i sporto sale traukia...
As ir pats tokios nuomones, kad poilsis svarbiau uz pacia treniruote. Bet pirmadieni ir penktadieni krutine daryt pagal mane nera persistengimas. Tiesiog papildomo tikslo siekimas, intensyvesnis treniravimasis. Siaip tokia programa neperilgiausiai naudojau. Kai tik pradejau sportuot taip pat sportavau pagal ja, nes taip dare daugelis (senoj sporto salei). Geriausia, kai nustoji progresuot - keisti programa ir neapsistot ties viena, nes kunas tiesiog pripranta prie kruvio ir sunkiai tobuleja. Tai tarkim menesi 2 kartus savaite, kita menesi 1 karta savaitei svarbiausia raumenu grupe galima trenituot.
Smagu, kad patiko smile Toks ir buvo sios keverzones tikslas - pasidalint ispudziais ir galbut kazkiek motyvuot kitus.

Neprisijungęs

 
transporteris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-16
Žinutės: 433
Atsiliepimai: 1

#24 2013-01-06 00:16

Re: Nuo silpno iki stipraus

Idomu buvo paskaityt nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net